Skocz do zawartości

Seksroboty


Figurantowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Frank89 napisał:

Nawet jeśli te lalki staną się realistyczne to i tak nie zastąpią kontaktu z drugim człowiekiem.

A skąd wiesz? To mocno subiektywne zdanie człowieka osadzonego w świecie jeszcze quasi-wirtualnym. Ale nie wiadomo jak potoczy sie rozwój ludzkości, jak radykalnie i w jakim kierunku. Coś co dzisiaj szokuje ludzi może być dla nastepnych pokoleń naturalne. Kto wie czy kolejne pokolenia nie będą się dziwnić: jak to trzeba było zabiegac o seks??? Jak to trzeba było chodzić na randki??? To seks nie był jak film na Netflixie? Dobierasz parametry, poziom zboczenia, finezji, długość aktu i uruchamiasz seks-robota?

 

Ja ze swojego krótkiego życia pamiętam jak chodziło sie pod kiosk i zaglądało czy "Twój Weekend" nie jest wystawiony tak by zobaczyć cycka. A jak kumpel kilka lat pózniej podjebał ojcu "Wampa" i człowiek zobaczył, że kobieta ma nie tylko cipkę, ale bierze penisa do ust, spija soki to był kurwa szok! Dzisiaj? Na telefonie, w trakcie porannej toalety mozesz sobie właczyć najbardziej hardcorowe akcje, za darmo.

Edytowane przez Kim Un Jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

A skąd wiesz? To mocno subiektywne zdanie człowieka osadzonego w świecie jeszcze quasi-wirtualnym. Ale nie wiadomo jak potoczy sie rozwój ludzkości, jak radykalnie i w jakim kierunku. Coś co dzisiaj szokuje ludzi może być dla nastepnych pokoleń naturalne. Kto wie czy kolejne pokolenia nie będą się dziwnić: jak to trzeba było zabiegac o seks??? Jak to trzeba było chodzić na randki??? To seks nie był jak film na Netflixie? Dobierasz parametry, poziom zboczenia, finezji, długość aktu i uruchamiasz seks-robota?

No to za taki rozwój to ja dziękuje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym taką lale bo:
Nie chce mieć innych relacji z kobietami niż seks, po prostu mnie nie interesują.
Seks kiedy chce jak chce.
Nie starzeje się i moża odsprzedać / wymienić się z kimś.

Ale nie kupie bo:
Mieszkam z rodziną.
Nie stać mnie.
Nawet jakby było mnie stać to rodzina jak odwiedza XD by zobaczyli lale gdzieś schowaną XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Frank89 napisał:

No to za taki rozwój to ja dziękuje. :) 

Rozumiem. Ale to jest ponad nasze odczucia i chciejstwo. Pamiętam jak w 2002r, w liceum, dostałem pierwszy tel komórkowy Siemens C35i. Mała zielona szybka, drogie smsy, jeszcze drozsze połaczenia, zabawka głównie dla szpanu i na awaryjne sytuacje. Trzymałeś w kieszeni, czasem odpisałeś, odebrałeś tel. 18 lat później, telefony, a raczej "telefony", służą do robienia zakupów, zdjęć, pracy, a ludzie na ulicach, w poczekalniach, w towarzystwie wlepiają w nie wzrok. Trochę szok, nie, względem tych kilkunastu lat?

 

Podobnie będzie ze zrobotyzowanym seksem. Człekokształtne androidy będa tak dopicowane, że będzie miał w szafie azjatkę, murzynkę, blondi, a do nich tablet z ustawieniami. Dzisiaj to jeszcze science-fiction, ale w 2002r telefon z wyświetlaczem full-hd tez był science fiction.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Analconda said:


Seks kiedy chce jak chce.
Nie starzeje się i moża odsprzedać / wymienić się z kimś.

A

Sprzedam sexlale , z ambiwaletnym poczuciem humoru .Baterie trzymaja 2 godziny wiec wystarczy abys przecietnie wystrzelil ze 3x  .10 min przed zuzyciem uruchamia sie program " opowiesci z wyprzedazy" ktory pozwoli ci szybko zasnac i podladowac baterie na na pozniejsze  igraszki .Do sexcyborga dolanczam 3x wymienniki pochwy i 2x odbytu .Lalka nie posiada oralnych zamiennikow ze wzgledu na sentymentalny charakter zagadnienia pozostanie w kolekcji sprzedajacego .Lala jest doskonalej kondycji mobilnej , literalnie rzecz ujmujac zrobi smiglo z twojego przyrodzenia .Przedmiot posiada dodatkowa funkcje szeptania do ucha sprosnych rzeczy ( redtube chalange ) , szansa na darmowa roczna subskrybcje full_fap award.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Imbryk napisał:

Albo jakiś leasing konsumencki lub na firmę.

Z rozliczeniem godzinnym. Co ja mówię, naliczanie minutowe!

 

Link do Wykopu na temat strajku prostytutek. https://www.wykop.pl/link/3669917/ang-lalki-do-seksu-oprotestowane-przez-prostytutki/#

Niektóre komentarze powalają, szczególnie "z ich podejściem, nawet ręka je zastąpi, a co dopiero lalka" :)

 

Klasyka czyli Futurama (angielski wymagany):

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.