Skocz do zawartości

Zastanowienie nad 32-tką z dzieckiem 8 lat, żeby u niej zamieszakać ??


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od nie dawna spotykam się z 32-tką, która ma 8-letniego synka. Ona pracuje w korpo i dobrze zarabia. Wykształcona. Mówi, że szuka partnera dla siebie a nie tatusia, bo synek już go ma. Ja mam 25 lat i to jest 7 lat różnicy. Na początku miała obawy, ale później okazało się, że nie jeden jej rówieśnik by mi zazdrościł intelektu. Pracuję w dyplomacji, niezłe zarobki, ciut mniejsze od niej. Oboje mamy wspólne marzenie czyli domek itd, ale mam obawę o dziecko i jego akceptacje mnie oraz to, żeby nie stać się dla niej alternatywą, bo nikogo innego lepszego nie ma na oku. ( Sama szczerze mówi, że 90 % zainteresowania traci, bo informuje, że ma dziecko). Jedyny minus - ona chce kiedyś ślub i jeszcze jedno dziecko. Wiem, że ślub i dziecko (NASZE) spowodowałoby, że miałbym kotwicę u nóg do końca życia czyli jej pieprzone poczucie bezpieczeństwa. I teraz pytanie co z nią zrobić ?? Wykorzystać czy zostawić w spokoju, żeby mnie nie usiedliła ??? Pozdrawiam :-)

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary twoje życie, twoje decyzje, twoje konsekwencje decyzji. Jak jesteś gotowy wziąć na klatę związek z kobieta, która jest sporo starsza od ciebie (nawet jeśłi dziś wygląda jeszcze zajebiście, za parę lat będzie widać róznicę, uwierz mi), ma już dziecko i tatusia tego dziecka (niejeden raz będziesz miał z tego kwas i usłyszysz to czego nie chciałbyś usłyszeć) to dawaj.

 

A jak się wahasz, a z twojego postu wnioskuję, że się wahasz, to sobie dobrze przemyśl, czy to twoja ścieżka i czy nie brakuje na około kobiet, które są wolne, nie mają dziecka i możesz sobie z nimi ułożyć życie. Jak napisałem, Twoje życie, twoje wybory i ty będziesz z nimi żył. Wybieraj mądrze, bo niektóre z nich mają poważne konsekwencje. 

 

10 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Wykorzystać czy zostawić w spokoju, żeby mnie nie usiedliła ???

W jakim sensie wykorzystać? Zdradzę ci sekret, jeśłi chodzi o bzykanie nie zakończone miłością i związkiem na całe życie, to przyjemność mają z niego dwie strony. Kaca związanego z rozstaniem wbrew pozorom tak samo?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Mówi, że szuka partnera dla siebie a nie tatusia, 

Chyba poganiacza do obowiązków domowych. 

26 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Na początku miała obawy, ale później okazało się, że nie jeden jej rówieśnik by mi zazdrościł intelektu.

Słodzi Ci, a Ty jak ten młody pelikan, tak jesteś wyjątkowy, ten jedyny, wcześniej się pomyliła paręnaście razy. 

27 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Oboje mamy wspólne marzenie czyli domek itd, 

Itd, czyli jednorożce, tęczę, elfy i krasnale w ogrodzie. A ja bym chciał z Legolasem stanąć na murze podczas obrony Helmowego Jaru. 

28 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Jedyny minus - ona chce kiedyś ślub i jeszcze jedno dziecko. 

To nie jedyny minus, to minus, który Ty wyłapałeś. 

29 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Wykorzystać czy zostawić w spokoju, żeby mnie nie usiedliła ??? 

Jedynym wykorzystanym możesz być w tej historii Ty, zapewne jesteś już w jej sidłach, chyba zwalenie gruszki nie pomoże, potrzeba zamoczyć coś innego. Jak ktoś ogarnięty życiowo, może się zainteresować 7 lat starszą laską z dzieckiem, która proponuję mu ślub, przeczytaj to co napisałeś parę razy, aż wkoncu zaczniesz się sam śmiać z tego co chcesz zrobić. 

 

 

ALBO JESTEŚ TROLL. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem podobną znajomość, starsza z 2 dzieci, ustawiona, powiedziałem, że jedynie interesuje mnie seks, nie będę ojcem i były jazdy jakieś, ale ogólnie parę razy się spotkaliśmy na noc i się tak rozeszło samo. Głownie kłóciliśmy się, ale seks był ostry to fakt. Myślę, że tego po prostu potrzebowała, takiego odreagowania. Po latach czasem popiszemy na spokojnie jak ludzie, a to święta itd. 

Natomiast nie radzę chłopie, stracisz sporo czasu, nie Twoje dzieci, nie ich wina i wiadomo, że nie będziesz wujkiem.

