Skocz do zawartości

Brak powodzenia u dziewczyn 23lata


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim
Mam 22 lata i choćby nie wiadomo jak się staram to, wciąż nie mam dziewczyny i ciągła myśl mnie dokucza z tego powodu dlaczego nie mogę nikogo nawet poznać A próbowałem wielokrotnie poznawać poprzez portale społecznościowe , portale randkowe ale tam zazwyczaj jest brak odzewu A jak już będzie jakiś tam kontakt , znajomość to nawet Ani ta Ani tamta nie chce sie nawet spotkać
Czasami nawet hejt był z tego powodu ze napisałem albo usuwają mnie ze znajomych blokują i tak dalej
Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat
Ja na swój temat mogę powiedzieć że mam 178 cm wzrostu waże 70 kg na co dzień jestem raczej pozytywnie nastawiony do ludzi
Nie mam pojęcia czy wymienianie cech coś by tu dało skoro I tak często jak kogoś poznaje przez internet bądź w realu to kończy się kolezeństwem i nic po za tym
Wcześniej jakoś tak nie zalezalo mi na tym ale później tak stwierdzilem ze skoro prawie nie mam znajomych bo każdy jest związku niektórzy to sie nawet zareczają nawet mają doznania seksualne A ja nawet nie mogę się z nikim umówić na głupią kawę albo gdzieś wyskoczyć żeby można było poznać jakąś
Już ciągle próby były spowodowane brakiem odzwewu albo odrzuceniem albo obietnicami które i tak nic nie skutkowały ze do spotkań nie dochodzilo
Jest mi z tego powodu smutno bo jak pokrywać jak pokazać że jestem fajnym gościem skoro I tak będą mówić że nie dobry
Fatalny do niczego itp. ( co nie znaczy że ja mam frustracje do dziewczyn ale odczuwam że one do mnie jak już padnie propozycja spotkania)
Już nie wiem co mam robić
Aktualnie pracuje w ochronie
Uczę się weekendo w szkole
Zazwyczaj co lubię robić na co dzień to grać w piłkę , od czasu do czasu wychodzę na lyzwy ,
Słuchać muzyki , Chodzić na spacery , Lubię też podrozowac od czasu do czasu kiedy mam ochotę
No nie wiem co tu jeszcze napisać
Na wszelkie pytania odpowiem
Chętnie poczytam na ten temat jakieś sugestie
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniello619 Standardowo napiszę, jesteś młody, nie masz alimentów, nikt Ci nie zabrał dziecka, nie spłacasz 500 tyś. kredytu za mieszkanie w którym mieszka obecnie Twoja była ze swoim nowym. Tak? Gratuluję, masz dużo lepiej niż znakomita większość osób na forum.

 

Baby nie dadzą Ci szczęścia tak jak myślisz, jeśli nie masz wiedzy i trafisz na cwaniarę zniszczy Cię psychicznie, wydoi z kasy. Jak miałeś tyle szczęścia i trafiłeś tu, to rozpocznij od lektury. Potem polecam kanał na YT "Musisz Wiedzieć". Dopiero szukaj związku z kobietą.

 

Odstaw internetowe portale, tam panie mają po 100 wiadomości dziennie, nie przebijesz się. Szukaj w realu, jakieś grupy zainteresowań, może szkoła, gdzie chodzisz. W ochronie gdzie robisz, na sklepie może? Tam masz możliwość gadkę ćwiczyć i może jakiś kontakt złapać.

 

Nie zazdrość kumplom, ich życie to może być już piekło albo wkrótce się nim stanie, nie wszystko jest takie piękne, kiedy inni nie patrzą.

 

Mogą być jakieś powody, czemu panny Cię nie chcą, ale to najlepiej sam obczaisz. Wtedy musisz nad tym popracować. Ogólnie kobiety mają obecnie bardzo wysokie wymagania, więc nie zrażaj się.

