Skocz do zawartości

Poprawność polityczna...


Chrumkacz

Rekomendowane odpowiedzi

ot i caly norweski "raj"

lewactwo komunizm w czystej postaci

 Kryss

 Ja już opisałem, to co myślę ale w wątku o Gównie Wyborczym.

 

Masz po części rację, pewnie wiekszą ode mnie bo tam mieszkasz.

Ja jak byłem to tylko na północy, bliżej Bodo i Tromso.

Słyszałem o tym ,że zabierają gdzies dzieci z rodzin w Norwegii - ale myslę, że to w większości jest celowo nagłaśniane.

To zwykła praopaganda, abyśmy tam nie pouciekali ;) .

Tego sie boją ,to fakt, jest tam już za dużo obcokrajowców.

Tam gdzie ja byłem nikt nikomu dzieci nie zabierał, a wyznania różne.

Ciapatych fhój, a nikt nic nikomu nie narzucał.

Tak więc sami Norwegowie mówili, ze coś jest "not understood" ;) .

 

P.S. Jak jest na południu, nie wiem !!!!

Edytowane przez SledgeHammer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest?

masz you tube wpisz "barnevernet norge" i oglądaj i czytaj.......milej lektury

na polnocy jest male zaludnienie,to i pewnie mniej przypadkow i może bardziej uzasadnione,

 

to nie jest ochrona dzieci ,tylko pozyskiwanie ich,i naprawa zjebanych przez mnożenie wsobne genow,widziales ile tu jest upośledzonych ludzi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest celowe rozpierdalanie i dyscyplinowanie rodzin....."masz wychowywać swoje dziecko tak  jak my chcemy,albo my i tak je wychowamy bez ciebie"

preteksty sa czasem idiotyczne......bo za starzy,za glupi,     a czasem zwykla zlosliwosc lub pomowienie,to jest naprawdę państwo w państwie,nikt i nic im nie może zrobić.

i gigantyczna kasa na to idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym ,że zabierają gdzies dzieci z rodzin w Norwegii - ale myslę, że to w większości jest celowo nagłaśniane.

 

Mało to u nas sytuacji, gdzie z jakiś powodów brakuje rodziców, a dzieci zamiast pójść na wychowanie do dziadków czy bliższej rodziny idą do domu dziecka, bo władza sądownicza najczęściej stwierdza, że tacy krewni nie mają środków finansowych na utrzymanie wnuka - a dużo większe pieniądze na utrzymanie dziecka są wydawana w placówkach opiekuńczo - wychowawczych i z tym jakoś problemu nie mają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ci aktywiści, popełniają jeden podstawowy błąd. islamiści bazują na zastraszeniu siłą i liczebnością, widać nawet na tym filmie.

 

Taka grupa aktywistów, powinna wyglądać tak, że idzie 30 szerokich w barach, wysokich chłopów i kilka kobietek rozdających ulotki ;)

 

Zupełna inna reakcja niż na farbowaną lalę i kilku panów z nadwagą by była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacy chuligani? Angielscy? Nie ma...Kaniec kancerta nie budjet...

 

Rozmawialem z mlodymi angolami na temat ich legendarnej chuliganki...

 

Otóz najwieksze fazy rozwoju i sławy tych bojówek to lata 90-te...

 

Od kilkunastu lat rząd wzial im sie do dupy i przypierdili takie kary, ze odechcialo im sie zabaw na stadionue...

 

Bija sie nadal, i nadal przoduja w tym ekipy z Londynu(WestHam, Chelsea,Milwall)

Ale to wszystko rozgrywane jest gdzies w kanalach i podziemiach...

 

Anglicy twierdza ze wschodnia chuliganka to profesjonalizm, treningi bokserskie, czesto powiazanie z mafia, mma, silownia i inne...

 

Teraz jak Anglicy sie bija, to ide wpierw do baru, wypija po dwa piwa i wtedy zaczynaja...

 

Obserwujac troche ten temat, z polskimi ekipami nie maja zadnych szans...

 

Mocne sa ekipy z Bałkanów i Turasy z Galatasaray...

 

Anglicy odpadaja, aczkolwiek paru kozakow można znalesc...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.