Skocz do zawartości

Czy 31 latka nie ma już szans?


Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Libertyn napisał:

@Czerwona666 masz spektrum autyzmu? Bynajmniej to nie obelga, ale próbuję się dowiedzieć w czym rzecz. 

Możesz odpowiedzieć na pw. 

 

Poza tym jak Ty chcesz mieć jakiekolwiek szanse nie dając innym szans? 

Nie wiem. Czasem się zastanawiam nad tym. Większość mojego życia to takie przemyślenia, po co jestem itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, deomi napisał:

No ale to kobieta musi cokolwiek robić? Przecież całe forum klepiecie że kobieta nawet najbrzydsza moze tylko leżeć i mieć stado orbiterów. I co nie sprawdzają się jednak Wasze teorie w praktyce?

Nie trywializuj i nie spłycaj naszych wypowiedzi próbując robić jednocześnie sobie podśmiechujki z nas.

 

To co kobieta musi to:

- być czysta i zadbana (jak każdy człowiek)

-byc otwartą na nadarzające się jej okazje

-jesli brak nadarzających się okazji to je sobie generować poprzez wyjście na jakieś tańce (chodzi mi do szkoły tańca np), albo jakieś wydarzenie jak koncert albo zwykle piątkowe czy sobotnie wyjscie.

Wtedy to wystarczy że normalnie wyglądajaca kobieta a wprzedziale wygladowym od 2/10 do 11/10 znajdzie sobie faceta w mniej niż kwartał.

 

Tu mamy problem z podstawową rozmowa, z podstawymi zachowaniami społecznymi, niedostosowaniem. Czujesz te różnice @deomi?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Dassler89
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerwona666 Dla mnie te pisanie na aplikacjach zawsze było bez sensu, bo to jest sztuczne, bez emocji, bez stresu i napięcia. Ja tam jak tylko obczaiłam, że gość wydaje się normalny to od razu o spotkanie uderzałam. Spacer w publicznym parku o normalnej porze jest spoko na pierwsze spotkanie, i miałam jedna kawiarnie, do której zawsze chodziłam,  trochę przypał bo randek miałam mnóstwo ale czułam się tam dobrze. 

Acha no i nie umawiaj się pod miejscem zamieszkania, dojdź też kawałek. 

Kiedyś umówiłam się z policjantem i mnie zjebał, że wie już gdzie mieszkam itd itp. :)

I nie nastawiaj się na nic, wyglądaj zawsze ładnie, bądź sobą i tyle. Albo się uda, albo się nie uda. 

Zauważyłam, że przy umawianiu się przez apki jak się spodobasz to gość od razu napisze, a jak nie napisze tzn, że leci z tematem dalej ale z kimś innym już. Xd

W jakim przedziale wiekowym szukasz?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Czerwona666 napisał:

Założyłam konto. Niestety, ciężko się rozmawia.  Ktoś mi pisze ,że ogląda serial. Ja,że robię galaretkę ,a on ,że przy mnie, by galaretką się nie zajął. Potem czy bym nie wpadła na serial. Czy bym nie wpadła na wino. Takie coś mnie nie interesuje.

Nie napisałam ,że na dużych doświadczeń nie mam. W sumie to śmieszne. Niestety, jestem dzika. Bo ciężko mi wyjść na spacer z kimś obcym. 

Kiedy akurat mieszkam w Warszawie widzę masę takich osób które chyba obie sa "dzikie" ale jakoś chyba się przełamują że wychodzą do drugiej osoby. Są to też ludzie - przeciętni tak jak większość ludzkości ale  to mnie porusza bo widać że to ludzie z tych Tinderów czy fb randki, że jakoś muszą, chca i się przełamują. Zyczę Ci takiego przełamania i żebyś nie trafiła na ten 10 % kolesi którzy wkręcają laski i później po jednej dwóch nocach  blokują.
Nie wydaje mi się że masz jakieś wielkie wymagania z tego co przeczytałem. Powodzenia zatem ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to ,że jednak jestem przeciętna. Czyli muszę uprawiać seks na 2 czy trzecim spotkaniu, bo tak? 

