Skocz do zawartości

Wpadka z majtkami


Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Still napisał:

A wiesz, czasami sobie nakładam damskie stringi.... Czuje się wtedy bardzooo męsko ?

 

A wąchasz ? Mój kumpel wącha stringi, przyniósł kiedyś trofeum, ze fajną laskę przemłocił, drugi znajomy założył sobie jego trofeum na swój zarośnięty tyłek, jak waliliśmy gorzałę, następnie nie wiedząc o tym to przez kilka godzin wąchał sobie je i dawał do powąchania :) 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie akcje !!! Moja Ex z którą mam fajny kontakt o dziwo. Nie jest zła dziewczyna (poza wiadomymi potrzebami samotnych kobiet około 36 roku życia) ale nie pasowaliśmy do siebie.

 

No. W każdym razie znalazłem w domu jej majteczki w koszu na brudne ciuchy. Aż mi się przypomniała jej fajna pupcia. Zrobiłem fotkę i wysłałem, że się znalazły i są do odbioru i że trzymam je w słoiku żeby zapach nie wywietrzał. Ewentualnie może wpaść założyć ponosić trochę nasączyć aromatem i z powrotem do słoiczka.  ?

 

W każdym razie są u mnie jako fant. Może się przydadzą jak będę chciał się kiedyś tam pozbyć jakiejś laski - po prostu położę gdzieś te majtaski ona przyjdzie do mnie je zobaczy i będę miał od niej spokój.

 

Kiedyś coś podobnego zrobiłem jak się ex żona miała romansik i korespondowała namiętnie przez GG z lovelasem. Zgrałem rozmowy na penadrajwa i pojechałem do niego i dałem to jego żonie. ?

Edytowane przez rarek2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Still, ale solidarność męska zobowiązuje! Być może zjebales piękna miłość temu gościowi. Musisz coś wykminić, żeby sytuację odkręcić. Żadne tłumaczenia oczywiście nie pomogą, bo gość pomyśli, żeś ustawiony. Słuchaj, zrobisz tak:

Weźmiesz jedna ze swoich koleżanek, dajesz jej w łapę swoje majty, jeździsz za swoją ex i jej gachem tak długo aż się zatrzymają np. pod Lidlem. Wtedy Twoja koleżanka leci do auta i robi to samo co Ty tylko pod adresem gacha, rzuca mu pantalony w twarz i mówi:

- zostawiłeś u mnie!!!

I w nogi, bez tłumaczenia. Akcja przypałowa między nimi się wyrównuje, bo jest nie do udowodnienia z żadnej strony ?

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SzatanKrieger napisał:

gdyby to kobieta zrobiła taki temat

Tyle czasu na forum ,a Ty nadal w bialej zbroi. A kon jest?

 

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

co by bracia doradzili?

To popros panie z rezerwatu,niech zaloza temat,a sie przekonasz. Dla mnie jak by oddawala w taki sam sposob majtki to bym sie zapytal czy wyprane.

  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, karhu napisał:
46 minut temu, SzatanKrieger napisał:

gdyby to kobieta zrobiła taki temat

Tyle czasu na forum ,a Ty nadal w bialej zbroi. A kon jest?

 

Zapytałem kulturalnie tylko co by były za reakcje gdyby kobita z forum zrobiła odwrotnie.

 

Ja nie jestem ani po stronie męskiej ani po żeńskiej bo obie strony są CH warta, jestem po stronie prawdy :) to po pierwsze a po drugie nie jest istotne czy jestem w zbroi czy też nie, istotne jest że @Still nie ma przepracowanej sprawy, ze swoją EX. Gdyby było inaczej by walnął te śmierdzące starte obsrane majtki, do kosza na śmieci i o nich nie myślał ani sekundy dłużej, najwyżej by sobie wspomniał jak je nosiła i baraszkowali razem. 

Lecz na pewno by nie nosił nie wiem ileś tam dni w samochodzie majtek by jej je oddać, przyznam szczerze że pobieżnie prześledziłem wątek, bo takie tematy niezbyt mnie interesują ale chyba Still napisał (ale nie jestem pewien), że jeszcze jakieś elementy garderoby tam były (lub ktoś inny), tym bardziej sprawa jest nie przepracowana ;) 

32 minuty temu, karhu napisał:
50 minut temu, SzatanKrieger napisał:

co by bracia doradzili?

To popros panie z rezerwatu,niech zaloza temat,a sie przekonasz.

