Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

27 minutes ago, cst9191 said:

Gógl z kolei dostał 500mln euro

Ale nie za "walkę z dezinformacją COVID-ową", a za zwykłą walkę o kasę.

 

Podobno basen w Koszalinie - tutaj akurat przydałby się "fact checking", bo to dość ciekawe. Ktoś mógłby potwierdzić, że tak wyglądają banery w Koszalinie:

b2mGJukBhr3TDMFSYaBYtDj45GPgLFHz.jpg

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MG-42

Właśnie, to nieszczepy powinny mieć pierwszeństwo, będą krócej na sklepie to mniej zarażą według covidiańskiej logiki.

 

Tutaj wystarczy powiedzieć sprawdzam i domek z kart się sypie. Typowe przymuszenie metodą kija i marchewki.

 

@zychu

 

Równie dobrze możesz przepytać klubową karynę z fizyki kwantowej. To jak gra z gołębiem w szachy, przewróci pionki, nasra na szachownicę, powie żeś debil i uzna się za wygranego.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Niestety, to może być dla nas jedyna droga do tego, żeby jesienią znowu nie utknąć w domach. A przypominam jeszcze na poważnie, że Polska w 2020 r. odnotowała najwyższy w UE odsetek nadmiarowych zgonów względem wcześniejszych lat. To oznacza, że wskutek pandemii zmarło u nas relatywnie najwięcej osób.

@Pyrkosz, niech ten skurwiel napisze jeszcze, co było przyczyną tych "nadmiarowych zgonów". Bo nie był to covid.

Patrzcie, jak te totalniackie kurwy prześcigają się w pomysłach. I z jakim nabzdyczeniem obnoszą się z tą urojoną wyższością:

Cytat

Koledzy - jesteśmy świadkami wielkiego powrotu człowieka sowieckiego - chama, idioty, ciemniaka, który poprzez specyficzną, kłamliwą retorykę wskazuje wrogów systemu, a w kolektywie i na bałamutnym poparciu bandyckiego państwa buduje swoje poczucie siły i wartości. Oto neobolszewik - tępy kmiot oderwany od pługa, który ledwie nauczył się czytać, a już zapamiętale i bezmyślnie cytuje ustępy z Czerwonej Książeczki.

 

Edytowane przez zychu
  • Like 13
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Legionista napisał:

Szczepienia przed wakacjami są tak ważne. Przekaz jest prosty: jeśli teraz nie zaszczepimy dzieci, istnieje ryzyko, że szkoły we wrześniu zaczną znów pracować hybrydowo. Niezaszczepione dzieci staną się wkrótce jednym z głównych transmiterów wirusa.  

 

A co z zaszczepionymi? Czy te wakacje będą dla nas bezpieczne?

- Zdecydowanie bardziej niż dla niezaszczepionych. Ryzyko zakażenia przy pełnym zaszczepieniu jest niewielkie, a nawet jeśli się zakazimy, prawdopodobieństwo, że ciężko przejdziemy covid, jest bliskie zera.

Zaszczepieni chronią niezaszczepionych: stają się bezpieczni dla innych, ograniczają transmisję wirusa. Problem polega na tym, że jest nas wciąż za mało.

 

 

Co ten gość bredzi?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszędzie wyskakują małe hitlerki, YouTube zajebane ludźmi w maseczkach, lekarze nie przyjmują chorych a rząd cicho napomyka o 4 dawce!

 

Czy naprawdę aż tylu idiotów mieszka na tej planecie? 

 

Bee beee słuchają swoich panów, uciekają przed muchami i niezaszczepionymi!

 

Trwa marsz w kółku, nikt nie zadaje pytania po co ten marsz i kiedy się skończy.

 

Covid obnaża wielką rzeszę głupców i ukrytych sadystów!

 

Co ciekawe, Nostradamus wspominał o marsjańskiej zarazie przywleczonej z Marsa, która będzie powodować zazielenie się skóry zakażonego i zgon. Będzie wynalezione lekarstwo.(misja będzie katastrofą, z pieciu dwóch zginie na Marsie spadając z urwiska, stracą łączność podczas powrotu i będą uznani za zmarłych, odzyskają łączność tuż przed lądowaniem, zaraza będzie w brudnym, marsjańskim lodzie)

 

Patrząc jak ludziom odbija z powodu grypy to aż boję się co wymyślą jak będzie marsjańska zaraza... aż słabo się robi. Zrobię zapasy jak będzie misja na Marsie.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki cytat (z Grzegorza Lindenberga) przytoczyłem w marcu zeszłego roku:

