Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, RealLife napisał:

Bez sensu. 

 

Marc Anthony jest znaną gwiazdą w Ameryce Południowej i Łacińskiej. Posuwał Jennifer Lopez, którą nawet poślubił. Pitbull to top liga muzyki pop rozrywkowej. 

 

Oni nie są nawet wstanie przelecieć wszystkich chętnych kobiet. 

Ty, znasz te informacje o ich prywatnym życiu i jest fajowo.

O ile mi wiadomo to ten Mark - niski chudzielec mógłby wyrwać dużo letko mówiąc lasek niż Ci się marzy nawet podając się anonimowo ;)_  

Czemu tak jest to ja nie wiem, ale tak jest :( 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyson napisał:

Umówię się kiedyś z naszym forumowym specjalistą od Chadów, żeby mi dokonał pomiarów szczęki i ocenił, czy mam zadatki na Chada czy jestem tylko podróbką Chada, jadącym na byciu Bad Boyem. O wynikach poinformuję ?

Nie musisz, dowiedz się już dziś czy jesteś CHADEM:

https://www.snappr.com/dating-photo-analyzer/

 

?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cst9191 napisał:

Tutaj sobie piszą, wybrzydzają, mądrzą się. Ten brzydki, tamten jeszcze gorszy. W rzeczywistości, gdyby wpadły na jednego czy drugiego szybko zmieniłyby zdanie..

No o tym mówię - w przypadku konkretnym czyli 2 typa z filmiku - każda tutaj by mu dała od razu.

W przypadku 2 identycznych gości ale pracujących za jakieś grosze - to by ich opluły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bassfreak napisał:

Gdyby nie hajs oboje byli by odpadami dla kobiet.

 

Ogólnie jak kobity kręcą nosem na takiego Marca Anthonego to jest grubo pojebane. Co mu brakuje do chuja? Jedyne co mógłbym zarzucić to to, że mógłby faktycznie trochę ciężarów poprzerzucać i nabrać trochę mięśni.

A chuj jebać to, aby przedyrdać to życie do końca i już, bo jak mi np. koleżanki mówiły, że Tom Cruise jest brzydki i mały, to mi się nawet już wszystkiego odechciało.

 

Tak to jest właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Dziewczyny już więcej nie będą pisać bo w nocy będą zajęte fantazjowaniem o Marc'u Anthony'm...

17 minut temu, Carl93m napisał:

Ogólnie jak kobity kręcą nosem na takiego Marca Anthonego to jest grubo pojebane. Co mu brakuje do chuja?

 

1.65 FWHR

 

VegZ2eT.png

 

Pomimo symetrycznej mordy i nienagannego FWHR ma zakola przez co czoło wydaje się wielkie, zarost prawiczka, ogólnie jest dosyć ciemny, budowa ciała jak typowy suchoklates.

Gość wygląda na flepa. W okularach na normika. Bo maskują niedoskonałości.

 

Tutaj wygląda już po normicku - dzięki okularom:

6f1640af3d5f59bebd3f2f2afa8a33d9--latin-

 

Podobnie tu:

marc-anthony-and-shannon-de-lima.jpg

 

 

Nie można oceniać ogólnej atrakcyjności przez jedno zdjęcie tylko kilka.

Jak widać tu i na innych zdjęciach ma całkiem dobrą szczękę.

 

Ch*owy łuk brwiowy maskuje okularami i jest git.

 

 

Edytowane przez Analconda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Analconda napisał:

 

1.65 FWHR

 

VegZ2eT.png

 

Pomimo symetrycznej mordy i nienagannego FWHR ma zakola przez co czoło wydaje się wielkie, zarost prawiczka, ogólnie jest dosyć ciemny, budowa ciała jak typowy suchoklates.

Gość wygląda na flepa.

 

Aż sobie zmierzyłem FWHR i mi wyszło 1.59 a na innym zdjęciu 1.61 więc tak uśrednijmy do 1.60  , domyślam się, że to kiepski wynik, bo paskudą jestem.

Edytowane przez Carl93m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bohun napisał:

Jak Ty po tym co tu wypisujesz twierdzisz że jesteś zdrowa, to ja idę do Watykanu aby mnie kanonizowano:)  

 

Napisałam, że ci dwaj panowie mi się nie podobają. Co jest w tym chorego? 

 

1 godzinę temu, Analconda napisał:

W skrócie - łysy to odpad genetyczny, z włosami typowy normik.

 

Zgadzam się co do łysego, on jest dla mnie na "fuuuj".

 

Natomiast moim zdaniem ten z włosami jest zbyt cherlawy, szczurkowaty, ja bym wolała przeciętnego faceta z normalną budową ciała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MalVina napisał:

Nie każda. Te twoje mądrości są takie słodziaśne Analku ?

Nie każda to się przyzna. 

Nie każda bo nie wliczając córek milionerów i miliarderów.

A tak to każda.

 

9 minut temu, Carl93m napisał:

Aż sobie zmierzyłem FWHR i mi wyszło 1.59 a na innym zdjęciu 1.61 więc tak uśrednijmy do 1.60  , domyślam się, że to kiepski wynik, bo paskudą jestem.

No słabo - ja to w ogóle się boje zmierzyć.

 

5 minut temu, ViolentDesires napisał:

Napisałam, że ci dwaj panowie mi się nie podobają. Co jest w tym chorego? 

