Skocz do zawartości

Jaki telefon komórkowy do 500 złotych kupić?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

 

Chciałbym sobie kupić drugi telefon komórkowy taki do 500 złotych dotykowy, jakie modele polecacie, czy w tej cenie kupię coś z podwójną kartą sim, jedna do dzwonienia, druga do internetu, ostatnio bardzo podobają mi się Samsungi, co byście mi polecieli ? Jaki telefon ? Zależy mi na nowym bardziej, nie używanym (używane też mogą być, jednak priorytet dla mnie jest nowy) Z jakich korzystacie, korzystaliście ? Wiem, że widełki cenowe nie są zbytnio wygórowane. Czy mozna kupić coś fajnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Może w tym zestawieniu znajdziesz coś sensownego za te pieniądze:

A jakiegoś Samsunga ?

4 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

 

Może w tym zestawieniu znajdziesz coś sensownego za te pieniądze:

Świetny ten telefon i to za jakie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Druid napisał(a):

Poleciłbyś coś ? Może być nie Samsung, tylko nie Chińczyk.

 

Nie jestem aż tak na bieżąco, sam mam jakiegoś samsunga poleasingowego kupionego za 300zł dwa lata temu i póki co działa. :P 

To pewnie jako dodatkowy telefon i coś takiego używanego by było ok, tutaj niecałe 350zł:
https://www.otokomputery.pl/pl/p/Smartfon-Samsung-Galaxy-A6-SM-A600FN-3GB-32GB-Czarny-Klasa-A/3192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, Druid said:

Samsungi, co byście mi polecieli ? 

 

Mnie się udało za 300 zł upolować perfekcyjnie utrzymaną używkę samsung xcover 4s. Jestem mega zadowolony bo ma wszystkie opcje, internet śmiga, telefon jest na tyle mały że mieści sie w kieszeni i na tyle duży że bez problemu wszystko się mieści na wyświetlaczu i jestem bardzo ale to bardzo zadowolony.

 

Telefon mi upadał czasem nawet na chodnik i nic sie nie tłucze. Bardzo wytrzymały, sprawnie działający telefon. Z czystym sumieniem polecam. Szkoda kasy na cokolwiek innego chyba że ktoś jest jakimś maniakiem IMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid jeżeli nie jesteś posiadaczem licencji na zabijanie to śmiało używaj chińczyka. 

 

 

Ps napisz czy jesteś w strefie fapu czy no fapu. Jak fapu to zaklej przednią kamerkę taśmą. Bo Chińczyki oglądają jak się... no sam wiesz. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Trevor napisał(a):

Szkoda kasy na cokolwiek innego chyba że ktoś jest jakimś maniakiem IMO.

Zależy od podejścia. Ja kupuję zawsze top modele ale używam ich dopóki dostają aktualizacje bezpieczeństwa, czyli 4-5 lat.

 

Samsung zobowiązał się do dostarczenia latek bezpieczeństwa na co najmniej 5 lat w przypadku modeli flagowych dlatego też od roku cieszę się z s22 ultra.

 

Btw. Po roku takiego flagowca kupuje się już za połowę premierowej ceny, także jak chcecie wykurwisty telefon na lata to polecam polować na wszystkie s23(wszędzie nowy Snapdragon), które niedługo będą schodzić na wyprzedaże z powodu premiery serii s24.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2023 o 22:10, Obliteraror napisał(a):
W dniu 25.08.2023 o 21:57, zuckerfrei napisał(a):

Bo Chińczyki oglądają jak się... no sam wiesz. 

Potwierdzam. Najlepsze filmy trafiają wprost na biurko przewodniczącego Xi Jingpinga.

Też potwierdzam.

On to ogląda na tel Huja-wei.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Patton napisał(a):

To ciekawe co jest w hujałeju Włosimierza... 😉

Lepiej nie wiedzieć.

W dniu 25.08.2023 o 21:16, Trevor napisał(a):

xcover 4s

Chyba się na tego zdecyduje, jednak ta Motorola też jest całkiem niezła.

 

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-smartfon-moto-e22-4-64gb-astro-black.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI0__N8rr4gAMVHVGRBR3nqgogEAQYAiABEgIUavD_BwE&gclsrc=aw.ds

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.