Skocz do zawartości

Geomaxxing dla polskich mężczyzn


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno w Arabii Saudyjskiej jest portal gdzie wystawić można na rynku wtórnym żonę przed rozwodem ale nie zweryfikowałem tego info.

Natomiast rzeczywiście mocna tam liberalizacja obyczajów, już od 5 lat jest obowiązek informowania kobiet smsem o rozwodzie :-)

https://time.com/5495156/saudi-arabia-divorce-text-message/

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klapaucjusz

 

W większości krajów arabskich zawarcie małżeństwa powinno odbywać się zgodnie z przepisami prawa islamskiego lub szariatu. Warunki ustanowione przez te prawo są następujące:

  1. Musi być obopólna zgoda
  2. Minimalny wiek do zawarcia małżeństwa to 18 lat dla obu stron. W innym przypadku wymagana jest zgoda sędziego.
  3. Posag lub mahr jest warunkiem zasadniczym zawarcia małżeństwa, lecz nadmierne żądanie dużego mahru jest zabronione.
  4. Wiek narzeczonego nie powinien przekraczać dwukrotności wieku narzeczonej. W przeciwnym razie wymagana jest zgoda sędziego.
  5. Obecność pary
  6. Obecność ojca panny młodej lub jego przedstawiciela oraz dwóch muzułmańskich świadków na ceremonii ślubnej.

Należy zauważyć, że zgodnie z prawem małżeństwo między muzułmanką a mężczyzną niewyznającym islamu jest zabronione bez uprzedniego przedstawienia dowodu jego nawrócenia. Nie dotyczy Tunezji, tam zniesiono.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo ze środkowej Azji męscy katolicy brali za żony muzułmanki tego pisze że co kraj to obyczaj i to nie jest z serii słyszałem tylko mam żywych znajomych. Jeden się rozwodzi ale reszta ziomali ma dość długie związki i widać że nie ma skrytego gówna jak to w większości małżenstw na pokaz. (Sam z tamtych rejonów też miałem fajne epizody)

Wy nie czytajcie tylko z praktycznej strony coś mówcie wtedy o kraju i prawie tam panującym. 

Też mi pierdoliki farmazeusze "nie jedź tam bo Ci głowę utną" a okazywało się całkiem co innego.

 

 

Pamiętam jak byłem pierwszy raz w kz ziomal pyta się czy wierzę a że ja pierwszy raz do muzułmańskich krajów leciałem (dla mnie jaki tam muzułmanski) i naoglądałem się kanałów yt że lepiej jednak przyznać się niż do ateizmu to odpowiadam że wierzę a ten riposta że nie bo Boga nie ma (a rodzina jego mocno wierząca)

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 21:42, Ksanti napisał(a):

Generalnie może nawet fajnie by było grupowo wybrać się na jakiś wyjazd tego typu wakacyjno-zabawowo-matrymonialny, bo w grupie raźniej.

 

Trzydzieści lat temu też były takie Mariolki,

ot taki Puchar Przechodni.

Od spodni do spodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2023 o 18:17, Pocztowy napisał(a):

na tyle atrakcyjne życie seksualne

Nasz forumowy, alfons i dziwkarz! Brawo!! Ale teraz czas na LTR!

W dniu 8.12.2023 o 21:07, DOHC napisał(a):

Są zdecydowanie inne. Łatwiej o uśmiech, nie raz go doświadczyłem. Na uśmiech czy mahanie ręką odpowiadają tym samym. 

Nie że są super och i ach, dalej te same kobiety ale mimo że zachód, to... Są o wiele mniej popsute niż nasze witaminki, które same sobie przed światem wypracowały opinię najłatwiejsze w Europie. 

Za to to nawet wypiję!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

seksować

Parę razy te słowo słyszałem od sąsiada co ma 60lat, śmieszne jest

:D

 

Słowo geomaxxing takie fusion słowo dla mnie.

