Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Libertyn napisał:

I te bzdury są warte wyśmiania. 

Uważasz, że w ten sam sposób nie patrzą na Twój socjalizm tutaj pewni forumowicze?

Ostatnio @absolutarianin przecież podkreślił Twoje poglądy jako szkodliwe i ja się z nimi zgadzam, w sensie z tym co napisał Abso.

 

Jeżeli moje "bzdury" są warte wyśmiania, to zapraszam do dyskusji a nie atakowania mnie tylko poglądów. Wybacz ale nazwanie mnie klaunem, z którego się wszyscy śmieją w niczym mi nie pomoże a tym bardziej w rozświetleniu obszarów w moim umyśle, które wymagają rozjaśnienia. 

8 minut temu, JudgeMe napisał:

Przeczytałam jego wypowiedź, i nie rozumiem zarzutu. 

 

Bonie chodzi o to co napisałem, chodzi o mnie @JudgeMe 

 

@Libertyn mnie nie lubi, @Yolo mnie nie lubi @Claudianne mnie nie lubi, więc ja jestem atakowany a nie moje poglądy, przecież nawet o nich praktycznie nie wspomniałem @JudgeMe 

 

Nie trzeba do tego doktoratu by tego nie zauważyć. Oczywiście mają do tego wszelkie prawo, nawet fajnie bo jest ciekawiej.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zychu napisał:

Oho, odezwał się wielki apologeta Rewolucji. Ja również uważam, że Kościół ma zbyt duże wpływy w kraju, niemniej jednak dostrzegam niebezpieczny kierunek, w jakim zmierzają te kuriozalne protesty. Dziatwa myśli, że wie o co chodzi, podczas gdy są rozgrywani jak... no, dzieci.

Widzę, że tobie również agresja się dupką wylewa. Nie jesteś mądrzejszy od tych dzieci.

 

A teraz: WY-PIER-DA-LAJ :)

No tak, argument "odezwał się wielki" check, mistrzowska uwaga że protesty rodzą napięcia i wiele wkurwionych grup chce się pod nie podpiąć i wykorzystać check, obrażenie protestujących check oraz wychwalanie genialnego stratega... przez kogo są robieni? Przez Kaczyńskiego?

Agresywnie zareagowałem na nazywanie rewolucjonistów ludzkim ścierwem... to nie Tobie przypadkiem się ulewa z tyłu? ;) Nazwałbyś tak samo Powstańców Warszawskich którzy też walczyli o naszą wolność?

 

No i żegnam w taki sam sposób, polecam wyjąć gwoździa z mózgu :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, melody napisał:

Ponadto posłowie, którzy skierowali wniosek do Trybunału powołali się na artykuły które nie mówią o ochronie życia od poczęcia, czy o ochronie płodu. W tych artykułach jest mowa o człowieku. Zgodnie z nazewnictwem medycznym w trakcie ciąży wyróżniamy zygotę, zarodek, a następnie płód.

W Trybunale Konstytucyjnym nie mamy teraz niezawisłych i apolitycznych sędziów. Więc powód takiego, a nie innego wyroku nasuwa się sam.

No to zależy na co kto się powołuje czyli wracamy do tego co mówiłam na początku. Rząd nakazuje a nie mężczyźni, katolicy czy kościoły czy ktokolwiek. Zgodnie z nazewnictwem medycznym, ale jak widać dla TK nazewnictwo medyczne nie jest tym na czym można się oprzeć. Jaki rząd takie ustawy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nieprzysiadalny napisał:

Agresywnie zareagowałem na nazywanie rewolucjonistów ludzkim ścierwem. (...) Nazwałbyś tak samo Powstańców Warszawskich którzy też walczyli o naszą wolność?

 

No i żegnam w taki sam sposób, polecam wyjąć gwoździa z mózgu :D

 

 

Miejska biedota - rewolucjonistami? Coś ci się pochrzaniło, wracaj do Hobsbawma, a dopiero potem wypowiadaj się nt. rewolucji.

