Skocz do zawartości

Ilość seksu


KrólowaŁabędzi

Czy jesteś zadowolona/y z ilości seksu, jaki masz?   

121 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolona/y z ilości seksu, jaki masz?

    • Jestem sam i jestem zadowolony z ilości seksu
      11
    • Jestem sam i nie jestem zadowolony z ilości seksu
      42
    • Jestem w związku i jestem zadowolony z ilości seksu
      40
    • Jestem w związku i nie jestem zadowolony z ilości seksu
      12
    • Jestem sama i jestem zadowolona z ilości seksu
      2
    • Jestem sama i nie jestem zadowolona z ilości seksu
      3
    • Jestem w związku i jestem zadowolona z ilości seksu
      8
    • Jestem w związku i nie jestem zadowolona z ilości seksu
      3


Rekomendowane odpowiedzi

25 minutes ago, bassfreak said:

Zdarzają się wyjątki moja ex wyglądała właśnie tak wielki biust, Wielka pupa i duże biodra a talia dość wąska w dodatku była ciemna i też czarne włosy, jej ojciec był "cyganem" i tylko z tej strony mogła mieć takie geny chociaż jej matka miała takie same kształty. 

 

Hehe jakbyś moja matkę opisał plus moja ma jeszcze zielone oczy. Kiedyś pomagało się rodzinie w polu przy sianokosach czy żniwach, to pamiętam, że matka z siostrami zdejmowały bluzki i robiły w samych stanikach. Nie było czegoś takiego jak bikini, a staniki to nie były jak dwa sztywne hełmy jak dzisiaj tylko były z koronki, czy jakiej bawełny, cienkie, przezroczyste. To caaaala wieś pomagała ossstro ? Sąsiedzi aż się palili do pomocy. Wtedy tego nie rozumiałam oczywiście.

Teraz wszystkie babki chcą być mega szczupłe, a cyc czy dupsko to tłuszcz przecież. Wiec coś za coś. W ogóle mam wrażenie, ze jest coraz więcej kobiet z wąskimi biodrami (chodzi mi o kościec), jakbyśmy się genetycznie zmieniali w taka sylwetkę unisex.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Still napisał:

I tak wracając do tematu. Tak po czasie, ze swoją świadomością i podejściem, jak widzę parcie na sex min. @bassfreak( bez urazy)  to mogę spokojnie usiąść, wcinać popcorn :) i obserwować ;)

 

 

Lepiej trzymaj kciuki za mnie ewentualnie może jakaś modlitwa w mojej intencji :lol: jak w końcu znajdę to czego mi trzeba to nie będzie już mojego pierdolenia na forum o ruchaniu.

16 minut temu, Colemanka napisał:

 

Hehe jakbyś moja matkę opisał plus moja ma jeszcze zielone oczy.

No kurna jednak ideały istnieją :D

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Still said:

Trochę Cię rozumiem. Swego czasu miałem zajebiste parcie na dymanie. A dlaczego? Chciałem rekompensować sobie utratę poczucia wartości, wywołane przez rozwód. Chłopaki mi to na forum pisali, nie docierało to dla mnie. Teraz mam inny punkt widzenia. Ale człowiek dochodzi do takich wniosków po czasie. Sam musi się z tym zmierzyć oraz sam musi wygrać ze swoją podświadomością.

 

Zaraz będzie że się wypytuję o wrażliwe dane no ale jak tu nie zapytać jak ktoś sam mówi. Nigdy nie słyszałam żeby rozwód wywołał u kogoś utratę poczucia wartości? Żal, ból, rozgoryczenie, wściekłość, nie wiem, nie zadaje nawet pytania. Jeśli chcesz, to rozwiń proszę. I czy już je odzyskałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Colemanka napisał:

Nigdy nie słyszałam żeby rozwód wywołał u kogoś utratę poczucia wartości?

Bo jesteś kobietą i mylisz jak kobieta, ot co.

