Skocz do zawartości

Wywiad z Pasutem i jego opinia a rzeczywistość


Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, billy84 said:

Chadem nie jest ale brzydki też nie jest. 

 

Jak dla mnie to typ zachowuje się jak niedorozwinięty psychicznie xD Podejrzewam że "sukces" w internetach tak działa na ludzi którzy nie wiedz nawet kim są tylko hedonizm, hedonizm i hedonizm. Tyle ten koleś ma do zaoferowania takie ogólne wrażenie. Poziom dna szamba tak mi się kojarzy. Nie chciałbym nawet stać koło tego typa a co dopiero wysłuchiwać jego mądrości czy czegokolwiek. 

 

Serio w dzisiejszych czasach to nie problem ruchać wszystko co się da. Problem znaleźć wartościową dziewczynę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Trevor napisał(a):

Poziom dna szamba tak mi się kojarzy. Nie chciałbym nawet stać koło tego typa a co dopiero wysłuchiwać jego mądrości czy czegokolwiek. 

 

IMO przesadzasz. 

Omawianego filmiku nie widziałem.

Widziałem inne jego filmy.

 

Koło jest kontrowersyjny, ale przynajmniej jako jeden z niewielu nie promuje kukoldztwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś powiedział co powiedział i jest jaki jest co nie zmienia faktu, że jeśli kobiety mają hipergalaktyczne wymagania to nad nami się nikt nie lituje, że jest skreślanym w przedbiegach. Wystarczy, że masz 179 cm to już zaczynają kręcić nosem. Po facetach można jechać i skreślać po wzroscie, braku pracy, prawa jazdy, że jest prawiczkiem a to taki ryj a nie taki a to nie ma własnego lokum to się nie nadaje, a to nie ma wykształcenia to debil. Powodów jest miliard, natomiast jak ktoś powie coś o kobietach 25+ to zgrzytanie zębów. Czy powiedział coś chwalebnego? raczej nie. Czy laski na niego lecą bo kreci filmiki - raczej tak. 

 

""Jeśli chcesz wiedzieć, kto cię kontroluje, sprawdź, kogo nie wolno ci krytykować"." Voltaire.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.