Skocz do zawartości

7 grzechów głównych kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Consetem

Serialnie? A nie pomyślałeś, że:

a) może byc odwrotnie, to kobieta chce "poruchać"

B) on jest gejem

c) oboje są w związkach z innymi ale nadal się przyjaźnią, bo znają się od dzieciństwa i traktują się jak rodzeństwo a co za tym idzie nie wytworzył się u nich pociąg seksualny do siebie ale sie lubia, dogadują i maja wspólne zainteresowania?

Ja wierzę w przyjaźń damsko męską. Jest bardziej szlachetna niż miłośc i pozbawiona przyziemnej zwierzęcej otoczki jaką jest seks. Mam więcej przyjaciół niż przyjaciółek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloody jedyną przewagę w jakiejś nauce jaką może mieć kobieta to psychologia. Spójrz na topkę. W tej chwili założę się, nawet bez wiedzy, że osoby mające największy wkład w historię, filozofię to mężczyźni. Niedługo przeszukam internety i potwierdzę,ale przykład noblistek pokazuje dużo. Dysproporcję pomiędzy najlepszymi intelektualistkami kobietami, a intelektualistami facetami. Co do roli kobiety w tworzeniu ogniska domowego to tutaj wątpliwości nie ma. To jej naturalna rola i z pewnością ciężej takiej skupić się na nauce. No ale hej sama zdecydowała się na założenie rodziny,nie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lili90:

"Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą."

Mt 7, 1-2

skoro sypiesz takimi głębokimi cytatami to warto by było, żebyś sam najpierw z nich korzystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład noblistek nie ma nic wspólnego z wyższością mężczyzn nad kobietami.

cytat:

" Kobiety z natury mają pociąg do ornamentycyjności; wolą też historję, literaturę, filozofję, nawet medycynę i nauki biologiczne, niż matematykę, fizykę, chemję. Tamte ogniskują się około człowieka, około życia; te zajmują się przyrodą martwą i prawidłami abstrakcyjnemi; wydają się kobietom zazwyczaj suche i nudne.

Pomijając różnicę upodobania, przejdźmy do psychologji twórczości naukowej (…). Dyletantyzm jest tu wykluczony; uczony jest zawsze do pewnego stopnia dziwakiem, wpatrzonym w swoją naukę, ignorującym względy i obowiązki życia codziennego. Kobieta zaś jest niewolnicą drobnych codziennych obowiązków.

 

 

Are You seriously?

 

Proszę? Hę? Że co? Medycyna i biologia?

 

Z szacunkiem dla moich byłych protoplastyń rodu i aktualnie żyjących krewnych płci żeńskiej a zajmującej się biologią a zwłaszcza medycyną.

 

Wszystkie doskonale poruszają się w materiale (wiedzy) ustanowionym i przyswojonym. Naprawdę dobre lekarki. Lecz żadna nie ma pracy naukowej, która byłaby jakoś przełomowa.

 

Waćpani raczy żartować sobie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzieciństwa może się udać,bo faktycznie nie ma wtedy parcia na sekszenie,no ale pozostałe kontakty pozostają spierdolone.

Kobieta chce poruchać ? Już widzę jak chce to robić bez wprowadzania jakichkolwiek zobowiązań. Pozatym wtedy to nie jest przyjaźń, tylko chęć zaspkojenia chcicy. Czysty seks. Gej ? Ilu jest gejów ? Tylu że warto o nich wspominać ?

Chwytasz się rzadkich przypadków, a i tak nie są one idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to friendzone lili90, ale coś takiego występuje w większości przypadków (przynajmniej z mojego otoczenia). Taka normalna przyjaźń czy miłość jest tak diament, piękna,cenna ale kurewsko rzadka.

Proszę uprzejmie moderację o sklejenie moich wypocin w jedną całość.

 

 

Vincent: Proszę zapoznać się z regulaminem forum i umieszczać dwóch postów pod sobą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jest przyjaźń jest szacunek, lojalność i wiele cech, które powinny w zwiazku występowac, a czego często nie ma, bo są oparte na samym pożadaniu, czyli jak to mówisz-chcicy. a chcica ewoluuje, zmienia się w pewien sposób po latach bycia razem iw tedy takich ludzi nie trzyma nic, i zainwestowane lata idą w dupę. przyjaźń to podstawa do relacji długoterminowej. inaczej wypali się i sajonara.

 

i Pokorna dla mnie po prostu miłość=przyjaźń+pożadanie. najprostsza definicja.

 

Brzytwa, więc ty  i o moją też nie, bo to również moja sprawa :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Consetem

nie, własnie same NIE wybrały, presja społeczna na nie wywierana spowodowała że dla swietego spokoju to zrobiły.

Pozatym nie było wtedy prezerwatyw, a jak chłop chciał, to baba musiała.