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Śnieżnobiały napisał(a):

@Daniello619 Standardowo napiszę, jesteś młody, nie masz alimentów, nikt Ci nie zabrał dziecka, nie spłacasz 500 tyś. kredytu za mieszkanie w którym mieszka obecnie Twoja była ze swoim nowym. Tak? Gratuluję, masz dużo lepiej niż znakomita większość osób na forum.

 

Baby nie dadzą Ci szczęścia tak jak myślisz, jeśli nie masz wiedzy i trafisz na cwaniarę zniszczy Cię psychicznie, wydoi z kasy. Jak miałeś tyle szczęścia i trafiłeś tu, to rozpocznij od lektury. Potem polecam kanał na YT "Musisz Wiedzieć". Dopiero szukaj związku z kobietą.

 

Odstaw internetowe portale, tam panie mają po 100 wiadomości dziennie, nie przebijesz się. Szukaj w realu, jakieś grupy zainteresowań, może szkoła, gdzie chodzisz. W ochronie gdzie robisz, na sklepie może? Tam masz możliwość gadkę ćwiczyć i może jakiś kontakt złapać.

 

Nie zazdrość kumplom, ich życie to może być już piekło albo wkrótce się nim stanie, nie wszystko jest takie piękne, kiedy inni nie patrzą.

 

Mogą być jakieś powody, czemu panny Cię nie chcą, ale to najlepiej sam obczaisz. Wtedy musisz nad tym popracować. Ogólnie kobiety mają obecnie bardzo wysokie wymagania, więc nie zrażaj się.

Pierwszy akapit - tak zgadza się może jest jeszcze do uratowania

Drugi akapit - Rozumiem , że masz duże doświadczenie w relacjach dlatego jesteś sfrustrowany nimi i lepiej jest być singlem , chociaż gówno mnie obchodzą takie teksty kogoś kto się tym już najadł na tyle , że ma dość 

Ja się tym nie najadłem , mam z tym problem , brak dziewczyn , jaki facet chciałby tak żyć to niech pierwszy rzuci kamieniem . Skoro kobieta nie da szczęścia to ruchanie założę się , że jest tym samym czym puszka pandory ? Okej , ale ja mam inne zdanie na ten temat 

Trzeci akapit - Odstawiłem je dawno i za nic do żadnej nie napiszę ( nie jestem i nie będę spermiarzem )

Czwarty akapit - to jest fakt , ale moi kumple o dziwo tak nie mają a jest ich dwóch , ale mimo wszystko próbują poznawać te dziewczyny i wchodzić związki , a to że sobie pozwalają ich problem 

Piąty akapit - ja wiem co : Wygląd zewnętrzny ( Ciało , Twarz , Włosy i Ciuchy i też perfumy , żebym pachniał jak stragan z owocami )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SuperMario napisał(a):

@Śnieżnobiały w drugim akapicie dał Ci radę co warto zrobić zanim kogoś znajdziesz, Twoja reakcja na to mogłaby być trochę bardziej stonowana imho. 

 

Bez awatara i przywitania długo tu nie zabawisz. Zacznij od regulaminu. Chyba że to też masz w dupie. 

Nie , nie mam w dupie dlatego w międzyczasie przywitałem się i wstawiłem awatara 

Wybaczcie nie miałem pojęcia , że takie zasady są

2 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Zacznij od prostej rzeczy: skoro się starasz o kobietę i nic z tego nie wychodzi to przestań się starać i użyj tej energii na coś innego: sport, nauka, hobby, podróże, cokolwiek..

Robiłem to , ale na dłuższą metę zajmowanie się pasjami nic nie przynosi 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu zanim zaczniesz cokolwiek pisać na forum dopełnij wszelkich formalności z tym związanych.

 

Jak widzę w końcu przedstawiłeś się w odpowiednim dziale jednak dalej nie wstawiłeś avatara.

Pomijam fakt iż 11 miesięcy tego nie zrobiłeś od rejestracji jednak teraz ostatni raz zwracam Ci na to uwagę.