 

Taki filmik jak panny się zachowują na ome oceniając

twarz vs ciało

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Tu dużo zależy od rodziców

 

Owszem, ale w kraju, gdzie prawie 90% to muzułmanie - presja jest nie tylko ze strony rodziny.

 

Z resztą, religia jak każda - u nas niby katoliczki, a do ślubu trzymają tylko te najbardziej gorliwe. Z drugiej strony, czasami te najbardziej świętojebliwe są najlepsze ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Maciejos napisał(a):

te najbardziej świętojebliwe są najlepsze

 

Potwierdzam, znałem taką Sonię, która śpiewała w chórze i chodziła na pielgrzymki.

Bywała bardzo urocza, spokojna, miała taki krzyż ze skóry na łańcuszku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maciejos napisał(a):

 

Owszem, ale w kraju, gdzie prawie 90% to muzułmanie - presja jest nie tylko ze strony rodziny.

 

Z resztą, religia jak każda - u nas niby katoliczki, a do ślubu trzymają tylko te najbardziej gorliwe. Z drugiej strony, czasami te najbardziej świętojebliwe są najlepsze ;) 

Tylko że u nas kwasem nie obleją. 

 

Generalnie uważam że na dłuższą metę panny z państw islamskich odpadają. Bo nie możesz takiej mieć będąc niewiernym. 

No chyba że znajdzie się azylantka i apostatka ze spalonymi mostami. 

 

Poza tym Żydówki. Mają bardzo urozmaicone geny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 10:13, nowy00 napisał(a):

Parę razy te słowo słyszałem od sąsiada co ma 60lat, śmieszne jest

:D

 

Słowo geomaxxing takie fusion słowo dla mnie.

 

Taki filmik jak panny się zachowują na ome oceniając

twarz vs ciało

 

 

 

 

Zależy jakie to ciało jest. Ciało może przebić facjatę i odwrotnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Libertyn napisał(a):

Tylko że u nas kwasem nie obleją. 

 

Generalnie uważam że na dłuższą metę panny z państw islamskich odpadają. Bo nie możesz takiej mieć będąc niewiernym. 

No chyba że znajdzie się azylantka i apostatka ze spalonymi mostami. 

 

Poza tym Żydówki. Mają bardzo urozmaicone geny. 

Pisałem o tym już kilka razy. To jest mit. Pomijając parę radykalnych krajów to reszta w niczym nie przeszkadza aby robić "misz masz"  mój dobry kumpel ściągną sobie z Arabii Saudyjskiej pannice no ale wkupił się w łaski rodziny więc ułatwili jej wylot do niego ;) także nawet z tych paru "wyjątkowych" krajów się da.

 

Azja środkowa czy taka Indonezja to żaden problem. Problem tylko jak pisałem  wyżej może zaistnieć tylko, w paru krajach z bliskiego wschodu a i też niekoniecznie.

 

Za dużo się naczytaliście. Sam jestem ciekaw (zmieniając trochę temat) jak będzie wyglądać europa bo faktem jest że część nie chce się asymilować lecz część również zaczyna "piździeć" dzięki narracji zachodniej tolerancji.

 

Ps: posta powinno połączyć chyba.

 

 

 

Pss: swoją drogą nie kumam waszego płakania nad brakiem cipek. Ściągajcie sobie z Afryki bądź Azji 

(łatwiej wam afrykanke )panienki , Spokojnie ładną taką do 30 sobie można ściągnąć. Bez ukrywania o co chodzi i pierdolenia. Ty zaspokajasz jej potrzebę życia w lepszym klimacie finansowym i dbasz o to aby za mocno nie "urosła" tylko zajmowała się domem i była zależna od ciebie.

 

Masz fajne ciałko, które o ciebie dba i zajmuje się domem ty jej zapewniasz byt. Dobry układ bez pieprzenia o miłości tej prawdziwej Disnejowskiej.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Pisałem o tym już kilka razy. To jest mit. Pomijając parę radykalnych krajów to reszta w niczym nie przeszkadza aby robić "misz masz"  mój dobry kumpel ściągną sobie z Arabii Saudyjskiej pannice no ale wkupił się w łaski rodziny więc ułatwili jej wylot do niego ;) także nawet z tych paru "wyjątkowych" krajów się da.

