Skocz do zawartości

Przygoda


elogejter

Rekomendowane odpowiedzi

Elo

 

Rok temu miałem przygodę z tinderowka

 

Na 3 spotkaniu, zapłaciła za nocleg, fajne pukanko, petardę opierdzielila aż miło, ale za spokojna była dla mnie, jak mówiła to praktycznie szeptem.

 

Ładna. Zgrabna, podobała mi się, ale nie było flow żeby dalej to pociągnąć więc zastosowałem ghosting, po 3 dniach napisałem jej wiadomości

 

Nie powinniśmy tego robić, bez zabezpieczenia i takie głupoty. Ona ze wszystko spoko ale przykro jej się zrobiło po tym jak przespaliśmy się i przestałem się odzywać. Coś tam popisałem i ghosting totalny plus usunięcie z fb itp

 

Kilka dni temu wchodzę na fb. Patrzę powiadomienie ktoś mnie do friends dodał, patrze ona, za 5 s znikło powiadomienie xD

 

Ciekawe po roku dalej profil obczaja?

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elogejter napisał(a):

Coś tam popisałem i ghosting totalny plus usunięcie z fb itp

 

Super, wszędzie kwik,że kobiety złe i jak się zachowują, a tutaj mamy ghosting i jeszcze zadowolenie. Tylko pogratulować. 

  • Like 9
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ManOfGod napisał(a):

Super, wszędzie kwik,że kobiety złe i jak się zachowują, a tutaj mamy ghosting i jeszcze zadowolenie. Tylko pogratulować. 

Dymasz albo jesteś dymany. Takie życie. Ucz się od kobiet, one nie mają skrupułów.

 

@elogejter

Polecam być konsekwentnym, najlepiej to ją zablokuj żeby wcale nie widziała twojego profilu. Z twojego postu wnioskuję że z tej mąki i tak chleba nie będzie więc po co tracić na to czas energię i uwagę? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Imiennik napisał(a):

Polecam być konsekwentnym, najlepiej to ją zablokuj żeby wcale nie widziała twojego profilu. Z twojego postu wnioskuję że z tej mąki i tak chleba nie będzie więc po co tracić na to czas energię i uwagę? 

 

Właśnie, zazwyczaj to blokuje i tak myślałem tym razem ze zablokowałem a tu nagle zaproszenie dostaje ?

15 minut temu, Imiennik napisał(a):

Dymasz albo jesteś dymany. Takie życie. Ucz się od kobiet, one nie mają skrupułów.

 

Święte słowa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, elogejter napisał(a):

Kilka dni temu wchodzę na fb. Patrzę powiadomienie ktoś mnie do friends dodał, patrze ona, za 5 s znikło powiadomienie xD

 

 

Co za p....e pokolenie. eh,,,,

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, elogejter napisał(a):

Rok temu miałem przygodę z tinderowka

 

 

10 godzin temu, elogejter napisał(a):

Nie powinniśmy tego robić, bez zabezpieczenia

 

Ja już chyba wiem po co Ci drugie mieszkanie i dlaczego na stałe za granicą nie chcesz mieszkać.🤔😉

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, kiedyś byłem miłym chłopcem, białym rycerzykiem, w tym momencie kiedy jestem już świadomy jak Panny postępują z facetami - robie tak samo, takie są zasady gry

 

Dymasz lub jestes dymany. A Ci co spłakali się w tym temacie,nic do was nie mam, pozostaje mi tylko współczuć.

@zychu ale co to da, zachowań kobiet nie zmienisz. Możesz jedynie tylko siebie zmienić i swoje postrzeganie. Tak już jest i juz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dymasz lub jestes dymany

Możesz nie pozwolić się dymać, a jednocześnie nie dymać innych. Ale na taką konstatację trzeba mieć odpowiedni - dojrzały, nie gówniarski - mindset.

9 minut temu, elogejter napisał(a):

kiedyś byłem miłym chłopcem, białym rycerzykiem

"Mnie kopali w dupę, to będę kopał innych, na wszelki wypadek."

 

@elogejter

Cytat

zachowań kobiet nie zmienisz. Możesz jedynie tylko siebie zmienić i swoje postrzeganie.

Żeby nie było, ja tam się do ciebie nie dopierdalam - po prostu oceniłem jak to wygląda. Nieładna akcja, ale kobicie żadna wielka krzywda się nie stała. 

Jeżeli uważasz, że warto tak działać, to sobie działaj. Nic osobiście do ciebie nie mam, wyrażam tylko opinię na temat postawy/mindsetu.

Dla ciebie zdecydowanie lepsza taka opcja niż bycie harcerzykiem.

Nie pochwalam, nie potępiam - ale swoje zdanie mam. Ja uważam, że "stosowanie ghostingu" świadczy tylko o tym, że ktoś nie ma odwagi z kimś otwarcie zerwać, a nie o tym, że jest jakimś badbojem. 

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, zychu napisał(a):

Możesz nie pozwolić się dymać, a jednocześnie nie dymać innych. Ale na taką konstatację trzeba mieć odpowiedni - dojrzały, nie gówniarski - mindset.

"Mnie kopali w dupę, to będę kopał innych, na wszelki wypadek."

 

@elogejter

Żeby nie było, ja tam się do ciebie nie dopierdalam - po prostu oceniłem jak to wygląda. Nieładna akcja, ale kobicie żadna wielka krzywda się nie stała. 

Jeżeli uważasz, że warto tak działać, to sobie działaj. Nic osobiście do ciebie nie mam, wyrażam tylko opinię na temat postawy/mindsetu.

Dla ciebie zdecydowanie lepsza taka opcja niż bycie harcerzykiem.

Nie pochwalam, nie potępiam - ale swoje zdanie mam. Ja uważam, że "stosowanie ghostingu" świadczy tylko o tym, że ktoś nie ma odwagi z kimś otwarcie zerwać, a nie o tym, że jest jakimś badbojem. 

Boisz się wyrażać swojej opinii. Koleś nie ma kręgosłupa moralnego i postępuje jak Julki, które co do sytuacji jednej powiedzą jedno a do drugiej - drugie.

 

 

 

6 godzin temu, Strusprawa1 napisał(a):

Takimi wymówkami można dalej tłumaczyć demoralizację i wszelkie przestępstwa z kradzieżą na czele, bo kuurła politycy kradno!

Mimo wszystko te koło dalej się napędza. Trzeba być tarczą aby odbijać wszelkie gówno co na ciebie leci jednocześnie samemu się nie babrając.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, elogejter napisał(a):

Ładna. Zgrabna, podobała mi się, ale nie było flow żeby dalej to pociągnąć więc zastosowałem ghosting, po 3 dniach napisałem jej wiadomości

 

Nie powinniśmy tego robić, bez zabezpieczenia i takie głupoty. Ona ze wszystko spoko ale przykro jej się zrobiło po tym jak przespaliśmy się i przestałem się odzywać. Coś tam popisałem i ghosting totalny plus usunięcie z fb itp

 

Temat wrzucam na ścianę hańby.

 

Publiczne chwalenie się i propagowanie niewłaściwych zachowań jest niesmaczne.

Mogłeś godnie postąpić i powiedzieć jej wprost, że nic z tego nie będzie.

 

Naprawę świata zawsze zaczynaj od siebie.

 

 

Shame On You GIFs - Find & Share on GIPHY

  • Like 3
  • Dzięki 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.