A co do powstańców... parafrazując twoje słowa: symetryzm historyczny - check. Trafił się ignorant.

 

I jak na razie, to jest jedna grupa, która usadowiła się na stołku lidera. Ich postulaty obejmują bardzo szeroki zakres kwestii, więc owszem, podejrzewam, że te głupie cipki nie wiedzą, w czym biorą udział. Tak jak ta paryska hołota nie wiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mroczek napisał:

Kurwa naród debili, spierdalam na Paname

A byś się wypowiedział jaki jest zapis. Ty jedyny masz tą wiedzę a ja się chętnie dokształcę. Wiedza to zawsze wiedza. 
Podziel się ??

Edytowane przez Lalkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Bonie chodzi o to co napisałem, chodzi o mnie @JudgeMe 

 

Projekcja. Ale czasem łatwiej tak myśleć

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Libertyn mnie nie lubi,

Nie mam powodu. Jesteś mi  raczej  obojętny. Są osoby których nie trawię

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

@Yolo mnie nie lubi @Claudianne mnie nie lubi, więc ja jestem atakowany a nie moje poglądy,

Syndrom oblężonej twierdzy? Jak jesteś atakowany? Ostatnio raczej to Ty wybuchasz na każdą oznakę niezgody. 

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

 

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nie wywołuje.

No ok. Zdawało mi się. Odpowiedziałeś rzeczowo i logicznie.

7 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Nadal Cię to gryzie? 

Pokazuję Ci że wciąż tego używasz. Uspokój się, zerknij jutro czy pojutrze z dystansu

na swój post.

 

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

nie wiem czym jestem

Tym samym gościem, co przed przeczytaniem posta. 

To widać, że nie wiesz. Gdybyś wiedział, te kilka cierpkich słów nie zrobiłoby wrażenia. A może sklonilo do autorefleksji.

14 minut temu, SzatanKrieger napisał:

prowokacje nie robią już na mnie wrażenia. 

To dlatego tyle się tu produkujesz?

15 minut temu, SzatanKrieger napisał:

jeżeli Ty będziesz dalej próbował we mnie wzbudzić emocje i podejdziesz za blisko i będziesz chamski również zareaguję nawet kosztem usunięcia konta.

Nie napinaj się, bo ani to straszne, ani potrzebne.

Czy Ty tego potrzebujesz czasem do szczęścia, czuć się atakowanym? Pokazać światu jak Cię niesprawiedliwie traktuje?

Przeczytałeś dwa sformułowania na swój temat od obcego człowieka.

Nic się nie stało, nie musisz się tyle bronić.

Nadal

Cie kochamy.

9 minut temu, SzatanKrieger napisał:

lubi, @Yolo mnie nie lubi

Kto się czubi ten się lubi ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, SzatanKrieger said:

Nie chcę demonizować Claudinne, bo nie o to chodzi, nie chcę również nagród za chęci pomocy bo nie robiłem tego by coś otrzymać tylko chodzi o sam fakt, że czasem naprawdę można się zdziwić i za całą moją chęć pomocy kobietom na forum usłyszeć, że jest się klaunem - najlepsze jest to, że paradoksalnie mają rację i chyba ten fakt jest najbardziej nie przyjemny, bo prawdziwy a prawda często potrafi zaboleć. 

Nie demonizować tylko odciąć raczysko i zająć się czymś użytecznym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zychu napisał:

Miejska biedota - rewolucjonistami? Coś ci się pochrzaniło, wracaj do Hobsbawma, a dopiero potem wypowiadaj się nt. rewolucji.

A co do powstańców... parafrazując twoje słowa: symetryzm historyczny - check. Trafił się ignorant.

 

I jak na razie, to jest jedna grupa, która usadowiła się na stołku lidera. Ich postulaty obejmują bardzo szeroki zakres kwestii, więc owszem, podejrzewam, że te głupie cipki nie wiedzą, w czym biorą udział. Tak jak ta paryska hołota nie wiedziała.

