Skocz do zawartości

Protesty zbuntowanych


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, melody napisał:

Pozwól słońce, że to osoba która stoi przed wyborem zadecyduje czy ona jest ofiarą, czy dziecko.

Po pierwsze nie mów do mnie "słońce", nie jestem Twoją przyjaciółką, ani nawet koleżanką, więc proszę się tak do mnie nie zwracać. 

Po drugie daruj sobie wulgaryzmy.  

 

12 minut temu, melody napisał:

Jestem JudgeMe, studiowałam etykę i filozofię, dlatego JA WIEM JAKA JEST PRAWDA O PŁODACH NIENARODZONYCH, WY NIE. Nie mam dzieci, nie byłam w ciąży, ALE ZNAM WSZYSTKIE SYTUACJE JAKIE MOGĄ TARGNĄĆ MATKĘ DO ABORCJI I WSZYSTKIE SĄ ZŁE. Jestem święta, pokropcie mnie wodą święconą". 

Nie studiowałam. 

Poza tym nie ma takiego kierunku jak etyka, chyba, że na podyplomowych.  

13 minut temu, melody napisał:

Nie mam dzieci, nie byłam w ciąży, ALE ZNAM WSZYSTKIE SYTUACJE JAKIE MOGĄ TARGNĄĆ MATKĘ DO ABORCJI I WSZYSTKIE SĄ ZŁE. Jestem święta, pokropcie mnie wodą święconą".

Czyny są złe.  I o to, co walczą jest złem. 

Natomiast nie wypowiadałam się o kobietach, że są złe. Nie wiem, jakie intencje stoją za ich działaniem. 

14 minut temu, melody napisał:

ręce mi się trzęsły i jedyne co chciałam zrobić to się zabić

Też miałam podobne doświadczenie. Aczkolwiek byłam młoda i nie do końca rozumiałam istotę rzeczy. 

Ale to akurat nie ma w tej sprawie jakiegokolwiek znaczenia. 

16 minut temu, melody napisał:

Nie znasz wszystkich sytuacji życiowych, psychicznych i rodzinnych, więc nie jesteś w stanie ocenić co będzie dobrym wyborem.

Nie znam, ale to nie ma jakiegokolwiek znaczenia. 

 

 

12 minut temu, melody napisał:

JEST PRAWDA O PŁODACH NIENARODZONYCH, WY NIE

Po części tak właśnie o sobie myślę.

 

11 minut temu, melody napisał:

osoba która stoi przed wyborem zadecyduje czy ona jest ofiarą, czy dziecko.

A kim ona jest, żeby decydować o cudzym życiu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, melody said:

Powiedź to samo @self-aware matkom z niepełnosprawnymi dziećmi, że żebrzą o atencje. Jak masz odwagę pisać tak bezmyślne komentarze to pójdź i wykrzycz im to w twarz. 

Nigdy nie płaczę, ale jak słuchałam świadectw tych osób to się po prostu poryczałam. Gwałty synów na matkach, ciągłe myśli samobójcze.

Ty chyba nie czaisz w ogóle o co mi chodzi... Właściwie na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Turop napisał:

Czyli wybrałyście piorun bo akurat był w iPhonie? Nikt tego nie mógł lepiej wymyślić ??? Teraz to mi zrobiłaś dzień heh hehehe. 

A kolory czerwono czarne dlaczego? A nie zieleń i błękit? 

@Turop dlaczego pytasz jakbym to ja znaczek wybierała?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, melody napisał:

dlaczego pytasz jakbym to ja znaczek wybierała?

Stoisz za tym protestem murem, to jesteś bardziej kompetentna ode mnie żeby wiedzieć o co walczysz. 

 

 

 

 

Dlatego zapytałem bo nikt nie wie, gdybym poparł protest, gdzie jest narysowany ogromny chuj na banerze to bym się zastanowił dlaczego akurat ogromniasty chuj i o co właściwie walczę, a nie później pisał do ludzi pytających "a co to ja wybierałem tego ogromnego chuja? Jest i chuj".

 

 

Czyli co to oznacza, że jestem chujem, mam to w chuju, mam chuja w dupie, czy protest bo wszyscy mamy za małego chuja? 

 

 

 

Tak właśnie widzę ten protest i dużą część uczestniczek, macie chuja na banerze i nikt w zasadzie nie wie o co km. 

Edytowane przez Turop
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, self-aware napisał:

W dupie to mam :) Tak Was widzę, dzisiejsze kobiety. Wszędzie musicie pokazać, że KOBIETA to ktoś więcej niż mężczyzna. Rzygam tym.