 

Zaakceptowałeś zasady i regulamin forum więc prosiłbym się do tego stosować.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Daniello619 napisał(a):

Rozumiem , że masz duże doświadczenie w relacjach dlatego jesteś sfrustrowany nimi i lepiej jest być singlem , chociaż gówno mnie obchodzą takie teksty kogoś kto się tym już najadł na tyle , że ma dość

Eh, i chciej tu pomóc. Ładnie do mnie piszesz. Znikąd nie masz informacji, żeby rzucać takie osądy. Mięsem i epitetami potrafisz rzucać, a podstawowe obowiązki na forum zignorowałeś.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Śnieżnobiały napisał(a):

Eh, i chciej tu pomóc. Ładnie do mnie piszesz. Znikąd nie masz informacji, żeby rzucać takie osądy. Mięsem i epitetami potrafisz rzucać, a podstawowe obowiązki na forum zignorowałeś.

Masz rację , zagalopowałem się i podszedłem do tego od dupy strony .

Jeśli czujesz się przeze mnie urażony to bardzo przepraszam . Przy okazji przeczytałem cały regulamin i wiem , że nie powinno to mieć miejsca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zrozumieć naturę kobiet, jak kobieta działa, kim jest i czego chce wpierw trzeba zdobyć informacje.

 

Polecam kanały Marka.

 

Radio Samiec 2 - YouTube

Marek Kotoński - YouTube

 

Oraz zakup książek ze strony samczeruno.pl/sklep/

 

Widzisz wpierw musisz poznać swojego przeciwnika jakim jest kobieta.

 

Kobieta w skrócie to istota pragmatyczna i przyziemna nastawiona na ugranie własnego interesu, potrzeb, spełnienia marzeń kosztem mężczyzn.

Dla kobiet mężczyzna to zasób/narzędzie do osiągnięcia własnych celów.

Kobiety nie kochają mężczyzn tylko to co mogą dać, zapewnić, załatwić.

Kobiety skrycie mężczyzn nienawidzą. Dlaczego bo jedną decyzją mężczyzna może przekreślić wszystko to co ona może od niego uzyskać.

Czyli zawsze ten mężczyzna może ją zostawić i odejść do innej kobiety.

 

Najważniejsze trzy afrodyzjaki działające na kobiety to wygląd, status/pozycja i pieniądze.

Ważny również jest mental, o którym większość mężczyzn zapomina. 

 

Niestety mężczyzn od najmłodszych lat się oszukuje i mami bzdurami propagandy medialnej, bredniami wygadywanymi przez społeczeństwo

na temat relacji damsko-męskich, które nie maja pokrycia w rzeczywistości.

 

Chłoń wiedzę, otwórz umysł i przygotuj się na brutalną prawdę jaką poznasz o kobietach.

Ciesz się, że masz 23 lata bo większość tutaj trafiła w dość późnym już wieku.

 

Twój czas z kobietami nadejdzie i jak chcesz grać w tą grę to musisz poznać zasady.

Na dobry początek.

 

 

 

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Hejka wszystkim

Hello there.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Mam 22 lata i choćby nie wiadomo jak się staram to, wciąż nie mam dziewczyny i ciągła myśl mnie dokucza z tego powodu dlaczego nie mogę nikogo nawet poznać

Niestety, wiek 22 lata to już wiek w którym powinno się mieć swój pożądny krąg znajomych. 

Dziewczyny w twoim wieku już są pozajęte, ale dobrze że już się obudziłeś może uda ci się wyrwać coś z 19-20' gdzie są ostatnie wolne sensowne dziewczyny...