Może masz być trofeum aby pokazać tacie, że jej się udało. Podejrzewam, że oto chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Turop said:

Chyba poganiacza do obowiązków domowych. 

Słodzi Ci, a Ty jak ten młody pelikan, tak jesteś wyjątkowy, ten jedyny, wcześniej się pomyliła paręnaście razy. 

Itd, czyli jednorożce, tęczę, elfy i krasnale w ogrodzie. A ja bym chciał z Legolasem stanąć na murze podczas obrony Helmowego Jaru. 

To nie jedyny minus, to minus, który Ty wyłapałeś. 

Jedynym wykorzystanym możesz być w tej historii Ty, zapewne jesteś już w jej sidłach, chyba zwalenie gruszki nie pomoże, potrzeba zamoczyć coś innego. Jak ktoś ogarnięty życiowo, może się zainteresować 7 lat starszą laską z dzieckiem, która proponuję mu ślub, przeczytaj to co napisałeś parę razy, aż wkoncu zaczniesz się sam śmiać z tego co chcesz zrobić. 

 

 

ALBO JESTEŚ TROLL. Rzeczywiście śmiesznie brzmi ??????

 

1 minute ago, spacemarine said:

Kiedyś miałem podobną znajomość, starsza z 2 dzieci, ustawiona, powiedziałem, że jedynie interesuje mnie seks, nie będę ojcem i były jazdy jakieś, ale ogólnie parę razy się spotkaliśmy na noc i się tak rozeszło samo. Głownie kłóciliśmy się, ale seks był ostry to fakt. Myślę, że tego po prostu potrzebowała, takiego odreagowania. Po latach czasem popiszemy na spokojnie jak ludzie, a to święta itd. 

Natomiast nie radzę chłopie, stracisz sporo czasu, nie Twoje dzieci, nie ich wina i wiadomo, że nie będziesz wujkiem.

Może masz być trofeum aby pokazać tacie, że jej się udało. Podejrzewam, że oto chodzi.

Kurde trofeum to by nawet trochę pasowało 

Jestem podobno przeciwieństwem tego faceta. Olać ją ??????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Turop napisał:

ALBO JESTEŚ TROLL. 

 Myślę, że chyba tak.

 

41 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Pracuję w dyplomacji

Aha.. a synku co się robi w dyplomacji gdy się ma 25 lat?

 

Raptem dwa lata po studiach jeśli dobrze liczę.

Może robisz doktorat aby nie być mgr.

Poszedłeś na ten kierunek z litości czy zainteresowania? 

 

42 minuty temu, Ceasar Arturros napisał:

Ona pracuje w korpo i dobrze zarabia. Wykształcona.

Jeśli teraz dobrze zarabia, to i zarobi więcej w przyszłości. 

Czyli więcej niż ty. 

 

Nie dość, że młodszy, kolejny chłopak w kolejce, to jeszcze biedniejszy.

Ale, może będziesz mógł jej zaimponować na raucie z jakimś dyplomatą.

Byle nie szpiegiem... bo Ci pannę zabierze i sprawdzi jej obycie i zdolności...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w skrócie dlaczego nie warto pakować się w taki związek:

 

- będziesz miał problemy z jej dzieckiem. Możesz oczekiwać akcji typu a) nie jesteś jego ojcem, żeby mu mówić co może robić, b) nie jesteś jego ojcem, aby mówić swojej pani jak ma wychowywać własne dziecko; 

- możliwe problemy z biologicznym ojcem dziecka w przyszłości (sama pani wspomniała, że dziecko nie szuka ojca czyli jest on aktywny w ich życiu);

- jesteś młodszy od pani, więc będzie uważała ciebie za gówniarza, będzie uważała, że lepiej wszystko wie bo jest starsza i bardziej doświadczona; 

- pani ma ponad 32 lata, jej najlepszy czas się kończy, gdy twój najlepszy okres życia jeszcze się nie zaczął;

- sam nie masz przekonania co do tego związku więc tym bardziej się w to nie pakuj. Jeżeli uważasz, że lepszej kobiety nie znajdziesz to się mylisz;

- sam zauważyłeś, że pani ma bardzo duże parcie na kolejne dziecko oraz ślub, co sprawiłoby, że zostałbyś uwiązany z nią na długo i nie sprawiłoby to tobie przyjemności.