Mylisz się, kobiety mogą mieć przewagę w jakiej chcą dziedzinie, nie tylko w psychologii. Wystarczy że będą chciały, i będą miały mozliwości.

Wiele kobiet chciało ale były one olewane przez mężczyzn, jakoby kobiecie nie wypada.

Czytałam nawet że kobieta nie powinna być mysliwym bo nie wypada. Ze w latach 50 kobieta za kółkiem była uważana za wariatkę. Jeśli dawniej było tak jak obecnie w islamie, to jak wiadomo kobiety wiele osiągnąć nie mogły.

Twierdzisz że naturalna rola kobiety to rozmnażanie się? A co jeśli kobieta tego nie chce? Anomalia?

A naturalna rola samca? Zdobywanie samicy, ochrona jej i potomwstwa, zdobywanie pozywienia. Nic nie ma o matematyce, chemii, filozofii czy fizyce.

To nie biologia czyni z kobiet znacznie mniejszą część noblistów, tylko obyczaje, kultura i oczekiwania społeczne.

Ilość noblistów wcale nie świadczy o tym, że kobiety były głupsze. Świadczy o tym, że miały mniejszą siłę przebicia.

Żeby coś dokonać trzeba to pokazac, trzeba narazić się na ocenę, trzeba poświęcic temu czas. Kobiety są bardziej delikatne, mniej rywalizujące, mniej odważne (ale bardziej ambitne) i jak już mają dom to one sie tym zajmują.

Facetowi wybacza sie zaniedbanie rodziny, kobiecie nigdy. By nie być piętnowaną rezygnuje taka z siebie na rzecz rodziny.

I potem nobla nie ma.

Arox

Jesteś chamski wiesz?

Typowy seksista. I mam z tobą pojechać na wycieczkę? Ciekawe co to by było. Kąśliwe uwagi na każdym kroku, marudzenie i psucie humoru tekstami "bo wy baby to to" "bo wy baby to tamto" "bo wy baby tak macie że wam się odechce podróży"

Od samego takiego pier*** może się odechcieć wszystkiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy związek bez podstaw przyjaźni nie istnieje, ponieważ miłość to własnie przyjaźń + pożądanie. to o czym mówisz Consetem to friendzone.

 

Piękne równanie. Szkoda tylko, że niczym nie poparte. Ze swoich doświadczeń życiowych myślę, że to jest raczej trójkąt o narożnikach "Miłość", "Przyjaźń", "Pożądanie" i wybrać można tylko dwa.

 

Czyli:

"Miłość", "Pożądanie" - romanse, ostre seksy bez wnikania w szczegóły

"Miłość", "Przyjaźń" - długotrwały związek bez fajerwerków w łóżku, po czasie ktoś pęka i idzie w romanse

"Przyjaźń", "Pożądanie" - Friendzony, niewypowiedziane uczucia, itepe

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne równanie. Szkoda tylko, że niczym nie poparte. Ze swoich doświadczeń życiowych myślę, że to jest raczej trójkąt o narożnikach "Miłość", "Przyjaźń", "Pożądanie" i wybrać można tylko dwa.

 

Czyli:

"Miłość", "Pożądanie" - romanse, ostre seksy bez wnikania w szczegóły

"Miłość", "Przyjaźń" - długotrwały związek bez fajerwerków w łóżku, po czasie ktoś pęka i idzie w romanse

"Przyjaźń", "Pożądanie" - Friendzony, niewypowiedziane uczucia, itepe

to, że czegoś do tej pory nie doświadczyłeś, nie oznacza, że tego nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maryś, idealnie potwierdzasz to uciskanie.

 

"To nie biologia czyni z kobiet znacznie mniejszą część noblistów, tylko obyczaje, kultura i oczekiwania społeczne.
Och, jak to dobrze, że jest na co zwalić moja walcząca o dom i porządną rodzinę femi-nazistko...

Ilość noblistów wcale nie świadczy o tym, że kobiety były głupsze. Świadczy o tym, że miały mniejszą siłę przebicia.

To może porozmawiajmy o teorii nieoznaczoności lub o zasadach Newtona?

Żeby coś dokonać trzeba to pokazac, trzeba narazić się na ocenę, trzeba poświęcic temu czas. Kobiety są bardziej delikatne, mniej rywalizujące, mniej odważne (ale bardziej ambitne) i jak już mają dom to one sie tym zajmują.

Masz jakiś problem dzisiaj przy dobie internetu? Ach... a co będzie gdy ktoś wykaże, że myliłaś się? Płacz, zgrzyt zębów i w ogóle to faceci są tylko przeciw kobietom. Podziel się tym co bierzesz, może i mi humor się poprawi...

Facetowi wybacza sie zaniedbanie rodziny, kobiecie nigdy.By nie być piętnowaną rezygnuje taka z siebie na rzecz rodziny.
I potem nobla nie ma."

