Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można przekazywać potomkowi męskich wzorców, bo na połowę w zachodnim świecie są paragrafy a na drugą połowę jest "używanie ciebie" przez system społeczno-prawny. Więc nie feministki winne (bo nawet one same przyciśnięte do muru rzeczą że jednak pierdolą jak potłuczone ;-)), tylko zachodni model kultury mający na celu przerobienie Cię w robocika. 

 

Tak to niestety się kończy, jak na piedestały wrzuca się ulubione zwierzątko (czyt. kobietę).

 

BTW, Brzytwa, wszystkie podane przez Ciebie "rozwiązania" jak dla mnie są tylko półśrodkami (by radzić sobie w matrix-ie) a nie rozwiązaniem "problemu".

 

Brawo baca... Dochodzisz powoli do tego czym jest ginocentryzm... Tak naprawde powinnismy byc wdzieczni tym mendom feministkom bo uswiadomily nam dzieki swoim niezaspakajalnym roszczeniom w jakim paradygmacie funkcjonujemy jako mezczyni od zarania dziejow (mowie nadal o ginocentryzmie)... I wiemy ze powinnismy to zmienic. Gdy mamy swiadomosc - wiemy z czym walczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo baca... Dochodzisz powoli do tego czym jest ginocentryzm... Tak naprawde powinnismy byc wdzieczni tym mendom feministkom bo uswiadomily nam dzieki swoim niezaspakajalnym roszczeniom w jakim paradygmacie funkcjonujemy jako mezczyni od zarania dziejow (mowie nadal o ginocentryzmie)... I wiemy ze powinnismy to zmienic. Gdy mamy swiadomosc - wiemy z czym walczyc!

Wybacz The_Man, ale nie dochodze. To podstawa.

PS. Prosze wybaczyc, brak polskich literek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jak narazie rezerwat działa poprawnie :) choć aktywność kobiet na forum się przynajmniej optycznie zwiększyła. W sumie to teraz mamy dwa fora, pod jednym adresem.

Moim zdaniem potrzeba odłączenia się od świata kobiet, jest taką samą potrzebą jak odłączenie się od ludzi ogólnie w tym konkretnych osobników. Nikt w swoim towarzystwie wiecznej obecności nie wytrzyma, a i czasem trzeba pobyć samemu.

Podzielam trochę zdanie Mulforda:

Mężczyźni łatwiej wchłaniają myśli kobiece, niż męskie – kobiety łatwiej męskie! Mężczyźni dają się łatwiej opanować kobietom, – kobiety mężczyznom. Jeżeli mężczyzna, który swą wolę skierował na pewien cel, spędza swe wolne chwile z kobietą, która się wcale lub bardzo mało interesuje jego planami i celem, i jeżeli przyzwyczaił się do niej i będzie często wysyłał jej swe myśli, utraci dużo energii, która wyszłaby na dobre jego celowi. Chwilami niespodziewanie zabraknie mu odwagi, nie będzie w stanie posuwać naprzód swego dzieła lub też zobojętnieje mu sam cel. Zabraknie tego cichego, nieprzerwanego prądu entuzjazmu, który zawsze nieomylnie przynosi wypełnienie. Cóż się więc stało? Otóż wchłonął on w siebie coś z ducha tej kobiety, przyjął od niej obojętność względem swego zadania. Stał się jej częścią, poddał się jej wpływowi, wpadł w jej mesmeryzujący prąd, nawet bez swej wiedzy, bez woli! Jeżeli kobieta ta jest powabną i czarującą, wówczas wprost upada w jej towarzystwie, mężczyzna opanowany jest zupełnie przez jej urok i niewiele się troszczy, czy ona podziela jego najgłębszą wolę, czy nie. Chwilowe przykre rozczarowanie, gdy wyłonią się przeciwieństwa, zostaje prędko stłumione. Silniejszy, bardziej podniosły duch kobiecy, jeżeli uwikła się w los niższego od siebie mężczyzny, będzie cierpiał w podobny sposób. Często, zanim się urok jeszcze nie rozwieje, bywa zawarte prawne małżeństwo i wtedy następuje stosunek, który z prawdziwym małżeństwem niema nic wspólnego. Lecz mężczyzna lub kobieta, jeżeli prawdziwie i żywo tkwią wszystkimi korzeniami w nieskończonej świadomości, nie zbłądzą nigdy w tym wypadku! Niewidzialna moc ich strzeże

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kobiety też potrafią coś sensownego powiedzieć, w normalnym życiu są nie raz kopalnią wiedzy na temat "jak sobie coś załatwić", lecz jeśli chodzi o myślenie abstrakcyjne i rozmowy tematyczne to ni hoo hoo.

 

Jest badanie, które udowadnia, że w grupach niemieszanych stereotypy płci stają się większe. Tylko jak teraz sobie tak pomyślę, że to może nie są "stereotypy" i nie chodzi o żaden specjalny mechanizm tylko o "zasadę kontrastu". Jak przebywa się w gronie zrównoważonych, mających własne zdanie na określony temat mężczyzn i potem zaczyna się rozmawiać z kobietami, to szybko wychodzi ich bieda.

