Skocz do zawartości

Czy WOŚP to wał ?


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Gixer napisał(a):

o robienia kasy.

Czy się mylę? Czy tylko dla mnie to wygląda mega podejrzanie ?

Chciałbym sprawdzić coś na temat transparentności, ile kosztuje sprzęt medyczny WOŚP, a ile gdyby to można było kupić u innego producenta, koszty naprawy, gwarancje , szkolenia etc...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Gołodupiec napisał(a):

Tak, drukują nalepki i wiele wyposażenia szpitali dla niepoznaki obklejają jakoby to oni ten sprzęt kupili, a dyrektorzy tych ośrodków są z nimi w spisku. 

Jak dla mnie mega prosto jest wyłudzać kasę. Dogadasz się z dyrektorem że mu kupisz sprzet to Ci coś odpali. No bo jibg z jakiego klucza wybierani sa potrzebujacy ?Producent  Ci odpali że kupisz u niego itd. Przecież nie ma jak sprawdzić jak wygląda przetarg na sprzęt dla WOŚP... kto da więcej w łapę ten dostarczy a na serwisowaniu zarobi swoje...

Edytowane przez Gixer
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najlepszym razie połowa zbieranej kasy trafia tam gdzie jest reklamowana. Reszta idzie w "odpowiednie" ręce bogacąc mocodawcę i tego kto z nim się ułożył (na pewno nie na szczytny cel). Do tego związki z typowymi lewakami, powiązania finansowe z jednym z bogatszych ludzi świata, który promuje rozwalanie społeczeństw. Jest tego więcej, tylko zarysowuje ogół. Nie bez powodu wiele organizacji/ludzi jest przeciw WOŚP i Owsiakowi (przecież skoro czyni tak dużo dobrego to nikomu nawet by nie szkodził, praktycznie każdy chciałby wspomóc inicjatywę). 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gixer napisał(a):

Jak dla mnie mega prosto jest wyłudzać kasę. Dogadasz się z dyrektorem że mu kupisz sprzet to Ci coś odpali. Producent  Ci odpali że kupisz u niego itd. Przecież nie ma jak sprawdzić jak wygląda przetarg na sprzęt dla WOŚP... kto da więcej w łapę ten dostarczy a na serwisowaniu zarobi swoje...

 

Dobry tweet Wolskiego imo:

 

 

Jeśli w ogóle WOŚP robi wałki, to co powiedzieć o NFZ?

Owsiak wyciskał producentów jak cytrynę. Aparat dla szpitala/lekarza-148k, 2 l gwarancją, oprogramowanie. Dla Owsiaka 109k + rok gwarancji gratis (każdy rok 8-14% wartości aparatu) + aparat miał wszystkie opcje odpalone z góry na dół.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wał gdzie naiwni ludzie brani emocjonalnie na poczucie winy, wstydu płacą co roku pieniądze.

Dają na organizację, która za część z tych pieniędzy robi imprezę pod nazwą Woodstock gdzie propaguje się

negatywne, demoralizujące zachowania.

 

Świadomi ludzie już nie raz sie przekonali w publicznej służbie zdrowia, że tych rzekomych sprzętów ze zbiórek

nie ma jednak dziwnym trafem przedstawiciele medyczni z ich ramienia co rusz są widziani w prywatnych klinikach

gdzie oferują najnowocześniejsze sprzęty od taki przypadek.

 

Trzeba wpierw zrozumieć kto jest twarzą tej fundacji.

A przypominam pan Owsiak to resortowe dziecko.

Poczytajcie sobie.

 

 

0xik9kpTURBXy84ZGI3OWMyZDFiNDVlOGUzM2VhNTJmOTRlOWQyNzA4ZC5qcGeRkwLNA0jNA0jeAAKhMAGhMQE

 

 

Ciekawe nagranie.

