Skocz do zawartości

Przed i po ślubie (metamorfoza Panny Młodej) - powinni za to karać


mac

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Tyle, że to nie działa na pstryknięcie - trzeba trochę poświecić pryszczatym ryjem.

Tak tylko jak cały czas nakładasz na siebie warstwy chemicznych środków, to żadne leczenie na dłuższą metę nie pomoże, ponieważ nie usuwasz przyczyny, a tylko usuwasz objawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na saunie spotkałem znajomego, zaraz obok niego pojawiła się jego nowa i się ze mną wita „znam Cię”. Chwilowo zatrzymałem konwersacje by czegoś nie jebnąć i w ten moj kumpel no ostatnio ją odwoziłeś. Mówię wiem wiem. Oczywiście wtedy skumałem było tak. W sukience pomalowana wyglądała na 20 mówię co on z nią robi gość po 30tce. Na saunie wyglądała na 35 ?. Znowu mam znajomą kiedyś na sylwestra przytuliła mi się do koszuli czarnej. Odbiła swoją twarz niczym całun turyński. Najgorsze to jak miś pisze. Twarz po prostu wulkan a ona zamiast to ogarnąć to zasmaruje tym a wulkany dalej pod warstwą makijażu. Dramat. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macnieco się przyczepię, mimo że mam ogromną bekę czytając ten temat i dzięki za jego wstawienie. Brakuje mi tu do pełni "szczęścia" szczucia push-up'ami oraz szpilkami. Powszechnie wiadomo, że nie tylko makijaż potrafi odpowiednio uwydatnić kobiece "piekno", ale także odpowiednio dobrany biustonosz sprawi, że kobiece piersi będą naturalnie większe, szpilki sprawią, że one naprawdę są o te kilka, kilkanaście centymetrów wyższe. Najlepsze jest to, że one święcie w to wierzą, a ich komentarze to zwykła racjonalizacja, bo ktoś się jednak skapnął, że to kłamstwo. A że się zorientował, to jego wina, mizogin i chyba nie lubi kobiet?

 

No właśnie, my chyba nie lubimy kobiet, jakaś musiała nas kiedyś skrzywdzić i teraz się na wszystkich wyżywamy. No ja już dałem upust swej frustracji.

 

Apropos tego co napisał @Mosze Red ledwie godzinę temu jechałem autobusem i obok mnie stała jakaś pewnie maks 19letnia dziewoja i niestety ale pod słońce jak zobaczyłem co ona ma na twarzy to aż mi się śniadanie chciało zwrócić i od razu odwróciłem głowę. Czasem co się już zobaczy, to się nie odwidzi?

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyko makijaże ślubne to przegięcie, te biedne dziewoje wyglądają jak lalki lub figury woskowe, totalnie oderotyzowane. 
Zdecydowanie wolę wcale lub delikatny a najlepszym makijaże jest zdrowa skóra i błyszczące witalnością oczęta. 
 

Edytowane przez icman
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:

W czasach mojego ,,wkładam-gdzie-popadnie” nie wiem czy bym się zdecydował po 10 drinach.

Oczywiście na te wersje non-oszukańcze

Niezależnieod sytuacji, to jednak warto zachować swoją godność, i zasady.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton jak się miało lat naście lub 20-kilka i jedyne o czym człowiek marzył to zalogować się w kobiecym narządzie rozrodczym to takie pojęcia jak godność i zasady schodziły na dalszy plan.

Nie żałuje ale na dzień dzisiejszy z racji wieku, doświadczenia i jakieś wiedzy pewnie zastosowałbym to o czym piszesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

Współczuję szczerze wszystkim co w takowych za młodu moczyli. Desperacja level ultra hard. 

Bez przesady z tym współczuciem. Nie każdy jest handsome i może sobie przebierać w kobietach. ? 

te zdjęcia są "kłamliwe" tak na marginesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

@mac

 

To taka damska wersja "FAKE UNTILL YOU MAKE IT" w zakresie urody.

Tylko tutaj nigdy nie będzie "you make IT".

Więc zostaje zwykły "FAKE".

Bardzo dobre odniesienie. Też ostatnio pojawił się news, że firma w Los Angeles chyba wypożycza wnętrza samolotu do zdjęć influencerom. Fejk fejkiem pogadania. Fejkowi ludzie, fejkowe realizacje, fejkowe newsy, fejkowe życie, relacje, fejkowa miłość skopiowana z ekranu ulubionego serialu pod szarość polskiego blokowiska. Dobrze, że jeszcze można się z tego pośmiać.

20 minut temu, maroon napisał:

Współczuję szczerze wszystkim co w takowych za młodu moczyli. Desperacja level ultra hard. 

Najebawszy się nie odczuwasz wielkiej różnicy ?

3 godziny temu, zychu napisał:

No co? Przecież to jest właśnie sekret tych wszystkich cwelebrytek, do których trzepią sobie incele - i którymi zachwycają się nastoletnie dziewczęta.

Wolę taką urodę - wszystko kawa na ławę:z24246500IH,Karolina-Cicha.jpg

 

 

Ona wygląda, jak dorosła Greta Chujmbert, czy jakoś tak, ta od eko pierdolenia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.