Skocz do zawartości

Wraca do Polski normalność - czyli o sprzątaniu po bezmyślnych nacjonalistach


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lxdead napisał(a):

@BumTrarara Z Hołowni taki katolik jak ze mnie rabin xD

 

To akurat dobrze. Kościół Katolicki ma za  dużo do powiedzenia w Polsce.

”Katolicki” w odniesieniu do polityka oznacza ni mniej ni więcej jak „słaby, niesamodzielny, ograniczony, stronniczy”

Mieliśmy tego już dużo i efekty były bardzo niedobre.

 

4 godziny temu, lxdead napisał(a):

 

Cejrowski najlepiej go podsumował xD No i ta reakcja

 

No faktycznie autorytet. Cejrowski jest ciekawy jako podróżnik. Szkoda, że się do tego nie ograniczył, bo resztę jego oblicza można określić tylko mianem pojeba

Ten sam kaliber szkodnika co Braun. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Albert Neri napisał(a):

 

To akurat dobrze. Kościół Katolicki ma za  dużo do powiedzenia w Polsce.

”Katolicki” w odniesieniu do polityka oznacza ni mniej ni więcej jak „słaby, niesamodzielny, ograniczony, stronniczy”

Mieliśmy tego już dużo i efekty były bardzo niedobre.


Tia, dobrze gdy miękiszon pokroju Hołowni robi z siebie katolika gdy „trzeba” i pozuje na świeckiego xddd gdy „trzeba”. Chrzani o usunięciu gotówki, przyjęciu Euro, a potem wycofuje sie bo spoleczenstwo jednak nie podziela jego zdania xd  Placze o świeckości i usunięciu obrazy uczuć religijnych, ale kwiczy w obronie  talmudycznych szopek Xdd Już wole tych „pojebów” pokroju Brauna czy Cejrowskiego - ludzi trzymających sie sztywno swoich wartosci czy im sie to „opłaca” czy nie. Kurwiszon bez kręgosłupa, czy jak go podsumował Cejrowski - sprzedawczyk, Judasz 😂

Takie śliskie, nijakie glisty bez kręgosłupa powinno się po kadencji ustawiać w rzędzie pod ścianą i częstować ołowiem, choć max na co zasługuje bezhonorowe robactwo to sznur. Obym sie takich czasów doczekał, choćby mialo to byc u skraju mojego żywota. 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

 

Brauna za szkodnika uważają tylko politpoprawni wierzący w socjalizm.

 

 

Bardzo daleko mi do politycznej poprawności, a mało rzeczy nie trawię bardziej od socjalizmu. 

Nie przeszkadza mi to nie trawić Brauna i uważać go za szkodnika.

 

Przyznaję przy tym, że swojego czasu brałem udział w imprezach Pobudki (zwłaszcza spod hasła „strzelnicy”), prześledziłem

prawie cały jego dorobek filmowy i bardzo często słuchałem jego nagrań. Zaczęło

mu poważnie walić na dekiel gdzieś w okolicach  pandemii, a teraz odwala coś przed czym sam kiedyś w swoich nagraniach przestrzegał*, a ostatnie wybryki są poniżej wszelkiej krytyki i są gotowym materiałem propagandowym dla wrogów Polski. 
 

* Braun przestrzegał w swoich nagraniach między innymi przed akcjami fałszywej flagi, żeby nie ulec jakiejś łatwej do przeprowadzenia prowokacji i nie zacząć się np napieprzać z Ukraińcami albo Białorusinami. Tłumaczył to tym, że po tym będziemy przedstawieni jako barbarzyńcy, którzy nie umieją się rządzić sami i po ludzku postępować więc jak nas rosyjski mir zacznie naciskać to się od nas wszyscy odwrócą. 

Teraz dał Putinowi prezent. Jeśli za jakiś czas ruskie bomby zaczną spadać na polskie miasta, nagranie brauna z gaśnicą będzie wszędzie jako dowód na to, że tu jest dzicz, nazizm i że Rosja w ten sposób zwalcza zło. Ruskie farmy  trolli internetowych będą to pokazywać od Niemiec przez Anglię po Stany Zjednoczone żeby opinia publiczna niespecjalnie się losem

barbarzyńców przejmowała i nie miała swoim rządom za złe jeśli się od nas odwrócą 

Ponieważ Braun jest człowiekiem o wysokiej inteligencji erudycji, uważam że awantura ze świecami była wyreżyserowana i zaplanowana. 