Cytat

Znowu, jak w trakcie kryzysu imigracyjnego w 2015 argumenty racjonalne spotykają się z emocjami, dzisiaj chyba jeszcze silniejszymi. Silniejszymi, bo, jak napisała jedna znajoma "boję się o życie swoje i swoich dzieci". A mój pomysł, aby poddać obowiązkowej kwarantannie osoby starsze, jako główną grupę narażoną na śmierć, pewna znajoma skomentowała jako "kurna, żart", a osoba mi osobiście nieznana jako "pomysł śmierdzący dyskryminacją". Bo myślę, jak skutecznie tych ludzi ochronić, a nie jak wykonywać publiczne, magiczne gesty.

Media napędzają histerię, politycy się dokładają, a ludzie podsycają swój i cudzy strach, powtarzając mrożące krew w żyłach wiadomości. Przy okazji wychodzi na to, że nauka rachunku prawdopodobieństwa i statystyki powinna być obowiązkowa w szkołach.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Po prostu zalecam zachowanie zimnej krwi - wypatroszysz takiego faszystę, to cię zamkną w kryminale - nie dość, że cię zaszczepią, to jeszcze ci dupę rozprują. I tyle z tego będzie. Trzeba się organizować, bo tylko w gromadzie jest siła.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, zychu said:

znowu zapytano mnie, czy już się zaszczepiłem. Presja jest coraz silniejsza.

 

Moje ciało, mój wybór.

 

Ty też się ich pytaj, codziennie, czy już odmówili litanię świętego Simona, błogosławionego Guta i świętego Horbana.

Piszcie co wymyśliliście i czy i jak działa.

Co dwie, trzy, pięć glów, to nie jedna.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wrotycz napisał:

Piszcie co wymyśliliście i czy i jak działa.

Ja bym zaczął dopytywać.

 

-Zaszczepiłeś się już?

-A po co miałbym to zrobić?

-No... Yyyy...

 

Opcjonalnie zamiast yyy odpowiedzą: by chronić innych przed srowidem.

 

Wtedy kontynuować wypytywanie, aż do rezygnacji bohatera.

 

 

 

Taki test na covidiotę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Obliteraror said:

Całe życie polegałem na opiniach eksperckich

 

No to tu masz eksperta, i nie mam na myśli ekspertologa a klasycznego eksperta, Mike'a Yeadona, byłego wiceprezesa Pfizera, wieloletniego dyrektora działów badań i rozwoju tej firmy. Powiedzenie, że on wie co mówi, to delikatne niedopowiedzenie.

 

 

--

 

12 hours ago, Obliteraror said:

Całe życie polegałem na opiniach eksperckich, sam takie opinie z czasem formułowałem w swojej działce i zawsze dobrze na tym wychodziłem.

 

Działa działce nierówna. W dziedzinach technicznych nie ma powodu żeby się eksperci kumali z politykami albo przedstawicielami handlowymi firm farmaceutycznych. Kumają się za to z przemysłowcami i technikami, bo to oni im płacą i w ich interesie działają. Stąd różnica jak między dniem a nocą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Martius777 napisał:

"Marek Kowalski z FPP przypomina, że pewne ograniczenia dla nieszczepionych już wcześniej wprowadziły inne kraje. Wśród nich są na przykład Grecja (niezaszczepieni nie wejdą do kina, teatru ani restauracji) czy Czechy (nie wpuszczą do kraju niezaszczepionych bez testu)."

 

Zadziwiające że wiceprzewodniczącym rady FPP Wiktor Janicki jest prezesem Astra Zeneca Poland.

 

Po prostu lobbyści wiedzą, że to ich ostatnia szansa bo społczeństwo nie chce szczepionek, które idą na sprzedaż za granicę, czyli uwaga stają się konkurencją dla szczepionek na rynku dla tych producentów, to dla nich ogromne straty, gdyż jak ktoś kupi to po niższej cenie. Poczytajcie komentarze pod tym artykułem, większość bardzo negatywna.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja; Macron zwolnił żandarmów i policjantowi z obowiązku szczepienia.

Francja; Macron zwolnił żandarmów i policjantów z obowiązku szczepienia. Jest oczywiste dlaczego to zrobił, będzie ich potrzebował do tłumienia niezadowolenia społecznego.

 

https://theworldnews.net/fr-news/gendarmes-et-policiers-exemptes-de-l-obligation-vaccinale

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.