Skocz do zawartości

Przykłady lewicowego programowania społecznego w Matrixie


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Źródła tego nowotworu są powszechnie znane (wcześniejsze niż "Paryska Wiosna '68"), ale obserwacja tego zjawiska i jak ono postępuje jest z jednej strony czymś fascynującym, z drugiej - przeraża. Netflix to dobry przykład. Chyba najbardziej ze wszystkich serwisów streamingowych ma obsesje na punkcie przemycania progresistowskich treści, szczególnie w najnowszych produktach (jest tam tego o wiele więcej jak dla mnie niż na polskich wersjach Amazon Prime czy HBO Go).

 

Ot, taki w sumie sympatyczny i zabawny serial, Modern Family. W swoim czasie był przełomem, pokazując nad wyraz sympatyczną parę homoseksualistów, którzy zaadoptowali dziewczynkę z Wietnamu. Z tym serialem jest ogólnie ciekawa sprawa, bo oberwał paradoksalnie również od feministek. Dlaczego? Bo pokazywał kobiety (żony), które nie pracowały zawodowo, zajmując się rodziną i domem. A serial pokazuje amerykańską klasę średnią i wyższą klasę średnią. Tzn. klasę średnią w jej realnym rozumieniu, nie tych bzdur, powszechnych w naszym kraju, w którym klasa średnia = średnia krajowa.

 

Ale MF to już starsza produkcja. Tych nowych na N, w rodzaju obleśnego Sex Education nie da się już oglądać.

 

W dzisiejszej rzeczywistości nie miałyby szans powstania takie arcydzieła, jak chociażby serial "MASH", ze swoim tragicznym, groteskowym, antywojennym przesłaniem, rodem z Paragrafu 22 czy "Allo Allo". Aż dziw, że South Park jest nadal emitowany : )

 

Ale N ma i perełki, jak "Nie ma jak w rodzinie" Billa Burra. Jeden z niewielu seriali, który oglądam tam nie w oryginale, ale z polskim dubbingiem, bo jest zajebisty. I zdecydowanie niepoprawny : )

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Obliteraror napisał:

W dzisiejszej rzeczywistości nie miałyby szans powstania takie arcydzieła, jak chociażby serial "MASH", ze swoim tragicznym, groteskowym, antywojennym przesłaniem, rodem z Paragrafu 22 czy "Allo Allo". Aż dziw, że South Park jest nadal emitowany : )

Albo legendarny świat według Bundych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wrotycz napisał:

Pranie mózgów od najmłodszych lat.

 

 

Fakt, że jest to artykuł z 2013 tylko pokazuje, że wojna o nasze umysły toczy się od dawna tylko dotychczas była lepiej ukrywana i mniej ostentacyjna.

 

Nie tylko PO, alias lewica laicka, ale też PiS, alias lewica katolicka, posługuje się aparatem państwa i państwowym monopolem edukacyjnym do szerzenia postępackich idei. Przypomnę tęczowe piątki („Tęczowy piątek” w szkołach. W imię powszechnej tolerancji zaserwują dzieciom homopropagandę)

 

 

 

Słuchaj ja miałem przez 15 lat tumanienie komuną w szkole . Tak tamtego systemu nienawidziłem, że jestem ostatnią osobą która by powiedziała ze popiera komuchów, teraz lub wtedy. A wtedy to było indoktrynowanie. Tak, mogę to powiedzieć po tych wszystkich latach, tak jak większość z tych obecnych blisko 50 latków tez pewnie może to powiedzieć (znam jestem w kontakcie, lepiej lub gorzej ludzie sobie radzą ale nikt nie ma wytatuowanej czerwonej gwiazdy na czole) .
Bardzo bym chciał zobaczyć te teraz pewnie 12-13 letnie dzieci które rzekomo padły ofiara tego "eksperymentu" z 2013 roku. Chciałbym o tym przeczytać choćby w internecie bo wiadomo, ze mainstream (czymkolwiek on jest w dobie Internetu) tego nie powie. 
Ale wiesz  coś mi się wydaje, ze o niczym takim nie przeczytam, nawet gdyby wszyscy Marcinowie Role i inni "prawdziwi dziennikarze" się na tym skupili.
To jest rozgrywanko polityczne, szczucie na ludzi,  nic więcej. Czy to Konfa z PiS które szczują na ludzi czy PO która kreci swoje biznesiki lub całkiem spore "geszeften" -nikt z nich tego nie wykorzysta, nie nagłośni bo tego po prostu nie będzie- nie będzie masowej transformacji dziewczynek w chłopców i na odwrót. Nie będzie ich więcej niż w 1978 roku kiedy bawiłem się w piaskownicy i parę dziewczynek wolało bardziej męskie zabawy a jeden koleżka mówił że chciałby do komunii w sukience. Żaden z rodziców nie robił wtedy z tego inby. Wszyscy jakoś wyrośli na porządnych ludzi, wykształconych ZA DARMO w komunie. Jedna z tych dziewczynek uczy WFu, druga jest dentystką. Chłopiec to dość znany i arcy-lubiany nauczyciel matematyki. Prywatnie zdeklarowany gej. Publicznie, osoba bardzo szanowana.