(te po 22' wolne to z reguły już zaburzone, odrzucone przez chadów, bawiące się życiem, imprezowiczki nie nadające się do niczego innego niż ONS - ale domyślam się że ci to nie przeszkadza bo ONSów obecnie szukasz)

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

A próbowałem wielokrotnie poznawać poprzez portale społecznościowe , portale randkowe ale tam zazwyczaj jest brak odzewu

A jak już będzie jakiś tam kontakt , znajomość to nawet Ani ta Ani tamta nie chce sie nawet spotkać

Wyrywanie dziewczyn przez te portale to skraj głupoty, tam one szukają gości idealnych.

Na tych portalach dziewczyny są tak naprawdę by podbić sobie ego i pośmieszkować z koleżankiami z przegrywów (tak, byłem kilkakrotnie świadkiem takiego używania tindera przez dziewczyny), jako reklama instagrama itd itp.

Od lat tłumaczę ludziom że portale randkowe są bezużyteczne dla przeciętnych/średnich mężczyzn, tylko dosłownie modele tam mają realne szanse.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Czasami nawet hejt był z tego powodu ze napisałem albo usuwają mnie ze znajomych blokują i tak dalej

A co się dziwisz? Jak ktoś mnie hejtuje to też dostaje bana i do widzenia.

One mają na twoje miejsce setki innych i naprawdę sądzisz że one dbają co sobie o nich myślisz.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Były jakieś tam próby zapoznania w realu ale kończyło się fiaskiem i wymienianem masy wad na mój temat

To po co gadasz z kobietami o twoich wadach? One nie powinny ich znać. Zresztą jakbyś się im spodobał to by wszystko same zracjonalizowały.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Ja na swój temat mogę powiedzieć że mam 178 cm wzrostu

Dziś to dobiero od 185 cm można mówić o ponadprzęciętnej, to niestety nie jest wysoki wzorst zwłaszcza w oczach twojego targetu.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

waże 70 kg na co dzień jestem raczej pozytywnie nastawiony do ludzi

Czyli waga w normie, to dobrze, ale musisz kiepsko wyglądać, mieć słabą twarz lub koszmarnie prowadzić rozmowy z laskami.

Jestem zdania że charakter dupa, gdy morda kupa. Czyli sam charakter to niestety za mało.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Nie mam pojęcia czy wymienianie cech coś by tu dało skoro I tak często jak kogoś poznaje przez internet bądź w realu to kończy się kolezeństwem i nic po za tym

Kobiety mają masę facetów do wyboru, a same są w większości naprawdę puste, trafiłeś na naprawdę ciężkie czasy, jak większość chłopa (tak jak ja)

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Wcześniej jakoś tak nie zalezalo mi na tym ale później tak stwierdzilem ze skoro prawie nie mam znajomych bo każdy jest związku niektórzy to sie nawet zareczają nawet mają doznania seksualne

Bo dorosłeś i odpaliły się potrzeby seksualne.... a skoro nie masz znajomych to niestety, świadczy o tym że ludzie nie chcą się z tobą zadawać, bo za mało im oferujesz lub masz bardzo słabą twarz.

Niestety, ludzie lubią się otaczać i zadawać się z pięknymi ludźmi, a przegrywy powinny trzymać się w swojej bańce.

Zlekceważyłeś ważny etap w życiu taki jak wyrywanie dziewczyn  i tworzenie kręgu znajomych w liceum i nagle dupa blada.

Na studiach też zauważam że lipa straszna, bo laski także nie chcą się zadawać z przegrywami no i są znaczej części i tak pozajęte/pozakochane po uczy w chadach więc nawet pomimo dużych chęci i zaangażowania będzie duży problem.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

A ja nawet nie mogę się z nikim umówić na głupią kawę albo gdzieś wyskoczyć żeby można było poznać jakąś
Już ciągle próby były spowodowane brakiem odzwewu albo odrzuceniem albo obietnicami które i tak nic nie skutkowały ze do spotkań nie dochodzilo
Jest mi z tego powodu smutno bo jak pokrywać jak pokazać że jestem fajnym gościem skoro I tak będą mówić że nie dobry

Fatalny do niczego itp. ( co nie znaczy że ja mam frustracje do dziewczyn ale odczuwam że one do mnie jak już padnie propozycja spotkania)

Poznawaj tylko i wyłącznie w realu, ale niestety przez hipergamię nie licz na szybkie sukcesy, podejrzewam że wyrwanie zajmie ci dużo czasu.

