Skocz do zawartości

A jak bym była w ciąży...?


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakończyłem znajomość z pewną Panią. 

Ku mojemu zaskoczeniu(choć nie powinno), dama nie dala mi dziś spokoju. 

Próbowałem dziewczynę kulturalnie zbyć, aż tu nagle, wyjeżdża mi z tekstem: A co, jeśli jestem w ciąży? 

Ehh te ich manipulacje.... ? 

 

Spokojnie odpowiedziałem, że po porodzie zrobimy testy DNA i po kłopocie :)

Na co pani mówi:

"Nie zrobimy, bo nic nie ma.

Naprawde myslisz, ze chcialabym cie zlapac na dziecko?"

Rozjebala mnie tym tekstem :D

 

Czasami mam ochotę podejść i przywołać do porządku, dając porządnie z liścia.... 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsi bracia tak zapytam z ciekawości czy poznaliscie jakaś w swoim życiu co nie odpierdalala takich akcji jak tu na forum? Co myślała i wiedziała, że chłop jest głową rodziny i ma go wspierać w dobrych jak i złych wyborach?

Bo ja to chyba zaczne nawiązywać tylko przelotne znajomości do 1 czerwonej lampki i zawijam żagle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PatZz napisał:

czy poznaliscie jakaś w swoim życiu co nie odpierdalala takich akcji jak tu na forum?

Nieeeee :D 

 

22 minuty temu, PatZz napisał:

Bo ja to chyba zaczne nawiązywać tylko przelotne znajomości do 1 czerwonej lampki i zawijam żagle.

Eeee czemu? Odpowiednia taktyka do Pani, pilnowanie się, tylko swoje prezerwatywy i można poszaleć. 

 

Wczorajsze damy zachowanie, pokazało mi, że żarty się już skończyły. Bo jak napisałem niżej, to już lekka paranoja pomieszana z permanentną manipulacją.

1 godzinę temu, Still napisał:

Jakie normalne babsko robi test, gdzie okres powinna mieć za tydzień lub dwa?

 

Dlatego też, dziś rano popijając kawkę, postanowiłem wejść w pani grę. A dokładnie przeistoczyłem się w białego rycerza. Zacząłem bombardować damulkę wiadomościami, że jestem gotów na bobasa. Niech będzie, Dżesika lub Brajanek :D Będąc w sklepie po bułeczki, zrobiłem fotkę kwasu foliowego i wysłałem dla kobiety  ;) Nakazałem odstawić winko, papieroski. Musi się teraz dobrze odżywiać, więcej sportu. Bardzoooo zależy mi na tym, abyśmy stworzyli rodzinkę w jej nowym mieszkanku ;) Okaże im tyleee miłości ile jestem w stanie dać :D   

 

Raptownie dziewczę piszę, że nie chce dziecka. Ani ze mną, ani z nikim innym. No cóż, napisałem kobiecie, że zraniła moje uczucia. Poza tym sądze, że ma racje. Nie zasługuje na jej miłość, ani na to aby być ojcem jej dzieci ;) 

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PatZz napisał:

czy poznaliscie jakaś w swoim życiu co nie odpierdalala takich akcji jak tu na forum?

Zgłaszam się. W ogóle tak jak czasem pisze nasz nowy brat @Libertynpewne kwestie zależą chyba od kręgu kulturowego i ja osobiście z większością opisanych tu manipulacji związanych z dziećmi się nie spotkałem. Niestety panie z dużych miast i korpo mają większości całe mnóstwo innych sposobów manipulacji pod ręką :D 

 

Co nie znaczy, że uważam, że takie manipulacje nie są powszechne, bo zakładam że w pewnych kręgach tak. Ale nie wszędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still, @tytuschrypus bo miałem raz kiedyś taką sytuację byłem z panną z kilka miesięcy i guma nam pękła tzn. Ja nigdy nie kończę w pannie zawsze jak się zbliza to wyjmuje i poza kończę.

Tyle że tu nie skończyłem i się zorientowałem, że coś jest nie tak.

Wyjmuję pęknięta.

Zachowałem spokój panna w płacz mówię dobra na spokojnie jedziemy po tabletke po.

Miałem z nią jechać to zaczęła się wykręcać, że jej nie ufam i co to jest za związek.Koniec końców pojechałem i kazałem jej lykać przy mnie.

Potem się rozstaliśmy, bo jej nie ufam?

 

No i do dziś się nie odzywa to chyba zadziałała xd.

A co do takich akcji ja jestem na studiach w Katowicach, a takto Wieś i miasto 50 tys.

I u nas takie akcje to chleb powszedni w swoim roczniku 96 chyba z szkoły średniej ja i 2 kolegów zostało co nie zalali formy.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PatZz napisał:

Miałem z nią jechać to zaczęła się wykręcać, że jej nie ufam i co to jest za związek.Koniec końców pojechałem i kazałem jej lykać przy mnie.