Może i założę :D a tak naprawdę nie o to chodzi i wiesz o tym @karhu :) 

32 minuty temu, karhu napisał:

Dla mnie jak by oddawala w taki sam sposob majtki to bym sie zapytal czy wyprane.

Uważasz, że gdybyś nie miał emocji związanych z eks jeździł byś z jej majtkami by jej oddać? Moim zdaniem piszesz do niej smsa, że znalazłeś elementy jej bielizny i niech wpadnie w ciągu 14 dni by je odebrać bo jak nie to wywalisz do śmieci, bo do niczego Ci jej majtki nie potrzebne i tyle.

 

Tym bardziej nie trzeba robić syfu kobiecie, z którą ma się dziecko bo będzie jeszcze bardziej nastawiać negatywnie do ojca, co by nie mówić dziecko zawsze będzie łącznikiem tych dwóch. Więc wolałbym w miarę jakieś sensowne relacje utrzymywać o ile by dało radę a nie dolewać oliwy do ognia.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

którą ma się dziecko

To nie ex żona a ex dziewczyna i dziecka z nią nie mam. Bynajmniej nic mi o tym nie wiadomo.

Do twojej świadomości. Wyraźnie napisałem w temacie, iż nie widziałem gacha w aucie. Czytaj ze zrozumieniem, a nie wyciągasz słowa z kontekstu.

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mac napisał:

Słabe zagranie. Typowe szukanie konfliktu z twojej strony, albo czegoś pod jakąś dziwaczną satysfakcję.

To się nazywa wychodzenie ze strefy komfortu :D- (żart) raczej łechtanie własnego ego.

Co autor tematu chciał osiągnąć?Nie wiem, choć się domyślam.

Ja bym wyjebał te gacie i tyle.Intrygi niech sobie damy toczą same.

Dla mnie to strata czasu i energii.

 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Nikt z Was nie urozmaica sobie życia jakimiś "żartami". Bo dla mnie zachowanie założyciela tematu to zwyczajny żart. Rozumiem oburzenie, jakby @Still kupił takie majtki na allegro, ponosił tydzień by wyglądały na zużyte, śledził byłą przez pół roku i po upewnieniu się, że siedzi z gachem wręczył by jej majtki z telefonem w ręku. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Still napisał:

Możecie wierzyć lub nie Normalnie nie robię takich akcji, No miała pecha dziewczyna ?

WIERZYMY!....spoko...klasyka w pewnym sensie.

 

Jak zrobiłeś? Skoro nie normalnie?

Wstałeś na jednym palcu, przyklejony do szyby niczym glonojad?

 

Raczej Ty szczęście, że typ z rękami nie wyskoczył.

 

Wracając do artefakty 'różowych' majteczek......najwyraźniej część braci'mniejszych' nie wie jak działa zazdrość na 'konkurencję samiczek'.

 

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Jaka reakcja by była na forum gdyby to kobieta zrobiła taki temat i taką akcję, co by bracia doradzili?

O curwa!!!

Serio? 

....one bez przerwy robią 'sikanie na hydrant'....tylko najwyraźniej tego nie znasz/zauważyłeś.....

 

....na baletach 'mis' trzyma torebkę A foczka tańcuje.....trzymanie się za rękę na spacerze(mam go w garści)

 

TERAZ TAK kminie'xx' @Still aby tak dalej.

Pełen flowwww.

AROGANCJA na pograniczu SAMOAKCEPTACJI!!!

 

SZA CUN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rarek2 napisał:

Uwielbiam takie akcje

Takie cyrki urządzać, nie lepiej się było zamienić,  np. po seksie, wziąć jej majtki i dać swoje ? Ja tak zrobiłem, dziewczyna mi powiedziała, że mnie poj##ało. Nie chciała po dobroci, to sobie wziąłem jako swoje trofeum kulturalnie. I po prostu zamieniliśmy się.

12 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Jaka reakcja by była na forum gdyby to kobieta zrobiła taki temat i taką akcję, co by bracia doradzili?

Specjalnie przez tydzień bym nie zmieniał, jakbym wiedział, że mi weźmie majtki, przynajmniej miała by zapach bardziej intensywny na pamiątkę.

10 godzin temu, horseman napisał:

Serio? Nikt z Was nie urozmaica sobie życia jakimiś "żartami".

Bruno na przykład. Wariat jeden.

 

 

14 godzin temu, mac napisał:

Nie popieram. To nie jest śmieszne, tylko żałosne.

Co kto lubi :)  Ja tam wolę strzelanie bąbelkami z folii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maninblack napisał:

Ja bym wyjebał te gacie i tyle.Intrygi niech sobie damy toczą same.

