Skocz do zawartości

Czy sikanie do pisuaru z opuszczonymi spodniami roboczymi z paskiem nawet ze zwykłymi majtkami, a nie rozpinanymi bokserkami to dziwactwo?


Rekomendowane odpowiedzi

b1c9dcf995ae7f485329247252cf102c.jpg

Czy sikanie do pisuaru z opuszczonymi spodniami roboczymi z paskiem nawet ze zwykłymi majtkami, a nie rozpinanymi bokserkami to dziwactwo? Dodam, że nie miałem majtek zsuniętych z dupy.

 

Mam spodnie robocze trzymające się na pasku, a pod spodem zwykłe majtki, a nie rozpinane bokserki. Jeśli miałem na sobie zwykłe majtki, a nie rozpinane bokserki to chyba musiałem opuścić spodnie żeby wyjąć chuja z gaci. Teraz pomyślałem, że istnieje techniczna możliwość poprzez poluzowanie paska, wsadzenie dłoni pod spodnie i przesuwanie dłonią majtek w dół przy jednoczesnym trzymaniu drugą ręka spodni żeby podczas zsuwania majtek nie zsunęły się też spodnie i nie odsłoniły tyłka ale to rozwiązanie wydaje się nieco czasochłonne, a gmeranie pod spodniami z tyłu, po bokach i z przodu bardziej dziwaczne niż opuszczenie spodni. Pomyślałem jeszcze, że można wsunąć dłoń z przodu pod spodnie i przesunąć część majtek zasłaniających mosznę i siuraka na lewo lub prawo od moszny ale w przypadku moich spodni roboczych chyba jest za ciasno na taki manewr.  A wy jak sikacie do pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

  • Haha 5
  • Zdziwiony 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cumplu, smiechłem w głos czytając twój post, moja odpowiedź: sikam na siedząco -  problem solved. 

 

A tak całkiem serio, gdzie masz problem? Sikając staram się jak najmniej czynności wykonywać, przecież nie musisz opuszczać spodni i gaci do samych kostek. Miałem kiedyś taki kombinezon na ramiączkach i nie musiałem ich ściągać żeby się odlać. Rozporek, gacie w bok, pełna kontrola.

 

Wyjmuj fiflaka i wal jak chłop, a jak masz problem to poproś kumpla o pomoc i po sprawie 😉

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Były paroletni NEET napisał(a):

A wy jak sikacie do pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

Gdy jestem w stroju 🏍️  bez rozporka to ide do kabiny.

O szczegóły nie pytajcie.:D

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już kolejny odjechany temat, powinniśmy założyć wątek "1000 porad z życia codziennego samca". A już jutro odcinek o klocku! Czy robić na Małysza czy uwijać gniazdo na desce klozetowej? Zdejmować spodnie i zawieszać na drzwiach czy uchylać tylną klapę? Zagłuszać niekomfortowe dźwięki telefonem czy głośno kaszleć?

Edytowane przez Redbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Były paroletni NEET napisał(a):

pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

Musiałbyś zapytać tego specjalistę z Wrocławia co handlował o ile mi wiadomo błonami dziewiczymi.

20 godzin temu, Były paroletni NEET napisał(a):

A wy jak sikacie do pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

A potem wytrzyj ręcznikiem, ręcznik i tak wszystko zapomni.

tutaj masz pokazaną instrukcję.

 

 

20 godzin temu, Były paroletni NEET napisał(a):

A wy jak sikacie do pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

Zamykam toaletę na drzwi, opuszczam spodnie i sikam.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Były paroletni NEET napisał(a):

A wy jak sikacie do pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

Rozpinam pasek, dobywam bydlaka bezwstydnie wyciągając go z majciorów, przy okazji zdarzy się puścić mega bąka na pełnej mocy rezonującej.
Opisać co się dzieję gdy wystąpi potrzeba dwójki? :)  
 

16 godzin temu, vodkas85 napisał(a):

a tu koleś staje koło ciebie i zaczyna walić konia, uśmiechając się do ciebie. (Włochy)

Mam nieomal identyczne doświadczenie tyle, że w Polsce. 
Nie mogłem się oprzeć i skomentowałem, że fajny bydlak co nie? Zwyrol czy tam żartowniś szybko gacie zapinał i dupy pilnował ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 22:28, Były paroletni NEET napisał(a):

Pomyślałem jeszcze, że można wsunąć dłoń z przodu pod spodnie i przesunąć część majtek zasłaniających mosznę i siuraka na lewo lub prawo od moszny ale w przypadku moich spodni roboczych chyba jest za ciasno na taki manewr. 

Przedwczoraj sprawdziłem i okazało się przy zapięciu paska tylko na jedną dziurkę jest to wykonywalne w tych spodniach aczkolwiek razem z odpinaniem guzików od rozporka zajmuje to o wiele więcej sekund niż opuszczenie spodni.

 

W dniu 25.08.2023 o 22:10, Pyrkosz napisał(a):
W dniu 24.08.2023 o 22:28, Były paroletni NEET napisał(a):

A wy jak sikacie do pisuaru gdy jesteście w spodniach z paskiem ale pod spodem macie zwykłe majtki?

Rozpinam pasek, dobywam bydlaka bezwstydnie wyciągając go z majciorów, przy okazji zdarzy się puścić mega bąka na pełnej mocy rezonującej.

Pominąłeś istotną część. Co robisz z majtkami żeby dało się wystawić siuraka przez rozporek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.