Teraz mamy tak podle czasy szczucia na innych, że przypuszczam, ze nie jeden wykształcony w internecie Sebastian z "armii Chrystusa" o ile widziałby w ogóle dzieci bawiące się w piaskownicy albo jego Oscarinio by mu to powiedział przy kolacji, prawilnie naprawiałby każde "zboczenie" ktore uznałby za konieczne do "naprostowania"  i wyruszył na krucjatę ...choćby do tej piaskownicy.

14 minut temu, Libertyn napisał:

Btw. MGTOW też jest lewicowy

Na maksa. Lewicowy (wiadomo dlaczego)  i do tego liberalny (bo nie chce nic od nikogo).

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie było narzędzi do manipulowania milionami ludzi jednocześnie i to praktycznie bez wysiłku.

Dlatego toczy się tak ostra wojna o kto kto będzie siedział przy klawiaturze i naciskał "Enter" zatwierdzając poglądy mające obowiązywać od jutra.

Nie ma tu ani fair play, ani demokracji, ani rozsądku, jest walka na zęby i pazury aż do zatłuczenia przeciwnika.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Personal Best said:
2 hours ago, Libertyn said:

Btw. MGTOW też jest lewicowy

Na maksa. Lewicowy (wiadomo dlaczego)  i do tego liberalny (bo nie chce nic od nikogo).

Jak można być jednocześnie liberalnym (mówię o klasycznym liberalizmie a nie liberalizmie w nazwie) i lewicowym? Przecież to niemożliwe. Takie slogany służą manipulacji i nabierają się na nie tylko ci bystrzejsi inaczej.

 

 

2 hours ago, Personal Best said:

Tak, mogę to powiedzieć po tych wszystkich latach, tak jak większość z tych obecnych blisko 50 latków tez pewnie może to powiedzieć (znam jestem w kontakcie, lepiej lub gorzej ludzie sobie radzą ale nikt nie ma wytatuowanej czerwonej gwiazdy na czole) .

To szczęśliwy człowiek z ciebie. Naprawdę wyjątkowy. Ja mam jednego "w domu". Wierzył w SLD, potem w PSL, potem w PO teraz w PiS... i zawsze z tego samego powodu - z socjalizmu.

Teraz już nie ma w co wierzyć, bo nie ma więcej partii w bandzie czworga.

 

 

2 hours ago, Personal Best said:

Bardzo bym chciał zobaczyć te teraz pewnie 12-13 letnie dzieci które rzekomo padły ofiara tego "eksperymentu" z 2013 roku

Może ich nie ma telewizji bo są jeszcze za małe... ale czekaj, a może już są...

 

cuties-768x461.jpg

 

 

Watch Our Documentary About Kids Being Raised Without Gender

 

 

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Personal Best said:

nie będzie masowej transformacji dziewczynek w chłopców i na odwrót

Wystarczy stworzenie realnej 7-10% mniejszości. Nie jest potrzebna masowa transformacja - i nigdy o to nie chodziło.

Nie chodziło o to by każdy chłopiec paradował w sukience - ale by spora część populacji oswoiła się z myślą, że jest to "normatywne".

42 minutes ago, Personal Best said:

nikt nie ma wytatuowanej czerwonej gwiazdy na czole

Ale wyniki SLD przez wiele lat trzymały się właśnie na tych magicznych kilkunastu procentach.

Złośliwie zaś można by dodać, że nawet dzisiaj oś socjaliści kontra pseudo-antysocjaliści, ma korzenie w epoce wychowania sprzed 1989r.

42 minutes ago, Personal Best said:

Bardzo bym chciał zobaczyć te teraz pewnie 12-13 letnie dzieci które rzekomo padły ofiara tego "eksperymentu" z 2013 roku. Chciałbym o tym przeczytać choćby w internecie bo wiadomo, ze mainstream (czymkolwiek on jest w dobie Internetu) tego nie powie. 

Trudny temat, bo masz rację - nikt nie mówi, że szpitale psychiatrii dziecięcej są przepełnione. O próbach samobójczych: https://www.focus.pl/artykul/samobojstwa-nieletnich-polska-na-drugim-miejscu-w-europie

Dane za 2017-2019 są z roku na rok gorsze: https://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/zamachy-samobojcze/63803,Zamachy-samobojcze-od-2017-roku.html

Nikt nie zajmie się sprawą gwałtu 14-latka na 13-latku, w szkolnej toalecie - ani tym, że sprawca potem próbował podciąć sobie żyły. Takie tematy się nie "sprzedadzą".

Jaki odsetek z tego można przypisać narastającej modzie na bycie "bi-" - nie ma takich badań, a przynajmniej ja ich nie znam.

42 minutes ago, Personal Best said:

Żaden z rodziców nie robił wtedy z tego inby.

Różnica jest taka, że wtedy było to uważane za "nienormalność" - i tym sposobem krzywdziło prawdziwych homosekualistów.

Teraz jest to uważane za "orientację" - i nikt nie wie, ile dzieci zostaje skrzywdzonych właśnie takim podejściem.

 

42 minutes ago, Personal Best said:

Teraz mamy tak podle czasy szczucia na innych

Każdy ekstremizm jest zły - bo jest fanatyzmem. Tylko że w imię walki z fanatyzmem, nie można tolerować pedofila prowadzącego zajęcia z edukacji seksualnej https://stronazycia.pl/edukator-seksualny-molestowal-8-letniego-chlopca/

Czy polityków, którzy dofinansowują w podstawówkach edukację w takim stylu :https://www.fronda.pl/a/lewatywa-przed-seksem-analnym,149055.html

 

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Obliteraror napisał:

Z której strony? Jak już, to wolnościowy. A współczesna lewica ma tyle wspólnego z wolnością, co krzesło z krzesłem elektrycznym.

A krzesło z krzesłem elektrycznym ma cholernie dużo wspólnego. 

 

I to i to jest w głównej mierze krzesłem. 

 

Cała wolnościowość jest lewicowa. Wszyscy liberałowie siedzieli zawsze po lewicy. Potem lewica podzieliła się. Pojawili się socjaliści, zieloni. Każdy z własną wizją wolności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę jeden pozytyw, gdy tylko będzie możliwe zmienienie płci na podstawie oświadczenia ja zmieniam płeć aplikuję na stanowisko w zarządzie firmy która wprowadziła sobie wymóg typu minimum 40% kobiet a potem idę wcześniej na emeryturę.

Edytowane przez Orybazy
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Libertyn said:

A krzesło z krzesłem elektrycznym ma cholernie dużo wspólnego. 

 

I to i to jest w głównej mierze krzesłem.

Nie, bo nie służą temu samemu, a podobieństwo wyglądu i nazwy nie jest tożsame z takosamością. Służą czemu innemu, więc to nie są takie same a nawet podobne rzeczy. Ludzie też są do siebie fizycznie podobni a jakoś nie mówisz, że są tacy sami/ci sami.

 

 

2 hours ago, Libertyn said:

Cała wolnościowość jest lewicowa

Rozumiem, że tak jest napisane w Kapitale, ale to nie czyni tego prawdą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, wrotycz napisał:

Że co?

 

Twierdzę, że lewica to są ci, którzy prą ku socjalizmowi. Sami to przyznają i mówią o tym wprost. Ich celem jest wprowadzenie socjalizmu a do czego prowadzi socjalizm to niech ci powie wybitny praktyk socjalizmu - Włodzimierz Eliaszewicz Lenin.

 

Paradoksalnie Stalin Lenin i reszta byli prawicowi. Ponure karykatury Rzymskich Cesarzy chroniących lud przed poprzednikami. 

 

Prawdziwą lewicę miałeś w Kronsztadzie. Bohaterów Rewolucji którzy śmieli zakwestionować nadrzędną rolę Partii Lenina i poszli za to na rzeź. 

Lewicę miałeś wśród zielonych (powstania chłopskie) a nawet białych wśród których byli zatwardziali monarchiści i socliberałowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byli prawicowi.

Komunizm to totalitaryzm, tak jak socjalizm, faszyzm, oligarchia, czy monarchia absolutna. To są wszystko totalniackie systemy a twierdzenie, że Lenin i Stalin byli prawicowi świadczy, albo o manipulacji albo o oderwaniu od rzeczywistości. Fakty o nich są znane i nie ważne jak bardzo będziesz zaprzeczał to ich nie zmienisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Libertyn said:

A krzesło z krzesłem elektrycznym ma cholernie dużo wspólnego. 

 

I to i to jest w głównej mierze krzesłem.

Znaczy się wszystko jedno ci jest na którym usiądziesz, tak?

Jeśli przy innych okazjach też olewasz te maleńkie różnice to sporo jeszcze będziesz się uczył.

Oczywiście o ile wcześniej nie usiądziesz na niewłaściwym krześle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, JoeBlue napisał:

Znaczy się wszystko jedno ci jest na którym usiądziesz, tak?

Jeśli przy innych okazjach też olewasz te maleńkie różnice to sporo jeszcze będziesz się uczył.

Oczywiście o ile wcześniej nie usiądziesz na niewłaściwym krześle.

 

Znaczy to tyle że wolność jednego może być tyranią innego. Cała lewica lgbtqwerty w zasadzie nic innego nie robi jak tyranizuje resztę w imię wolności pewnej grupy ludzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie tego się czepiam a rozwijał tematu nie będę, bo musiałbym napisać "Kapitał II".

Radzę ci tylko dokładniej pilnować tego co przekazujesz, bo sam się złapiesz w pułapkę swoich słów.

Nie odpowiedziałeś, czy ci wszystko jedno na którym krześle siądziesz.

A powinno być, bo różnica między nimi jest minimalna jak twierdzisz.

Jeśli nie potwierdzisz - powinieneś poprosić o skasowanie tamtego posta, bo wprowadza w błąd ludzi.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JoeBlue napisał:

Ja nie tego się czepiam a rozwijał tematu nie będę, bo musiałbym napisać "Kapitał II".

Radzę ci tylko dokładniej pilnować tego co przekazujesz, bo sam się złapiesz w pułapkę swoich słów.

Nie odpowiedziałeś, czy ci wszystko jedno na którym krześle siądziesz.

Jest mi wszystko jedno. Krzesło elektryczne jest niczym zwykłe krzesło. Jedynie to ustrojstwo zakładane na głowę robi różnice

9 minut temu, JoeBlue napisał:

A powinno być, bo różnica między nimi jest minimalna jak twierdzisz.

Jeśli nie potwierdzisz - powinieneś poprosić o skasowanie tamtego posta, bo wprowadza w błąd ludzi.

Nie skasuje. Bo to prawda. Krzesło to krzesło. Bez względu na to czy na nim pierdzi Elżbieta Sachsen Coburg Gotha vel Windsor czy uczniak w szkole albo jakiś skazaniec. Technicznie to to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Libertyn said:

A totalitaryzm per se jest prawicowy

Bez jaj! Ty udajesz takiego czy taki jesteś?

 

Komunizm zabił najwięcej ludzi w nowożytnej historii. Zaraz po nim faszyzm, tez nowożytny.

Każda z tych, totalitarnych ideologii była socjalistyczna, lewicowa, o czym mówili sami jej twórcy i przywódcy.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrotycz napisał:

Komunizm zabił najwięcej ludzi w nowożytnej historii.

Ojej. No i co z tego? Ja wiem że śmierć miliona to statystyka którą można machać w prawo i w lewo by dowieść że ci drudzy to źli. Ale świat nie jest taki prosty by zło było kwestią lewicy czy socjalistów

6 godzin temu, wrotycz napisał:

Zaraz po nim faszyzm, tez nowożytny.

Każda z tych, totalitarnych ideologii była socjalistyczna, lewicowa, o czym mówili sami jej twórcy i przywódcy.

 

I dlatego socjaliści lądowali w obozach? A Leopold w Kongo robił SPA a Ormian Turcy na herbatkę zapraszali. 

Totalitaryzm to totalitaryzm. Może być lewicowy lub prawicowy. Zawsze jest zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.