Skocz do zawartości

Przebudzony vs orbiterzy i wszechświat… na wesoło ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Na koniec roku prawdziwa historia znajomej parki. 
Pokłócili się, ona poszła na imprezę, najebała się. Dała dupy byłemu co ją napierdalał. Forma zalana. Nowy wychowa jak swoje, bo przecież pokłócili się, więc jego wina. 
Może łobuz kocha najbardziej...Ale to miły gość płaci rachunki. 
Jakbym ich nie znał -to bym nie uwierzył. Mówię chłopu, uciekaj z tego układu, a ten zadowolony. xD

 

  • Dzięki 1
  • Haha 8
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spellman71 napisał(a):

a ten zadowolony

Ona już nim gardzi, a gardzić będzie jeszcze bardziej. Smutne, ale jeśli świadomie to robi to jego sprawa.

 

Ludzie nie znają swojej wartości, ja często słyszałem od obu płci ostatnio "a co jak sobie nie znajdę lepszego/lepszej", ludzie tak się poniżają że szok, żadne argumenty racjonalne nie przemawiają. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Spellman71 said:

Na koniec roku prawdziwa historia znajomej parki. 
Pokłócili się, ona poszła na imprezę, najebała się. Dała dupy byłemu co ją napierdalał. Forma zalana. Nowy wychowa jak swoje, bo przecież pokłócili się, więc jego wina. 
Może łobuz kocha najbardziej...Ale to miły gość płaci rachunki. 
Jakbym ich nie znał -to bym nie uwierzył. Mówię chłopu, uciekaj z tego układu, a ten zadowolony. xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

Ona już nim gardzi, a gardzić będzie jeszcze bardziej. Smutne, ale jeśli świadomie to robi to jego sprawa.

Tak, no przez chwile było mi smutno, a potem sobie uświadomiłem, że ma wybór. I wybiera upokorzenie. I jeszcze to "że to jego wina, że ją ex zalał." no po prostu złoto. Orły logiki.
Jeszcze chwilę próbowała grać na "gw4łt"- ale jak nikt nie wpadał w panikę to odpuściła tą narrację i jednak chciała. Baby są okropne. Dlatego można zniszczyć sobie życie nie trzymając się reguł.

Edytowane przez Spellman71
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

Ludzie nie znają swojej wartości, ja często słyszałem od obu płci ostatnio "a co jak sobie nie znajdę lepszego/lepszej", ludzie tak się poniżają że szok, żadne argumenty racjonalne nie przemawiają. 

Tak mi się przypomniało w temacie barku szacunku dla siebie. Faceci potrafią być beznadziejni w tej materii. 

Jestem kiedyś w spożywczaku osiedlowym, w kolejce do drugiej kasy stoi potwór. SMV nie na poziomie 0/10, tylko z -15/10. Prawdziwe monstrum, ze 150 kilo wagi, jeśli nie więcej. Ledwo się ruszała normalnie. Ryj taki, że bark słów. Robi to to zakupy i wychodzi. Ja wychodzę tuż za nią i widzę scenę:

Przed sklepem czeka na nią facet. Normalny, zadbany, przy jej pasztetowowości można nawet powiedzieć galanty. Nie potrafię ocenić ale tak z 5-6/10. I potwór odzywa się do niego: Co się debliu patrzysz? Bierz torbę i zapierdalaj do domu zanim się wkurwię. 

Kilka osób to widziało i wszystkich zamurowało. A co robi chłop? Bierze torbę z rąk księżniczki i zapierdala do domu. 

  • Haha 5
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Arghor napisał(a):

Przed sklepem czeka na nią facet. Normalny, zadbany, przy jej pasztetowowości można nawet powiedzieć galanty. Nie potrafię ocenić ale tak z 5-6/10.

 

7 minut temu, Arghor napisał(a):

A co robi chłop? Bierze torbę z rąk księżniczki i zapierdala do domu. 

 

Zaraz mnie @niemlodyjoda zbeszta, ale to nawet dobrze, zmniejsza się konkurencja o 1samca do pań zadbanych i co najmniej średnich...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2023 o 17:46, Spellman71 napisał(a):

Na koniec roku prawdziwa historia znajomej parki. 
Pokłócili się, ona poszła na imprezę, najebała się. Dała dupy byłemu co ją napierdalał. Forma zalana. Nowy wychowa jak swoje, bo przecież pokłócili się, więc jego wina. 
Może łobuz kocha najbardziej...Ale to miły gość płaci rachunki. 
Jakbym ich nie znał -to bym nie uwierzył. Mówię chłopu, uciekaj z tego układu, a ten zadowolony. xD

 

Zadowolony jeszcze xD 

Taki farciarz z niego co został zdradzony i będzie wychowywać nieswoje dziecko, powód do dumy prawdziwy. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowy00 napisał(a):

Zadowolony jeszcze xD 

Taki farciarz z niego co został zdradzony i będzie wychowywać nieswoje dziecko, powód do dumy prawdziwy. 