 

 

 

 

Już wcześniej temat został wyjaśniony a kto nie czytał bardzo proszę🙂

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie zbierają ale teksty w stylu „nie wspierasz to się nie lecz (w państwowym szpitalu, gdzie jest sprzęt WOŚP)” to jest szczyt chamstwa. Jak nie chcą, aby na tym sprzęcie leczyli się ludzie którym nie podoba się polityczna twarz Owsiaka, to niech zabiorą sobie ten sprzęt i robią z nim co chcą. Nie mają prawa decydować kto może się leczyć a kto nie. 

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Dla Owsiaka 109k + rok gwarancji gratis (każdy rok 8-14% wartości aparatu) + aparat miał wszystkie opcje odpalone z góry na dół.

Czyli mam rozumieć, że producenci musieli zaniżać swoje ceny ? Albo zawyżać ? Doprecyzuj proszę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

nie wspierasz to się nie lecz (w państwowym szpitalu, gdzie jest sprzęt WOŚP)” to jest szczyt chamstwa.

 

Tak samo było podczas wirusa celebryty gdy ktoś się nie zaszczepił to stosowano wtedy perfidną manipulację z zakazem leczenia się w państwówce.

Społeczeństwo to obecnie mizeria i posłuszni niewolnicy systemu ze spranymi mózgami propagandą.

Byli też tacy co na ludzi donosili czy wręcz pomagali w wyłapywaniu nieposłusznych.

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gixer napisał(a):

mam głębokie przeczucie ze ta fundacja z dzieckiem komucha na czele to tylko maszynka do robienia kasy.

Każda fundacja to maszynka do robienia kasy. Jedną ręką dają na swój cel i to jest na świeczniku a drugą ręką dają sobie na swoje własne utrzymanie - wszak fundacja jak każda forma działalności, musi utrzymać się na rynku i opłacać swoje własne koszty - w tym pracowników stałych czy zarząd.

Problem robi się gdy wydatki (zwłaszcza na ten drugi cel) nie są transparentne i upublicznione.

Edytowane przez Dassler89
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dassler89 napisał(a):

Problem robi się gdy wydatki (zwłaszcza na ten drugi cel) nie są transparentne i upublicznione.

Dodaj do tego jeszcze podczas wirusa celebryrty dzielenie na ludzi zaszczypowanych i niezaszczypowanych, jednio mogli iść na woodstocka, drudzy nie, dzielenie ludzi na lepszych i gorszych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być członkiem Mensy aby skleić, że WOŚP to wał. 

 

 

17 minut temu, bassfreak napisał(a):

promuje lewicowych polityków i zachowanie czy to dobre? sami sobie odpowiedzcie

Z "drugiej strony" mamy Caritas i batmanòw, którzy też niezłe lody na tym kręcą. Także ten...🤔

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest czy nie, to oddzielny temat.

 

Mnie tam tylko to bawi, że robi się z tego narodową fetę przy kuśtykającej służbie zdrowia, coś na zasadzie - "płacicie od chuja w składkach, a do tego co roku do puszeczki cyk! O, masz naklejkę!"

 

Pomijam fakt narodowej amnestii, gdzie złotówka do puszki WOŚP czy 5-10zł na inne "pomagam.pl", wypełnia moralny obowiązek p0laga z kategorii "dobroczynność".

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Niktzprzeszloscia napisał(a):

wam (celowo) nawet jakby sloik miodu dac to tez byscie tam chuja znalezli w srodku.

 

Niezle spierdolony sposob postrzegania swiata, no ale w koncu co mnie takiego ma dziwic, na TYM forum? xD

Idź sekciarzu ołtarzyk sobie zrób w pokoju poświęcony Owsikowi, tak OWSIKOWI.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w radio słuchałem wywiadu z Jurkiem Owsiakiem i we mnie ten człowiek wzbudza sympatię, to co mówi jest dość proste, podoba mi się też jego upór i skupienie na celu.

 

Nie mam informacji o wałkach więc z premedytacją wybieram wiarę w dobre intencje.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.