Skocz do zawartości

Obnażanie się (i zachęcanie do obnażania się) na portalach randkowych (zdjęcia/filmy)


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Libertyn napisał:

Zdziwiłabyś się. Są kobiety które są penisami zafascynowane

Oczywiście i właśnie one odpowiadają pozytywnie na wysyłanie takich zdjęć już w pierwszej wiadomości. Nie jest ich za wiele.

1 minutę temu, Libertyn napisał:

Pokaż cycki mężczyźnie himba i nie zwróci uwagi

Znowu dajesz za przykład grupkę osób która w skali świata nie jest reprezentatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

Pokaż islamiście cycki i ciekawe czy powie fujjj wole włosy :D. To nie zależy od kultury a pierwotnych instynktów.

Oj oczywiście, że będzie wolał cycki, ja też. Ale są i były kultury o przeróżnym na to postrzeganiu. Taki Egipt okresu Starego Państwa- cycki na wierzchu jak najbardziej, toż to do karmienia, ale włosy to już panienko zakrywaj paruką, bo kuszą swą głęboką niczym bazalt czernią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Oczywiście i właśnie one odpowiadają pozytywnie na wysyłanie takich zdjęć już w pierwszej wiadomości. Nie jest ich za wiele.

Nie zawsze. Czasem nie chodzi o penisa a tego konkretnego penisa

1 minutę temu, Androgeniczna napisał:

Znowu dajesz za przykład grupkę osób która w skali świata nie jest reprezentatywna.

Zapewniam Cię że jakby nagle wszystkie polki zaczęły chodzić z odsłoniętymi piersiami to  po jakimś czasie nikt by się nimi nie podniecał. 

 

To jak z samochodem. U nas kazdy obejrzy się za Ferrari..

W Dubaju nikt nie zwróci uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na tinderze jakieś 2, może 3 miesiące (ale nie w Pl) i nikt nie uraczył mnie dicpiciem. Jeden typ próbował wyżebrać moje rozbierane zdjęcia, po czym szybko został zablokowany. 

W sumie wszyscy faceci, z którymi się spotkałam przez tindera byli w porządku. Z większością oczywiście nie było chemii, większość oczywiście była nudna, jeden chyba myślał, że przyszedł na rozmowę kwalifikacyjną, ale nigdy nie miałam żadnych nieprzyjemności.

W końcu pojawił się Książę na Białym Koniu i koniec tindera dla Ewki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ntech napisał:

Więc jakim wędziskiem Cię wyjął, Złota Rybko ?

Blup, blup, blup. ~Złota Rybka

 

(z rybiego na polski przełożyła Krystyna Czubówna)

Meh, to trochę przydługa historia, ale najważniejsze było to, że dokładnie wiedziałam kogo szukam. Jakie ma mieć cechy, jak wyglądać. 

No i zjawił się, mój Szklany Pantofelek. 

Pierwsza, planowana, część randki była w restauracji i tak dobrze nam się rozmawiało, było tak zabawnie (ale nie dowcipnie) i na luzie, że od razu po kolacji zaprosiłam go na alkoholizowanie się w pobliskim barze. Dalej było przezabawnie, do domu wróciłam pijana jak szpadel, z brzuchem obolałym od śmiechu i totalnie wyczyszczonym portfelem, bo że Azjaci nie potrafią pić, okazało się mitem (więc na dalsze tinderowanko po prostu nie było mnie stać). 

 

Zwędził mnie więc po prostu całym sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy nie wysyłałem. 

Szanuję siebie i interlokutora, nawet jeśli jest idiot(k)ą. 

 

Zresztą korzystanie z dzisiejszych portali randkowych to często jak wejście do gry pt. "Chcesz kiłę czy rzeżączkę?" Także, gdy idzie o sferę mentalną. 

 

Nie korzystam już z takich rzeczy, po co zaśmiecać sobie niepotrzebnie mózg, no ale co kto lubi. 

 

Większość normalnych ludzi, zarówno kobiet i mężczyzn, nie przesiaduje na nich, a nawet jeśli, to gdy zobaczy jaki jest tak szlam, to szybko stamtąd ucieka. 

 

Normalnego faceta/kobiety nie pozna się na portalach randkowych. 

Edytowane przez Maniek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maniek92 napisał:

 

Normalnego faceta/kobiety nie pozna się na portalach randkowych. 

Też tak myślałam, dopóki się nie dowiedziałam, że kilkoro z moich znajomych tam jest i są to całkiem normalni ludzie. 

Zresztą, sama poznałam na tinderze mojego partnera i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest bardzo wartościowym człowiekiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ewka napisał:

Też tak myślałam, dopóki się nie dowiedziałam, że kilkoro z moich znajomych tam jest i są to całkiem normalni ludzie. 

Zresztą, sama poznałam na tinderze mojego partnera i mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest bardzo wartościowym człowiekiem. 

No to miałaś niewyobrażalne szczęście, jedno na milion.

Portale randkowe zwykle są pełne atencjuszy i atencjuszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ntech napisał:

No i madki...

MADKI Bolgi, ze wspaniałym, wręcz najwspanialszym bombelkiem na świecie (bo inne bombelki nie są tak fantastyczne), gotowe dla "porządnego faceta" codziennie gotować schabowego z ziemniaczkami. 

 

Oczywiście do czasu, aż uzyska hasło do męskiego bankomatu. 

Edytowane przez Maniek92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i właściwie nie wiem o co niektórym chodzi. Przecież to wysyłanie benka jest dla śmiechu najczęściej.

Kolega wysyłał kobietom zdjęcie benka na wykopie. Tylko tam najpierw muszą odpisać na pierwszą wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem, co kieruje takimi facetami, ale moje strzały, to :

 

1.Stulejarstwo

2.Desperacja

3.Kompleksy

4.Głupota

 

Sam dostawałem fotki od dziewcząt, ale to już po tym, jak "chwyciło", ale własnych nigdy bym nie wysłał - w internecie nic nie ginie, a nie jestem zapomnianą celebrytką, żeby sobie odświeżać karierę "wyciekami" nagich fotek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Maniek92 napisał:

Zresztą korzystanie z dzisiejszych portali randkowych to często jak wejście do gry pt. "Chcesz kiłę czy rzeżączkę?" Także, gdy idzie o sferę mentalną. 

 

7 godzin temu, Maniek92 napisał:

Portale randkowe zwykle są pełne atencjuszy i atencjuszek. 

Podpisuję się od tym wszystkimi kończynami.

 

@SzatanKrieger a ja? Zapomniałeś o mnie?! Jak mogłeś mnie zdradzić?! Przecież już się z księdzem dogadałam! ;) :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz @CrazyWitch wybacz z @deomi łączy mnie niespełnione uczucie, i generalnie jestem stały w uczuciach, także walczę o nią ile mogę.

 

(P.S Póki @deomi nie widzi bo poszła siusiu, tak naprawdę to się jej boję, jakby co jestem jutro od 12.00 po śniadanku wolny, wiesz muszę tak pisać bo rozumisz jak to z babami jest! ) 

 

Czarownica i książę ciemności, nic bardziej romantycznego człowiek nie wymyślił a @deomi to demon! Deomi=Demonik, widzicie podobieństwo?

Dlatego się jej boję ☠️

 

Dobraaaa jak coś to jesteśmy umówieni! Pamiętaj, ja to ten ubrany na czarno, z tymi kopytami i słodkim ogonkiem! :D 

 

?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.