I jak to pokazują? Bo zaznaczam, że ja nigdy nie pokazywałam nigdzie, że "KOBIETA to ktoś więcej niż mężczyzna". Nigdy też tak nie powiedziałam i nie widziałam takich akcji ostatnio. Coś mnie ominęło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, przed ciążą miałabym takie samo stanowisko jak Wy. Ale przez Was przemawia tylko nienawiść o to jak kobiety z Wami postępują. Jest to przykre i niesprawiedliwe ale nie o tym rzecz.

@Krugerrand Mylisz się pisząc, że mężczyzna nie podejmuje żadnych decyzji. Podejmuje te najcięższe, gdy ciąża zagraża życiu matki, gdy płód jest niezdrowy, wybiera szpital do porodu. To mężczyzna w najtrudniejszych momentach decyduje. 

 

Ja urodziłam zdrową córeczkę, ale ciąża spustoszyła mój organizm, jestem 4 miesiące po porodzie, a nie umiem dojść do siebie. Sam poród miałam tak niewyobrażalnie ciężki, że 2 miesiące po porodzie dzień i noc płakałam. Bałam się, że umrę i razem ze mną moja córka, a może jestem słaba psychicznie, nie wiem. Ale nie wyobrażam sobie przejść przez to jeszcze raz i zamiast wózka kupować trumnę. 

 

"Miałem niedawno pacjentkę, u której dziecka nie wykształciły się nerki. Co za tym idzie, nie rozwinęły się również płuca. Mówiąc wprost, wiedzieliśmy, że dziecko, tuż po przyjściu na świat, udusi się. Ta kobieta postanowiła donosić ciążę. Jak tylko urodziła, owinęliśmy dziecko pieluszką i położyliśmy jej na brzuchu. Tuliła je do piersi, aż ono usnęło."

 

Nikt nie wie jakiego wyboru by dokonał, ale ten wybór powinien być.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JudgeMe napisał:

A kim ona jest, żeby decydować o cudzym życiu? 

I to jest dylemat którego rozwiązanie jest bardzo proste, ale każdy ma swoje. Dla mnie jak najbardziej ma prawo decydować o tym czy da rozwinąć się płodowi w dziecko i czy jest w stanie je urodzić, bo to ona myśli, czuje, może mieć depresje i myśli samobójcze, a nie płód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, melody napisał:

Dla mnie jak najbardziej ma prawo decydować o tym czy da rozwinąć się płodowi w dziecko i czy jest w stanie je urodzić, bo to ona myśli, czuje, może mieć depresje i myśli samobójcze, a nie płód.

No i tu jest kwintesencja. Bo dla Was dziecko żyjące w brzuchu, to "tylko" płód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę cieszę się, że kobiety nie rządziły światem. Gdyby tak było to do dziś nie mielibyśmy internetu, a może nawet prądu. Nie, nie chodzi o to, że jesteście niekompetentne czy mniej inteligentne, chodzi o emocje. Burza niepotrzebnych emocji, jeden zapalnik a miasta płoną. 

 

Najzabawniejsze, że dostaje się tym, którzy na to wbrew pozorom nie zasłużyli (ale w sumie podobnie było przy demolowanie miast przez BLM) Nagle połowa ludzi w Polsce dowiedziała się jakie stanowisko w sprawie aborcji ma kościół, więc zaczęły się ataki, jakby to oni byli odpowiedzialni za wyrok TK. Mało tego, co wy myślicie, że jak zdemolujedie kościół, albo zastraszycie duchownych, to nagle wam doktrynę zmienia, która jest starsza niż poglądy lewicowe? To jest parodia. Krzykiem i groźbami naprawiamy świat. No, ale jak się dostawało lgbtowcom od prawicowych troglodytów, to jakoś nie było wam do śmiechu, co nie? 

 

Jeszcze co do tego kościoła, ja rozumiem że ludzie sobie tworzą teorie, że pewnie PiS dał taki prezent kościołowi, w zamian za poparcie itp. Tylko powiedzcie mi na chłodno, bez emocji jaki interes ma kościół w kwestii zakazu aborcji? Ja rozumiem, jakby w grę wchodziło jakieś pieniądze dodatkowe dla duchownych, albo przywileje, ale aborcja? To że kościół ma takie a nie inne stanowisko w danych sprawach, nie oznacza, że ma w nich interes. 

