Skocz do zawartości

Szczepionka na Covid ku przestrodze - brak badań wpływu na płodność, kobiety w ciąży, osoby zażywające leki itd, oficjalne dane rządowe z UK


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Obliteraror napisał:

I to jest podstawowy problem.

 

Ja na to patrzę trochę inaczej. Patrząc na to, jakie poglądy zyskują aprobatę u wielu forumowiczów widzę to tak, że wielu z nich po prostu "łapie" wszystkie antymainstreamowe rzeczy, niezależnie od tego, czego dotyczą. Nie wiem tego na pewno i nigdy nie będę wiedział, ale idę o zakład że w wielu przypadkach nie chodzi o jakieś wnikliwe analizowanie rzeczywistości, własne doświadczenia, obserwacje. Po prostu chcąc nie chcąc koncepcja "matrixa", który jest punktem wyjścia i fundamentem MGTOW, pilli i ogólnie tego, od czego zaczęło się to forum, jest dla nich bardzo kusząca, bo dobrze się w ten nurt który wyznają wpisuje. Czy to chodzi o koronawirusa, szczepionki, 5G, Wielką Lechię (o której kiedyś był cały temat, straszliwy pod kątem merytorycznym, wybitnie straszliwy), MGTOW - to w zasadzie wszystko jedno. Grunt, że jest to coś antymainstreamowego, coś o czym się nie mówi w mass mediach itd. I taką do tego przywiązują wagę. 

 

Z mojej perspektywy nagromadzenie "foliarskich" treści jest wybitnie ponadnormatywne na forum i stąd takie moje, a nie inne wnioski. I rzeczywiście (tu pewnie jestem blisko poglądu, który wyraziłeś w swoim poście) ktoś z zewnątrz łatwo może przestać dostrzegać wiedzę wartościową i traktować to jako jedną z foliarskich teorii o jakimś skrytym dyktacie kobiet. 

 

Jestem w stanie się założyć, a może nawet pokuszę się kiedyś o przejrzenie początków tematu o koronawirusie, że dopóki był on tylko czymś na pograniczu pogłoski i nikt się nim w naszych okolicach nie przejmował, to wtedy często te same osoby, które teraz są największymi koronasceptykami, były tymi, którzy najbardziej obawiali się zagrożenia i twierdzili, że media bagatelizują temat. Bo to nie chodzi o to, jak jest, tylko o to żeby być w opozycji, przeciwko głównemu nurtowi, nawet jeśli przypadkiem miałby mieć on rację odnośnie jakiegoś fragmentu rzeczywistości. 

 

Tutaj kilka cytatów z początku tematu o koronie, wnioski każdy może wyciągnąć sobie sam. 

 

  

W dniu 28.01.2020 o 11:35, Maniek napisał:

Wiemy to co nam media sprzedadzą... Czyli to co MAMY wiedzieć... Tak było z bronią jądrową Saddama, atakiem chemicznym w Syrii i wieloma innymi wydarzeniami...

 

Czasami informacje wymykają się spod kontroli jak w przypadku "Talibów w Klewkach". Z Leppera zrobiono wariata a po kilku latach okazało się, że w Szymanach lądowały amerykańskie samoloty z więźniami z Guantanamo... 

 

Polecam film: "Fakty i akty"  (org. "Wag the dog"), który doskonale pokazuje jak można manipulować ludźmi za pomocą mediów.

 

  

W dniu 30.01.2020 o 05:55, nesq napisał:

generalnie jest walka o dominacje na kuli Ziemskiej USA-CHINY ... i faktycznie Chin sobie od tak nie podbijesz , to cyk cyk od środka wirus i nagle ogromna populacja chińczyków jest ich największym zagrożeniem bo jeden od drugiego,.....oczywiście na Świecie też trochę poumiera 

 

  

W dniu 31.01.2020 o 18:55, jaro670 napisał:

Gdzieś czytałem że ten wirus w ogóle nie ima się młodych ludzi, hmm może to nowy sposób twórców robala na załatwienie problemu zusowskiego w wielu krajach. Kto wie, czas pokaże.