Narzekacie tu na kobiety ,że są takie i owakie. Sama i z bombelkiem? To pewnie Chada miała. Przyznam,że to dla mnie inny świat. Zresztą w seksie też nie mam dużych doświadczeń. W ogóle sobie nie wyobrażam seksu z kimś prawie obcym. I to wg niektórych może być chore. Kiedyś zostałam zwyzywana od chorych i nienormalnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czerwona666 napisał:

Czyli wychodzi na to ,że jednak jestem przeciętna. Czyli muszę uprawiać seks na 2 czy trzecim spotkaniu, bo tak? 

Narzekacie tu na kobiety ,że są takie i owakie. Sama i z bombelkiem? To pewnie Chada miała. Przyznam,że to dla mnie inny świat. Zresztą w seksie też nie mam dużych doświadczeń. W ogóle sobie nie wyobrażam seksu z kimś prawie obcym. I to wg niektórych może być chore. Kiedyś zostałam zwyzywana od chorych i nienormalnych. 

Nic nie musisz !!!
Ja tam słyszałem o ludziach którzy przełamuja się po kilku miesiącach spotkań kiedy już druga strona sama głupieje i nie wie ocb i to wcale nie kobiety sa  tylko wycofane a właśnie mężczyźni. 
Moim zdaniem wiele z tych ONS, wymagań kolesi/wymagań lasek, porad, zakotwiczeń w rozmowach przez chat to jakiś ultra urban legend.  Nie ma też co być ofiarą marketingu i dawać się wkrecać że jak nie pódziesz na 3 randce do łóżka to jesteś stuknięta albo z drugiej strony że jeśli kobieta nie wysyła do gościa sygnałów i nie chce się z nim bzykać odrazu to ten męzczyna jest jakimś beciakiem, frajerem, leszczem.
Jeśli to możliwe, trzeba się przełamywac, chodzić na spotkania, korzystać z ładnej pogody- rower , spacer, rolki. Byle był kontakt i przestrzeń, chęć  na rozmowę. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czerwona666 napisał:

Czyli wychodzi na to ,że jednak jestem przeciętna. Czyli muszę uprawiać seks na 2 czy trzecim spotkaniu, bo tak? 

Nie. To kiedy zechcesz uprawiać seks to tylko Twoja sprawa. Czy to zrobisz na pierwszym spotkaniu z zajebistym flow czy na 10 bo nie będziesz tego pewna to wyłącznie Twoja sprawa. On jedynie decyduje czy poczeka, czy nie. 

5 minut temu, Czerwona666 napisał:

Narzekacie tu na kobiety ,że są takie i owakie. Sama i z bombelkiem? To pewnie Chada miała. Przyznam,że to dla mnie inny świat.

Jest on przerysowany. Projektowany na podstawie czyichś przeżyć i wyobrażeń. 

5 minut temu, Czerwona666 napisał:

Zresztą w seksie też nie mam dużych doświadczeń. W ogóle sobie nie wyobrażam seksu z kimś prawie obcym.

I to jest Twoje prawo. Do niczego się nie zmuszaj. 

5 minut temu, Czerwona666 napisał:

I to wg niektórych może być chore. Kiedyś zostałam zwyzywana od chorych i nienormalnych. 

No i? To gorzej świadczy o wyzywających. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie powinno być bardziej sprecyzowane. Czy 31latka ma szanse w porównaniu do kogo? Zakładając, że jest w miarę atrakcyjna i nie jest kuternogą to:

 

1. Jeśli szuka rówieśnika, to w porównaniu do swojej 24/25 letniej koleżanki, ma szanse o wiele gorsze. 31 latek, jeśli ma wybór i jakieś tam doświadczenie z kobietami, to woli młodszą. Oczywiście zdarzają się desperaci o niskiej samoocenie, którzy "wolą starsze". Ale to się bierze z tego, że błędnie sądzą, że młodsza się nimi nie zainteresuje. Odrzucam tu fetyszystów, których kręcą starsze.