To, że wściekły osobnik o smv niższym lub im równym nagle się dowiedział, że takie typki nie mają szans u większości kobiet. (mówię o samym wyglądzie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miłość boską, co Wy macie z tymi współczynnikami chadadowści?

Życie to nie formuła matematyczna - sam jestem łysy to co jestem odpadem?

A mam żonę, rodzinę, dobrze mi się w życiu powodzi, a za moimi synami dziewczyny się odpadają, a na brak seksu z żoną nie narzekam. Co więcej jakoś z reguły nie było problemów z płcią przeciwną- no chyba, że w okresie, gdy polerowałem zbroję.

Mam 'chada' w firmie, a jego  była narzeczona sama mi się pchała do łóżka i kopnęła to e tyłek i jest z kolesiem 6/10, a sama jest spokojnie 8/10.

Życie nie jest ani białe, ani czarne.  

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tyson napisał:

Przecież gdybym wiedział, że oni są, na bank są ode mnie lepsi i w każdym momencie są  w stanie zabrać mi każdą laskę, którą miałem, to bym sobie dał spokój z tym całym życiem i z góry odpuścił

No bo bzykasz laski, których chady nie chciały ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałem się dzisiaj mojej partnerki, ilu mężczyzn jej się wizualnie podoba na ulicy - odpowiedziała, że mniej niż 10%

 

Owszem możesz być w tych 90 % i ruchać, spotykać się z kobietami a kilka kobiet może się nawet w Tobie zakochać w perspektywie całego życia, ale faktem jest że kobietom wizualnie podoba się mała liczba mężczyzn.

 

Popatrzcie na facetów na ulicach Warszawy, Wrocławia, Gdańska - większość po 30tce ma sylwetkę skinny fat, zakola albo wszystko razem więc nie mogą być atrakcyjni.

5 minut temu, teddy1 napisał:

Na miłość boską, co Wy macie z tymi współczynnikami chadadowści?

Nic, ale faktem jest, że istnieje kanon urody więc czyjś wygląd można obiektywnie ocenić.

 

Ja uważam, że większość facetów zamiast pierdolić powinna wziąć się do roboty i pracować nad swoim wyglądem, ale nie oszukujmy się, że uroda to kwestia subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, teddy1 napisał:

Na miłość boską, co Wy macie z tymi współczynnikami chadadowści?

Życie to nie formuła matematyczna - sam jestem łysy to co jestem odpadem?

A mam żonę, rodzinę, dobrze mi się w życiu powodzi, a za moimi synami dziewczyny się odpadają, a na brak seksu z żoną nie narzekam. Co więcej jakoś z reguły nie było problemów z płcią przeciwną- no chyba, że w okresie, gdy polerowałem zbroję.

Mam 'chada' w firmie, a jego  była narzeczona sama mi się pchała do łóżka i kopnęła to e tyłek i jest z kolesiem 6/10, a sama jest spokojnie 8/10.

Życie nie jest ani białe, ani czarne.  

 

Dokładnie. Panowie, zluzujmy odrobinę z tymi skrupulatnymi analizami chadowości. Wiemy jak jest, ale za bardzo przesadzamy. Życie ma różne odcienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te tematy o tych czadach, przegrywach to naprawdę się cieszę, że mam już te 35+ lat i dorastałem w czasach gdzie nie było takich miejsc jak to forum, jak wykop, czy inny reddit. Kurwa, gdybym ja spędzał całe dnie na czytanie tego to chyba nigdy bym z domu nie wyszedł, o kobietach to już nie wspomnę. 

 

Przecież te całe pille to przede wszystkim ryją beret. Szczęka nie taka, włosy złe, wzrost po huju, najlepiej siedzieć w domu i pisać pierdy sprzed kompa. Tragedia.

 

Najgorsze, że tym syfem można zarazić innych. Przyjdzie jakiś młody chłopak, naczyta się tego gówna i już mu się wszystkiego odechce. Po co się starać jak i tak wszystko do dupy jest. Najlepiej walić konia w pracy ? 

 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem FWHR Kononowicza i ma 1.68

Możliwe, że dlatego nie został prezydentem. 

 

@TasmanianDevil no ja tak się zaraziłem właśnie, ale nie przyszło to z tego forum.

 

Teraz mam przekonanie, że z moją twarzą nie ma sensu się starać.

Edytowane przez Carl93m
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest kolego @Carl93m popierdolone co się wyprawia z tymi chadami. 

 

Gdybym któregoś razu nie odwiedził takich miejsc jak to forum, czy wykop w tym roku to bym nie wiedział, że jestem niski. Kurwa, mam 175 cm, a nigdy jakoś nie pomyślałem, że przez wzrost nie będę mógł wchodzić w relacje z kobietami. Ot wzrost jak wzrost, średni. A wbijam do neta, a tu tragedia, ino się powiesić, siedzieć w domu, masturbować się i pisać ścieki w necie. Siedzą wszelkiej maści onaniści i piszą, że to koniec, najlepiej do piachu bo i tak nie porucham ?

 

Kurwa jak to pierwszy raz czytałem, to przecierałem oczy ze zdumienia. Internetowi specjaliści wpadli na to, że UWAGA nie każdy facet może poderwać każdą kobietę, a kobietom podobają się przystojni gości. No ja pierdolę, really? ? 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.