 

  

W dniu 5.02.2020 o 08:01, Conrad napisał:

Dwa lata temu w USA ćwiczono taki scenariusz, polecam.

 

  

W dniu 5.02.2020 o 18:27, Kespert napisał:

A na koniec, w mediach głównego nurtu problem epidemii zszedł na trzeci plan - gdy zaczęły się pojawiać artykuły o wpływie epidemii na gospodarkę Chin, oraz na możliwość kryzysu gospodarczego.

Strach przed oskarżeniem o spowodowanie paniki, jest skutecznym kneblem wolności słowa. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi "run na banki", albo "cypryzacja".

 

  

W dniu 26.02.2020 o 09:52, manygguh napisał:

Jeżeli koronawirus to pic na wodę fotomontaż, a ludzie tylko panikują, to dlaczego są zamykane całe miasta w Chinach czy Włoszech? Dlaczego Rosja zamyka granicę z Chinami? Dlaczego Turcja zamyka granicę z Iranem? Dlaczego Korea Południowa wprowadza czerwony alarm, który umożliwia władzom izolacje całych miast? 

  

W dniu 28.02.2020 o 08:20, józekk napisał:

Ci, którzy dalej myślą ze koncerny chcą zarobić: już zarobili dawno temu, teraz nie chodzi o pieniądze lecz "przerzedzenie stada" do upragnionej liczby 500 mln, dowód: za ptasiej grypy, swinskiej, eboli i zika szczepionki były juz gotowe w ciągu miesiąca, na obecnego wirusa szczepionki będą za ok 2 lata. Ci, którzy sądzą że na grype umiera więcej ludzi: z powodu grypy nikt nie trzyma całych miast i państw pod kwarantanna. Ci, którzy sądzą że wirus zabija tylko starych i chorych na inne choroby: jak to sie ma na przykładzie zgonów lekarzy, pielęgniarek w wieku rozrodczym.

  

W dniu 28.02.2020 o 13:30, Sundance Kid napisał:

Osobom, które snują tu spiskowe teorie chciałbym uświadomić, że używanie wirusa tego typu (o wysokiej zakaźności, dużym stopniu powikłań i znacznej skłonności do mutacji, a do tego z rodziny wirusów notorycznie trudnych do wyprodukowania szczepionki) jako broni biologicznej

 

A jako wisienka na torcie:

 

  

W dniu 6.03.2020 o 11:40, spacemarine napisał:

Oczywiście hejterzy i osoby wyśmiewające koronawirusa gwarantują, że Polska to wyjątkowy kraj i nas każdy problem ominie, a nawet jeśli coś się stanie proszę pamiętać o typowych naszych powiedzonkach:
- Polacy nic się nie stało

- Tego nie dało się przewidzieć

- Polak mądry po szkodzie

itd, itp

Kraj soli wypadowej, trzeciego życia kurczaka, polisolokat, nabicia firm na opcję walutowe, kredytów frankowych ,amber gold, finroyal, w czepku urodzony dojony naród. Nikt o Was nie zadba jak Wy sami.

 

Do końca kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich koronawirus został u nas zatrzymany ustawą, więc nie ma się co martwić?

 

Teraz na poważnie poczytajcie sobie porównanie grypy oraz koronawirusa: https://www.nytimes.com/2020/02/29/health/coronavirus-flu.html

Na grypę umiera średnio 0.1 %, na koronawirusa 3,4%, czyli 34 razy więcej i niestety nie tylko umierają osoby starsze i słabe. Dodatkowo możliwe są powikłania, problemy z płucami czy systemem immunologicznym.

 

Lepiej zrobić sobie zapasy i nie ma co się wstydzić w sklepach czy przed znajomymi, dlaczego ponieważ jak trzeba będzie ogłosić kwarantannę to będzie mieć spokój. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tytuschrypus napisał:

Z mojej perspektywy nagromadzenie "foliarskich" treści jest wybitnie ponadnormatywne na forum

Też tak uważam. I dlatego być może warto zrobić ten kącik foliarza. Wszyscy 'świadomi', 'przebudzeni', 'oświeceni' itp. mieli by swoje 'elitarne' miejsce.