 

2. Dla faceta 10/15 lat starszego, taka 31 latka to super partia. Niektórzy chcą mieć dzieci w tym wieku lub dopiero planują zakładanie rodziny. Facet w tym wieku, okolice 40stki i po, ma pewną stabilizację życiową i szuka w miarę normalnego życia. 31 latka jest o wiele bardziej atrakcyjniejsza od rówieśniczek 40latka i żon kolegów po 40ce. Na tej linii będą tarcia, gdy facet zapozna ją ze swoim towarzystwem. Stare baby będą taką 31latkę chciały zadziobać i będą przypinały łatki. Ale to już kobiety same wiedzą najlepiej jak to wygląda od podszewki. Ale to jest super partia dla 31 latki.

 

Dodam tylko, że portale randkowe to nie miejsce by poznawać tych starszych facetów. Ci którzy tam są, są tam dla zabawy i szybkiego seksu. Więc to w większości ślepe uliczki i strata czasu.

Edytowane przez BrandyRiver
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Czerwona666 said:

Czyli wychodzi na to ,że jednak jestem przeciętna. Czyli muszę uprawiać seks na 2 czy trzecim spotkaniu, bo tak? 

Narzekacie tu na kobiety ,że są takie i owakie. Sama i z bombelkiem? To pewnie Chada miała. Przyznam,że to dla mnie inny świat. Zresztą w seksie też nie mam dużych doświadczeń. W ogóle sobie nie wyobrażam seksu z kimś prawie obcym. I to wg niektórych może być chore. Kiedyś zostałam zwyzywana od chorych i nienormalnych. 

Przyznasz, że wszystko zależy od emocji, które wygeneruje facet. Teraz piszesz, że nie wyobrażasz sobie seksu z prawie obcym ale większość kobiet sypia z facetem zanim go dokładnie pozna (te 1-2-3 spotkanie). NIgdy nie mów nigdy, bo jak wiesz, wszystko zależy od emocji w danym momencie. Potem dopiero dobudowują teorię i w miarę logiczne wytłumaczenie, po fakcie, czemu to zrobiły, lub siedzą zupełnie cicho, jeśli uważają, że to był błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze samotne wycofane kobiety po 30 często są okopane we własnym dziwnym świecie są mało urodziwe i mało ciekawe. Taka ma problem ze znalezieniem samca lub wzięciem ślubu znam pełno takich. Coś jest w nich odrzucającego mają kolce i nie zachęcają do głębszej relacji. Może to chodzi o ich wygląd poloczony ze wcześniejszymi zranieniami. Ma szansę, ale musi sama coś dać nie mówię tu oczywiście o daniu dupy chodź to też mile widziane, ale otworzyć się na faceta i obniżyć wymagania bo z takimi wadami to nie mogą raczej liczyć na 8/10 tylko z 4/10 max. 

Oczywiście, że nie które kobiety mają też olbrzymi problem w znalezieniu partnerów. Armia 7mln singli nie bierze się z niczego. Takie kobiety myślą że będą zdobywane facet będzie się starał. Nie tak nie będzie. Jedna taka z wielu wręcz mnie rozśmieszyła myślała, że będę za nią latał i się starał. Jakie było jej zdziwienie, że miałem w dupie zabieganie o nią. Mogło by coś z tego być, ale ona musiałaby też się starać. Kobieta do tej pory sama ile to już ma 34 wiosen 😀

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BrandyRiver napisał:

Przyznasz, że wszystko zależy od emocji, które wygeneruje facet. Teraz piszesz, że nie wyobrażasz sobie seksu z prawie obcym ale większość kobiet sypia z facetem zanim go dokładnie pozna (te 1-2-3 spotkanie). NIgdy nie mów nigdy, bo jak wiesz, wszystko zależy od emocji w danym momencie. Potem dopiero dobudowują teorię i w miarę logiczne wytłumaczenie, po fakcie, czemu to zrobiły, lub siedzą zupełnie cicho, jeśli uważają, że to był błąd.

