Skocz do zawartości

Jestem przesycony Forum BS, powoli mnie to nudzi


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

   Bracia, żeby nie było że stary ramol nie czuje tego co boli "młodych'.

Po prostu męczą mnie tematy typu, czy warto, ona mnie zostawiła, czy dzwonić?

To są tematy dla odpowiedniej wartości wiekowej, chciałbym doradzić,

ale jest to lekko pół śmiesznie, ponieważ ma doradzać dziadek co to w jednej zamoczył.?

 

   W sumie wałkowane jest to samo, niektórzy czują adrenalinę jak mogą doradzić biorąc wnioski ze swego przykładu.

Inni czują satysfakcję że innemu też się powaliło i mogą doradzić, następna grupa, to mondralińscy, ci są najlepsi.?

Dalej, młodzi z nadzieją, starzy w stylu kurwa jaki ja byłem głupi. Wszystkich łączy jedno, Forum, znaleźliśmy się Tu

bo coś nie tak z moim życiem. Sądzę że każdy kto tu trafił, odbiega od normy, szuka, pomimo ostracyzmu i braku akceptacji

dla jego rozważań. 

 

   Do brzegu.

Jest nudno, a nawet nudniej, ma być ładnie, miło i przyjemniej, ale jest nudno. 

Niby ponad 6 tys forumowiczów, ale tylko kilkadziesiąt osób ciągnie forum, czyli 

jest aktywnych. 

 

   Dla tego coraz rzadziej tu zaglądam, jestem aktywny. Czuję się, jak bym 

napił się z krynicy wiedzy do syta, i był przepełniony wiedzą na temat dziewczyn.

Nawet nie jestem tak czujny wobec dziewczyn, że głupoty gadają, wisi mi to.?

 

   No nic, coś szukałem bo miałem źle w życiu, znalazłem, ogarnąłem, naprawiłem i teraz co?

Właśnie, co?Jak zwykle, złapałem bąbke z choinki, którą chciałem mieć i już mnie znudziła.

Dalsze wyzwanie, tylko jakie?

 

   Idzie wiosna, zaraz maj, a ja mam kampera!?

 

   Dzisiaj mam 30 stą rocznicę po wyroku z USC, żadnych uczuć pozytywnych, wręcz przeciwnie,

nie czuję nic. Kobietę opr po powrocie jej z pracy..., nic się nie zmieniło.

 

Tak że ten,... Wy będziecie mieć lepiej...?

 

 

 

 

 

   

 

 

 

  • Like 19
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o relacje damsko-męskie to widać ciągle te same schematy w opowieściach nowych/starych użytkowników. Najważniejsze tematy też już w sumie zostały poruszone w poradnikach na forum i książkach bądź nagraniach. Wcale się nie dziwię, że użytkownicy, którzy są tutaj bardzo długo zaczynają się nudzić. Jedynie sekcje poświęcone innym tematom / informacjom bieżącym wnoszą jakąś świeżość, ale często ich wartość jest niestety niska (słabe źródła, clickbaitowe artykuły, foliarstwo, itp.)

Edytowane przez Gołodupiec
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf

Pewno jakaś Cię zraniła, dlatego tak piszesz! ?

 

To normalne, to jest powtarzalność, tych tematów, tacy jak Ty mogą się dzielić z młodszymi i myślę, że w tym jest swojego rodzaju urok, czyli

"Mistrz i uczeń" ? 

 

Ten TAG ale, źeś zapodał haha ?

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Adolf napisał:

   Bracia, żeby nie było że stary ramol nie czuje tego co boli "młodych'.

Po prostu męczą mnie tematy typu, czy warto, ona mnie zostawiła, czy dzwonić?

Potrzebowałeś plastra, był. Teraz nie potrzebujesz, jesteś zdrowy.

 

Byłeś już w base camp-ie pod Mount Everestem ?

No to na co czekasz ? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana, starszego brata, człowieka bardziej doświadczonego i mądrzejszego ode mnie.

Po krótkim wstępie z domieszką wazeliny, będzie egoistycznie, a co mi tam.

 

Od kogo młodsze pokolenie ma się uczyć jak nie od starszych? Czy każdy musi na swoich błędach jechać?

Widząc takich forumowiczów jak Pan i czytając Pana wypowiedzi chłonę wiedzę jak gąbka wodę. Taki urok świeżaka:)

 

Zgłaszam postulat: Pod zastanowienie odejście z forum!

 

Projekt "odejście z forum" odrzuciłbym w pierwszym czytaniu.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Adolf napisał:

Jest nudno, a nawet nudniej, ma być ładnie, miło i przyjemniej, ale jest nudno. 

