Skocz do zawartości

Kolejna odchłań cucoldyzmu... Ian Garry


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze czytam i widzę?

 

Gościu lat 26, zawodnik UFC, chyba pnący się w karierze (nie śledzę mordobicia już długo).

Wszedł w związek małżeński z 40 letnią babą, oczywiście dziecko też zrobił i planuje kolejne (jak ona w takim wieku urodziła?), która napisała lata wcześniej książkę dedykowaną dla młodych dziewczyn/kobiet - jak uwieść zawodowego sportowca by na nim żerować i mieć ustawione życie ("How to be a WAG").

Weszła nawet do jego sportowego teamu i motywuje go dupą przed walką...

 

Najlepsze jest to, że razem z zakochaną parą mieszka były mąż tej pani, bo chyba nie ma z czego żyć.

 

Paul Logan może odetchnąć z ulgą, ktoś go jednak przebił. 

 

Jest tych artykułów sporo, dziwne że to wcześniej nie przebiło się tutaj, albo przegapiłem?

 

https://www.sportskeeda.com/mma/news-former-ufc-fighter-claims-controversy-surrounding-ian-garry-wife-worse-entire-logan-paul-situation

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alejandro Sosa napisał(a):

napisała lata wcześniej książkę dedykowaną dla młodych dziewczyn/kobiet - jak uwieść zawodowego sportowca by na nim żerować i mieć ustawione życie ("How to be a WAG").

Teraz pewnie sprzedaż pójdzie mocno w górę. W końcu poradnik ma pokrycie w rzeczywistości. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, krzy_siek napisał(a):

Spaniały milf ugułem. 

Prawdę mówiąc, jak dla mnie to jest atrakcyjna. Ale tak, żeby puknąć i zapomnieć, a nie wiązać się, tym bardziej, w małżeństwo i dzieci.

 

No raczej... przez przymat mlodego multimilionera sportowca w prime kariery w przejebanym sporcie to jest bardzo przecietna 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie musiała go obrabiać. Chuja musiał chłodzić ciekłym azotem.

Kolega będzie miał za niedługo kokodżambo. Nikt go nie uświadomił w otoczeniu?

Fajnych ma kolegów, albo całe środowisko to kukoldy. A kilku świadomych trzyma mordę na kłódkę.

 

 

Kiedyś próbowałem uświadamiać. Jednak od dawna uważam, że kukolda nie uświadomisz, a sobie narobisz kłopotów. 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Zaproście go na forum :D

Nie wiem czy w anglojęzycznym internecie istnieje podobne forum.

Zresztą nawet jakby istniało to

* Pudzian w sumie też nie lepszy z tą akcją z hotelem.🤔

 

37 minut temu, Magos Dominus napisał(a):

W końcu poradnik ma pokrycie w rzeczywistości. 

Za każdym sukcesem mężczyzny....

A nie, wróć!!!😎

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vodkas85 napisał(a):

Ładnie musiała go obrabiać. Chuja musiał chłodzić ciekłym azotem.

Kolega będzie miał za niedługo kokodżambo. Nikt go nie uświadomił w otoczeniu?

Fajnych ma kolegów, albo całe środowisko to kukoldy. A kilku świadomych trzyma mordę na kłódkę.

 

 

Kiedyś próbowałem uświadamiać. Jednak od dawna uważam, że kukolda nie uświadomisz, a sobie narobisz kłopotów. 

 

Pewnie dopchała się jedna z pierwszych  i zaczęła ciągnąć do omdlenia (swojego lub jego)

Tylko co on ma za chujowy team? O czym oni myślą? Skoro wzieli do swojej ekipy/cornera wypizdrzonego szona który chce pokazać wszystkim nową kieckę? 🤦‍♂️

Wszystko fajnie pięknie dopóki wygrywa i hajs się zgadza..

.QKzQEzE.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Arthur Morgan napisał(a):

A wszystko to dla tzipy

Tu się nie zgodzę. Gościu laskę, która notabene mogła by być jej córką może sobie skleić na pstryknięcie palcem. Ja obstawiam bardziej jakiś deficyt. To mityczne poczucie bliskości.🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam dwóch kukoldów, którzy są zawodnikami MMA. Kiedyś pisałem o jednym, który walczył na gromdzie, a w polubionych stronach na pejsie były "oczami menszczyzny". Gdy go poznałem to był też w związku z samotną mamusią, teraz już ma inną, chyba bezdzietną, ale podpisał z nią cyrograf.

Drugi w wieku 18 lat (!) związał się z samotną madką, która dała dupy bad boyowi i zaciążyła w wieku 16 lat. Jakiś czas temu zrobił jej kolejnego bombelka, tym razem już chyba on zapłodnił. 