 

Kaczyński ładnie was rozgrywa, o Boże, jak dzieci. Nie dość, że przykryl ustawy antycovidowe, to jeszcze bardziej spolaryzować społeczeństwo. Tak, wraz z rzesza wkurzonych kobiet i przygrywającą im antifą, będzie reakcja drugiej strony, której nie podoba się niszczenie miast, wulgaryzmy i ataki. Kolejny podział, na zwolenników i przeciwników aborcji, już nawet nie będzie miejsca na jakąkolwiek duskusje lub dialog.

 

Brawo, brnijcie dalej w to gówno.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Turop napisał:

Stoisz za tym protestem murem, to jesteś bardziej kompetentna ode mnie żeby wiedzieć o co walczysz. 

 

Dlatego zapytałem bo nikt nie wie, gdybym poparł protest, gdzie jest narysowany ogromny chuj na banerze to bym się zastanowił dlaczego akurat ogromniasty chuj i o co właściwie walczę, a nie później pisał do ludzi pytających "a co to ja wybierałem tego ogromnego chuja? Jest i chuj".

 

Czyli co to oznacza, że jestem chujem, mam to w chuju, mam chuja w dupie, czy protest bo wszyscy mamy za małego chuja? 

 

Tak właśnie widzę ten protest i dużą część uczestniczek, macie chuja na banerze i nikt w zasadzie nie wie o co km. 

"Stoisz za protestem murem" NIE, uważam po prostu iż jest on słuszny w obecnej sprawie.

 

@Turop Ja tam nie widzę znaczków hitlerowskich, moja rodzina też ich nie widzi, moja babcia, dziadziu znajomi też, więc dlaczego mam dociekać dlaczego dali grzmotka, a nie różyczkę? To nie jest dla mnie istotne, bo ja nie widzę tam nic wymownego i nadzwyczajnego. Zależy co kto widzi i co da sobie wmówić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, melody napisał:

dlaczego mam dociekać dlaczego dali grzmotka, a nie różyczkę? 

Bo nikt nie docieka, a może jest drugie dno? ?

 

3 minuty temu, melody napisał:

"Stoisz za protestem murem" NIE, uważam po prostu iż jest on słuszny w obecnej sprawie.

 

Ale ja też uważam, że jest słuszny, ale nie w takiej formie jak teraz. Czyli te same poglądy a człowiek się kłóci dlaczego? Czyli jest jakiś konflikt interesów, a jak nie ma to dałaś się wrobić i idziesz ostro za tłumem. 

 

 

 

 

Teraz, Analconda napisał:

Jak ktoś w tym ich femistmbolu widzi symbole nazistowskie to powinien się udać co okulisty... to już przesada.

Ale nawet nie o to chodzi, że ktoś coś widzi,  tylko samo pytanie dlaczego takie kolory itp, kto to wymyślił i dlaczego? A tu kurwa nikt nic nie wie. Pytam bo jestem zajebiscie ciekawy o co chodzi z tym banerem i dlaczego tak wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MalVina napisał:

No i tu jest kwintesencja. Bo dla Was dziecko żyjące w brzuchu, to "tylko" płód. 

Bo to jest płód. Wręcz ja popełniam błąd bo fachowe nazewnictwo obejmuje jeszcze zygotę i zarodek.

Nie mówi, nie czuje (dopiero ok. 24 tygodnia), nie ma świadomości (do min. 22 tygodnia), nie dostanie depresji, nie popełni samobójstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Turop napisał:

Ale nawet nie o to chodzi, że ktoś coś widzi,  tylko samo pytanie dlaczego takie kolory itp, kto to wymyślił i dlaczego?

Może przypadek a może nie - co z tego? Ważne, że są protesty.

Won z katolickim zamordyzmem!

 

Dziecko do póki się nie urodzi nie jest człowiekiem. Można usuwać jak leci.

Edytowane przez Analconda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melody Jakikolwiek symbol by to nie był, byłoby cos nie tak.  Wszystkie symboliki adekwatne się jakoś negatywnie kojarzą.
@Turop Bo taka kolorystyka jest najlepsza. Pokazuje wkurw i zdecydowanie. Niebezpieczeństwo. Czerń i czerwień to kolory powiązane ze śmiercią i gniewem. Niebieski czy Zielony to kolory związane z zaufaniem i spokojem. Żółty kojarzy się ze słońcem, a wiec latem i czymś przyjemnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SławomirP napisał:

Przecież przeciętny facet pchający się w ojcostwo ma 200 razy bardziej przejebane.