Ja myślałem, że takie historie o gdzieś tam w JUESEJ czy JUKEJ. A tu praktycznie pod nos. No przecież wiadomo, że inna niz wszystkie... C'nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Spellman71 napisał(a):

Ja myślałem, że takie historie o gdzieś tam w JUESEJ czy JUKEJ. A tu praktycznie pod nos. No przecież wiadomo, że inna niz wszystkie... C'nie? :D

W rzeczy samej ;)

Takie scenariusze w paradokumentach jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spellman71 po ślubie są?

 

 

Podobna historia. Milfa ok 40tki dostaje wścieklizny pi...y na widok lokalnego Chada. Mąż mówi stop i rozwód. Chad w międzyczasie obrabia  C..j wie ile innych milfów- mężatek ofc. W międzyczasie wylatuje sobie na egzotyczne wakacje z tą pierwszą i jej mężem, który jak widać- wybaczył albo dotarł do filozofii naukowca z berlina- " najważniejsze, że jemu też daje xD". Kolejna w kolejce czeka, ogarnia mu chatę nawet xD.

 

A Wy dalej marnujcie czas na te srooksmaxingi, zmianę garderoby i inne bzdety.🤦😉

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

po ślubie są?

 

Nieee, zupełnie. Oświadczeni po 30stce. 
Ostatnio mam straszne uczulenie na uległych facetów w towarzystwie. Po prostu krew mnie zalewa jak widzę uniżenie. Mógłby ją po prostu kopnąć i znaleźć młodszą, ładniejszą i bez obcego nasienia w środku. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2023 o 16:46, Spellman71 napisał(a):

Na koniec roku prawdziwa historia znajomej parki. 
Pokłócili się, ona poszła na imprezę, najebała się. Dała dupy byłemu co ją napierdalał. Forma zalana. Nowy wychowa jak swoje, bo przecież pokłócili się, więc jego wina. 
Może łobuz kocha najbardziej...Ale to miły gość płaci rachunki. 
Jakbym ich nie znał -to bym nie uwierzył. Mówię chłopu, uciekaj z tego układu, a ten zadowolony. xD

 

Moment, moment..

Ale ten koleś nie wie ze ex jej kobiety zrobił jej dziecko?

Czy wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mariusz 1984 napisał(a):

Moment, moment..

Ale ten koleś nie wie ze ex jej kobiety zrobił jej dziecko?

Czy wie?

Ja wiem, że to jest wprost nie do uwierzenia, ja też przecieram oczy.

Ależ oczywiście, że wie, czyje to dziecko. Ex obecnej ma już kilka bąbli z innymi laskami i tak nie płaci nic nikomu. Więc wmówiła mu, że to jego wina bo przecież się pokłócili. Poza tym ona chciała mieć dziecko to już będą mieli. Chłop się popsioczył chwilę, ale w sumie teraz to wszystko jest w pytkę.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spellman71 napisał(a):

Ja wiem, że to jest wprost nie do uwierzenia, ja też przecieram oczy.

Ależ oczywiście, że wie, czyje to dziecko. Ex obecnej ma już kilka bąbli z innymi laskami i tak nie płaci nic nikomu. Więc wmówiła mu, że to jego wina bo przecież się pokłócili. Poza tym ona chciała mieć dziecko to już będą mieli. Chłop się popsioczył chwilę, ale w sumie teraz to wszystko jest w pytkę.

Jezu...

Nazwać to " kukoldztwo level expert" to jak nic nie powiedzieć.

A myślałem ze mało rzeczy potrafi mnie zaskoczyć...

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, WsiunzSuchej napisał(a):

Jprd matrix i on będzie na to bulił 

Spójrz na to z innej strony, nie musi się męczyć aby ją zapłodnić. Fajnie, że są jeszcze tacy uczynni kolesie-zapładniacze.😂

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redbad napisał(a):

est gotowa go nawet przeprosić a jak nie to alimenty zanim sobie kogoś znajdzie 😲 Chciałby się wierzyć że to mem, że to zły sen, ale do takiego stanu bezczelności kukoldztwo doprowadziło relacje z kobietami. Porażające...

 

To niedaleka przyszłość ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.