Mam podobnie. Ale to normalne. Niektórzy wchodzą tutaj na moment, żeby znaleźć remedium na swój problem i albo znajdują albo szybko uciekają. Ja też jako 40 plus czuję się czasami wogóle oderwany od rzeczywistości dzisiejszej młodzieży. Ale kto jak nie my powinniśmy to ciągnąć ?

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Adolf napisał:

Po prostu męczą mnie tematy typu, czy warto, ona mnie zostawiła, czy dzwonić?

O proszę! Tez od dłuższego czasu coraz mniej udzielam się w podobnych tematach, dużo jest wtórnej treści, klonowanych tematów. Nie twierdzę że to źle, bo wchodzą nowi, dla wielu takie tematy to chleb na czasie, ale odczuwam taki trochę syndrom kierowcy z wieloletnim stażem obserwującego młodych zapalonych sebków w 20 letnich beemach.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf, wiele wniosłeś i wnosisz do tego forum. Twoja obecność tutaj IMO jest bardzo ważna. I nie chodzi o to, by pisać w każdym temacie. Ale pisać tam, gdzie realnie warto podzielić się swoim życiowym doświadczeniem, wrzucić ciekawą obserwację, nawet w kontrze do wielu innych poglądów.

 

Po prostu bądź. Bo doświadczonego zawsze miło posłuchać. Nawet gdy nie produkuje postów w postępie geometrycznym :)

Wszystkiego dobrego.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf Zwróć uwagę na to, że wałkowanie w kółko Macieja tego samego jest bardzo przydatne, bo po chłopsku mówiąc w końcu wbije się do głowy i stworzy nowy, prawidłowy w nawyk np. w sferze  relacji  damsko- męskich,biznesu itd.

 

Podświadomość potrzebuje czasu, często lat by  wdrożyć nowe nawyki w życie i zmienić życiowy nieprawidłowy automat w ten prawidłowy.

 

Ja sam jeżeli chodzi np. o kobiety, biznes  to słyszałem już wszystko, ciągle wracam do tej samej wiedzy, lecz dużo jeszcze brakuje by weszło to w nawyk, zapewne potrzeba jeszcze lat;  mając tego świadomość często zmuszam się do czytania, wałkowania tego samego po raz setny, tysięczny, milionowy jak będzie trzeba.

Edytowane przez RENGERS
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RENGERS napisał:

@Adolf

 

Ja sam jeżeli chodzi np. o kobiety, biznes  to słyszałem już wszystko, ciągle wracam do tej samej wiedzy, lecz dużo jeszcze brakuje by weszło to w nawyk, zapewne potrzeba jeszcze lat;  mając tego świadomość często zmuszam się do czytania, wałkowania tego samego po raz setny, tysięczny, milionowy jak będzie trzeba.

Widzę że masz straszne parcie na ten biznes ?. Ja to traktuje jako wypełniacz wolnego czasu gdy już wszystko inne odhaczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojel takie tematy, ja tak robię. Prawdziwa wartość jest w tematach nie dotyczących kobiet. Wielu inteligentnych i obeznanych z tematami ogólnożyciowymi, ekonomicznymi, politycznymi się tutaj wypowiada.

Ja tu trafiłem szukając odpowiedzi czy mój cynizm w stosunku do relacji damsko męskich jest na miejscu a zostałem ze względu na dyskusje które nie mają nic wspólnego z kobietami. Nawet nie klikam na takie tematy, nie interesuje mnie to. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Dzisiaj mam 30 stą rocznicę po wyroku z USC, żadnych uczuć pozytywnych, wręcz przeciwnie,

nie czuję nic. Kobietę opr po powrocie jej z pracy..., nic się nie zmieniło.

Standardowo. Stan-dar-dowy marazm Starego Dobrego Małżeństwa. Przykro mi @Adolf bo to taka wegetacja ale za to Ty zawsze spadasz na 4 łapy bo masz to poukładane po swojemu i baba Ci chodzi jak w zegarku jak ją opierdolisz. 

 

Przykre że tak trzeba no ale taki musik. Nie lubię opierdalać ludzi i ich trzymać za mordę - a to konieczne - dlatego nie nadaję się do związku z ukochaną.

 

1 godzinę temu, Adolf napisał:

Tak że ten,... Wy będziecie mieć lepiej...?

To fakt. Swoje przeżyłem i teraz mam zamiar mieć lepiej 

 

Żyj zdrowo i jeźdź kamperem!!!

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.