Skocz do zawartości

Kilka dni w Okunice


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałem się podzielić historią z wyjazdu na wakacje, pojechałem ze swoją dziewczyną na kilka dni żeby odpocząć nad jezioro Białe, po przyjechaniu na miejsce szybkie rozpakowanie w wynajętym domku i od razu na plażę, pierwszy dzień szybko minął, wieczorem jak wracaliśmy zobaczyłem że przy domku obok wyciągało rzeczy z autka cztery młode gówniary na oko 17-20 lat, patrzyły się na mnie jak przechodziłem obok ze swoją, byłem bez koszulki a że trochę mięśnia siedzi to zazwyczaj ludzie zwracają uwagę. W domku szybka kolacja, prysznic, po całym dniu, wyjebany byłem jak koń po westernie moja marudziła żeby seksy to szybki numerek miał być, a że trochę zmęczony byłem przedłużyło się i moja sobie pokrzyczała, później ogarnęliśmy że okno było otwarte, a po drugiej stronie domek tych gówniar, ale takie pewnie nic nikt nie słyszał i spanko. Rano obudziło mnie pukanie do drzwi, otwieram, a tam jedna z małolatek w samym bikini i pyta czy mam cukier pożyczyć, wpatrzona we mnie jak w obrazek, mówię że coś się znajdzie, wziąłem szklankę i jej wsypałem, ona na odchodne uśmiechnięta że wieczorem robią grilla i czy przyjdę do nich ze swoją dziewczyną. Powiedziałem że zobaczymy jak się dzień potoczy, ale nie mówię że nie. 

 

Poszliśmy na plażę niedaleko domku, za jakiś czas przyszły te gówniary i się zaczęły rozkładać z kocem naprzeciwko mnie i mojej, a co się zaczęło odpierdalać, wypinanie dupci, itp. Widzę po swojej że już ma wkurwa, ja cały czas udaję że nie widzę, trochę tam jeszcze posiedzieliśmy, kilka razy jak przechodziłem koło tych gówniar kiedy chodziłem do wody to uśmiechnięte i się gapiły. Później jakieś typy się do nich przyjebały, próbowali coś zgadywać, a że byłem blisko to słyszałem trochę, wieczorem widziałem jak przyszli do nich na grilla wieczorem. Trwał ten grill, a ja słyszę pukanie do drzwi, otwieram a tam znowu ta sama małolatka i zaprasza na grilla, podziękowałem i wyszliśmy ze swoją pochodzić wkoło jeziora. 

 

Kolejny dzień na plaży, wieczorem poszliśmy do klubu na drinki, trochę potańczyć, moja spotkała znajomą ze studiów i tak we trójkę tam się bawiliśmy, nagle widzę te gówniary podchodzą i zaczynają tańczyć w kółeczku obok nas, wiadomo zaraz spojrzenia, później byłem przy barze to jedna podbiła do mnie i pyta czy z nią zatańczę, ja mówię że sorry ale z dziewczyną tutaj jestem, poszła i nagle wraca z jednym typem który był dzień wcześniej na grillu, a on coś do mnie że czemu ją nazwałem szmatą, mówię że nie wiem o co chodzi, to tamta zaczyna drzeć ryjca że ją wyzywałem i żebym przeprosił, myślę no nie nie takie akcje ze mną, mówię do typa żeby spierdalał nie mam ochoty na jakieś krzywe akcje, typ do mnie z mordą, niedaleko stał ochroniarz podszedł, gada do tamtego typa że wszystko słyszał, że jak mają jakiś problem to niech miedzy sobą wyjaśniają i ja jej nie wyzywałem.

 

Następnego dnia wieczorem jakiś ostry melanż u tych młodych dup, znowu tamte typy u nich, jakoś 2-3 w nocy słyszę pukanie do drzwi, otwieram a tam te typy i do mnie żebym wyszedł się napierdalać, moja narobiła szumu, krzyku, zaraz zbiegli się ludzie i chcieli dzwonić na policję że tamci problemy robią. Rano wyszedłem do autka, przyszła jedna z tych gówniar i zaczęła mnie przepraszać, że tamci się napili i wgl, że jestem taki przystojny i umięśniony czy bym poszedł z nią na kawusie do niej, a ja że ze swoją mogę przyjść, a ona że z koleżankami wolałaby żebym sam przyszedł, uśmiechnąłem się i powiedziałem szanuj się młoda, ta się zaczerwieniła odwróciła i poszła. 