No i to jest właśnie clue całego tematu. Zgadzam się też totalnie z @mac, aż się dziwię że tutaj na tym forum jest tyle oklasków na takie zachowanie. Takie akcje są domeną kobiet, co z męskim punktem widzenia ma tyle wspólnego co nic.

 

Po wpisach i zachowaniu @Still (np. szumne zrobienie sobie przerwy od forum) widać że ma dużo nieprzepracowanych rzeczy, a nieprzepracowane zaburzenia sobie ładnie grają w pokera. Może właśnie dlatego kobiety lubią jego towarzystwo, a sam autor tematu dobrze się czuje w karuzeli emocji, co np dla mnie byłoby bardzo wyniszczające, a na taką planowaną akcję z majtkami po prostu szkoda by mi było grama mego czasu i atencji. 

 

Oczywiście każdy prowadzi swoje życie jak mu pasuje, więc nie jest moją intencją wbijanie szpili bratu @Still, jeśli mu tak dobrze, fine with me. Martwi mnie tylko że wejdzie tu jakiś świeżak, poczyta sobie i pomyśli sobie jakie to CHADowe zachowanie, że sobie zalicza i z podziwem będzie markować zachowanie, tymczasem prawda jest zupełnie gdzie indziej. 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne podbijanie ego. Nie na tym polega bycie silnym w samym sobie.

 

Majtki w kosz i po temacie a nie jeżdżenie jeszcze w schowku z nimi. 

Z jednej strony mówi się o tym by o byłych zapominać, nię kręcić z nimi tematów po rozstaniu, a tu oddawanie majtek.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby taki ruchacz z Ciebie @Still , a tym tematem, to tak trochę, zamiast rycerza na białym koniu, objawił się rycerz na białym koniu z majteczkami w ręce. 

 

Bez urazy, ale wobec użytkowników z tak mocną reputacją, oczekiwania są odrobinę wyższe. 

 

Nic osobistego, luźna obserwacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Po wpisach i zachowaniu @Still (np. szumne zrobienie sobie przerwy od forum) widać że ma dużo nieprzepracowanych rzeczy, a nieprzepracowane zaburzenia sobie ładnie grają w pokera. Może właśnie dlatego kobiety lubią jego towarzystwo, a sam autor tematu dobrze się czuje w karuzeli emocji, co np dla mnie byłoby bardzo wyniszczające, a na taką planowaną akcję z majtkami po prostu szkoda by mi było grama mego czasu i atencji.

Autor tematu szuka atencji, gdzie tylko może. Powtórzę się, ale to jest poziom ściany hańby, albo zbliżony i to bardzo. Reputacja użytkownika i lajki (zdobywane, jak widać za takie gówno) to nie mają żadnego znaczenia :) Już nie, od dawna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, mac said:

Autor tematu szuka atencji, gdzie tylko może. Powtórzę się, ale to jest poziom ściany hańby, albo zbliżony i to bardzo. Reputacja użytkownika i lajki (zdobywane, jak widać za takie gówno) to nie mają żadnego znaczenia :) Już nie, od dawna.

Zgadzam się.  @Still Po tej ilości reputacji nie spodziewałbym się takiego tematu ale teraz już wiem, że ilość lajków na forum nie idzie w parze z jakością. Dla mnie żałosny numer. Post w stylu "patrzcie jakie mam zajebiste poczucie humoru". Dla wszystkich którzy powiedzą, że jestem drętwy, ok wole być drętwy niż wozić majtki mojej ex u siebie w samochodzie i myśleć jakby tu ich nie oddać w sumie nie wiadomo po co. Tak za nią tęsknisz, że chciałeś jej o sobie przypomnieć? Niby piszesz, że nie ale zachowałeś się tak jak często zachowują się kobiety. Mówisz jedno, robisz drugie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

Reputacja użytkownika i lajki

Chłopie masz coś do mnie? Zapraszam na priv. Ale nie, niech inni zobaczą, jak mu dopierdalam ;) W końcu, twoja reputacja, na to Ci nie pozwala :) Wybierasz męskie podejście :)

 

 

 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still tak na przyszłość: może z takiej akcji z oddawaniem jakiś majt można jeszcze skręcić seksik z eks, o ile oczywiście tego byś chciał. Jakiś telefon, że masz majty do oddania, jakaś dobra gadka, etc. ;).

Chyba, że definitywnie wykreślasz pannę z życia i wtedy gacie do kosza, lub do skrzyni w piwnicy jak ktoś lubi kolekcje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.