Skocz do zawartości

W piątek byłem w klubie.


RENGERS

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, RENGERS napisał(a):

Była w klubie tylko dlatego, ponieważ jej koleżanka miała urodziny.

 

Nigdy wcześniej nie zdradziła swojego narzeczonego i po upojnym seksie czuła wyrzuty sumienia.

One zawsze w klubie są tylko przypadkiem, akurat przechodziły tylko... Nigdy wcześniej nie zdradzały, w ogóle zawsze to jest tylko ten jeden jedyny raz którego bardzo żałują... Same nieszczęścia po tych naszych biednych myszkach chodzą...

Edytowane przez Dassler89
  • Like 8
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał(a):

Przyznając się do tego publicznie na forum oczekujesz poklepania po plecach czy intelektualnego wpierdolu ze strony braci? 🤣

 

To się nadaje na ścianę hańby 

Serio chyba muszę się odciąć od tematyki damsko męskiej na jakiś czas bo mi palma odbije jeszcze bardziej niż aktualnie.

 

Ja pierdole mało jest lasek które są same do ruchania?

 

Napisałbym podobnie jakies 2-3 lata temu.

 

Jaka ściana hańby- chłopie samo zycie i ciesz się, że ktoś Ciebie uświadamia

 

(nie oceniam tego moralnie, etycznie, religijnie, zyciowo, kutasowo, jakkolwiek)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, TruthInPlainSight napisał(a):

No i elegancko, karmiczne koło toczy się jak należy. Komu się ma przydarzyć temu się przydarzy. Być może partner tamtej kobiety zrobił to samo. 

Albo co gorsze nie kupil jej najnowszego ajfona lub torebki louisv.

Jedyna karma ktora nam dowala to ta za te czerwone maszty ktore ignorujemy .

Edytowane przez thyr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, TruthInPlainSight napisał(a):

Być może partner tamtej kobiety

Ne pewne jej nie szanuje, nie liczy się z jej emocjami, nie ma ambicji i w ogóle źle ją traktuje... a ona ma za niego wyjść, bo jej rodzice kazali i potrzebuje pocieszenia. Ogólnie patriarchalny ucisk i ZERO jej winy. 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że nie rozumiem zarówno @RENGERS jak i krytykantów.

 

Po 1 to mało która atrakcyjna kobieta jest sama, one zawsze kogoś mają czy to simpa, czy chłopaka/męża albo "układ" - zawsze koło nich kręcą się faceci. Nie ma co chłopa shamingować, szczególnie że nie wiedział.

 

Po 2 to zaliczenie laski to nie jest nie wiadomo jakie osiągnięcie. Wystarczy powiedzieć "hej", chwilę pogadać i już są chętne. Przestańcie mitologizować sex.

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sankti Magistri napisał(a):

Przyznam że nie rozumiem zarówno @RENGERS jak i krytykantów.

 

Po 1 to mało która atrakcyjna kobieta jest sama, one zawsze kogoś mają czy to simpa, czy chłopaka/męża albo "układ" - zawsze koło nich kręcą się faceci. Nie ma co chłopa shamingować, szczególnie że nie wiedział.

 

Problem w tym że nie raczył o tym napisać w pierwszym poście. Skupił uwagę wielu braci niepotrzebnie. Gdyby od początku było wiadome, że panna wpuściła go w maliny to gadka byłaby inna, a jego post miałby zupełnie inny wymiar (pouczający).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sankti Magistri napisał(a):

Po 2 to zaliczenie laski to nie jest nie wiadomo jakie osiągnięcie. Wystarczy powiedzieć "hej", chwilę pogadać i już są chętne. Przestańcie mitologizować sex.

Ja sobie z tego zdaje sprawę, ale warto znać proporcje i starać się zrozumieć ludzi na różnych etapach życia i umiejętności społecznych. Bo inaczej, to wiesz, jak brzmi ;)

 

1596576179_okz56u_600.jpg

  • Like 1
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Sankti Magistri napisał(a):

Przestańcie mitologizować sex.

Oni mitologizują związki.

Żyją 100 lat temu, a czasy się zmieniły i kobiety się zmieniły, szczególnie młode.

 

Żadne związki obecnie nie są dla kobiet na poważnie i na stałe. Dlaczego? Bo mogą przebierać, bo nie grożą żadne konsekwencje dla kobiecych zdrad.

 

W innym temacie @niemlodyjoda oraz @Casus Secundus pisali o swoich siostrach. Do ok 30 stki się bawiły facetami, a potem połapały bogatych beciaków. Ale zapewne żaden z nich nie da gwarancji czy te związki przetrwają, czy po odchowaniu dzieci tym siostrom nie odbije chęć powrotu do panieńskiego życia.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sankti Magistri napisał(a):

Przyznam że nie rozumiem zarówno @RENGERS jak i krytykantów.