Ponieważ odpowiedziałem sobie na pytanie pyta „qui bono?” uważam, że Braun działa z premedytacją na niekorzyść Polski, prawdopodobnie z rosyjskiej inspiracji. Warto ten wątek zbadać i to jest zadanie dla służb. 

 

Jego tłumaczenia i nawijka o genezie Chanuki jest przy tym żałosna jak cholera, a sam

czyn przekreśla jakąkolwiek dyskusję w tym temacie. 

3 godziny temu, lxdead napisał(a):


Tia, dobrze gdy miękiszon pokroju Hołowni robi z siebie katolika gdy „trzeba” i pozuje na świeckiego xddd gdy „trzeba”. Chrzani o usunięciu gotówki, przyjęciu Euro, a potem wycofuje sie bo spoleczenstwo jednak nie podziela jego zdania xd  Placze o świeckości i usunięciu obrazy uczuć religijnych, ale kwiczy w obronie  talmudycznych szopek Xdd

 

Nie napisałem nic o Hołowni, tylko o tym że zły jest w moich oczach wpływ Kościoła Katolickiego na Polskę i Polaków. 

 

3 godziny temu, lxdead napisał(a):

Już wole tych „pojebów” pokroju Brauna czy Cejrowskiego -

 

Mianem pojeba określiłem Cejrowskiego. 

Braun pojebem nie jest- jego działania są przemyślane i zaplanowane. Jest szkodnikiem ale błędem jest przypisywać to szaleństwu.

 

3 godziny temu, lxdead napisał(a):

Takie śliskie, nijakie glisty bez kręgosłupa powinno się po kadencji ustawiać w rzędzie pod ścianą i częstować ołowiem, choć max na co zasługuje bezhonorowe robactwo to sznur. Obym sie takich czasów doczekał, choćby mialo to byc u skraju mojego żywota. 

 

To co piszesz jest obrzydliwe i nie doczekasz się takich czasów. Dużo bardziej prawdopodobny jest upadek polskiej państwowości- tym szybszy im więcej ludzi będzie demonstrować i głosić otwarcie takie poglądy i pragnienia jak ty.  

 

Obrzydliwość twojego wpisu ma duże szanse być argumentem hejterów przeciwko temu forum i panu Kotońskiemu- tak samo jak wyczyn Brauna będzie w swoim czasie głośnym elementem antypolskiej propagandy. 

 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

jeśli za jakiś czas ruskie bomby zaczną spadać na polskie miasta, nagranie brauna z gaśnicą będzie wszędzie jako dowód na to, że tu jest dzicz

A ja myślę, że nagrania z siedziby tvp w zupełności wystarczą. Dwie partie głównego nurtu napierdalają się o media, a wy się uczepiliście planktonu politycznego. Zdumiewające jest to, jak łatwo wgrać wam emocje, na które liczą zarządcy tego kołchozu. Być może Braun to agent, a może tylko oszołom - ale to, jak wy się tu nakręcacie, świadczy tylko o tym, że jesteście rozgrywani jak dzieci. To takie typowe dla polactwa - emocjonowanie się teatrem politycznym uważają za świadectwo obywatelskiej dojrzałości, a tymczasem są robieni w chuja po całości.

 

Nadymasz się tutaj jak ostatni sprawiedliwy, a niczym się nie różnisz od apologetów Brauna - tyle że odpierdala tobie w drugą stronę.

Edytowane przez zychu
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BumTrarara napisał(a):

 

Władymir Putin i mafia handlująca ludźmi lubią to!