 

Kolejnego dnia moja wzieła autko, pojechała ze swoją znajomą ze studiów na zakupy, a ja zostałem sam i kręciłem się koło domku, później leżałem na leżaku i przyszły dwie gówniary żebym zerknął czy nie mają za mało powietrza w kole, domyśliłem się o co chodzi, poszedłem zerknąłem mówię że wszystko git i zaczynam iść do siebie, a jedna zaczyna mnie ciągnąc za rękę i żebym trochę jeszcze został, olałem i poszedłem. 

 

Z obserwacji mam wrażenie że bym przebolcował je wszystkie gdybym chciał, oczywiście też znalazły sobie rycerzy i nie chciałem się zabawić to był problem 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Scorsky napisał(a):

to jedna podbiła do mnie i pyta czy z nią zatańczę, ja mówię że sorry ale z dziewczyną tutaj jestem, poszła i nagle wraca z jednym typem który był dzień wcześniej na grillu, a on coś do mnie że czemu ją nazwałem szmatą, mówię że nie wiem o co chodzi, to tamta zaczyna drzeć ryjca że ją wyzywałem i żebym przeprosił, myślę no nie nie takie akcje ze mną, mówię do typa żeby spierdalał nie mam ochoty na jakieś krzywe akcje, typ do mnie z mordą, niedaleko stał ochroniarz podszedł, gada do tamtego typa że wszystko słyszał, że jak mają jakiś problem to niech miedzy sobą wyjaśniają i ja jej nie wyzywałem.

 

Jaką trzeba być jebniętą patuską żeby napuszczać kolesi na gościa który odmawia bo jest w związku?

 

 

 

3 godziny temu, Scorsky napisał(a):

Następnego dnia wieczorem jakiś ostry melanż u tych młodych dup, znowu tamte typy u nich, jakoś 2-3 w nocy słyszę pukanie do drzwi, otwieram a tam te typy i do mnie żebym wyszedł się napierdalać, moja narobiła szumu, krzyku, zaraz zbiegli się ludzie i chcieli dzwonić na policję że tamci problemy robią. Rano wyszedłem do autka, przyszła jedna z tych gówniar i zaczęła mnie przepraszać, że tamci się napili i wgl, że jestem taki przystojny i umięśniony czy bym poszedł z nią na kawusie do niej, a ja że ze swoją mogę przyjść,

Po tak grubej akcji to zbluzgałbym i kazał wypiedalać i zagroził, że mam nagrane i powiadomię kogo trzeba jak jeszcze raz napuszą pojebów na ciebie i twoją dziewczynę.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem rok temu o tej porze. Fajne miejsce, ale bardzo dużo ludzi. W 1/4 domku (3 pokoje) w jakieś 11 osób.

Co do przebolcowania mogłeś, ale wybrałeś drogę samca alfa monogamisty. Już samo to jak dziewczyna/dziewczyny same zarywają, chcą cimcirimci to oznacza tylko jedno - mają lej tam u dołu i zaczynały w wieku 13-14 lat (niemal każdy przypadek jaki znam takiej dziewczyny tak miała). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natura Panie! Masz słuszny wygląd, u młodych dziewoj ostrygi napęczniałe, wilgotne jak domek letniskowy w PRLu, i temat sam się grzeje 😉 Jedyne co podziwiam to tak odważne atakowanie nawet przy Twojej lubej. Co tam się musi dziać na południe od pępka, że nawet się za bardzo nie czają z chcicą 😂

 

No ale jak mawiał Einstein o młodych dziewczynach: są dwie nieskończone rzeczy Wszechświat i chcica młódki, choć co do tego pierwszego nie mam pewności 😂

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbyś im nie umilić wyjazdu? To nienaturalne że Twoja była zazdrosna. Powinna być dumna że ma obok kogoś kim się interesują inne kobiety. Seks z fajnym facetem to nic złego. To Twoja wina że szukały potem jakiś lamusów, trzeba było je przelecieć. Mówię to całkowicie poważnie 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

Rozumiem, że ten rycerzyk nie znał wcześniej tej małolaty, a mimo tego chciał się z Tobą napierdalać. 