Gadasz jak poparzona. Z choinki się zerwałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arox kobietom nie wybacza się zaniedbanie rodziny, wytykane to ma na każdym kroku i przy każdej sposobności, że zaniedbuje obowiązki w domu wychowanie dzieci, zajmowanie się Mężem, a jak z tej roli wywiązuje się to z kolei ma wytykane, że nie bierze czynnego udziału  w robieniu kariery naukowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że czegoś do tej pory nie doświadczyłeś, nie oznacza, że tego nie ma :)

 

Za to ty dysponujesz chujowym równaniem złożonym z trzech bardzo mglistych pojęć a traktujesz je jakby to był wzorzec z Sevres. 

 

Zresztą w pewnym wieku warto się pogodzić z tym, że pewnych cudów na tym świecie po prostu nie ma. To tak jak ze świętym Mikołajem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokorna, niestety jest w tym co napisałaś sporo prawdy.

 

Lupele, nie ma dla mnie mglistych pojęć w tym co napisałam. to jest normalne, zdrowe i takie jak powinno być. to ty się niepotrzebnie ograniczasz, że tak być nie może, bo co? bo byłoby za dobrze? ;) a przecież życie powinno być zjechane..?

 

jesli będziesz to traktował w kategoriach cudu, to tak własnie będzie. nie nastawiaj się źle, bo nie otworzysz się na tyle, żeby doświadczyć czegoś takiego. ograniczenia, które sami sobie narzucamy są chyba najgorszą rzeczą wymierzoną w nas samych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lupele, nie ma dla mnie mglistych pojęć w tym co napisałam. to jest normalne, zdrowe i takie jak powinno być. to ty się niepotrzebnie ograniczasz, że tak być nie może, bo co? bo byłoby za dobrze? ;) a przecież życie powinno być zjechane..?

 

jesli będziesz to traktował w kategoriach cudu, to tak własnie będzie. nie nastawiaj się źle, bo nie otworzysz się na tyle, żeby doświadczyć czegoś takiego. ograniczenia, które sami sobie narzucamy są chyba najgorszą rzeczą wymierzoną w nas samych.

 

Są trzy pojęcia mgliste: miłość, przyjaźń i porządanie.

 

Nie rozumiem w czym się niby ograniczam?

 

I wiem, że to nie kwestia wiary w kocopoły o miłości ale raczej posiadanej kapuchy, wyglądu i stylu życia. Mam takiego kolegę, który od lat rozprawia tak jak ty. Ma 27 lat i nadal wierzy w cuda. Powodzenia dla niego. Kiedyś zrozumie. Albo nagle spotka tą jedną jedyną. Tylko jakoś jej nie widać zupełnie. Dziwne nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby były mgliste nie byłoby szczęsliwych zwiazków/małżeństw, a są. poza tym, jeśli uważasz, ze to mgliste, to po ci w takim razie bycie z kimś? z kobietą? do bzykania tylko? serio? to gumowa lala byłaby lepsza, przynajmniej problemy codzinne by was nie dopadły. a jesli nie, to nie da się myśleć, że to wszystko, co łączyć ludzi powinno w zdrowym zwiazku nie istnieje...

 

a ograniczasz w czym? w myśleniu jednotorowo-nie ma, nie może być, nie będzie. jesli chodzi o związek, w którym jest przyjaźń i pożądanie. nastawiasz się, ze tego nie ma, więc nawet jak ci to stanie przed nosem, to powiesz, że ci się przewidziało.

 

hehe bez kitu pozdrów serdecznie kolegę, przywraca wiarę w mężczyzn, że też chcą czegoś wiecej niż tylko zwiazku opartego albo na chcicy, albo na koleżeństwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe bez kitu pozdrów serdecznie kolegę, przywraca wiarę w mężczyzn, że też chcą czegoś wiecej niż tylko zwiazku opartego albo na chcicy, albo na koleżeństwie :D

 

No bo on jest dokładnie takim typem, którego kobiety pokazują palcami i mówią jaki jest wspaniały. Dziwnym trafem każda olewa potem jego awanse. Przypadek? Nie sądzę. Ja to mu życzę żeby sobie wreszcie chłopak poruchał bo wtedy będzie miał coś więcej z tej młodości niż tylko poklepywanie "jaki to dobry chłopak". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przez kogo jest olewany? bo wątpie, że przez wartościowe kobiety. może on nie chce nawet ruchać takich, o których mówisz, że kasa i ciuchy i kasa i kasa i kasa sie liczy. a poza tym to, że ktoś idzie z kimś do łóżka to nie związek jest, więc jak bedzie miał chęć, niech idzie, ale że nie wiąże się z takimi to jeszcze mu na zdrowie wyjdzie. być z byle kim zawsze zdąży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.