 

A prosty człek by od razu wiedział, że jest za malutki na dyskusję z takimi asami i by się nie odzywał.

Edytowane przez Adams
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, tematem była informacja dla medyków w sprawie  szczepionek dostępna od agencji rządowej UK. Tu nie ma teorii spiskowej jak czarno na białym piszą, że badania na zwierzętach są niezakończone. Natomiast piszecie jakieś bzdury o płaskiej ziemi i innych pierdach.

Linkowany Pdf  to są oficjalne informacje, ja rozumiem, że niektórzy mają problemy jak inni forumowicze mają swoje zdanie, ale nie ma co narzucać że to jest jakaś teoria spiskowa aby ośmieszyć temat.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał:

Masakra, tematem była informacja dla medyków w sprawie  szczepionek dostępna od agencji rządowej UK. Tu nie ma teorii spiskowej

 

Popełniasz manipulację, bo to nie chodzi o to, jaka informacja była w źródle, tylko jak została przedstawiona, czyli jako sensacja, mimo że to rzecz zwykła dla leków i suplementów diety, co kilka osób podnosiło. Także same informacje nie, ale to jak się je ocenia już jest foliarskie. I pozostali, w tym ja, właśnie to komentowali. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyfus to Ty manipulujesz, suplementów diety nie wstrzykujesz sobie, a to że sam sobie coś dopowiedziałeś to Twoja sprawa. Dla mnie możesz sobie wstrzyknąć co chcesz, po co badać to na biednych zwierzętach (czego w wypadku tych szczepionek nie skończno), lepiej dać ludziom. Zgłaszaj się pierwszy.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spacemarine napisał:

Nie tyfus to Ty manipulujesz, suplementów diety nie wstrzykujesz sobie, a to że sam sobie coś dopowiedziałeś to Twoja sprawa.

 

Ale je łykasz, a też nie są przebadane pod kątem wpływu na płód i nie wiadomo, czy kobiety w ciąży mogą je brać. Potencjalne skutki uboczne? Każdy lek ma długą listę. Gdzie tu sensacja?

 

Reszty nie skomentuję bo jest już zbyt dziecinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus
To jaki suplement sobie wstrzykujesz?, nie krępuj się, bo może my coś źle robimy. Uchyl rąbka tajemnicy. Jesteś taki chętny by wszystkich pouczać, masz na wszytko argument. Jesteś taki mądry, najpierw sobie coś w głowie wymyślisz, a później przywracasz do pionu użytkowników na forum. Może faktycznie dożylna suplementacja to zaginiony rozdział żywienia. Ja muszę to wiedzieć, może załapiesz się na jakiegoś nobla.

Edytowane przez spacemarine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kespert napisał:

W podanym przykładzie, akurat spisek przemysłu tytoniowego (6 głównych producentów amerykańskich, przynajmniej) udało się udowodnić. Po 53 latach, ale jednak. Zabawne, że do dzisiaj, istnieją ludzie (szczególnie palacze) którzy "nie wierzą" w szkodliwość palenia tytoniu, którą udowodniono w 1952r. :) i puszczając dymka, chwalą się swą niewiarą w "spiski" i "foliarzy". Ich życie, ich wybór - zero litości z mej strony.

 

@maroon @Kespert

Nie wiem, czy zestawianie typowego FMCG z przemysłem farmaceutycznym, obwarowanym testami, procedurami i dziesiątkami bezpieczników jest sensowne. To jednak dla mnie trochę inny rodzaj biznesu. Znam sprawę koncernów tytoniowych, oczywiście. Ale nie jest dla mnie to żadna paralela. Jak z tym rakiem, o którym wspomniałem. Skuteczny lek nie spowodowałby tylko miliardowych zysków. One już są. Spowodowałby rządzenie światem, nagrody Nobla i zapisanie się w historii ludzkości :)

 

Zdajesz sobie zapewne sprawę, jakie koszty ma taka farmaceutyczna korporacja na każdym z etapów produkcji nowych medykamentów. Nikt chyba nie zakłada, że nie będzie chciała sobie tego odbić?