Niestety, dzisiaj to szukanie perły w gnoju.

One pierwsze są do krytyki chłopów, a ty spróbuj jej odgryźć to ona w płacz XD

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Już nie wiem co mam robić
Aktualnie pracuje w ochronie

To lipa, bo to żaden zawód przyszłości ani prestiżowy.

Nie poznasz kobiet bo w tej branży ich nie ma, a kobiety uważają że to zawód bardzo słaby.

Już po tym są nastawione negatywnie do twojej osoby. 

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Uczę się weekendo w szkole

To lipa druga, bo jakbyś chodził na dzienne, to miałbyś większe szanse poznać i wyrwać jakąś studentkę, na zaocznych nikogo nie poznasz.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Zazwyczaj co lubię robić na co dzień to grać w piłkę , od czasu do czasu wychodzę na lyzwy ,

Dziewczyny: "nudziarz" Zieeeeew.

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Słuchać muzyki , Chodzić na spacery ,

"Nuuuuuuddddaaaaaaa"

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

Lubię też podrozowac od czasu do czasu kiedy mam ochotę

Jeśli to nie są wycieczki zagraniczne: "nuuuuuuuuudaaaa"

2 godziny temu, Daniello619 napisał(a):

No nie wiem co tu jeszcze napisać
Na wszelkie pytania odpowiem
Chętnie poczytam na ten temat jakieś sugestie
Pozdrawiam

Musisz ocenić swoją twarz, budowę ciała, jakie masz włosy, zakola, czy jesteś szeroki, mięsnie itd. w jaki sposób się ubierasz, czy masz samochód.

Inaczej to wróżenie z fusów.

Niestety, dzisiaj wyrwać dziewczynę jest znacznie gorzej niż te 15 lat temu, one są puste, mają wymagania, a do tego wypada jeszcze posiadać dobrą twarz, budowę i pracę.

 

Jeśli jesteś mniej niż ponadprzęciętny z twarzy (czyli mniej niż 6/10), to niestety nie będę miał dobrych wiadomości dla ciebie.

Dzisiaj dziewczyny kierują się GŁÓWNIE I PRZEDEWSZYSTKIM wyglądem (ale nie "zrobionym" a GENETYCZNYM) i na jego podstawie oceniają czy im się podobasz czy nie.

A że nawet do paszteta 2/10 dobija się masa facetów to niestety by zainteresować coś lepszego niż grubaski i inne zaburzone to niestety musisz się czymś wyróżnić ponad innych.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Iceman84PL napisał(a):

Żeby zrozumieć naturę kobiet, jak kobieta działa, kim jest i czego chce wpierw trzeba zdobyć informacje.

 

Polecam kanały Marka.

 

Radio Samiec 2 - YouTube

Marek Kotoński - YouTube

 

Oraz zakup książek ze strony samczeruno.pl/sklep/

 

Widzisz wpierw musisz poznać swojego przeciwnika jakim jest kobieta.

 

Kobieta w skrócie to istota pragmatyczna i przyziemna nastawiona na ugranie własnego interesu, potrzeb, spełnienia marzeń kosztem mężczyzn.

Dla kobiet mężczyzna to zasób/narzędzie do osiągnięcia własnych celów.

Kobiety nie kochają mężczyzn tylko to co mogą dać, zapewnić, załatwić.

Kobiety skrycie mężczyzn nienawidzą. Dlaczego bo jedną decyzją mężczyzna może przekreślić wszystko to co ona może od niego uzyskać.

Czyli zawsze ten mężczyzna może ją zostawić i odejść do innej kobiety.

