Skocz do zawartości

Kontakt po wielu latach


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie.

 

Mam sprawę i potrzebuję rady.

 

Po 13 latach zerowego kontaktu, 2 dni temu, odezwała się koleżanka, która dała mi 13 lat temu kosza. W dzień, w który dała mi kosza (2010 rok xD) nasz kontakt się kompletnie urwał. Nagle zaczęła wypytywać się, czym zajmuje się zawodowo i czy mam żonę i dzieci. Zaproponowała aby umówić się na kawę.  Okazało się, że jest rozwódką i ma 5letnią córkę.  Od wielu lat jest sama i ma burzliwą przeszłość związkową.

 

Umówilibyście się z nią na kawę? Nawet jest ładna: 8 na 10.

 

Jak sądzicie, o co jej chodzi? Wariatka?

  • Haha 11
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl same będą siedziały, może ona nawet nie ma za co świąt zrobić. W sumie mógłbyś nawet zajrzeć, kupić coś małej pod choinkę.

 

@MaxMen, co tam mem, to tu pasuje idealnie:

 

 

Teraz, Kacperski napisał(a):

Polecę klasykiem- ruchać, obserwować 😅

 

Jeśli jest to w stanie emocjonalnie udźwignąć. Moim zdaniem nie warte, to zachodu, chyba że to mistrzyni w swoim fachu. Mamuśka, na której jedno skinienie po 13 latach leci na spotkanie i 5 letnia słodka dziewczynka. Facet powinien unikać sytuacji, które mogą postawić go przed takimi wyborami. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MaxMen napisał(a):

Tutaj na odpowiedź przydałby się jakiś fajny mem. 

No co sama jest żadnego księcia który by ją wsparł więc szuka ot cała tajemnica 🤷

 

 

Pierwsze co pomyślałem, to że bolca szuka. Życie się zjebało, brak adoratorów,, to nagle sobie przypomniała o mnie.  Tylko, że ja królem nafty nie jestem - mój zawód nie jest zbyt dobrze opłacany w tym kraju. Ponieważ jestem dobrze wychowany, to jej odpowiedziałem, czym się zajmuje. Także nie może na nic liczyć.  Musiałaby być wybitnie tępa, żeby sądzić inaczej. Tyle, że ja ryjem nadrabiam (nie wyglądam na beciaka) w kontaktach z kobietami i wiedzą. 

 

Szczerze to ambicja nie pozwala mi się z nią spotkać. Ale jej wygląd trochę kusi :-)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, nie raz już tutaj pisałem...

 

Do mnie piszą i się kontaktują panny po dwudziestu, dwudziestu pięciu i trzydziestu ponad latach.

Bo się znudziły życiem, rozwiodły albo mąż umarł.

 

A tam kiedyś dawno temu fajnie było (ale skromnie), i był motocykl, zabawa na sianie itd.. 

 

EMOCJE... tym się karmimy...

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarczowy ona szuka bankomatu, żeby utrzymywał ją i dziecko.

 

Możesz ją olać, tekst @spacemarine jest zacny żeby jej zaszło w pięty.

 

Albo skorzystać z okazji i zaliczyć, tylko zadaj sobie pytanie czy warto.

 

 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Albo powiedz że dużo się pozmieniało odkąd ostatnio z nią rozmawiałeś że dostałeś spadek i masz wspaniałe życie, powiedz że szkoda że wam się wtedy nie udało bo wiesz ze byłaby idealna żona i natka Twoixh dzieci, a teraz jyz suw ustatkowałes i dokończ z historia tej studentki 

 

Tak zesra się podwójnie 

  • Like 6
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj do mnie odezwała się znajoma po chyba 5 latach pare dni temu. Napisała "cześć". Naturalnie nie odezwałem się i olałem.

Skoro już podjąłeś rozmowę zamilknij. Wiesz, to jest typowy problem że nie masz innej opcji to Cie jej wygląd kusi. Nigdy nie wyjdziesz z mentalności beta bankomatu z takim mentalem. Jak to ktoś powiedział szacunek budzi nie to co przyjmujesz a czego odmawiasz.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał(a):

Nie znacie się: ja bym się jej oświadczył i adoptował jej córkę. Ona zwyczajnie po 13 latach dopiero zrozumiała co straciła. Prawdziwe uczucie nigdy nie wygasa:D

 

 

xD 

 

Takie rzeczy to chyba tylko w tvn style

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

Dobry tekst, jesteś już za stara, ale twoja córka jak skończy 18 może napisać xd

 

 

 

Na takie teksty już za późno, bo powiedziałem jej, że jestem wolny (chociaż nie jestem). Skłamałem ją, żeby zostawić sobie furtkę :-)

 

Chyba po prostu ją oleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarczowy no i zrobiłeś błąd, bo obniżyłeś swoją wartość.

 

Jak chciałeś zrobić sobie furtkę, to trzeba było napisać, że masz kogoś ale od jakiegoś czasu wam się nie układa.

 

Masz laskę = masz wartość.

 

Nie układa się = ona ma szansę na przejęcie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mosze Red napisał(a):

@Tarczowy no i zrobiłeś błąd, bo obniżyłeś swoją wartość.

 

Jak chciałeś zrobić sobie furtkę, to trzeba było napisać, że masz kogoś ale od jakiegoś czasu wam się nie układa.

 

Masz laskę = masz wartość.

 

Nie układa się = ona ma szansę na przejęcie.

 

 A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze?

 

Że odezwała się i zaczęła rozmowę  jakby nigdy nic. Jak stara znajoma, jakby nie było tego kosza itd.

 

Albo ma wyjątkowy tupet, albo jest mocno zdesperowana albo po prostu wariatka. Jest jeszcze opcja, że wszystkie 3 w jednym :-)

 

Fuck! 

 

xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mosze Red napisał(a):

@Tarczowy no i zrobiłeś błąd, bo obniżyłeś swoją wartość.

 

Jak chciałeś zrobić sobie furtkę, to trzeba było napisać, że masz kogoś ale od jakiegoś czasu wam się nie układa.

 

Masz laskę = masz wartość.

 

Nie układa się = ona ma szansę na przejęcie.

Może teraz jej powiedzieć: „okłamałem cię, mam kogoś i jest mi świetnie, nie chciałem cię ranić” :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarczowy to jest normalna babska zagrywka, jak ma już swoje lata i często dziecko/ci, a jest singielką to zaczyna uderzać najpierw do wszystkich Czadów, którzy ją kiedyś pukali (ci ją zlewają), a później do wszystkich mężczyzn, którzy kiedyś do niej uderzali.

 

To jest objaw samotności i desperacji.

 

Jak chcesz się z nią spotkać i zabawić to w sumie możesz wybrnąć z sytuacji i napisać jej, że nie byłeś z nią do końca szczery, bo tak naprawdę kogoś masz ale od dłuższego czasu wam się nie układa i zastanawiasz się nad sensem tego związku. ;)

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Kontakt po wielu latach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.