Skocz do zawartości

Mężczyzna do wynajęcia. "Byle kogo na mnie nie stać"


Patton

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Patton napisał(a):

Znaczna część wyzywająca panny od lekkich obyczajów oddała by organy aby mieć możliwość takiej "pracy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuje w umyśle wyobrazić sobie te klientki. 

 

Przeciętna z wyglądu ale zadbana kobieta nie będzie miała problemu z odnalezieniem partnera seksualnego. A na pewno nie będzie zainteresowana płaceniem za dobro, które ma od ręki.

 

Nie wiem jak Ci panowie to ogarniają, tona viagry ? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troloololl ideolo. ;)

Najlepsze jest podsumowanie: "Jedno jest pewne: mając do wyboru ciekawą książkę czytaną w samotności i wieczór z którymś z trójki opisanych panów – znacznie bardziej opłaca się wybrać lekturę. Rano wstaniemy z taką samą zawartością portfela i bez świadomości, że bezpowrotnie zmarnowaliśmy czas."

 

Czyli:

- mężczyzna prostytut - szkoda na niego czasu, szkoda kasy, lepsza ksiązka

- kobieta prostytutka - sex work - normal work, stunning and brave, go go go girl!!!

 

Nie szkoda czasu na ten współczesny "Der Stürmer"? 😱

Edytowane przez BumTrarara
s
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie panie się emancypują. Myślę, że odsetek usatysfakcjonowanych pań, podobny do odsetka spełnionych klientów div. Tak naprawdę seks bez emocji (nie chodzi tu zaraz o motylki) to nie to samo.

 

Dodatkowo tajemnicą poliszynela jest, że większość "dziwków" świadczy głównie usługi dla homoseksualnych klientów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, CzarnyR said:

W Niemczech stare pudła placą czarnuchom albo dobrze wyglądającym młodym za przeoranie dziur.

To inna bajka,

Ja jednak wiem z doświadczenia.

Nie chcielibyście rżnąć starych pudeł choć w dzisiejszym świecie zdesperowane samce właśnie takim się oferuja, może w nadziei że coś bzykną, bo o rówieśniczkach nie ma mowy, im za bardzo odp*dala.

Starym dupom też odp*dala i nawet nie wiecie jak, ale tego dowie się każdy z was gdy trafi się mu taka okoliczność.

Czemu mam was budzić z pięknych snów i marzeń?

To byłby grzech.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, antyrefleks napisał(a):

Nie wiem jak Ci panowie to ogarniają, tona viagry

I się nie dowiesz.

?

Bo dalej myślisz jak typowy JanuszeX.

....do brzegu.

 

ZESPÓŁ CZYNNIKÓW.

EMOCJE wywołują różne wyzwalacze(.....).

Jeżeli zakładasz, że kobieta zamożna(fura siana) szuka TYLKO/ZAWSZE BOLCA.....to powodzenia.

 

Czas przejżeć talie kart jeszcze raz.

Zapodoooom przykładem oczobitnym wnet za pomocą neuronów może dotrze.

10 i 9.

........tu se kompiluj po swojemu.....

Teraz grając w 1000'ca karty wie różnią się tylko jednym oczkiem, dopóki są w pudełku.

W rozdaniu STANOWIĄ niemalże PRZECIWSTAWNĄ WARTOŚ(wiadomo As bierze raz).

....9 zasadniczo jest zapychaczem?

Różowo się robi jak walczysz  na dobicie koloru.

Uzupełniaż PEWNĄ  UMOWNĄ PALETE BARW(emocji).....brakujące COŚ aby zgarnąć całą TALIĘ.

 

Generalnie graj dalej 'Damy na waletach'.....aż jakiś FigośmigoMago rozdupczy cię na dwie pary 99 i 99.

ROZJEDZIE CIĘ KARETA......low Road.

:)

....szpachla szpachla szpachla...pianka w progach.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.