Ja tu opisałam ,coś takiego. Jeden mi się spodobał. Niestety, odzywał się całkiem bez szacunku. Więc słabo widzę takie relacje i siebie w nich. Na początku pisał normalnie,a potem było coraz gorzej...

Teksty typu" grzecznie się dostosowałaś" potem" nie tak miało wyglądać nasze spotkanie". " Czego się boisz kuwa". I innego typu. Trudno,żeby z kimś takim miała iść do łóżka . I pretensje ,że " odmówiłam ,a jego sprzęt' po szantaż" jak nie dasz znajdę inną". Dramatyczne to było. To był gość 16 lat starszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lalka napisał:
36 minut temu, Czerwona666 napisał:

Czyli muszę uprawiać seks na 2 czy trzecim spotkaniu, bo tak? 

Uprawiaj wtedy kiedy będziesz gotowa. Może być nawet pół roku. :)

 

Przeciąganie tego w nieskończoność zniechęci prawie każdego w miarę normalnego samca.

Z drugiej strony rozkładać nogi wbrew sobie też nie jest ok.

 

2 minuty temu, Czerwona666 napisał:

Jeden mi się spodobał. Niestety, odzywał się całkiem bez szacunku.

No tak.

Typowy schemat -"bad-boy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Czerwona666 said:

Ja tu opisałam ,coś takiego. Jeden mi się spodobał. Niestety, odzywał się całkiem bez szacunku. Więc słabo widzę takie relacje i siebie w nich. Na początku pisał normalnie,a potem było coraz gorzej...

Teksty typu" grzecznie się dostosowałaś" potem" nie tak miało wyglądać nasze spotkanie". " Czego się boisz kuwa". I innego typu. Trudno,żeby z kimś takim miała iść do łóżka . I pretensje ,że " odmówiłam ,a jego sprzęt' po szantaż" jak nie dasz znajdę inną". Dramatyczne to było. To był gość 16 lat starszy. 

Trafiłaś na troglodytę. Zdarza się. Pamiętaj, że na apkach będziesz w większości trafiała na facetów szukających szybkich znajomości. Ale Ty to już wiesz. Ogólnie tego typu metody poznawania są słabe, chyba, że celem jest FwB lub fuck buddy a nie związek .  W tym też celu został założony oryginalnie Tinder, który bazował na zdjęciach i mini opisie. Nie łudź się, że znajdziesz tam miłość życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy nie zdarzyło się, że podbijał do ciebie jakiś gość ale np. był nieporadny albo coś w tym stylu więc spłynął z biegiem rzeki.

Tacy goście, jeśli się im pomoże, wdzięczni są później długo i możesz zdziwić się jacy są interesujący.

Też bywają wycofani po tym jak wiele kobiet ich olało.

Zwróć uwagę na tych niewidocznych, co są koło ciebie.

O ile dasz radę zobaczyć niewidocznego.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tamten typ mi pisał,że odrzucam. Ze pisze z nim jak księżniczka z parobkiem. Ze zgrywam cnotke. Ze pogrywalam. No może któraś go skrzywdziła. Ale wyzywać się na kimś słabym psychicznie? No na mnie się wyzyl ... Tak pisał jakby moim obowiązkiem było mu się nadstawić. Jestem mało pewna siebie. Może tu jest duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, buka1977 napisał:

Niestety z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze samotne wycofane kobiety po 30 często są okopane we własnym dziwnym świecie są mało urodziwe i mało ciekawe. Taka ma problem ze znalezieniem samca lub wzięciem ślubu znam pełno takich. Coś jest w nich odrzucającego mają kolce i nie zachęcają do głębszej relacji. Może to chodzi o ich wygląd poloczony ze wcześniejszymi zranieniami. Ma szansę, ale musi sama coś dać nie mówię tu oczywiście o daniu dupy chodź to też mile widziane, ale otworzyć się na faceta i obniżyć wymagania bo z takimi wadami to nie mogą raczej liczyć na 8/10 tylko z 4/10 max. 