  • Like 4
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chcni napisał(a):

Znam dwóch kukoldów, którzy są zawodnikami MMA. Kiedyś pisałem o jednym, który walczył na gromdzie, a w polubionych stronach na pejsie były "oczami menszczyzny". Gdy go poznałem to był też w związku z samotną mamusią, teraz już ma inną, chyba bezdzietną, ale podpisał z nią cyrograf.

Drugi w wieku 18 lat (!) związał się z samotną madką, która dała dupy bad boyowi i zaciążyła w wieku 16 lat. Jakiś czas temu zrobił jej kolejnego bombelka, tym razem już chyba on zapłodnił. 

 

Większość tutaj narzeka na Oskariat ale ich sukcesy są do pierwszego lub drugiego wytrysku 

20 minut temu, Throgg napisał(a):

330px-Laylaannalee.jpg

Jak na cztery dychy, wygląda lepiej niż większość dzisiejszych nastolatek. Taki gigachad, wśród typiar. Z taką pulą genową, to jeszcze spokojnie z 10 lat pociągnie, jako dobry materiał na ruchanie.

 

Oj wybrałeś takie zdjęcie, bez makijażu jest zupełnie normalna, jakoś kariery modelki nie zrobiła, a zajęła się pisaniem poezji jak wyruchać kogoś z kasy... chyba, że to twój typ to ok

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

Oj wybrałeś takie zdjęcie, bez makijażu jest zupełnie normalna, jakoś kariery modelki nie zrobiła, a zajęła się pisaniem poezji jak wyruchać kogoś z kasy... chyba, że to twój typ to ok

Wbrew pozorom każda laska nie marzy o byciu modelką, bo bycie modelką to jest gehenna. Jakby było tak fajnie to by nie było problemów z samobójstwami czy używkami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

poezji jak wyruchać kogoś z kasy...

 

Godzinę temu, Alejandro Sosa napisał(a):
1 godzinę temu, cst9191 napisał(a):

Ta książka ma 11 stron :D

 

No dlaczego mnie to nie dziwi? 😂

Trochę mnie zastanawia - bo z jednej strony to kobieta kobiecie kobietą. Więc może właśnie dlatego 11 stron.🤔

 

Z drugiej strony - strach pomyśleć, co by ta książka zawierała, gdyby współautorem był berliński naukowiec.🤔😆😆

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kiroviets napisał(a):

 

Trochę mnie zastanawia - bo z jednej strony to kobieta kobiecie kobietą. Więc może właśnie dlatego 11 stron.🤔

 

Z drugiej strony - strach pomyśleć, co by ta książka zawierała, gdyby współautorem był berliński naukowiec.🤔😆😆

To raczej pokazuje jak mężczyźni są nieskomplikowani w obsłudze :D

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

58 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 O czym oni myślą? Skoro wzieli do swojej ekipy/cornera wypizdrzonego szona który chce pokazać wszystkim nową kieckę? 🤦‍♂️

 

Chętnie bym ją zaprosił do łóżka. Podoba mi się. 

 

 

58 minut temu, Alejandro Sosa napisał(a):

 

.QKzQEzE.png

 

 

 

 

 

Jeśli chodzi o bycie cuckoldem... — tutaj na forum się o tym mówi. Ale w innych środowiskach to jest nieznane pojęcie.

 

To samo dotyczy braku seksu — wiele dziewczyn w ogóle się nad tym nie zastanawia, nawet nie znają słowa "incel".

 

 

 

 

 

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

 Gościu laskę, która notabene mogła by być jej córką może sobie skleić na pstryknięcie palcem.

 

Niekoniecznie. Jak nie płaci się za seks tak wprost, to być może i fighterowi trudno kobietę znaleźć.

Bo owa "super laska" przecież ma tysiąc chętnych w internecie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atrakcyjna jak na swoj wiek. Takie kobiety maja za soba ponad 10 lat doswiadczenia relacyjnego czy seksualnego. Jednym spojrzeniem moze rozbroic niejednego delikwenta.

 

 

Slub to co innego. Mlody jest :D 

 

Obecnosc w ringu wcale nie dziwi. Nic tak nie dziala na faceta jak seksualnosc. Jezeli umie odpowiednio szepnac do uszka to dodaje ze +10 punktow do siły i testosteronu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by mu ktoś powiedział to w twarz to by pewnie wpadł w "rage mode" i chciałby obić blachę takiemu komuś, aby bronić dobrego imienia księżniczki. 

 

Takie typy tak mają, także kij z nimi, jak sobie pościeli tak się wyśpi. 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.