Edytowane przez Gołodupiec
Poprawa błędu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje Ci tutaj jeden tekst @Mosze Red. To jeden z najbardziej cenionych użytkowników naszego forum, mający ogromną wiedzę-

 

"Unikamy samotnych matek. Nie jest istotne czy pani jest sama bo się huśtała za młodu i tatuś dał nogę czy owdowiała. Przyczyna powstania tego stanu nie jest istotna. Takie kobiety będą miały zawsze te same motywacje i cele i są one sprzeczne z waszym szeroko pojętym interesem "

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszystkiego czego ta kobieta chce od życia robi to wyłącznie z myślą o sobie . Ty jak sądzę stanowić masz dla niej żródło stabilizacji i realizacji jej marzeń. Jeśli uwarzasz że jest tego warta to wiesz co robić.

Edytowane przez Frank89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, trop said:

Zacytuje Ci tutaj jeden tekst @Mosze Red. To jeden z najbardziej cenionych użytkowników naszego forum, mający ogromną wiedzę-

 

"Unikamy samotnych matek. Nie jest istotne czy pani jest sama bo się huśtała za młodu i tatuś dał nogę czy owdowiała. Przyczyna powstania tego stanu nie jest istotna. Takie kobiety będą miały zawsze te same motywacje i cele i są one sprzeczne z waszym szeroko pojętym interesem "

Dzięki za radę ?

2 minutes ago, Frank89 said:

Myślę że wszystkiego czego ta kobieta chce od życia robi to wyłącznie z myślą o sobie . Ty jak sądzę stanowić masz dla niej żródło stabilizacji i realizacji jej marzeń. Jeśli uwarzasz że jest tego warta to wiesz co robić.

Chyba odpuszczę... Dobrze by było zerwać kontakt bo coś za często piszę do mnie ?

20 minutes ago, Gołodupiec said:

Tak w skrócie dlaczego nie warto pakować się w taki związek:

 

- będziesz miał problemy z jej dzieckiem. Możesz oczekiwać akcji typu a) nie jesteś jego ojcem, żeby mu mówić co może robić, b) nie jesteś jego ojcem, aby mówić swojej pani jak ma wychowywać własne dziecko; 

- możliwe problemy z biologicznym ojcem dziecka w przyszłości (sama pani wspomniała, że dziecko nie szuka ojca czyli jest on aktywny w ich życiu);

- jesteś młodszy od pani, więc będzie uważała ciebie za gówniarza, będzie uważała, że lepiej wszystko wie bo jest starsza i bardziej doświadczona; 

- pani ma ponad 32 lata, jej najlepszy czas się kończy, gdy twój najlepszy okres życia jeszcze się nie zaczął;

- sam nie masz przekonania co do tego związku więc tym bardziej się w to nie pakuj. Jeżeli uważasz, że lepszej kobiety nie znajdziesz to się mylisz;

- sam zauważyłeś, że pani ma bardzo duże parcie na kolejne dziecko oraz ślub, co sprawiłoby, że zostałbyś uwiązany z nią na długo i nie sprawiłoby to tobie przyjemności.

A no nie bardzo 

21 minutes ago, GriTo said:

 Myślę, że chyba tak.

 

Aha.. a synku co się robi w dyplomacji gdy się ma 25 lat?

 

Raptem dwa lata po studiach jeśli dobrze liczę.

Może robisz doktorat aby nie być mgr.

Poszedłeś na ten kierunek z litości czy zainteresowania? 

 

Jeśli teraz dobrze zarabia, to i zarobi więcej w przyszłości. 

Czyli więcej niż ty. 

 

Nie dość, że młodszy, kolejny chłopak w kolejce, to jeszcze biedniejszy.

Ale, może będziesz mógł jej zaimponować na raucie z jakimś dyplomatą.

Byle nie szpiegiem... bo Ci pannę zabierze i sprawdzi jej obycie i zdolności...

 

 

Dyplomacja ? ładnie ubrałem w słowa ? ale mijam się z prawdą więc Luzik. Policz sobie ile w stolicy masz placówek dyplomatycznych ???

Trzeba być zawsze bogatszy od kobiety???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Policz sobie ile w stolicy masz placówek dyplomatycznych

Zawsze można być portierem.

 

8 minut temu, Ceasar Arturros napisał:

Trzeba być zawsze bogatszy od kobiety???

Trzeba i należy.

--> zamożniejszym i bogatszym.

 

Inaczej wytrze / podetrze się Tobą. Po co jej biedak?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zarabia .... zalewaj, będziesz zajmował się domem.

 

A na poważnie zastanów się dwa razy, kobieta z przeszłością - tatuś pociechy zawsze będzie w tle, a dla dzieciaka zawsze będziesz facetem co "rucha" mamę - nigdy ojcem, to raz a dwa to że pewne rzeczy zawsze wychodzą z czasem - nie żebym twierdził że jest sama z własnej winy - może to wina gościa? ale to jest "stara dupa" nie dopasuje się do ciebie ty będziesz musiał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.