 

Hehe , skad sa ci migranci ? Czyzby nie z terenow kontrolowanych lub calkiem niedawno kontrolowanych przez wojka sama ? Taki Afganistan zagarniety przez talibow ktorym celowo zostawiono gnaty . Irak rozwalony przez busha i spolke . Nie wspominajac o migrantach ktorych dostarcza nam uniapejska , to sa dopiero “handlarze zywym towarem”. Wolidja tez dostaje swoja dzialke udajac ze jest po przeciwnej stronie barykady . Zenada ze ktos jeszcze w ten cyrk wierzy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, thyr napisał(a):

Hehe , skad sa ci migranci ? Czyzby nie z terenow kontrolowanych lub calkiem niedawno kontrolowanych przez wojka sama ? Taki Afganistan zagarniety przez talibow ktorym celowo zostawiono gnaty . Irak rozwalony przez busha i spolke . Nie wspominajac o migrantach ktorych dostarcza nam uniapejska , to sa dopiero “handlarze zywym towarem”. Wolidja tez dostaje swoja dzialke udajac ze jest po przeciwnej stronie barykady . Zenada ze ktos jeszcze w ten cyrk wierzy .

Wszystko to wygląda na coraz bardziej ustawione. Ukraina -> wiadomo jak skończy. Tereny zabrane do Dniepru, a kilkanaście milionów ludzi przesiedlonych na zachód Ukrainy i dalej Europy.

PIS wyrolowany przez Stany, bo to oni kontrolują media w Polsce (TVN, Onet). A narracja była przed wyrobami nieustępliwa na rzecz opozycji. :)

A zresztą, to i tak bez znaczenia, bo Pinokio Morawiecki i tak leciał według prikazów unijnych. Jak dla mnie to im tam przegrana w wyborach pasuje, bo teraz w następnych latach będzie postępować federalizacja, przyjmowanie Mokebków i dawanie coraz większych praw Ukraińcom (Bodnar osobiście chciałby z miejsca dać Ukrom prawa wyborcze), a oni w ostatniej chwili oddali władzę zanim to byłoby tak miedialnie widoczne, że aż kłułoby w oczy nawet teraz. Teraz za 4 lata będą dalej prowadzić narrację, że "to nie my" i "my byliśmy zawsze anty-unijni".

Edytowane przez Hubertius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

Ponieważ odpowiedziałem sobie na pytanie pyta „qui bono?” uważam, że Braun działa z premedytacją na niekorzyść Polski, prawdopodobnie z rosyjskiej inspiracji. Warto ten wątek zbadać i to jest zadanie dla służb. 

Trochę późno ;)

Braun sam już kilka razy doniósł na siebie do ABW z sugestią gruntownej weryfikacji, po pierwszych agenturalnych wrzutkach różnych rusofobicznych wariatów.

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Albert Neri said:

Dużo bardziej prawdopodobny jest upadek polskiej państwowości

Przypomnę, że nawet niektórzy ministrowie wiedzą i głośno o tym mówią, iż "Polska istnieje tylko teoretycznie" (B. Sienkiewicz) a sam premier przyznał otwarcie że "Polska jest posiadana przez kogoś z zewnątrz". Czego jeszcze Ci potrzeba do "upadku polskiej państwowości"? Dlatego urządzili sobie z tego terytorium zwykłe żerowisko i nie obchodzi ich czy pożywka się skończy czy nie, byle wszystko jakoś opylić i zgarnąć prowizję. Ale to narzuca również sposób traktowania mieszkańców tej części Niziny Środkowoeuropejskiej jak własnego stada bydła a nie suwerena. Zresztą jakość praktycznie całej, tubylczej klasy politycznej, urąga godności człowieka, nie mówiąc nawet, że narodu polskiego. 

 

Braun mógł całą "manifestację" tak zrobić, żeby osiągnąć jakiś sensowny skutek polityczny a dało się medialnie przerobić na żałosny happening. Mógł np. wstawić satanistyczną szopkę (satanizm nie jest zakazany) i dopiero Hołki-połki by miał zgryz, jak się przed jednymi nie ośmieszyć a drugim nie narazić ;) Zresztą oni wszyscy są podszyci strachem przed swoimi panami, więc wiadomo co najważniejsze w pierwszej kolejności. 

 

Inna sprawa, że doskonale obnaża to całkowity brak proporcji na skali ważności spraw, ukazując skalą emocji i propagandy jak ważna ma być chanukija dla narodu polskiego wciskana na chama przez "syndyków masy upadłościowej". Bo ważna jest niczym najświętsza tradycja, która została zbezczeszczona gaśnicą. No bez jaj. Dla Polski i Polaków to ni chuja istotny element folkloru, więc oddawanie mu hołdów to jakieś poddaństwo i aberracja. A czy to będzie posążek Buddy, czy jakiś świecznik - powinny być wypieprzone z sejmu i tyle. To nie jest miejsce na żadne, tym bardziej cudze, kulturowe bądź religijne mumbo-jumbo. No, chyba że tylko ono nam pozostało. 