 

Ale odpowiem Ci. Jeżeli w związku jesteś dajmy na to szczęśliwa, a raptem znajduje się inny fagas, w twoim przypadku kobieta, i idzie do drugiej osoby, to znaczy że jest lepsza. Twoje poczucie wartości jako człowieka, spada maksymalnie w dół. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Zielonooka napisał:

@bassfreak a byś wziął taką dziewczynę, o której pisałeś (z taką figurą, ładnymi włosami itp), ale by miała brzydką twarz? Nie średnią. 

Raczej nie chociaż brzydka twarz to trochę pojęcie względne musiał bym zobaczyć na żywo kogoś po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Coraz mniej się udzielam na forum, coraz więcej tematów ruchanes czads/nieruchanes normiks (swoją drogą jakie nazewnictwo- ,,normik”).

I większość dyskusji zaczyna lecieć w tym kierunku. Nie wiem może stary się robię i nowe pokolenie zaczyna być widoczne ale niestety, śmiem twierdzić, że poziom spada.

 

Po prostu lato. :angry:

 

Bez związku i niezadowolona z tego powodu, ale randkuję, niestety jako że pracuję od południa do ok. 22 to nie bardzo jest kiedy się spotykać, bo zazwyczaj wszyscy pracują w innych godzinach. Jestem zmuszona zwiększyć przerób w wolne dni. xD I.. dobrze.

 

I tutaj moja rada dla @bassfreak, nie chcesz skorzystać z div, a nie chcesz by dziewczyny uciekały gdy wyczują u Ciebie desperację itp., to OD RAZU umawiaj się z min. DWIEMA równolegle, wówczas będziesz zadowolony że jest jakiś progres i masz wybór, nie będziesz miał takiego ciśnienia na konkretną osobę więc zlejesz wszystkie foszki (zupełnie nie wiem czemu skojarzyło mi się z zalejesz wszystkie loszki xD), będziesz miał lepsze samopoczucie i będziesz przez to lepiej odbierany. Nazwijmy to efektem Casanovy. :) (nie namawiam w tej chwili do zdrad)

 

A niektórzy mogą sobie bredzić że sex nie jest ważny (chociaż sex to nie masturbacja, nie chodzi tylko o przyjemność tylko są w nim zawarte inne rzeczy jak np. czyjaś atencja czy ogólnie ważna jest cała relacja), ponieważ już się przyzwyczaili i prawdopodobnie wcale nie odczuwają jakiejś dużej przyjemności z sexu

https://www.rooshv.com/do-not-seek-out-pleasure

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tytuschrypus napisał:

Noszę się z zamiarem założenia tematu o pewnych trendach na forum

Nie rób tego bo urazisz co wrażliwszych użytkowników i pójdzie urlop za naśmiewanie. Nie można mówić tu już nic po męsku. 

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Lepiej trzymaj kciuki za mnie ewentualnie może jakaś modlitwa w mojej intencji :lol: jak w końcu znajdę to czego mi trzeba to nie będzie już mojego pierdolenia na forum o ruchaniu.

Widzisz... Ktoś ze starej gwardii by ci pomógł i podoradzał, ale dziś napierdalałeś się ze zlotu więc przybij piątkę z królem ssania bananów i może modlitwa ci pomoże. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

 

Nie śmiałem się ze zlotu tylko głośno pomyślałem bo z mojego punktu widzenia ci co mają na forum takie powodzenie kobiet muszą w jakiś stopniu dobrze wyglądać. Chyba nawet @Analconda widział kilka osób z forum i sam powiedział że jest kilka dobrze wyglądających osób no ale po nikach nie wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tomko napisał:

Widzisz... Ktoś ze starej gwardii by ci pomógł i podoradzał, ale dziś napierdalałeś się ze zlotu więc przybij piątkę z królem ssania bananów i może modlitwa ci pomoże. 