 

Godzinę temu, Kespert napisał:

sama motywacja ich działania, kwestia że ich zyski pochodzą z leczenia, ale nie z wyleczenia - wystarczy.

 

Dosyć kontrowersyjna teza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, spacemarine napisał:

To jaki suplement sobie wstrzykujesz?,

 

Przypominam, że odpowiadasz na:

 

10 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ale je łykasz, a też nie są przebadane pod kątem wpływu na płód i nie wiadomo, czy kobiety w ciąży mogą je brać.

 

Także gratulacje!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, spacemarine napisał:

@tytuschrypus
To jaki suplement sobie wstrzykujesz?, nie krępuj się, bo może my coś źle robimy. Uchyl rąbka tajemnicy. Jesteś taki chętny by wszystkich pouczać, masz na wszytko argument. Jesteś taki mądry, najpierw sobie coś w głowie wymyślisz, a później przywracasz do pionu użytkowników na forum.

Widzisz z kimś takim jak @tytuschrypus ciężko się dyskutuję. Wrzuca wszystkich do jednego worka., propaguje totalitaryzm ale ten z drugiej strony i wychodzi na przemądrzałego. Ciekawe dlaczego nie odpisał @Kespert -owi? Ja staram się obserwować wszystko z boku i rozumiem argumenty dwóch stron ale nie zgadzam się na to, żeby blokowano swobody obywatelskie z powodu szczepionki, która nie została dokładnie zbadana. Nie chcę być królikiem doświadczalnym ani przedmiotem na którym można zarobić.

 

@Obliteraror @tytuschrypus bardzo mocno się oburzają gdy ktoś wypowiada się innym zdaniem na temat nad który aktualnie dyskutują. Musicie zdać sobie panowie sprawie z tego, że wielkie koncerny nie interesują się waszym zdrowiem im zależy na pieniądzach tylko i wyłącznie. Korzystają z tego, że rządy państw są na tyle głupie, że kupują nie sprawdzony produkt. Sami byście go sprzedali na ich miejscu za te pieniądze.  

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne tytus jesteś takim mądrym trollem, sam sobie coś ubzdurasz i to TY sam wspominasz o suplementach w kontekście szczepionek! Więc jak Tobie nie pasuje pytanie jak sobie wstrzykujesz suplementy to nie rób takich głupich wycieczek, bo pokazujesz jak to ująłeś swoją dziecinność.

Chodzisz po całym forum i pouczasz ludzi, żywisz się tym jaki jesteś mądry, obserwuje to już od jakiegoś czasu, jesteś trollem i tyle w temacie.

 

 

Edytowane przez spacemarine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo @Obliteraror istnieją procedury, bezpieczniki zgadza się ale istnieją też łapówki. Zaraz mi powiesz, że to teoria spiskowa. Chłopie tyle co ja się na różnych szczeblach napatrzyłem na łapówkarstwo. Nie wierze, że akurat w branży farmaceutycznej gdzie obraca się OGROMNYMI na światową skalę pieniędzmi to zjawisko nie występuję. I nie robi się tego w celu wybicia populacji, zawładnięcia światem itd. tylko dla czystego zysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jonash napisał:

Musicie zdać sobie panowie sprawie z tego, że wielkie koncerny nie interesują się waszym zdrowiem im zależy na pieniądzach tylko i wyłącznie.

Zależy im na pieniądzach, jak każdej korporacji, jasna sprawa. I jak w każdej firmie, szczególnie dużej pojawiają się patologie i nadużycia. Ale sukces inwestorów i pozostałych interesariuszy to również, a może przede wszystkim dostarczanie skutecznych produktów (w tym przypadku jak szereg szczepionek w światowej historii szczepień, które wyeliminowały choroby takie jak m.in polio, tężec, odra, krztusiec, różyczka czy świnka.

