Skocz do zawartości

Czarna knaga


Optimus Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Powstają filmy " dokumentalne" jak widzę promujące cuckoldyzm i oddawanie swoich kobiet jak ten niżej:

Hotwife Guide For Couples - The Journey to BBC (Full Documentary).

 

Wielu jest tu płaczków co narzekają na swoje jestestwo więc temat dla nich będzie w sam raz.

Ile jest tu kobiet chętnych na doznania z czarnoskórym bądź o  tym marzy ? Według mnie chłopaki nie powinni czuć się gorsi ale te piski o kwadratową szczękę są już nie do zniesienia.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Według mnie chłopaki nie powinni czuć się gorsi ale te piski o kwadratową szczękę są już nie do zniesienia.

Ale w tym przypadku chodzi nie o kwadratową facjatę, a o mocarną knagę, zdolną burzyć fortece i podbijać kontynenty. :lol:

 

edit. przeczytałem "dokument" i "BBC", i zapytałem Google - bezskutecznie, BBC nie wyprodukował takiego dokumentu. :( 

Edytowane przez zychu
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Optimus Prime napisał(a):

Wielu jest tu

Nie mniej niż atencjuszy cisnących po nich, megalomanow i narcyzów liżących się po d...ach, narzekających na to miejsce i content a jednocześnie zakładających jakieś z d..y tematy mające prowadzić do go...oburzy.🤔😉

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Nie mniej niż atencjuszy cisnących po nich, megalomanow i narcyzów liżących się po d...ach, narzekających na to miejsce i content a jednocześnie zakładających jakieś z d..y tematy mające prowadzić do go...oburzy.🤔😉

Popatrz że tylko Ty tu widzisz burzę a inni śmieszkują. Czyli dotknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla równowagi tematu powiem, że Nigeryjki wygrywają w przedbiegach na czarnym kontynencie jeśli chodzi o biegłość w sztuce miłości 

Po trzech latach pobytu w Beninie pojechałem pierwszy raz na dyskotekę do stolicy. To był szok. Nocny klub, 80 facetów, głównie białych. I około 300 ciemnoskórych kobiet, większość gotowa na wszystko. Można stracić głowę”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

dotknęło

Zes..ło.🤣

1 minutę temu, Timidus napisał(a):

Beninie pojechałem pierwszy raz na dyskotekę do stolicy. To był szok. Nocny klub, 80 facetów, głównie białych. I około 300 ciemnoskórych kobiet, większość gotowa na wszystko.

Skąd ten cytat, spytam nieskromnie.🤔😜

Edytowane przez Kiroviets
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Timidus napisał(a):

Dla równowagi tematu powiem, że Nigeryjki wygrywają w przedbiegach na czarnym kontynencie jeśli chodzi o biegłość w sztuce miłości 

Po trzech latach pobytu w Beninie pojechałem pierwszy raz na dyskotekę do stolicy. To był szok. Nocny klub, 80 facetów, g łównie białych. I około 300 ciemnoskórych kobiet, większość gotowa na wszystko. Można stracić głowę”

Śmiechem żartem są czasami fajniejsze miałem kiedyś przygodę z Madagaskariu jedną i Kenii o europejskich kształtach z delikatnie większą dupką (nie lubię zbyt dużych)

 

Jeśli mowa o tym odcieniu i regionie 😜 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Optimus Prime napisał(a):

Popatrz że tylko Ty tu widzisz burzę a inni śmieszkują. Czyli dotknęło.

Oj słabiutko.

Sam zapodajesz temat, mącisz....zanęcasz, szukasz poklasku.

JA czekam, kiedy to PIERDOLENIE.

 

Asfaltowi nie kreują dobrobytu.

Wystarczy oblukac Afrykę.

 

 Wtedy dyplomatycznie.

Gorącym ołowiem.

 Grzegorz Braun STRAŻAKIEM ROKU.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Timidus napisał(a):

że Nigeryjki wygrywają

 

17 minut temu, Timidus napisał(a):

. I około 300 ciemnoskórych kobiet, większość gotowa na wszystko. Można stracić głowę

No można stracić glowę, tym bardziej jeśli jej stary dorabia w Boko Haram, a oni są też tam gotowi na wszystko 😂

Edytowane przez Redbad
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Co jest złego w byciu cuckoldem?
Ogłaszasz sie jako taki. Jesteś mniejszością poszukiwaną przez masę dziewczyn. 
Spotykasz sięz taką, mówisz że jesteś otwarty na dzielenie się nią ale chcesz z niej korzystać.
Korzystasz kilka razy, kończysz związek z jakiegoś randomowego powodu, 
Ogłaszasz się jak cuckold, spotykasz z kolejną. XD
 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Libertyn napisał(a):

Korzystasz kilka razy, kończysz związek z jakiegoś randomowego powodu, 
Ogłaszasz się jak cuckold, spotykasz z kolejną. XD

Ziomuś.

Taka pętla wymaga sprytu, zaangażowania, umiejętności wszelakich....czyli GRY.

.....większości się nawet nie chce pomyśleć.....

Daleko nie trzeba szukać: wątek typa co się dupa odezwała po 13latach....Z przed kilku dni.

Generalnie większość 'pulpy' nie zrozumie Twojego konceptu.

Szkoda bić pianę.

 

45 minut temu, Atanda napisał(a):

Czy jak się auto zepsuje, to też ktoś przyjdzie i naprawi. A ja będę tylko musiał na to patrzeć? T

Zamień to sobie na:

naprawę kranu/powieszenie szafki.

KOSZTA: 2-4 kołki+wiartarka/kilka kluczy+trochę pakuł(taśma teflonowa).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 12:07, Atanda napisał(a):

Niezła dźwignia. Ale tym cuckoldem tylko do seksu trzeba być? Czy jak się auto zepsuje, to też ktoś przyjdzie i naprawi. A ja będę tylko musiał na to patrzeć? To tak działa?

Wtedy to jesteś feminista i wierzysz w girl power. 
- Hej, złapałam gumę.
- W bagażniku masz koło zapasowe i lewarek. Jesteś silną dziewczyną i wierzę ze sobie poradzisz. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.