Skocz do zawartości

Niech mi ktoś "jebnie"


tmr

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szlachta...o porade proszę. Chyba b. zjebki. Zadurzyłem się w istocie. Zgranie niesamowite. Nawet wycieraczki przed drzwiami mamy takie same. Nie będę opisywał. B intensywna relacja. Szybko sex. Wyjazdy. Spontan. Kobieta po 40. Spale się jak ćma przy lampie. Wiem, że ta relacja skończy sie dla mnie źle...b źle..ale w nią idę. 

Poznając ją powolutku, wyłaniają się kolejne czerwone flagi. Sama zaproponowała fwb...

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, tmr napisał(a):

przed drzwiami mamy takie same.

Ech te zgubne cechy wspólne. 

Racjonslizujesz jak panna. 

 

 

Ja uwielbiam takie kobiety, jest tarło i ogień. Z biegiem lat i czasu, potrzebuje paru dni aby odchorować. I dalej do boju. 

 

 

Następna laska, następna dziewczyna, jedno się kończy drugie się zaczyna. 

 

 

Atakuj kakałko. 

27 minut temu, tmr napisał(a):

Sama zaproponowała fwb...

❤️

 

Jest was tam więcej, do jednego ulu. 

  • Like 2
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tyla te całe zapoznawanie się z teorią, doświadczeniami, radami innych. Pojawia się tylko odpowiednia cizia i co jeden "lepszy" zawodnik zaraz odpada w przedbiegach xD

Facet zaczyna myśleć ch**** miast głową przy konkretnej sztuce ? Nowe, nie znałem 🫠

 

  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zuckerfrei napisał(a):

Ale ja chce nim być. Bo one i tak nie dobiorą się do moich oszczędności... wiec się bawię. 

 

zukier, nie chodzi mi o Ciebie, kolega chciał, żeby mu ktoś dojebał, to dorzucam :D  Ale fakt faktem tak wygląda większość samozwańczych forumowych samców alfa, "co to nie ja", ale przy odpowiedniej zawodniczce maski spadają bardzo szybko ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tmr napisał(a):

Zgranie niesamowite.

Nawet wycieraczki przed drzwiami mamy takie same.

B intensywna relacja. Szybko sex.

Wyjazdy. Spontan.

Kobieta po 40. 

Sama zaproponowała fwb...

Trafiłeś tę mityczną Himalajkę. ;) Zaś na serio, gdy po kilku-kilunastu mies. hormony opadną, zauważysz, że nie jesteś jedyny w tej grocie (FWB), a samica wystawi rachunek lub spróbuje innych sztuczek albo to po prostu była Twoja kolej.

Większość z nas przerabiała etap zauroczenia.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żebyś się zabezpieczył przed dalekosiężnymi konsekwencjami - nie podawaj za dużo informacji o sobie, jak już to pół prawdziwe/fałszywe (musisz je zapamiętać, bo inaczej to szybko wyjdzie) - telefony, bliscy również na socjalach, mieszkanie itd. Wszystko żeby zmniejszyć siłę ciosu który dostaniesz.

 

Bóg z Tobą Bracie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tmr napisał(a):

Poznając ją powolutku, wyłaniają się kolejne czerwone flagi. Sama zaproponowała fwb...

Ruchać obserwować. Najlepiej wymęczyć się porządnie w łóżku do tego stopnia, że będziesz po prostu chciał wrócić do domu i zająć się swoimi sprawami. 

 

11 godzin temu, lxdead napisał(a):

I tyla te całe zapoznawanie się z teorią, doświadczeniami, radami innych. Pojawia się tylko odpowiednia cizia i co jeden "lepszy" zawodnik zaraz odpada w przedbiegach xD

Facet zaczyna myśleć ch**** miast głową przy konkretnej sztuce ? Nowe, nie znałem 🫠

Krew nie woda, przynajmniej chłop jest świadomy. Sam mam słabość do pięknych miłych pań i wiem o tym, a mimo to nie latam za nimi nie simpię itd. 

 

To oznacza, że gadzi mózg naszego kolegi działa prawidłowo, ale... musi być na wodzy żeby nie nabroił.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Historii cd. 

Super było przez mcy kilka. Wielopłaszczyznowo. Nie tylko horyzontalnie. Wewnętrzne podróże metafizyczne tylko we 2 też. 

Pewnego wieczoru, po relaxującym wieczorze, wzrok Pani się zamglił i dostała ataku paniki. Nerwowo zaczęła się zbierać. Podniesionym głosem pytając żebym jej wyjaśnił co się z nią dzieje. Ledwo udało się ją do taxi odprowadzić. Jadąc wysłała wiadomość, że to "koniec bo ją czymś odurzyłem" ( sama pół roku wcześniej namawiała do lekkich podróży metafizycznych). Zarzut nooo z grubej rury. Zaproponowałem rano żeby poddała się testom na obecność jakis subst., że ja się poddam. Drinki robiła ona. Nawet jakies herbatniki były zafoliowane ( pamiętam, że nie mogłem tego otworzyć), nie docierały pytania o cel odurzania jej itd. A zarzut na podstawie - kto inny jak nie ty. Tydz wczesniej Pani miala mocne rozchwiania.W tyg.dużo stresów ( łącznie z pogrzebem bliskiej rodziny ), po pewnych objawach/symptomach obststawiam i początki menopazy. Wypiliśmy około 1 l alkoholu...przez kilka h.Pani przyznała się, ze wie jak reaguje się na takie środki.  Domniemuje, że musiała za młodu doświadczyć.Doopnie mając świadomość, że nic jej nie podałem a zbieram po łbie.

wg mnie to mix stresu, zmeczenia, poczatków menopauzy, alkoholu ( plus mało je bo na silbutraminie jest ).