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Albert Neri said:

Bardzo daleko mi do politycznej poprawności,

 

Ale działasz ręką w rękę z tymi, którym blisko.

 

6 hours ago, Albert Neri said:

a mało rzeczy nie trawię bardziej od socjalizmu. 

 

Jw.

 

Jest jeszcze jedna kategoria wrogów Brauna - jego przeciwnicy polityczny, także w gronie Konfederacji. Oni też go traktują jako "szkodnika".

 

Jak Witek wykluczała, i pozbawiała diety, a chciała nawet immunitetu, Brauna, za brak maseczki - symbolu pandemicznego poddaństwa, to lewica katolicka i laicka biły jej brawo. Dziś kiedy, Hołownia wyklucza, i pozbawia diety, Brauna, za zgaszenie politycznych świeczek, symbolu amerykańsko-żydowkiego poddaństwa, lewica katolicka i laicka biją mu brawo.

 

Doszliśmy do etapu gdzie Rejtan musi się położyć na schodach albo zgasić pustynne świeczki, żeby zwrócić uwagę na problem.

No i zwrócił.

Dzięki niemu wyszło z wora szydło obłudy i hipokryzji, zarówno Marszałka sejmu Hołowni, który bezwzględnie chciałby usunięcia krzyży z przestrzeni publicznej, ale już świeczek chanukowych to nie, oraz premiera Tuska, który ma dokładnie takie samo zdanie w temacie.

 

Czyli uważasz, że Braun jest "szkodnikiem" bo broni polskiej racji stanu a Witek, Hołownia, Tusk i reszta czeredy, są pożyteczni. Lenin miał na takich "pożytecznych" określenie.

 

Taki wniosek jest z tego zdania.

 

7 hours ago, Albert Neri said:

tak samo jak wyczyn Brauna będzie w swoim czasie głośnym elementem antypolskiej propagandy. 

 

Już nie jest a "kiedyś" już nigdy nie będzie. Nikt się tym nie przejął. Na postępowym zachodzie, prawdziwie antysemickich strajkó ataków mają dziesiątki, prawie każdego dnia się zdarzają. Nikt się nie przejmuje jakimś posłem podległego, skolinizowanego kraju wschodniej Europy.

 

7 hours ago, Albert Neri said:

uważam, że Braun działa z premedytacją na niekorzyść Polski, prawdopodobnie z rosyjskiej inspiracji.

 

Rozumiem że Braun jest ruską onucą. To tak jak ja i połowa, jak nie większość tego, i nie tylko tego, forum.

Większość tu, już po paru miesiącach słynnej wojenki zauważyła jak skorumpowany i zakłamany jest ukraiński reżim, i jak bardzo się nie różni od rosyjskiego. I wszyscy ci, którzy twierdzili, że święty Wołodymir wcale nie taki święty też byli odsądzani od czci i wiary.

 

8 hours ago, Albert Neri said:

Braun działa z premedytacją na niekorzyść Polski, prawdopodobnie z rosyjskiej inspiracji. Warto ten wątek zbadać i to jest zadanie dla służb. 

 

Zgadzam się. Służby się na pewno tym zajmą, tak jak zajęły się aferą gruntową. Najlepiej wyznaczyć do twego panów Kamińskiego i Wąsika. Oni się na tym znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Ale działasz ręką w rękę z tymi, którym blisko.

 

A nie przyszło Ci do głowy, że nie trzeba się sztywno trzymać jednego toru i identyfikować się z jakimś ruchem bezrefleksyjnie?  

 

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Jest jeszcze jedna kategoria wrogów Brauna - jego przeciwnicy polityczny, także w gronie Konfederacji. Oni też go traktują jako "szkodnika".