Gdzie tam, pewnie friend 🙂

Od dwóch lat stara się zamoczyć. Zawozi wszędzie, zakupy robi, bilety stawia. 

Ale ona nie jest łatwa, musi się starać 🙃

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Redbad napisał(a):

Dokładnie, kogucik musiał podbić swoją wartość więc chciał przystrugać rycerza i od razu wyzywać na pojedynek! Może i morda obita, ale stalagmita by zamoczył.

Friend jedynie co może zamoczyć, to łyżeczkę. Mieszając swej lubej herbatę 🙂

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

No dobra, a tak między nami mężczyznami.

@Scorsky nie podobały się Tobie te małolaty czy bałeś się że czterem nie dasz rady w jeden wieczór?

 

 

Gdy twa kobieta jest w pobliżu i cię kusi, zamiast zarywać dupy, należy wziąć imadło. Wsadzić między szczęki jaja i zakręcić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wahadło "emocjonalne " tematów w świeżakowni przechyla się w odwrotnym kierunku. :) Może to i dobrze. ;) 

 

Przydał się ten wątek ( chyba pierwszy w serii o ile pamięć mnie nie myli) - "Przeje**e życie chada" .😆 

 

3 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

aką trzeba być jebniętą patuską

 

Godzinę temu, SuperMario napisał(a):

 

Jest drama, jest zabawa. Kobiety są zdolne do wszystkiego.

 

Otóż to. Z drugiej strony te patusiary mogły jeszcze ostrzej podkręcić tego simpa i tego tematu byśmy nie czytali albo czytali za jakiś czas jak stan zdrowia OPa stałby się stabilny vide - sytuacja sprzed chyba pół roku jak jakieś gówniary napuściły leszczy i ci zadźgali 16l bodajże kolegę.

 

 

2 godziny temu, WsiunzSuchej napisał(a):

Szacun za lojalność

 

Godzinę temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

raczej tego, że gdy obecna partnerka się dowie, to zerwie. Lepszy gołąb w garści, niż świerszcze na dachu. 

 

Pozwolę się nie zgodzić. Dopuszczacie się Panowie pewnego błędu logicznego.

Bliższy byłbym przyznaniu racji @slusa.

 

 

Wszak każda  kobieta woli być 3. czy 4.tą u chada niż tą jedną jedyną normika.

 

I nie - nie powielam jak zaraz ktoś napisze " piwnicznianych mUndrości". Swoje widziałem.

 

 

 

 

Gdyby @Scorsky przeleciał tą 1 czy wszystkie małolaty -  na 99% mielibyśmy wtedy do czynienia z przypadkiem zdrady wzmacniającej związek . W przeciwieństwie do przyzwolenia na CC przez beciaka notorycznie promowanego na sronetach itp lewackich portalach. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Magos Dominus napisał(a):

Rozumiem, że ten rycerzyk nie znał wcześniej tej małolaty, a mimo tego chciał się z Tobą napierdalać. Suchoklates czy dopakowany? 

Twoja to chyba bardzo głośna musiała być skoro aż taka chcica się pojawiła. Ewentualnie brak zainteresowania wszedł im na ego.

 

Nie znali się widziałem jak podbili do nich na plaży przedstawiali się, była próba bajery że piłkarzyki, jeden z nich taki bardziej wygadany do jednej ciągle tak dwuznacznie i czego by z nią nie robił. Dla mnie suche leszcze z wyglądu. Moja jak się podnieci jest mega głośna, aż czasami mam ochotę zapchać jej usta majtami

 

11 godzin temu, slusa napisał(a):

Dlaczego miałbyś im nie umilić wyjazdu? To nienaturalne że Twoja była zazdrosna. Powinna być dumna że ma obok kogoś kim się interesują inne kobiety. Seks z fajnym facetem to nic złego. To Twoja wina że szukały potem jakiś lamusów, trzeba było je przelecieć. Mówię to całkowicie poważnie 

 

Sczerze żadna mi się nie spodobała, takie 6/10 według mnie

 

11 godzin temu, BlacKnight napisał(a):

Byku opisz trening i wyniki.