 

Może lepiej poznać na początku prawdę i nie męczyć kobiet np. neurologią - moim ulubionym tematem, kiedy im chodzi tylko by je trochę połechtać, pogłaskać, podniecić, poplotkować, poprzekomarzać się? (dla mnie to pytanie retoryczne) Przecież jeszcze za czasów naszych  dziadków w Polsce tak było. Kobiety siedziały razem, mężczyźni razem, czasem robili wspólne wycieczki, potańcówki, ale zbytnio się nie mieszali. Dzisiaj po prostu struktura społeczna leży i jedynie instynkt przetrwania sprawia, że jeszcze do końca się nie wymieszaliśmy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawa sonda pokazujaca myslenie emocjonalne kobiet, bo logiki tu wiekszej brak. Obejrzenie Całości może troche podgrzać styki meskiego mózgu. :)

Najbardziej rozwaliło mnie, ze laska mowila, ze wali focha jak nie ma argumentów w klotni.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukulus aleś perełkę wynalazł. Zawsze wierzyłem w polską kinematografię. Powinni to w kinach wyświetlać :D Na najbliższej imprezie obejrzę to z przyjaciółmi, będzie hit! :D Jestem na 20 minucie i już się popłakałem ze śmiechu ! Piona !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiłowałem całość.całość,kurwa całość%-)ruda w szminie to normalnie szatan piekło i prozak albo kropelka na sreberku%-)baba na tle pralek wyglada jak by chodziła po barach,zgarniała zachlanych kolesi i ich ćwiartowała w piwnicy%-)o reszcie nawet niema co pisać.ale są oczywiscie 2 perełki.

lala w wannie i blondi na tle pseudo strzelnicy.

Ta w wannie nie nie nie a na koniec no chce byc gruba i siedzieć na dupie

a blondi chce sie ruchać na około i z kazdym ale ci co ja ruchaja maja ją tylko ruchać%-)

Sami widzicie ze zarzewie patologii tkwi w kobietach które:
1)chcą sie ruchac na lewo i prawo
2)nie wiedza czego chą
3)zero konsekwencji za swoje popierdolenie
4)facet to tylko narzędzie do celu
5)jak juz sie wyruchaja i wyszaleją to po prostu wezma sobie jelenia(bo zawsze sie kurwa jakis trafi)
6)no i jak im odpierdala to trzeba je zdominować...tak kurwa a Polska jest cudem gospodarczym
7)Popierdoliły sie im funkcje społeczne
8)i co by tu duzo pisać, w kaftan i do klatki

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się musiało stać - o ile to możliwe - aby choć jednej z nich coś w tej główce się naprostowało?

 

Najbardziej nie lubię chyba takich pasztetów jak ta w pastelowej bluzeczce z fryzurą jak nastolatka. W sumie wychodzi, że to ta pierwsza.

 

Żadna nie jest kandydatką na matkę. Dziecko będą miały, lub niektóre mają, jak złapią jakiegoś nieszczęśnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się musiało stać - o ile to możliwe - aby choć jednej z nich coś w tej główce się naprostowało?

 

Brak akceptacji społeczeństwa co do swoich poczynań.tudzież paru pod rzad facetów którzy by im łopatologicznie powiedzieli ze są spierdolone.ale spokojnie nigdy sie to nie wydarzy%-)

blondi miała przebłysk że jest pierdolnięta,ale co z tego jak za chwile masa racjonalizacji poleciała%-)

a tak ogólnie to je naprostuje starosc/brzydota i już brak wyboru%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak ogólnie to je naprostuje starosc/brzydota i już brak wyboru%-)

 

Tak uważasz? Ja myślę, że i tak niczego nie zrozumieją i całe życie będą się kręcić w kółko. Mało to jest starych, jebniętych bab 50+, które całe życie za swoje porażki obwiniają wszystkich naokoło i nigdy im nie przyjdzie do głowy że coś jednak może być nie halo z nimi samymi. Nie mówiąc już o "świadomości" istnienia czegoś takiego jak "podświadomość"...to jest dla nich kompletna abstrakcja i inny wymiar. Zero umiejętności zdefiniowania własnego "ja", zero refleksji nad własnymi mechanizmami działań, zero spostrzeżeń co do wdrukowanych programów we łbie. Całe życie lecą na automacie i instynktach. Jak zwierzęta. Teraz sobie wyobraźcie, że siedzicie z taką pod jednym dachem na starość i brak jest opcji rozłąki, bo za dużo punktów wspólnych, bynajmniej nie w sferze duchowej czy mentalnej. Na samą myśl mam odruch wymiotny.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukulus aleś perełkę wynalazł. Zawsze wierzyłem w polską kinematografię. Powinni to w kinach wyświetlać :D Na najbliższej imprezie obejrzę to z przyjaciółmi, będzie hit! :D Jestem na 20 minucie i już się popłakałem ze śmiechu ! Piona !

Ja nie moglem ze smiechu, jak na końcu pokazali je zamyslone. Co w tych glowkach sie przewijalo wtedy nie wiem, ale wygladaly komicznie. ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.