 

Po 1 to mało która atrakcyjna kobieta jest sama, one zawsze kogoś mają czy to simpa, czy chłopaka/męża albo "układ" - zawsze koło nich kręcą się faceci. Nie ma co chłopa shamingować, szczególnie że nie wiedział.

 

Po 2 to zaliczenie laski to nie jest nie wiadomo jakie osiągnięcie. Wystarczy powiedzieć "hej", chwilę pogadać i już są chętne. Przestańcie mitologizować sex.

 

Jasne, że seks nie jest żadnym osiągnięciem, mój post miał na celu uświadomienie czego innego.

4 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

Żadne związki obecnie nie są dla kobiet na poważnie i na stałe. Dlaczego? Bo mogą przebierać, bo nie grożą żadne konsekwencje dla kobiecych zdrad.

 

Otóż to

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, antyrefleks napisał(a):

Gdyby od początku było wiadome, że panna wpuściła go w maliny to gadka byłaby inna, a jego post miałby zupełnie inny wymiar (pouczający).

To jest standard że kobiety nie pucują się odnośnie partnerów. Zawsze wychodzi po.

 

18 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Oni mitologizują związki.

Żyją 100 lat temu, a czasy się zmieniły i kobiety się zmieniły, szczególnie młode.

 

Żadne związki obecnie nie są dla kobiet na poważnie i na stałe. Dlaczego? Bo mogą przebierać, bo nie grożą żadne konsekwencje dla kobiecych zdrad.

Bardzo ładnie napisane. Zgadzam się w 100 %

Dodałbym że dla ogarniętego i myślącego faceta takie "środowisko" jest idealne.

*Ogarnięty to nie znaczy chad miliarder.

 

18 minut temu, Brat Jan napisał(a):

W innym temacie @niemlodyjoda oraz @Casus Secundus pisali o swoich siostrach. Do ok 30 stki się bawiły facetami, a potem połapały bogatych beciaków. Ale zapewne żaden z nich nie da gwarancji czy te związki przetrwają, czy po odchowaniu dzieci tym siostrom nie odbije chęć powrotu do panieńskiego życia.

Moja jest grzeczna, a dodatkowo faceci się jej boją. Nie skacze po bolcach.

 

@Obliteraror To miało tak zabrzmieć 😉 BTW wolę kajaki od jachtów i łódek.

 

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reelag napisał(a):

@RENGERS popsułeś kolejną panne. 

 

Hipergamia. Kobiety zawsze wybierają najsilniejszego samca. 

 

Pani była dorosła, wiedziała co robi, miała pewnie i 100 okazji, by przerwać grę i się wycofać. 

 

Panowie, tak szczerze... "Mam chłopaka" podczas flirtu może oznaczać różne rzeczy i nie zawsze być prawdą.

 

Szare myszki piszczą najgłośniej. Wiedzą to Ci bracia, którzy byli na tym polu gry co Rengers.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reelag napisał(a):

Świat jest zły i zepsuty. 

Świat nie jest zły, dobry czy zepsuty. Jest jaki jest. 

3 godziny temu, Kleofas napisał(a):

Pytanie do której kategorii chcecie należeć. 

Tej która pilnuje swoje rzeczy. 

@RENGERS

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora część z Was białorycerze żyje w świecie marzeń o tej jedynej myszce.

A obecny świat tak nie funkcjonuje.

Mówi nam o tym też redpill.

Mało przyswajacie wiedzy.

Chcecie bić Rengersa to co będziecie chodzić wszędzie za swoją myszką do jej pracy, do sklepu, do klubu i odganiać adoratorów?

 

KObiety zauważyły jak obecny świat funkcjonuje i na co im pozwala więc korzystają. Zalecam i Wam podobne podejście na luzie bez ciśnienia do kobiet i związków z nimi. Jak to się mówi "teraz moja kolej". Kropka.

 

Skoro ja 50-letni boomer daję radę przyswoić teraźniejsze czasy to Wy młodzi tym bardziej.

Edytowane przez Brat Jan
  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Casus Secundus napisał(a):

Z rozpędu podczepiłeś moją

A sorki.

 

Ale w szoku jestem jak po tylu latach tyle tu jeszcze zakutego białorycerstwa.

 

Cieszcie się dniem bieżącym, aktualną kobietą, ale nie róbcie projekcji, że to będzie trwało "dopóki śmierć nie rozłączy".

15 minut temu, zuckerfrei napisał(a):

@Brat Jan dlatego ja czerpię z zachowania kobiet karuzela pizd to jest to. 

Przeginasz w drugą stronę.:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.