Większosć krajów jest radykalna w tych sprawach. A kolega to sobie ściagnął z Arabii Saudyjskiej rodowitą Saudyjkę i rodzina nie czepiała się o sprawy wyznaniowe? 

 

9 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Azja środkowa czy taka Indonezja to żaden problem. Problem tylko jak pisałem  wyżej może zaistnieć tylko, w paru krajach z bliskiego wschodu a i też niekoniecznie.

No nie wiem. To igranie z ogniem z racji  na społeczne poparcie dla Szariatu w większości państw muzułmańskich

9 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Za dużo się naczytaliście. Sam jestem ciekaw (zmieniając trochę temat) jak będzie wyglądać europa bo faktem jest że część nie chce się asymilować lecz część również zaczyna "piździeć" dzięki narracji zachodniej tolerancji.

Ja tam czytam głównie wypowiedzi zwolenników religii pokoju na twitterze. Jak  tych co religie rzucili w bezpiecznych miejscach (Europa/USA)

9 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

 

Pss: swoją drogą nie kumam waszego płakania nad brakiem cipek. Ściągajcie sobie z Afryki bądź Azji 

(łatwiej wam afrykanke )panienki , Spokojnie ładną taką do 30 sobie można ściągnąć. Bez ukrywania o co chodzi i pierdolenia. Ty zaspokajasz jej potrzebę życia w lepszym klimacie finansowym i dbasz o to aby za mocno nie "urosła" tylko zajmowała się domem i była zależna od ciebie.

Język, kwestie kulturowe. Nie każdemu murzynka podejdzie. 

 

9 godzin temu, Optimus Prime napisał(a):

Masz fajne ciałko, które o ciebie dba i zajmuje się domem ty jej zapewniasz byt. Dobry układ bez pieprzenia o miłości tej prawdziwej Disnejowskiej.

Tylko nie każdy tego chce. Ja bez głębokich rozmów zdycham. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są muzułmanie i są muzułmanie. Pewnie każda religia ma swój radykalny odłam, który wielkimi butami spycha jakiekolwiek inne prawo.

 

W Indonezji są rejony z ultra radykałami, ale obcokrajowiec ze zdrowym rozsądkiem tam nie pojedzie. Poza tym to wiochy i dawne miasta kolonialne.

 

Jakarta, Yogya, Bandung, Surabaya czy nawet Bali - taki Islam, że bez większej gimnastyki sobie ogarniesz alkohol, a od spotkania do konsumpcji relacji mija może godzina (na jedzenie i dojazd).

 

Szansa, że trafisz na pańcię, która jest radykałem religijnym jest znikoma, bo przez jej radykalizm możesz nawet nie być w jakimś sąsiedztwie, a co dopiero w jej kręgu zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 22.01.2024 o 09:24, Optimus Prime napisał(a):

 

 

 

Zależy jakie to ciało jest. Ciało może przebić facjatę i odwrotnie.

Nie wydaje mi się.

0;31

i

0;58

więcej osiągnąć nie będą w stanie, ciało im nie przebije facjaty a osiągneli swój maks.

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, nowy00 napisał(a):

 

 

 

3901632.jpg

 

Też jestem za eugeniką i utopijnym światem pięknych ludzi, ale...życie jest jakie jest xD 

 

Ja niestety pominąłem "Stwórz postać", więc gram tą losowo wygenerowaną :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 09:24, Optimus Prime napisał(a):

 

 

Obok jest wątek myślenie męskie vs podrywanie kobiet.

 

Panie się zachwycają, co?

Uważajcie z jakiego powodu, bo niekoniecznie o seksie myślą — nie jak mężczyźni.

 

 

 

gorgeous-brunette-loving-her-cat-attract

 

 

femme-et-cheval-style-sexy-occasionnel-7

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.