 

U nich uzasadnione jest to jeszcze jednym argumentem- takim zachowaniem Braun zamiata wszelką dyskusję. 
Nie podobają Ci się świece chanukowe? Uważasz, że nie powinno ich być w sejmie? Ok, masz prawo do takiego zdania i być może jesteś w stanie to podeprzeć argumentami, rzucić światło na „problem” (piszę w „” bo osobiście ani mnie to ziębi ani grzeje, są ważniejsze tematy). Tylko, że opcji normalnej dyskusji na ten temat już nie bedziesz miał nigdy- Braun pogrzebał taką opcję pod metrową warstwą kału. 

 

Każdy temat niepoprawny polityczniie (nawet słuszny) dostanie teraz etykietkę „aaaa to ci od brauna, tiaa”

 

Stàd jego własne ugrupowanie jest jego działankami najbardziej poszkodowane. 

 

PS. Jak komuś się nie podobają świece chanukowe to Braun zagwarantował właśnnke że będą palone co roku i to z większym prestiżem bo pod bardzo silną ochroną.

 

 

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Czyli uważasz, że Braun jest "szkodnikiem" bo broni polskiej racji stanu a Witek, Hołownia, Tusk i reszta czeredy, są pożyteczni.

 

Bardzo słaba dyskusja. Rozmawiamy o Braunie, a Ty „a Hołownia to a Witek tamto”.

Bronisz swojej pozycji snując domysły na temat moich poglądów, sympatii czy antypatii- to do niczego nie prowadzi, rozmydla wymianę zdań i jest słabe po prostu. 

 

Na Brauna mogą być obecnie wściekli zarówno lewicowe, politycznie poprawne, pacyfistyczne ameby, jak i twardzi sztywni w poglądach katoliccy nacjonaliści. Pierwsii z oburzenia. Drudzy dlatego że ośmieszył i pogrzebał każde dotychczasowe i przyszłe dyskusje w tematachba nich ważnych. Nic dziwnego że się dystansują od niego.

 

 

 

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Na postępowym zachodzie, prawdziwie antysemickich strajkó ataków mają dziesiątki, prawie każdego dnia się zdarzają. Nikt się nie przejmuje jakimś posłem podległego, skolinizowanego kraju wschodniej Europy.

 

i tu się bardzo mylisz

 

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Rozumiem że Braun jest ruską onucą. To tak jak ja i połowa, jak nie większość tego, i nie tylko tego, forum.

Większość tu, już po paru miesiącach słynnej wojenki zauważyła jak skorumpowany i zakłamany jest ukraiński reżim (…)

 

Nie chce mi się w ten temat wchodzić.

Mi w temacie wojny na wschodzie idzie o dwie sprawy: Polską rację stanu i ludzi. 
Znam wielu Ukraińców prywatnie. To jest naród który ruskiego dziadostwa nie chciał i od 2014 się temu przeciwstawia. Mi tych ludzi szkoda. 

 

8 godzin temu, wrotycz napisał(a):

 

Przy odrobinie szczęścia ci panowie pójdą pierdzieć w pasiak na kilka lat. O wiele za krótko i o wiele za późno bo zasłużyli po wielokroć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Rnext napisał(a):

Inna sprawa, że doskonale obnaża to całkowity brak proporcji na skali ważności spraw, ukazując skalą emocji i propagandy jak ważna ma być chanukija dla narodu polskiego wciskana na chama przez "syndyków masy upadłościowej". Bo ważna jest niczym najświętsza tradycja, która została zbezczeszczona gaśnicą. No bez jaj. Dla Polski i Polaków to ni chuja istotny element folkloru, więc oddawanie mu hołdów to jakieś poddaństwo i aberracja. A czy to będzie posążek Buddy, czy jakiś świecznik - powinny być wypieprzone z sejmu i tyle. To nie jest miejsce na żadne, tym bardziej cudze, kulturowe bądź religijne mumbo-jumbo. No, chyba że tylko ono nam pozostało. 

Inne priorytety. Tematy zastępcze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Albert Neri said:

A nie przyszło Ci do głowy, że nie trzeba się sztywno trzymać jednego toru i identyfikować się z jakimś ruchem bezrefleksyjnie?

 

Wyobraź sobie, że nie.

Ja nic nie robię bezrefleksyjnie, natomiast ty omijasz temat i stosujesz jakieś osobiste wycieczki, które nie mają nic wspólnego z twoim własnym wątkiem, w tym temacie.