Oczywiście, że nie które kobiety mają też olbrzymi problem w znalezieniu partnerów. Armia 7mln singli nie bierze się z niczego. Takie kobiety myślą że będą zdobywane facet będzie się starał. Nie tak nie będzie. Jedna taka z wielu wręcz mnie rozśmieszyła myślała, że będę za nią latał i się starał. Jakie było jej zdziwienie, że miałem w dupie zabieganie o nią. Mogło by coś z tego być, ale ona musiałaby też się starać. Kobieta do tej pory sama ile to już ma 34 wiosen 😀

 

 

No nie wiem. Jestem zacznie powyżej 4/10 co mam kładzione do głowy od mniej więcej 20 lat i tak nie uważam, ze swojej perspektywy, zadowolonego z siebie pana po 40 stce, że kobiety   są mało urodziwe lub mało ciekawe.
 Kobiety po 30 są atrakcyjne dla męzczyzn po 40. Czy "są okopane w swoim świecie" ? Pewnie bywają okopane w swoim świecie np. po latach robienia specjalizacji na medycynie, mniej lub bardziej udanej kariery w korpo, czy aplikacji prawniczych po których świat nie odrazu staje otworem (takie znam więc o takich sie wypowiadam). Przysłowiowe okopy są coraz głębsze a zasieki coraz szczelniejsze. Ale to być może wina panów którzy nie potrafia lub nie chcą się przez nie przebić - bo na przykład mają wybór albo uwaga, znacznie a nie tylko trochę,  nie spełniają kryteriów pani ( nie dosięgają im do pięt) . Jednak  nadal i bardzo często  jest to wybór dla 30 latka który woli młodszą.
Jednak przysłowiowy 40 latek czy starszy, bywa nieupasiony, niestyrany alkoholem i innymi uciechami i nie zawsze celuje w 25-29 latki lub młodsze. Takich znam i o takich się wypowiadam 
Zdanie po "armia 7 milionów singli nie bierze się z niczego", odnoszące się do tego co myślą kobiety (jakie , które, wszystkie?) oznacza że chodzi o armie 7 milionów kobiet singli ?! Tych 7 milionów nie znam więc nie ma co się wypowiadać., zaznaczam tylko że ta konstrukcja myślowa brzmi cokolwiek dziwnie. 
Co do oczekiwań kobiet powiem znowu przewrotnie i o sobie ale lepiej o sobie niż ogólnie o wszystkich (i o nikim) Sam zalogowałem się w wieku 49 lat do aplikacji i miałem tak dużo matchów i propozycji spotkań, że juz zaczynało mi być wszystko jedno ( czytaj - lekko mi odjebało). Jestem w stanie wyobrazić sobie, że do kobiet - nawet tych średnich podbija jeszcze więcej męzczyzn, więc absolutnie mają prawo dokonywać wyborów no a że są one takie jakie są to inna sprawa.
Czasami zdarzało mi się słyszeć o tym co napisałeś powyżej w nieomal identycznych zdaniach i kontekście. Była tylko jedna róznica - wypowiadającym się była kobieta i było to płaku, płaku nad tym że to męzczyźni "dziwni", "okopani", "z dvpy", etc.
 

32 minuty temu, JoeBlue napisał:

Zastanów się, czy nie zdarzyło się, że podbijał do ciebie jakiś gość ale np. był nieporadny albo coś w tym stylu więc spłynął z biegiem rzeki.

Tacy goście, jeśli się im pomoże, wdzięczni są później długo i możesz zdziwić się jacy są interesujący.

Też bywają wycofani po tym jak wiele kobiet ich olało.

Zwróć uwagę na tych niewidocznych, co są koło ciebie.

O ile dasz radę zobaczyć niewidocznego.

 

100/100

Edytowane przez Personal Best
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.