 

Najważniejsze trzy afrodyzjaki działające na kobiety to wygląd, status/pozycja i pieniądze.

Ważny również jest mental, o którym większość mężczyzn zapomina. 

 

Niestety mężczyzn od najmłodszych lat się oszukuje i mami bzdurami propagandy medialnej, bredniami wygadywanymi przez społeczeństwo

na temat relacji damsko-męskich, które nie maja pokrycia w rzeczywistości.

 

Chłoń wiedzę, otwórz umysł i przygotuj się na brutalną prawdę jaką poznasz o kobietach.

Ciesz się, że masz 23 lata bo większość tutaj trafiła w dość późnym już wieku.

 

Twój czas z kobietami nadejdzie i jak chcesz grać w tą grę to musisz poznać zasady.

Na dobry początek.

 

 

 

 

 

Dzięki , może i masz rację . Na pewno obejrzę ten film

6 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

@Daniello619 Wymien chociaz 10 roznych sygnalow zainteresowania jakie kobiety wysylaja facetom ktorzy im sie podobaja. Zobaczymy jakie z nich znasz juz.

Szczerze ciężko mi jest cokolwiek wymienić aktualnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniello619 Istnieje mozliwosc ze dostajesz je regularnie i nie jestes w stanie ich kompletnie wylapywac. Ich sa dziesiatki. Oto niektore z nich zebrane w jedna kupe zarowno werbalne jak i niewerbalne. Musisz miec swiadomosc ze wystapienie jednego sygnalu przewaznie nic nie znaczy (ale powinienes od tej pory bacznie sie lasce przygladac pod katem znakow), przy dwoch powinna Ci sie zapalic lampka a przy trzech i wiecej to juz masz zielone swiatlo. To sa podstawy relacji z kobietami. Odkrycie tych sygnalow zmienilo moje zycie w relacjach damsko-meskich. Czy zmieni i Twoje?

1. Poprawianie wlosow
2. Rozchylanie ust
3. Odslanianie dekoldu
4. Odslanianie szyi
5. Inicjowanie dotyku np. przypadkowe szturchniecia
6. Mocny lub czesty kontakt wzrokowy czyli albo sie intensywnie patrzy albo czesto sie patrzy
7. Smieje sie z Twoich zartow nawet jak sa beznadziejne
8. W momencie smiechu patrza sie na Ciebie
9. Swiecace, szklace sie oczy gdy na Ciebie patrzy
10. Malpi rozum czyli gadanie czesto bez sensu byle by cos gadac i zeby nie bylo niezrecznej ciszy
11. Jak idzie się koło siebie blisko, to wchodzi "pod skrzydło" tak, żeby można było ją złapać za rękę
12. Sugestywne, lecz nieświadome dotykanie drinka, poruszanie słomką w dół i w górę, muskanie nóżki kieliszka w dól i górę, zataczanie kręgów palcem na brzegu kieliszka
13. Pochylanie się do przodu podczas rozmowy przy stoliku, wyrażające zainteresowanie
14. Jeżeli potrzebuje rozprostować kości to podnosi przy tym ręce do góry wypinając pierś do przodu
15. Patrzy się, zerka na twoje usta jak mówisz
16. Sama, pierwsza się odzywa na messengerze itd. pyta co słychać, jak trening, generalnie widać, że dąży do kontaktu
17. Po spotkaniu jeśli byłeś autem pyta czy już dojechałeś bezpiecznie, tak samo kiedy się rozstajecie mówi, żebyś dał znać jak dojedziesz
18. Przygotowuje Ci jedzenie
19. Ciągnięcie na parkiet by z Toba tanczyc
20. Jak siedzicie obok siebie to nagle zaczyna z dupy cie szturchać w bok i sie wyglupiać, ale to raczej młodsze
21. Pokazywanie bielizny - jakieś PRZYPADKOWE pokazywanie ramiączka w staniku, lub też grubszy sygnał czyli siedzi na przeciwko ciebie w sukience/spódnicy i PRZYPADKIEM rozchyla nogi że jej gacie widać.