Dobrze że chociaż Ty jesteś mądry za nas dwóch :D zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Libertyn napisał:

Ty sobie gdzieś to notujesz?  To nie świadczy dobrze. Masz bazę danych z każdym komentarzem czy reakcją użytkowniczek

 

Gdy ktoś pracując przy kosiarce uciął sobie kawałek dłoni bo wsadził w miejsce zakazane swoją dłoń i o tym nie wspomina przy poradzie, jak obsługiwać kosiarkę nowicjuszowi wyjątkowo mnie to dziwi, stąd zapamiętałem. Tym bardziej, że przeżycia były bolesne, stąd mnie to zdziwiło.

29 minut temu, Libertyn napisał:

zbierasz haki? 

Tak mam całą zieloną teczkę na Ciebie.

29 minut temu, Libertyn napisał:

Smutne musi być Twoje życie że anonka z neta tyle emocji wzbudza. 

Bardzo smutne. 

8 minut temu, Yolo napisał:

To dlatego tyle się tu produkujesz?

 

Tydzień mnie nie było na forum, wbiłem w czasie przerwy w pracy zobaczyć co tam u was słychać i na dzień dobry usłyszałem, że całe forum się ze mnie śmieje :D 

 

Dobra, uciekam moi kochani i mili. 

Bawcie się dalej i bądźcie grzeczni, aha i pamiętajcie nie piszcie do osób z problemami i radami bo chcecie je wyruchać w oczy (tak naprawdę), jakie to smutne - bracia samcy i idea pomagania sobie bezwarunkowo widać jest martwa jak te płody, które są usuwane w Czechach.

 

Zdrówka. 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nieprzysiadalny napisał:

Dobrze że chociaż Ty jesteś mądry za nas dwóch :D zdrowia życzę

Ja tobie również, zdrowie najważniejsze.

2 minuty temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, ostatnio zwróciłem uwagę na cyklicznie pojawiające się określenie, dosyć IMO zjebane "Julka", "płodna Julka". Czyjego to branżowego autorstwa? Red pilla? Manosfery? : )

Nie wiem, ale pasuje idealnie do tych Julek. :)

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mroczek dzięki.

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Uważasz, że w ten sam sposób nie patrzą na Twój socjalizm tutaj pewni forumowicze?

Wrzuć na luz i na ignora. To pomaga czasami ? Trzymaj się własnego zdania, ja tam doceniam twoje posty, trzymasz równowagę pomiędzy stronami i w ogóle próbujesz docierać z przekazem. Ja bym nie dał rady.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JudgeMe napisał:

To są etapy rozwoju człowieka.

Nie mówimy przecież o etapach rozwoju czegoś bliżej niezdefiniowanego. Od początku mamy do czynienia z kimś, a nie z czymś.  

Nie robi to żadnej różnicy, ponieważ nie można postawić znaku równości pomiędzy zarodkiem, bądź płodem, a człowiekiem (w tym przypadku kobietą) która jest w pełni świadoma, czuje ból, czuje emocje, może cierpieć. 

 

Aborcja w większości państw jest wykonywana do etapu w którym płód nie odczuwa bodźców bólowych i nie posiada chociażby zalążków świadomości i własnego "ja". Stąd nie ma większej różnicy dla płodu czy przyjdzie na świat czy nie, wobec tego czyn ten nie jest w stanie nikogo skrzywdzić.

 

To za co ktoś uważa człowieka, istotę o równych prawach itd. to już sprawa indywidualna w którą nie będę wnikać i na siłę nie będę jej zmieniać. Przedstawiam tylko fakty, jak to wygląda pozbawiając płód dodatków w postaci religii, ideologii, prywatnych (nie)naukowych przekonań itd.

