Skocz do zawartości

Nick i pseudonim - jak wpływają na nasze życie?


Rekomendowane odpowiedzi

Mi nick- starożytny się podoba i kojarzy z Pompejami. Można tam zwiedzić dobrze zachowany, starożytny burdel. To był zabytek, który mnie tam najbardziej zainteresował. Tak mi się jakoś skojarzyło. Przepraszam, jeśli uraziłem.

 

W porządku.

 

Swoją drogą, ciekawie by było w takim miejscu na nowo zainstalować dom uciech. Miałby klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assasyni, islamska sekta zabójców owczesnych wysokich ranga politykow itp...

Przygotowywali idealnie wrecz dopracowana operacje likwidowania ludzi...

Znani ze swojej odwagi, nieustepliwosci, nieprawdopodobnej wrecz intuici...

Hmm...duzo z tych cech sam posiadam, lubie dokladnie analizowac, dopracowywac do minimalnych szczegolow zadanie...Jestem wybitnie spostrzegawczy i doskonale czytam mimike, mowe ciala...:)

Niestety czesto tez podobnie jak Assasyni bywam msciwy i co sie z tym wiaze pamietliwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, liczy się to, jakie Wy macie skojarzenia. Jeśli nick kojarzy się wam z siłą, spokojem, szczęściem, dobrobytem - to ok. Jeśli nie, warto coś zmienić by się samemu nie programować na nieszczęście.

 

Arox mi się z papugą skojarzyło, bo ary brat miał kiedyś  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marku,

 

To że prawnik, to jasne - taki zawód i z praktykowania go chomikuję środki na żytni chleb z masełkiem i łyk rozcieńczonego wodą winka.

Ale rabin? Owszem, lubię czosnek, kuchnię śródziemnomorską i doskonale wiem na czym polega procent składany - ale jak mamę kocham,

kuchnia kosher, fikuśne pejsy i czarne kapelusze są mi raczej personalnie niedopasowane ;) Co najwyżej jest to korelacja z zebraną wiedzą i

doświadczeniem oraz późniejszym jej wykorzystaniu ku dobru naszej izraelickiej gminy i poszczególnych Braci starozakonnych ;)

Swoją drogą w realu parę razy spotkałem się z terminem 'Wujek Dobra Rada' na zabawne określenie mojej osoby.

 

Nick ma proste wytłumaczenie. To co pisze, moje opinie i zdania są na wskroś odzwierciedleniem własnego doświadczenia, wiedzy i rozumu.

Ergo - totalnie subiektywne. Widzę to właśnie tak a nie inaczej - ktoś inny może to widzieć całkowicie odmiennie, bo tak mu wychodzi z jego

doświadczenia, wiedzy i obróbki w szarych komórkach. Subiektywnie znaczy również bez zadęcia do narzucania punktu widzenia jako

jedynie słusznego i obiektywnego w sprawie. Kto chce - przeczyta i zapozna, kto chce - skorzysta, kto nie chce - nie skorzysta.

Wolnoć Tomku w swoim domku :)

 

Subiektywny aka rabin Wujek Dobra Rada :D

Edytowane przez Subiektywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wspomniałem o Pogromcy wdów i sierot :) Nick renesansowy, oryginalny  :lol:  Mi się osobiście kojarzy z biblijnym sędzią, co pastwił się nad maluczkimi, ale uległ błaganiom starszej kobiety i jej odpuścił. Czyli surowy i zły, ale jeszcze nie utwardzony do końca.

 

ZdzisławBeton - zależy z czym Ci się kojarzy beton. Jedni kochają wylewki, drudzy na betonie stracili uzębienie.

 

MrBroken - teraz jesteś z nami i nie tłamś się, jesteś już uzdrowiony. Zmień nick i powstań z kolan - jakby co napisz jaki chcesz, to zmienimy. I pisz się z dużej litery, szanuj się chłopie, dlaczego kurwa masz się nie uważać za Panisko? Bo nie wypada? A kto kurwa reguły Ci ustala? Sam je ustalaj i ponoś konsekwencje. Możesz się nazywać pełny siły, radosny i wyzwolony, albo dewastator frajerów :)

 

Assasyn - pamiętaj że ci wojownicy byli manipulowani przez haszysz, wykorzystywani ponieważ w sumie byli naiwniakami. Starzec z gór załatwiał sobie własne dile, a młodzi faceci wierzący w raj po śmierci ginęli na torturach skomląc z bólu. I nie uważam by ten nick Ci pasował - jesteś czyimś narzędziem, obiektem manipulacji? To kto Tobą steruje i rządzi, bo assasynami rządzono. Dla Ciebie to najgorszy możliwy nick. Wybierz raczej kogoś silnego, ale autonomicznego i silnego duchowo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowo Pakal pochodzi od nazwiska władcy państwa - miasta Majów, obecna nazwa Palenque, K'inich Janaab' Pakala, zwanego Wielkim. Taki mały odruch megalomanii. :D Żartowałem. Od zawsze pamiętam wygląd steli - płyty nagrobnej tego władcy, wypatrzyłem ją w którejś z książek Ericha von Danikena. i tak mi już zostało. Literka T. to początek imienia Tomek.

 

astronauta_palenque.gif

 

avatar przedstawia obraz związany z ayahuascą. :D

Zawsze fascynowała mnie kultura cywilizacji prekolumbijskiej Ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie parafialne. Dzięki uprzejmości naszego Big Boss'a Marka, przechrzciłem się ostatecznie z - dosyć pochopnie wybranego - 7even na jednego z moich ulubionych i najbardziej intrygujących czarnych charakterów.

To forum jest jedynym, na którym się udzielam w polskim internecie, więc uznałem, że i pseudonim powinien być odpowiedni.  B)

 

A sam Fantomas to fikcyjny bohater wielu filmów (w tym komedii) i komiksów. Jest silny, tajemniczy i bezwzględny. Człowiek kameleon.

W dodatku pewien zespół muzyczny, który bardzo cenię, nazywa się dokładnie tak samo.

 

Kojarzycie dżentelmena?  ;)

342309.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.