Przemysl teraz w glowie ile kobiet Ci wysylalo takie sygnaly w przeszlosci.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie możnaby założyć jakiś forumowy klub do wypadów imprezowo-randkowych. Duże miasta nie zdają kompletnie egzaminu to musi być coś z wakacyjnym vibe, może nawet zagranica. Mi samemu brakuje czegoś podobnego, a widzę, że ani portale randkowe, ani speed dating nie przynoszą dobrych rezultatów. Te panny są bardzo zepsute, ze zbyt wysokimi oczekiwaniami, a co gorsza nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Ich "dusza" jest przeżarta obojętnością od nadmiaru wyboru i randkowania. Można oczywiście próbować, ale pi kwadrat rezultat za każdym razem jest podobny. Zawsze celuje się 2-3 oczka niżej, a i tak panna kręci nosem lub stosuje ghosting. Jako ciekawostka udało mi się podstępem umówić z panną względnie ładną. Przyszła na spotkanie niemrawa i oschła. Potem jak ją otworzyłem to lamentowała, że dostała kosza od Chada latynosa po spotkaniu (tak, widziałem zdjęcie). Wyszło, że dalej dziewica, ale zwykły Polak dla przeciętnej panny to za słabo. Oczywiście potraktowała mnie jak zapchaj dziurę emocjonalną i frajera. Inna się przyznała, że jakiś Turek ją bolcował, prawie zero normalnych panien do poznania przez Internet. Z zawodem na stałe ochroniarza i bez ponadprzeciętnego wyglądu u młodych Julek jesteś skreślony. Tylko w realu, gdzieś na wakacjach można wyrwać coś co nie jest kompletnie zdegradowane.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ksanti napisał(a):

Generalnie możnaby założyć jakiś forumowy klub do wypadów imprezowo-randkowych. Duże miasta nie zdają kompletnie egzaminu to musi być coś z wakacyjnym vibe, może nawet zagranica. Mi samemu brakuje czegoś podobnego, a widzę, że ani portale randkowe, ani speed dating nie przynoszą dobrych rezultatów. Te panny są bardzo zepsute, ze zbyt wysokimi oczekiwaniami, a co gorsza nie mają zbyt wiele do zaoferowania. Ich "dusza" jest przeżarta obojętnością od nadmiaru wyboru i randkowania. Można oczywiście próbować, ale pi kwadrat rezultat za każdym razem jest podobny. Zawsze celuje się 2-3 oczka niżej, a i tak panna kręci nosem lub stosuje ghosting. Jako ciekawostka udało mi się podstępem umówić z panną względnie ładną. Przyszła na spotkanie niemrawa i oschła. Potem jak ją otworzyłem to lamentowała, że dostała kosza od Chada latynosa po spotkaniu (tak, widziałem zdjęcie). Wyszło, że dalej dziewica, ale zwykły Polak dla przeciętnej panny to za słabo. Oczywiście potraktowała mnie jak zapchaj dziurę emocjonalną i frajera. Inna się przyznała, że jakiś Turek ją bolcował, prawie zero normalnych panien do poznania przez Internet. Z zawodem na stałe ochroniarza i bez ponadprzeciętnego wyglądu u młodych Julek jesteś skreślony. Tylko w realu, gdzieś na wakacjach można wyrwać coś co nie jest kompletnie zdegradowane.

 

Już sobie dałem spokój z tymi portalami , dla mnie to strata czasu mało tego , już kilka lat temu dałem sobie spokój .