 

Wyjaśnij mi jak to jest, że katolickie symbole mają być usunięte z Sejmu a żydowskie nie?

Od kiedy w Polsce jest żydowskie albo islamskie prawo, w którym są podwójne standardy? Od kiedy podwójne standardy są dozwolone w polskim prawie?

 

Dlaczego marszałek sejmu, czy to z Trzeciej drogi czy z Pisu, może szykanować posłów, nie tylko Brauna, za poglądy niezgodne z jakimś wyimaginowanym kodeksem, a nie tylko nie szykanować ale pozwalać na takie samo zachowanie, które krytykuje wobec osób z obcych krajów?

 

1 hour ago, Albert Neri said:
9 hours ago, wrotycz said:

Na postępowym zachodzie, prawdziwie antysemickich strajkó ataków mają dziesiątki, prawie każdego dnia się zdarzają. Nikt się nie przejmuje jakimś posłem podległego, skolinizowanego kraju wschodniej Europy.

Expand  

 

i tu się bardzo mylisz

 

Nie mylę się. Nie ma żadnych poważnych komentarzy, dotyczących tej sprawy.

 

Mój kolega pracuje w zachodnim kraju, w firmie gdzie robią setki ludzi, w tym dziesiątki Polaków. Kazałem mu się zorientować w sytuacji i dowiedzieć ilu tamtejszych wie/słyszało o sprawie.

Może bjeden na pięciu Polaków wie, że Braun coś zrobił, i 0/200 tambylców wie o tym, "strasznym" incydencie.

Taki to "straszny" incydent.

W ichniejszej telewizji tego nie ma, w ichniejsxym Internecie też nie, więc nie wiem skąd mieliby wiedzieć?

Czy ty się interesujesz wewnętrzną polityką Hiszpanii, Włoch albo Francji? Wiesz co tam się dzieje?

No właśnie. Oni też nie wiedzą co się w Polsce dzieje.

4 hours ago, Albert Neri said:
12 hours ago, wrotycz said:

 

Przy odrobinie szczęścia ci panowie pójdą pierdzieć w pasiak na kilka lat

 

Nie zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Nie mylę się. Nie ma żadnych poważnych komentarzy, dotyczących tej sprawy.

Niestety, duzej czesci osob w tym kraju pedagogika wstydu weszla za mocno (do tego prawie cała reszta nie wie nawet, że jest i ci sie z kolei nie wstydza niczego) no i mamy jak mamy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2023 o 14:07, $Szarak$ napisał(a):

Kwik świń się zaczął już od wczoraj

Tylko, żeby od tego Tuskowego szczęścia się nie udławiliśmy, ci co teraz doszli do władzy też mają bardzo dużo za uszami, może nawet więcej niż PiS.

 

 

Polecam książkę:

wygaszanie-polski-1989-2015-w-iext379276

 

 

W dniu 20.12.2023 o 14:20, Brat Jan napisał(a):

Za 4 lata będzie odwrotnie.

Czas posprzątać po lewakach...

I tak to się kręci...

Zastanawiam się nad tym, czy przypadkiem przy okrągłym stole się nie dogadali, wy będziecie PO, my PiS, w myśl zasady wy nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, jednym słowem kabaret dla plebsu, głosuj sobie jak chcesz a my i tak będziemy robić co nam się będzie podobało.

W dniu 20.12.2023 o 19:08, spacemarine napisał(a):

że zmiany jednak były potrzebne

Na Tuska u władzy :) Czekaj jak mu było w dokumentach Stasi zatytułowane ? Oskar ?

Mówili, że za PiS-u była Białoruś na jaki czas został zamknięty kibic Legii Staruch za te dwa zdania donald ma.... twój rząd obalą kibole.

Rok siedział bez zarzutów, słyszałem, że byli ludzie, którzy siedzieli bez zarzutów dłużej i to za nowoczesnego, demokratycznego, postępowego Tuska.

 

Jak PiS był Dyktatura to jest chyba pierwszy dyktator, który został obalony w demokratycznych wyborach.

 

https://www.salon24.pl/newsroom/694412,staruch-uniewinniony-kolejny-blamaz-prokuratury

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.