Nie mów tak ostro, bo zranisz uczucia "wymówkowców"... Weź przestań, jak tak możesz ofensywnie się zachowywać?! :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Amperka napisał:

A to masz sporo czasu. Młody jesteś :) najlepsze lata przed Tobą. Naruchasz się jeszcze za dwóch - oby tylko Ci się chciało.

 

 

Chciałbym, żeby tak było. Mam 23 lata, zaraz znów do roboty (poza Polske) i nie ma gdzie kogo poznać. Narazie czas na rokse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zielonooka napisał:

@bassfreak a byś wziął taką dziewczynę, o której pisałeś (z taką figurą, ładnymi włosami itp), ale by miała brzydką twarz? Nie średnią. 

Oj, oj, ja widzę co Ty kombinujesz @Zielonooka

 

3 godziny temu, bassfreak napisał:

Raczej nie chociaż brzydka twarz to trochę pojęcie względne musiał bym zobaczyć na żywo kogoś po prostu.

Tak jest, do boju @bassfreak

 

You Got This Come On GIF

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Still napisał:

A @bassfreak ma jaja, aby zmierzyć się ze starszyzną?

 

1 minutę temu, Tomko napisał:

To się okaże...

Nie czaje co macie na myśli? Na zlocie w tym roku mnie nie będzie. A arena walk zrobiona przez @Mosze Red nie na moje nerwy.

 

Chyba że jest za późna godzina i ja czegoś nie czaje wybaczcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Quo Vadis? napisał:
17 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

Tak dochodzimy, do momentu w którym kobieta 30+ śmie powiedzieć, że ma wymagania, lub spytać o mieszkanie czy samochód, gdzie za jakieś 2 jej akcje na rynku matrymonialnym sięgną 0

Nie, ma nie mieć wymagań i dawać dupy każdemu. Co ja czytam ?

 

Nie wspominałem o "dawaniu ..", cały mój post traktuje o bańce spekulacyjnej jaką jest SEKS, który, jak pokazuje ankieta jest niesatysfakcjonujący, jest go mało czy to mało czy dużo satysfakcjonującego, lub po prostu nie ma go wcale! Ale mężczyzna w "związku" cały czas ponosi koszta, bez względu czy seks jest, czy nie ma i czy jest dobrej jakości, czy złej. 

 

Bo, co mężczyzna ma zrobić powiedzieć: od kiedy nie uprawiamy seksu, chciałbym kochanie abyś nie wsiadała do mojego samochodu, lub partycypowała w każdym koszcie z wiązanym z jego obsługą? Czy, może: odkąd przytyło Ci się jest, to jednoznaczne z tym, abyśmy wszystko z dokładnością do 10 groszy dzielili po prostu sprawiedliwie w imię równouprawnienia!

Mężczyzna cała czas płaci, bo stworzyliśmy świat, w którym za samo towarzystwo kobiety płacisz. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bassfreak Odwagi!!! Jedź na zlot. Co tracisz? Najwyżej drugi raz nie pojedziesz. A może to będzie punkt zwrotny w Twoim życiu. To kurde tylko życie. Za kilkadziesiąt lat Ciebie nie będzie, a świat się dalej będzie kręcił - nawet nie zauważy Twojej nieobecności, więc co Ci szkodzi. Trochę Cię chłopaki ogarną, do boju.

Musisz obudzić w sobie trochę spontaniczności - jakbym była młodszą panną, to bym Tobą potrząsnęła, bo aż mnie samą trzęsie, jak czytam tę ogólną niemożność wszystkiego ?

 

Fajny z Ciebie facet, ale ikry brak :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj numer konta i dwie stówy Ci przeleję, ale masz jechać :P I mówię serio. Tylko MASZ JECHAĆ!!!!

 

Po prostu podskórnie czuję, że to może być ten moment dla Ciebie. Dawaj numer konta i nie marudź :P

 

 

Hahhaa, pewnie zaraz mi napiszesz... "dwie stówy... co ja sobie za to kupię? Waciki?". Ale już zawsze coś, resztę dozbierasz.

Edytowane przez Amperka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.