Teraz myślałem nad jakimś kursem podrywu , żeby chociaż się przełamać na żywo , bo podejść na żywo do dziewczyn miałem bardzo mało . W międzyczasie chciałem zainwestować w jakiś karnet na siłownię i jakieś zabiegi na twarz , żeby polepszyć wygląd cery i rysy twarzy 

@Zły_Człowiek Możesz po części mieć z tym rację , że kobiety mogą patrzeć na status i wyglądem , ale z drugiej strony mam wrażenie jakby to była istna ideologia pigułek ,która przedstawiles w swojej odpowiedzi i to w czystej postaci , ale mogę się mylić . Czyli skoro jak nie mam super twarzy i jestem nudny nawet dla ludzi mimo pasji to znak , żeby prędzej czy później walnąć magika bądź pętla na szyję , chociaż rozważałem to jeśli nie osiągnę swoich celów i pragnień do max 35 roku życia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Daniello619 napisał(a):

Czyli skoro jak nie mam super twarzy i jestem nudny nawet dla ludzi mimo pasji to znak , żeby prędzej czy później walnąć magika bądź pętla na szyję , chociaż rozważałem to jeśli nie osiągnę swoich celów i pragnień do max 35 roku życia .

To znak by znaleźć pasję, która jest opłacana na rynku i cisnąć w to, przez co wzrasta twój status. Może to być coś technicznego, medycznego lub zawodowego. Pomyśl o tym obiektywnie - z punktu widzenia typowej lochy, to czym miałbyś się wyróżniać? Nawet jeśli osiągniesz wcześniej wspomniany zawód przez udaną ścieżkę zawodową (zobacz co się opłaca i w to idź ponad wszystko i z obsesją), to wtedy otwierają ci się zagraniczne rynki. Jeśli nie, to za 5 lat możesz walnąć podobny wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniello619, jak byłem w Twoim wieku, to również byłem niewidoczny dla kobiet, poprawiłem wówczas swoją sytuację inwestując w wygląd. W moim przypadku, było to schudnięcie około 10 kilogramów, bo byłem lekko ulany, poprawa fryzury, lepszy styl ubierania się. Pamiętam, że przyniosło to ogromne efekty, bo nagle stałem się dla kobiet widoczny. Może nie były to najlepsze sztuki, ale problemy, żeby się umówić z dość rozsądnie wyglądającą dziewczyną nagle zniknęły. 

 

Według mnie, powinieneś się skupić w pierwszej kolejności na poprawie wyglądu (tutaj musisz ocenić sam, co jest do poprawy), a w drugiej kolejności na zdobyciu kwalifikacji, które pozwolą Ci zarabiać dobry hajs i podnieść swój status materialno-społeczny. Oprócz tego, że jest to pożądane w oczach kobiet, to podniesie Ci to po prostu komfort życia w przyszłości. 

 

Jesteś w takim wieku, że dla Twoich rówieśniczek i dziewczyn nieco młodszych, najważniejszy jest wygląd. Z biegiem czasu się to zmieni, bo oprócz wyglądu, który w mojej ocenie jest najważniejszy, kobiety do dłuższej relacji będą wybierać gościa, który w jakiś sposób rokuje, czyli ma swoją firmę, dobry zawód itp. Musisz tutaj dążyć do tego, żeby się rozwijać i porzucić zawód ochroniarza. 

 

Polecam ten filmik, który w dość jasny sposób opisuje SMV kobiet i mężczyzn w zależności od wieku:

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Daniello619 napisał(a):

Teraz myślałem nad jakimś kursem podrywu , żeby chociaż się przełamać na żywo , bo podejść na żywo do dziewczyn miałem bardzo mało . W międzyczasie chciałem zainwestować w jakiś karnet na siłownię i jakieś zabiegi na twarz , żeby polepszyć wygląd cery i rysy twarzy 


Siłownia, sport zawsze na propsie. Lubią to dziewczyny i da Ci to zdrowie.

Praca w ochronie. Pomyśl o zmianie na coś bardziej dochodowego.

Piękna twarz nie jest najważniejsza.

Rozmawiaj z dziewczynami, zwiększ swoją towarzyską sferę (w realnym świecie). Grupy wspólnych zainteresowań etc.

 

 

Edytowane przez Atanda
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.