Brawo! Miałem tak samo ze swoją ex żonka. Pierwszy numerek i kondom pękł. Nie ma przebacz, na drugi dzień rano już łykała..... Minęły jakieś, dwa trzy lata, dama do mnie, że żałuje tamtej sytuacji, mogła nie brać. Całe szczęście, nie miała wtedy parcia na dzieciaka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Still napisał:

Spokojnie odpowiedziałem, że po porodzie zrobimy testy DNA i po kłopocie :)

Na co pani mówi:

"Nie zrobimy, bo nic nie ma. 

Naprawde myslisz, ze chcialabym cie zlapac na dziecko?" 

Hi hi hi, urocza, sama się wygadała i zepsuła zabawę :)

2 minuty temu, Still napisał:

Minęły jakieś, dwa trzy lata, dama do mnie, że żałuje tamtej sytuacji, mogła nie brać.

Ło kurde!

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

No „moja” szła w zaparte, że jest a nie była.

"Fake it till you make it!"

Jeśli czegoś bardzo chcesz to to się w końcu ziści :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PatZz napisał:

Starsi bracia tak zapytam z ciekawości czy poznaliscie jakaś w swoim życiu co nie odpierdalala takich akcji jak tu na forum? Co myślała i wiedziała, że chłop jest głową rodziny i ma go wspierać w dobrych jak i złych wyborach?

Bo ja to chyba zaczne nawiązywać tylko przelotne znajomości do 1 czerwonej lampki i zawijam żagle.

Niemal co druga moja znajoma jest przekonana że trzeba chłopa wspierać.  Ale żadna nie dopuszcza do siebie myśli że trzeba być posłuszną i wspierać sprawy  skazane na porażke bo chłop się uparł. W końcu jak coś będzie nie tak to one też oberwą.. Chcesz bezrefleksyjną wspieraczke? Skończysz z taką co nie będzie podważala Twoich decyzji ale sama też będzie niedecyzyjna i bezradna gdy poprosisz o pomoc albo taką co się ewakuuje do innego misia.

Najlepszym doradcą jest ten co potrafi się sprzeciwić i argumentować swoją wizje. Chcesz dobrej partnerki? Szukaj Tyriona w spódnicy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Są takie jednostki, które co dzień rano powinny dostać liścia dla opamiętania się

Albo raczej młotkiem.

 

5 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Kończymy w środku? 

Aż mi to przypomniało historię z byłą, ale rozsądek być może mnie uratował. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nawet obca dupa z czata powiedziała że jak wpadnie to nie usunie. :wacko: Pomimo tego że studiuje dziennie i tylko sobie dorabia w normalnej robocie, mieszka u rodziców.

Pomyślałem że w sumie i tak dostanie alimenty (misio albo fundusz alimentacyjny), zasiłki i dodatki z MOPS, a wkrótce i 500+ na 1 gówniaka.

 

Ostatnia ex po odstawieniu pigułek stwierdziła "kończ w środku".

U samic rozród jest silniejszy od rozumu, a państwo coraz bardziej socjalne temu przyklaskuje takimi zasiłkami.

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Morfeusz napisał:

 

 

U samic rozród jest silniejszy od rozumu, a państwo coraz bardziej socjalne temu przyklaskuje takimi zasiłkami.

 

Az mi się przypomniała narzeczona do 24 roku życia muszę być w ciąży potem już będę za stara.

No i znalazła lepiej płatnego nie zdziwie się jak za rok będzie w ciąży.

Każdego dnia dziekuje, że coś mnie tkneło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie spotkałem się z ewidentnym parciem na dziecko u kobiet, jakimiś manipulacjami czy presją w tym kierunku.

 

No właśnie, kluczowe jest słowo "ewidentnym". Wielokrotnie różne kobiety, jak już kiedyś wspominałem, w "ferworze zabawy" wręcz prosiły się o to żebym w nie wszedł bez gumki. Nie wiem czy to były manipulacje, czy podświadomość, czy jednak może po prostu chęć poczucia bolca bezpośrednio - wszakże dla kobiety to jest też przyjemniejsze, niż przez gumę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Morfeusz napisał:

Mnie nawet obca dupa z czata powiedziała że jak wpadnie to nie usunie. :wacko: Pomimo tego że studiuje dziennie i tylko sobie dorabia w normalnej robocie, mieszka u rodziców.

Zapewne katoliczka a rodzice prolajferzy.

Cytat

Pomyślałem że w sumie i tak dostanie alimenty (misio albo fundusz alimentacyjny), zasiłki i dodatki z MOPS, a wkrótce i 500+ na 1 gówniaka.

 

Ostatnia ex po odstawieniu pigułek stwierdziła "kończ w środku".

U samic rozród jest silniejszy od rozumu, a państwo coraz bardziej socjalne temu przyklaskuje takimi zasiłkami.

 

Ile masz lat? Po co wchodzisz w relacje z takimi laskami jak nie dopuszczasz myśli o ewentualnym tatusiowaniu? Jest pelno antynatalistek z parciem na kariere co by zawalu dostały na myśl o ciąży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Morfeusz napisał:

Mnie nawet obca dupa z czata powiedziała że jak wpadnie to nie usunie.

Coś podobnego usłyszałem od pewnej mężatki po tym jak w niej ejakulowałem. Później z uśmieszkiem mi mówiła "obym dostała okresu" i gadka jak to uwielbia dzieci, a swoich już miała dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.