Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Eredin

W co aktualnie gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wieczorami pogrywam w Commandos 2: Men of Courage gierka z 2001 roku strategiczno-taktyczna. Fajny soundtrack, klimatyczna grafika, wciągające misje. Polecam.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powrót do korzeni, tzn. Heroes III. Tym razem z fanowskim modem HD + Horn of the Abyss 1.4.2.

Nowy zamek ("Przystań") ciekawy i dobrze zbalansowany jeżeli chodzi o jednostki, chociaż jeden z bohaterów ma przegiętą umiejętność - klonowanie - jakoś najczęściej go brałem na starcie. ;) 

+ Sporo małych poprawek pozytywnie wpływających na rozgrywkę.

city2.jpg

Dzisiaj skończyłem pojedynczy scenariusz H.O.T.A. na L mapce, ja vs 5 czy 6 AI - ciężko było, ale po 7-miu miesiącach czasu heroesowego się udało heh. :P 

Ruscy potrafią modować, a tu wywiad z autorem:

http://www.hota.acidcave.net/artykuly_wywiad_z_autorem.html

Ten mod jest taki "klasyczny", w przeciwieństwie do rewolucyjnego/przekombinowanego W.O.G.

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czólgi jakoś w te święta męczę.

Też chciałem w Commandosa pograć, ale mi się wywala na win10 kurczę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niedawno skończyłem grać w Diablo III, oraz trylogię CoD Modern Warfare. Godne uwagi i polecenia gierki, dla przedłużenia rozrywki polecam multi ^^

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gram sobie w planszową grę wydaną w wersji na PC Ticket to Ride. Planszową wersję można spotkać np. w Empiku. Fajna gra, uczy strategi, przewidywań i..niekonwencjonalnych rozwiązań. Celem jest stworzenie trasy kolejowej od do. Jeżeli tor został wykorzystany przez przeciwnika, to choćbyś miał z Madrytu do Palermo jechać przez Moskwę to trasa taka ma powstać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grim Fandango! :)

Remaster z Gog.com. Dawali ostatnio za darmo. Pierwszy raz grałem w 2005, nawet oryginał mam :P. Ale nigdy nie skończyłem. Teraz mam zamiar. Klimacik miodzio B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta