Skocz do zawartości

Panowie jak traktujecie kobiety w samochodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Mężczyźni  w większości przypadków podchodzą do mnie za kółkiem dużo bardziej wyrozumialej i spokojniej niż kobiety Ostatnio baba z dziećmi w jakimś suvie pipczała na mnie i wrzeszczała na całą mordę, pomimo iż przeprosiłam ją ręką z 20 razy. Normalnie miała ognie w oczach i mało co nie opluła sobie szyby. Horror.

 

Za to ostatnio dwaj panowie mi wyjechali! Jeden jakimś naprawdę drogim autem. Dałam z całej siły po hamulcach. Chyba spodobał mu się mój rozwalony tył w Audi i chciał go odwzorować w swoim autku za co najmniej 100-200k. Nieopłacalne ryzyko to było proszę Pana. Życzę większej ilości rozumu.
Potem DOSŁOWNIE 5 km dalej AUTOBUS SIĘ DO MNIE ZBLIŻAŁ, A KIEROWCA I NIE PATRZYŁ NA PAS. Ludzie zrobili mi na drugim pasie miejsce jak zobaczyli sytuacje. Matko boska myślałam, że już po mnie. Gość się skapnął jak już był w odległości 5cm od mojego złoma. No, ale przeprosił.

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.