 

O kobietach akurat mnie nie interesuje.😁

 

Podrzucę na priv

 

11 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

No dobra, a tak między nami mężczyznami.

@Scorsky nie podobały się Tobie te małolaty czy bałeś się że czterem nie dasz rady w jeden wieczór?

 

 

 

Jak wyżej takie 6/10 max, z jedną można by było coś podziałać ale nic specjalnego, widziałem dużo lepszych sprężyn na około

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Scorsky napisał(a):

Widzę po swojej że już ma wkurwa, ja cały czas udaję że nie widzę, trochę tam jeszcze posiedzieliśmy, kilka razy jak przechodziłem koło tych gówniar kiedy chodziłem do wody to uśmiechnięte i się gapiły.

 

 

Odniosę się tylko do zacytowanego fragmentu, już jakiś czas temu chciałem poruszyć ten temat.

Wiem, że niektórzy tutaj to by dymali wszystko, co się rusza (braki macie czy co?), nie tędy droga, jeśli jesteście w ZDROWEJ relacji.

@Scorsky po tym wypadzie na skali atrakcyjności Twojej kobiety wybiłeś się o kilka poprzeczek.

Nie wiem, w jakim wieku jesteś, ale jeśli zauważyła, że młode dupy mają na Ciebie ochotę, to jej pozycja stała się zagrożona (młodsza nie będzie, a Ty wzbudzasz zainteresowanie). 

Miałeś okazje sobie popukać na boku, ale pokazałeś swojej kobiecie postawę w stylu "szanuj tę relację i staraj się, bo nie jest dla mnie problemem poderwać młodsze (być może atrakcyjniejsze)".

Szacunek za postawę.

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Scorsky napisał(a):

 

Z obserwacji mam wrażenie że bym przebolcował je wszystkie gdybym chciał, oczywiście też znalazły sobie rycerzy i nie chciałem się zabawić to był problem 

Jakbyś odłączył jedną od stada. Tak to wzajemnie by psuły temat. Empiria ( Poloneza kilka lat wczesniej produkować zaprzestali. Co wpływu na historię nie ma.Tylko czasookres wskazuje ).  Z 4 łazilem na plaże, popijanie, spędzanie czasu. Bez odłączenia od stada g. wyszło. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że Twoja panna też niczego sobie i wygląda dobrze, była głośna przy seksach i tamte bankowo słyszały co się działo, nic nie działa tak jak wyobraźnia, tym bardziej na takie młode gejzer w cipce. Mogły sobie nawkminiać że któraś z nich wyrwie Ciebie na seksy stąd ich działania, jakby były śliczne ja bym korzystał, macanko i mniej więcej widać czy taka małolatka przeruchana chyba że ma słabe mięśnie kegla no ale raczej te nie ulane z dobrą figurą to od razu czuć jak się wkłada paluszka

 

Kobieta jest zdolna do wszystkiego kiedy jej się podobasz takie moje zdanie, ale też szacun że się nie dałeś, kiedyś mnie się jedna pytała czy jestem gejem jak nie reagowałem na jej akcje względem mnie, mówiła że inni to aż się ślinią, a ja wyjebane i to ją jeszcze bardziej nakręcało na mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Korol09 napisał(a):

macanko i mniej więcej widać czy taka małolatka przeruchana chyba że ma słabe mięśnie kegla no ale raczej te nie ulane z dobrą figurą to od razu czuć jak się wkłada paluszka

 

Sorry za offtop ale jak zaczynałem się spotykać ze swoją to ciężko było włożyć paluszka, a cipka była nabrzmiała i aż kremowa, ona po dwóch związkach wcześniej, a teraz to na spokojnie dwa paluszki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.