 

Ja wiem, że to jedna z najpopularniejszych teorii spiskowych, o wszechwładzy Big Pharmy. Ale to tylko teoria.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Jonash napisał:

bardzo mocno się oburzają gdy ktoś wypowiada się innym zdaniem na temat

 

W zasadzie to w tym temacie widać, że jest dokładnie odwrotnie :D 

 

14 minut temu, spacemarine napisał:

Jasne tytus jesteś takim mądrym trollem, sam sobie coś ubzdurasz i to TY sam wspominasz o suplementach w kontekście szczepionek!

 

Jeszcze raz, żeby już zamknąć temat, bo to - wybacz - żałosne. Napisałeś:

 

54 minuty temu, spacemarine napisał:

suplementów diety nie wstrzykujesz sobie,

 

Na co ja odpisałem:

 

27 minut temu, tytuschrypus napisał:

Ale je łykasz,

 

Co Ty "błyskotliwie" zripostowałeś:

 

23 minuty temu, spacemarine napisał:

To jaki suplement sobie wstrzykujesz?, nie krępuj się, bo może my coś źle robimy.

 

Masz świadomość, jak śmiesznie to wypadło?

13 minut temu, Jonash napisał:

I nie robi się tego w celu wybicia populacji, zawładnięcia światem itd. tylko dla czystego zysku.

 

Jak wszyscy, ale czy to oznacza, że kwestionujesz każdą instytucję/korporację/firmę? Każdy kto coś oferuje, robi to dla zysku, ale to jeszcze nie oznacza, że rucha Cię wrednie i złośliwie w odbyt. Jeśli ktoś tak spogląda na rzeczywistość, to musi być strasznie przykre spoglądanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyjąć na klatę, iż nauka na obecnym etapie rozwoju nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów i chorób, które toczą współczesny świat. Nie z powodu teorii spiskowej, a wiedzy, którą mamy obecnie jako ludzkość. Niestety. Każde pokolenie może mieć poczucie, że urodziło się za wcześnie. I nie dożyje np. etapu ludzkości po obaleniu teorii Einsteina i podróży poza Układ Słoneczny, kolonizacji galaktyki. Specjalistycznych operacji już w łonie matki, które skorygują każdy wadliwy gen i wszystkie potencjalne choroby wyeliminują na starcie. Operacji wykonywanych przy użyciu nanotechnologii. Klonowaniu i tworzeniu zapasowych organów, serc, płuc, nerek. Wszczepów, poprawiających osiągi ludzkiego organizmu - wzroku, słuchu, siły. I tak dalej.

 

To, co widać w mądrzejszych obecnie filmach SF to jedynie melodia bliższej bądź dalszej przyszłości. Ludzki umysł na nieskończony potencjał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Obliteraror said:

Trzeba przyjąć na klatę, iż nauka na obecnym etapie rozwoju nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów i chorób, które toczą współczesny świat. Nie z powodu teorii spiskowej, a wiedzy, którą mamy obecnie jako ludzkość. Niestety. Każde pokolenie może mieć poczucie, że urodziło się za wcześnie. I nie dożyje np. etapu ludzkości po obaleniu teorii Einsteina i podróży poza Układ Słoneczny, kolonizacji galaktyki. Specjalistycznych operacji już w łonie matki, które skorygują każdy wadliwy gen i wszystkie potencjalne choroby wyeliminują na starcie. Operacji wykonywanych przy użyciu nanotechnologii. Klonowaniu i tworzeniu zapasowych organów, serc, płuc, nerek. Wszczepów, poprawiających osiągi ludzkiego organizmu - wzroku, słuchu, siły. I tak dalej.

 

To, co widać w mądrzejszych obecnie filmach SF to jedynie melodia bliższej bądź dalszej przyszłości. Ludzki umysł na nieskończony potencjał.

