Skocz do zawartości

Wysyp grup dla dziewczyn rozbierających się w internecie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od pewnego czasu zauważyłem, że na FB pojawiły się nowe grupy, w których to dziewczyny (głównie w wieku 17-23 lat) pokazują dużo ciała jak i oczywiście swoje miejsca intymne, lecz w sposób taki, aby grupa nie została zbanowana. Są również serwery na oddzielnych aplikacjach, na których pokazują się całkiem nago bez żadnych skrupułów. 

 

Jako, że są one mniej więcej w moim wieku, a mam 19 lat, to jest to dla mnie dosyć nietaktowne zachowanie z ich strony, a same zdjęcia wywołują często niesmak kiedy je przeglądam, mimo, że dziewczyny są bardzo ładnych kształtów, ale twarz jest zawsze zakryta, czy to telefonem, czy zamazana. 

 

Zgaduje, że sprawa się tak rozwija poprzez znudzenie, gdyż od kilku miesięcy nie chodzą do szkół/do pracy/na studia, a tak samo nie mają się jak pokazywać mężczyznom w realnym świecie i szukać atencji. 

 

A wy co o tym sądzicie? Jak się zapatrują na to bardziej doświadczeni bracia? Panie również proszę o odpowiedzi. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chains nuda i siano we łbie.

Gdzie te wszystkie młode dziewczęcia, które przetoczyły się przez forum i nie zainteresowało je nic innego niż ich temat(właśny czubek nosa). Wygineły śmiercią naturalną. Nikt im nie kadził to założyły grupe na fb. Na złość ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe znudzenie i próba dowartościowania się. Prywatnie, do bliższej osoby, nie mam nic przeciwko soft'om, lecz takie prawie publiczne jest dość nieodpowiedzialne i tyle. Atencyjność nie umiera, lecz można ją pozyskiwać ciut mądrzej niż od rzeszy mężczyzn rozbierając się. 

 

Nie gorszy mnie to specjalnie, taki urok internetu. Nie popieram, ale w sumie co mnie to- ich odpowiedzialność i ewentualny płacz. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wojkr napisał:

Prosta i szybka kasa, no i nuda wraz z brakiem pomysłu na siebie.

Właśnie chodzi o to, że zdjęcia są całkowicie za darmo. Nie mają żadnego serwisu z "pakietami zdjęć", czy coś w tym stylu. 

 

Co do grup, są one prywatne i ktoś z znajomych musi nas do nich zaprosić lub musimy mieć linka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, NimfaWodna napisał:

ins nuda i siano we łbie.

Z tego, co pamiętam sama wstawiałaś tu zdjęcie swojej dupy...

Kto jest bez winy niech pierwszy podniesie rękę. 

 

Założę się, że moje półnagie zdjęcia też gdzieś krążą w Internecie raz wrzucone... 

Z tym, że wtedy zadawałam się z jednym fotografem, i to było jego portfolio.

Sama sobie nagich fot nie robiłam, a mam podobno idealne ciało do fotografowania. 

Niejeden koleś błagał mnie, żebym mu zapozowała. 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Aż strach pomyśleć, co dzisiejsza 19 ma w głowie.

 

Pragnie luksusu, a w domu bida. Jedyna szansa to cipa, więc trzeba wycenić towar.

Na zdjęciach często widać dosyć dużą biedę (także umysłową) i syf. Porozwalane łóżka, wszystkie ubrania na podłodze, pełny kosz w tle itd. Tak samo jednym z ulubionych miejsc do robienia sobie takich zdjęć są łazienki. W nich także widać, że nikt nie dba o dom lub bardziej mieszkanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.