Bez przesady. W tych czasach z reguły kobieta też musi również pracować na te dzieci. Zapomiałeś o bólu porodowym, połogu i wielu innych nie przyjemnych rzeczach z jakimi kobiety się zmagają podczas ciąży, jak i po niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Libertyn napisał:

Bo taka kolorystyka jest najlepsza. Pokazuje wkurw i zdecydowanie. Niebezpieczeństwo. Czerń i czerwień to kolory powiązane ze śmiercią i gniewem. Niebieski czy Zielony to kolory związane z zaufaniem i spokojem. Żółty kojarzy się ze słońcem, a wiec latem i czymś przyjemnym.

No i w 99% lepsza odpowiedź niż dotychczas otrzymywałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lalka napisał:

"Miałem niedawno pacjentkę, u której dziecka nie wykształciły się nerki. Co za tym idzie, nie rozwinęły się również płuca. Mówiąc wprost, wiedzieliśmy, że dziecko, tuż po przyjściu na świat, udusi się. Ta kobieta postanowiła donosić ciążę. Jak tylko urodziła, owinęliśmy dziecko pieluszką i położyliśmy jej na brzuchu. Tuliła je do piersi, aż ono usnęło."

Gdzie w tej historii jest ojciec dziecka? Jakie podjął on decyzje? Z tego co wyczytałem powyżej, to kobieta postanowiła donosić ciążę i urodzić dziecko.

Moja droga, chyba żyjemy w dwóch różnych światach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Turop napisał:

Bo nikt nie docieka, a może jest drugie dno? ?

 

Ale ja też uważam, że jest słuszny, ale nie w takiej formie jak teraz. Czyli te same poglądy a człowiek się kłóci dlaczego? Czyli jest jakiś konflikt interesów, a jak nie ma to dałaś się wrobić i idziesz ostro za tłumem. 

 

Ale nawet nie o to chodzi, że ktoś coś widzi,  tylko samo pytanie dlaczego takie kolory itp, kto to wymyślił i dlaczego? A tu kurwa nikt nic nie wie. Pytam bo jestem zajebiscie ciekawy o co chodzi z tym banerem i dlaczego tak wygląda. 

Na pewno nie ma drugiego dnia :D Nikt tu nie chce podstępnego wymordowania mężczyzn.

 

Sam protest dla mnie jest zbyt spokojny (i nikt nie musi się ze mną zgadzać). Jeśli chodzi o samą aborcję to jest tu konflikt poglądów ogromny i każdy powinien go rozstrzygnąć sam i mieć wybór.

 

@Turop Mogę dać imiona i nazwiska pań odpowiedzialnych za akcje i zapytasz. Ja nie wiem i nie widzę tam tego co ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mroczek pozostaje pytanie czy nie będą ścigać prawnie kobiet dokonujących aborcji w innym kraju?

 

Jak kobieta zrobi badania w RP, zostanie w papierach, że jest w ciąży, a później dziecko się nie urodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lalka napisał:

Mylisz się pisząc, że mężczyzna nie podejmuje żadnych decyzji. Podejmuje te najcięższe, gdy ciąża zagraża życiu matki, gdy płód jest niezdrowy, wybiera szpital do porodu. To mężczyzna w najtrudniejszych momentach decyduje. 

Powinni oboje wybierać. Nie tylko on, przecież mężczyzna nie przechodzi tego samego co kobieta. On powinien też brać pod uwagę zdanie swojej ukochanej. Ale to też zależy od rodziny. Nie cierpi podczas porodu, sama wiesz jak to wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

@Mroczek pozostaje pytanie czy nie będą ścigać prawnie kobiet dokonujących aborcji w innym kraju?

 

Jak kobieta zrobi badania w RP, zostanie w papierach, że jest w ciąży, a później dziecko się nie urodzi...

To sie znajdzie jakiś Wallenberg dający lewe dokumenty na obywatelstwo Szwedzkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Zielonooka napisał:

Zapomiałeś o bólu porodowym, połogu i wielu innych nie przyjemnych rzeczach z jakimi kobiety się zmagają podczas ciąży

No dobra tylko, że zanim nastąpią bóle u kobiety to najpierw musi nastąpić orgazm u faceta.

 

1 minutę temu, Mosze Red napisał:

pozostaje pytanie czy nie będą ścigać prawnie kobiet dokonujących aborcji w innym kraju?

A jak to udowodnią? Hmmm ale ścigać za palenie trawki w Holandii też będą?

Won z katolickim zamordyzmem!

 

3 minuty temu, melody napisał:

Jeśli chodzi o samą aborcję to jest tu konflikt poglądów

Tu nie ma konfliktu poglądów.

Katole chcą odebrać kobietom prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.