 

9 minut temu, Lalkaa napisał:

No to zależy na co kto się powołuje czyli wracamy do tego co mówiłam na początku. Rząd nakazuje a nie mężczyźni, katolicy czy kościoły czy ktokolwiek. Zgodnie z nazewnictwem medycznym, ale jak widać dla TK nazewnictwo medyczne nie jest tym na czym można się oprzeć. Jaki rząd takie ustawy. 

Ci sędziowie powołali się na Kaczyńskiego, mówiąc bardzo ogólnie. Tyle i aż tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, melody napisał:

Nie robi to żadnej różnicy, ponieważ nie można postawić znaku równości pomiędzy zarodkiem, bądź płodem, a człowiekiem (w tym przypadku kobietą) która jest w pełni świadoma, czuje ból, czuje emocje, może cierpieć. 

Dlaczego wyżej wymienione cechy decydują Twoim zdaniem o byciu człowiekiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac

 

Jak będzie jakaś sprawa męska, to oznacz mnie proszę gdy kobiety będą tak żywiołowo bronić męskiego problemu, no kurwa jestem ciekaw czy taki dzień sądu nadejdzie. 

6 minut temu, melody napisał:
30 minut temu, JudgeMe napisał:

To są etapy rozwoju człowieka.

Nie mówimy przecież o etapach rozwoju czegoś bliżej niezdefiniowanego. Od początku mamy do czynienia z kimś, a nie z czymś.  

Nie robi to żadnej różnicy,

Czy ziarenko pomidora - potencjał do wykształcenia pełnego owocu/warzywa jest gorszy od całego finalnego owocu? 

Jeżeli nie dano mu szansy na wykształcenie swojego potencjału, ciałka, nóg, dłoni persony to ziarenko jest gorsze od gotowego produktu jakim jest smaczny czerwony pomidorek? :) Pomidorek dostał glebę, wodę soki odżywcze, dziecko dostaje to samo.

Czy ziarenko jakim jest człowiek, który nie DOSTAŁ SZANSY na wykształcenie się, uwolnienie potencjału życia jest czymś gorszym od dziecka, które ma 10 miesięcy?

 

A co jeśli technologia za 100 lat nas, na forum uznałaby by za zbyt głupich ludzi do życia bo jedynie akceptowalni do 150 IQ+?, blondyni, czy jacyś tam?

I bylibyśmy wyskrobani, bo nie spełnilibyśmy odpowiednich predyspozycji, które "góra" uzna za standard?

 

Pamiętajcie, że poglądy i idee, mają tendencje do ewolucji sprawdźcie co by było gdyby wasze poglądy rozwinąć, a czasem można się przerazić co by z nich mogło wyniknąć. 

 

I dla, tych którzy będą chcieli mi utrzeć nosa, mówię od razu - ja wybieram trzecią drogę, stąd dwa razy lub trzy wstawiłem ten sam post - jaka jest trzecia droga, to zostawiam wam do przemyślenia, o ile wam się chce i o ile jesteście w stanie odłożyć aktualne poglądy na bok.

 

Dobranoc.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Perun82 napisał:

 

XD

 

Dzisiaj jak wracałem z "łyskacza" od kolegi to na przystanku autobusowym stałem z grupką protestujących i dla beki puściłem z telefonu hymn hiszpańskiej falangi. 

 

Nikt się skapnal i nawet mi uwagi nie zwrócił xD

 

General Franco xD

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, melody napisał:

Stąd nie ma większej różnicy dla płodu czy przyjdzie na świat czy nie, wobec tego czyn ten nie jest w stanie nikogo skrzywdzić.

 

To za co ktoś uważa człowieka, istotę o równych prawach itd. to już sprawa indywidualna w którą nie będę wnikać i na siłę nie będę jej zmieniać. Przedstawiam tylko fakty, jak to wygląda pozbawiając płód dodatków w postaci religii, ideologii, prywatnych (nie)naukowych przekonań itd.

Czy argument z potencjalności jest Ci znany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.