Czy taka akcja została przez nią zagrana? Ale po co....

  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, tmr said:

Podniesionym głosem pytając żebym jej wyjaśnił co się z nią dzieje.

Dyktafon w torebce?

4 hours ago, tmr said:

Jadąc wysłała wiadomość, że to "koniec bo ją czymś odurzyłem"

Ślad dla prowadzących dochodzenie.

 

5 hours ago, tmr said:

bo na silbutraminie jest

Jezu Chryste... z alkoholem to się ludzie po tym przekręcali na oryginałach - nie bez powodu jest zakazana, a chińskie/białoruskie "zamienniki" mają często kilkukrotnie większe dawki niż oryginał.

Taka kombinacja zupełnie wystarczy do wywołania "stanów lękowych", bez odwoływania do dodatkowego stresu czy menopauzy.

 

5 hours ago, tmr said:

Czy taka akcja została przez nią zagrana?

Oby nie.

Bo jak na razie, to masz w charakterze "twardych dowodów" jedynie oskarżającego SMSa od niej.

Ewentualnie jej zeznanie, że dałeś jej "jakieś tabletki" bez jej zgody, plus badanie krwi pokazujące zakazaną i potencjalnie śmiertelną substancję.

 

On 9/25/2023 at 9:48 PM, tmr said:

Sama zaproponowała fwb...

Cudzoziemka?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kespert napisał(a):

Taka kombinacja zupełnie wystarczy do wywołania

Masz gdzies wyniki badań na potwierdzenie tego? Kawał życia zajmowałem się "ciemna stroną mocy" ale o interakcjach alko z silb nie slyszalem. Silb daje inne, poważne sajdy.

Jak masz to byłbym naprawdę wdzięczny za źródło.

19 godzin temu, Kespert napisał(a):

Cudzoziemka

Nieee. PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tmr napisał(a):

Masz gdzies wyniki badań na potwierdzenie tego? Kawał życia zajmowałem się "ciemna stroną mocy" ale o interakcjach alko z silb nie slyszalem. Silb daje inne, poważne sajdy.

Jak masz to byłbym naprawdę wdzięczny za źródło.

 

Ja z ciekawości znalazłem ulotkę tego środka z tą substancją czynną i jest tam napisane, że:

 

INTERAKCJE SIBUTRAMINY Z ALKOHOLEM

Należy unikać stosowania z alkoholem. Ryzyko nasilenia niektórych działań ośrodkowych.

 

https://www.doz.pl/leki/w1338-sibutramina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

 

Ja z ciekawości znalazłem ulotkę tego środka z tą substancją czynną i jest tam napisane, że:

 

INTERAKCJE SIBUTRAMINY Z ALKOHOLEM

Należy unikać stosowania z alkoholem. Ryzyko nasilenia niektórych działań ośrodkowych.

 

https://www.doz.pl/leki/w1338-sibutramina

Tak.To wiem.Ale nie jest to wyjasnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, tmr said:

ale o interakcjach alko z silb nie slyszalem

https://myfitness.gazeta.pl/myfitness/7,166897,24873193,sibutramina-zakazana-substancja-odchudzajaca.html

Quote

Oprócz tego u części osób występowały takie objawy, jak podniesienie ciśnienia, dręczenie kończyn, podenerwowanie, kołatanie serca, bóle w klatce piersiowej, bóle głowy, sztywnienie mięśni, stany lękowe, zaburzenia nastroju, kłopoty z zaśnięciem, nocne wybudzanie się, suchość w ustach, uderzenia gorąca, nadmierna potliwość, zaparcia, biegunki, nudności, zaburzenia widzenia i wzrost ryzyka wystąpienia napadów epileptycznych.

Trzy podkreślone, to specyficzna reakcja z "ośrodkowym układem nerwowym", czyli to co w skutkach ubocznych opisuje się jako "wpływ alkoholu". Najprawdopodobniej tego Pani doznała.

 

Bardziej techniczny artykuł: https://www.budujmase.pl/sterydy/o-dopingu/sibutramina-co-to-efekty-opinie-skutki-uboczne.html

To samo - wszystkie objawy niepożądane nasila równoległe spożycie alko.

 

21 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

Ryzyko nasilenia niektórych działań ośrodkowych.

Ładny zwrot, ale mało precyzyjny. Silb w zasadzie działa jako wychwyt neuroprzekaźników, co znaczy że alkohol wzmacnia działanie, jednocześnie wzmacniając wszelkie skutki uboczne/niepożądane.

Bierzesz po prostu listę efektów ubocznych z ulotki, @tmr, i alko wzmocni szansę wystąpienia wszystkiego złego co powiązane z układem nerwowym. Tylko tyle, aż tyle.

Edytowane przez Kespert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.