Zasadniczo to co piszesz, to już jest częściowo możliwe (poza kolonizacją galaktyki ?, choć technicznie do Alpha Centari dałoby się w kilkanaście lat dolecieć), ale problemem są koszty. Etap dynamicznego postępu technicznego skończył się w momencie, gdy do zarządzania i decyzji dorwali się księgowi (końcówka XX w.). Poza miniaturyzacją, to od 20+ lat nie ma jakichś przełomowych osiągnięć, a głównie rozwijanie już istniejących technologii. W tej chwili w nauce królują granty celowe. Musisz wykazać wysokie prawdopodobieństwo sukcesu, żeby konkretne finansowanie pozyskać. A jak. np. robisz badania podstawowe nad zaginaniem czasoprzestrzeni, grawitacją, czy inną teorią, to zasadniczo masz tylko kroplówkę uniwersytecką do dyspozycji. I to w "normalnych" pod względem nakładów na naukę krajach. Stąd wiele projektów ląduje na półkach, a rzeczywisty postęp powoli zwalnia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, cst9191 said:

"szczepionki" nie wyeliminują wirusa, który zostanie z nami na zawsze

Pisałem o tym już w marcu, kiedy powszechnie trąbiono że "nic nie wiadomo, nowy wirus" itp. pierdolety, jak gdyby wirusologia narodziła się przedwczoraj. 

O powstaniu szczepionki na jesieni też.

Dwa jasnowidzenia?

Pewnie jakaś reszta jasnowidzeń też się sprawdzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Obliteraror napisał:

Swoją drogą, przydałby by się kompleksowy temat nt. teorii spiskowych. Tego, że podatność na nie jest jest wcale wprost skorelowana z wykształceniem czy zamożnością, kwestią budowania szumu informacyjnego, tego, iż najskuteczniejsze teorie spiskowe, jak każdy doskonały przekaz propagandowy muszą mieć w sobie odrobinę prawdy na pierwszy rzut oka, by łatwiej były aprobowane i rozpropagowane itd.

 

Kurna, świat bez teorii spiskowych, to byłoby coś strasznie nudnego.

3 godziny temu, tytuschrypus napisał:

Tutaj kilka cytatów z początku tematu o koronie, wnioski każdy może wyciągnąć sobie sam. 

No właśnie. Z POCZĄTKU. Wtedy 99% ludzi wierzyło w medialny przekaz i statystyki tam podawane.

 

A więc kolejna manipulacja z Twojej strony.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się poruszać po potwierdzonych informacjach a nie dywagacjach.

 

Sondaż CBOS, połowa Polaków nie chce się szczepić na covid:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-12-04/niemal-polowa-polakow-nie-chce-zaszczepic-sie-przeciw-covid-19-badanie-cbos/

Edytowane przez spacemarine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 14:14, cst9191 napisał:

I kto tu manipuluje?

Pan manipuluje, pani manipuluje, wszyscy manipulujemy.

W dniu 3.12.2020 o 14:14, cst9191 napisał:

Umknęło Ci w tej wypowiedzi tylko jedno - ulotki leków odpowiadają na pytanie, czy należy dany lek stosować w ciąży, czy nie. Natomiast w przykładzie, który podał @spacemarine pisze jasno jak byk, że NIE WIADOMO. Producent NIE WIE.

Rozminąłeś się z prawdą, są leki których ulotki mają podobną formułkę o stosowaniu w czasie ciąży. Przykład:

 

LvnMlv7.jpeg

 

Idąc twoim tokiem rozumowania: manipulujesz.

Edytowane przez Machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę tylko tyle że było trochę tych teori spiskowych które okazały się prawdą. Nawet o więzieniach CIA w pl o czym mówił Lepper a każdy się z niego śmiał. Także wiecie ;) nigdy nic nie jest takie jak się wydaje a potwierdzić coś można w 100 % tylko wtedy jeśli się ma wiedzę. Wiedzę i obeznanie z wielu źródeł (nie z jednego prawilnego) oraz wtedy gdy się coś ZOBACZY NA WŁASNE OCZY. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.