Skocz do zawartości

Małżeństwo żołnierza. Zdrada "żony" czytajcie bo jest o czym


Rekomendowane odpowiedzi

Ja uważam, że małżeństwo to jest bardzo potrzebna rzecz i każdy powinien tę zachciankę pani i jej marzenia spełnić. Im szybciej tym lepiej, oświadczyny w pierwszym miesiącu znajomości są najsensowniejszą opcją. Potem oczywiście już nie wnikamy co pani robi i z kim, bo to nie nasz interes. Powinniśmy jedynie zapewniać małżonce godne życie na jak najwyższym poziomie. 

 

Prosit! 

 

Gorzka, wódka, gorzka wódka i wszystkie pary tańczą, raz, dwa, trzy! 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sharingan napisał:

ma zniszczone życie to jeszcze psychikę

 

Jak trafi na takich  samych białych rycerzy jak on, to może mieć jeszcze zniszczony pierścień -.- . 

 

 

Mnie jeszcze ciekawi motyw o tym, jak wynosił ją  z mieszkania, zawiniętą w dywan, nad ranem. Dziwne, ze ten akcji nie zauważył żaden z sąsiadów. Przecież na pewno bloku, nawet o tej porze ktoś mógł np: wyjść z psem, wracać z melanżu, nocki itp. Z drugiej strony, zobaczcie jaki trzeba mieć power - bezwładne ciało karyniska + dywan o pow .ok 15m2, który też swoje waży. Do tego zejście po schodach i otwarcie drzwi. Adrenalina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wierzę komandos nie olał takiej loszki z SMV między 1, a 3 (MAX!!!). No chyba, że lubił takie panie. Nawet się jakoś na takich mężczyzn mówi...

 

zazdrosny_maz_udusil_i_spalil_640x0_rozm

 

W każdym razie ta sytuacja pokazuje różnice kulturowe.

U muzułmanów po takim czymś zatłuczenie żony by było czynem standardowym za zdradę, a u nas beciak ma jeszcze problemy...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno były dwie podobne akcja w Rosji.

 

Szef pukał swoją pracownicę, która była żoną emerytowanego komandosa.

 

Dostał kilka razy nożem, jak przyjechał pod dom kochanki. 

 

Druga akcja była inna, również żona zdradzała żołnierza, gdy ten się dowiedział odwiedził jej kochanka i odpalił się razem z nim za pomocą granatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kiroviets napisał:

Makabra. Schemat za schematem schemat pogania. Wychowany przez samotną matkę cuckold. Mi tam  szkoda gościa, że nie trał na to forum.

 

 

Niestety w 2012 roku nie było jeszcze tego forum w internecie. Co prawda Marek Kotoński już publikował w paru miejscach, ale nie tak łatwo było natrafić na jego artykuły. Mnie  udało się przypadkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie retoryczne. Jak współpracować z kimś, kto nie przestrzega żadnych zasad? 

 

W biznesie są to kontrakty bardzo podwyższonego ryzyka i trzeba mieć ogromne doświadczenie, żeby się takich podejmować. 

 

Na wojnie przeciwnik nie przestrzegający żadnych konwencji zawsze będzie miał przewagę i w końcu zwycięży. 

 

W pracy takie osoby znane są z chodzenia po trupach i wyciskania cytrynek, vel frajerów. 

 

A teraz weźmy sobie związek, czy małżeństwo z normalnym, ogarniętym i przestrzegającym zasad facetem. Może zostać wydymany w tempie błyskawicznym i nawet nie będzie wiedział jak. 

 

Pozostaje zachowywać się tak samo. Tylko teraz kto jest chętny na ciągły sajgon i robienie sobie koło pióra? I jak długo z takim mindsetem pociągnie? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gościa. Chciał służyć ojczyźnie, wysłali go nasi rządzący na misję za Amerykanów. Swoje przeżył, w tu żona traktowała go jak śmiecia. Przecież mogła odejść, sorry nie pasujesz mi, papiery, podpis, dziękuję. 

 

Może wierzył w ideały, w miłość a wszystko cóż strasznie. Myślę że takiemu człowiekowi można pomóc i sam bym mu dołożył do adwokata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DOHC napisał:

Szkoda gościa. Chciał służyć ojczyźnie, wysłali go nasi rządzący na misję za Amerykanów. Swoje przeżył, w tu żona traktowała go jak śmiecia. Przecież mogła odejść, sorry nie pasujesz mi, papiery, podpis, dziękuję. 

 

Może wierzył w ideały, w miłość a wszystko cóż strasznie. Myślę że takiemu człowiekowi można pomóc i sam bym mu dołożył do adwokata. 

Każdy kto choćby skręca długopisy służy ojczyźnie. 

Podatki! 

Ten, jak reszta, chciał tylko małej, szybkiej emeryturki. 

 

Jak wierzył w ideały to był pusty jak dzwon w kościelne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PyrMen napisał:

Każdy kto choćby skręca długopisy służy ojczyźnie. 

Podatki! 

Szanuję każdego kto pracuje, ale uczciwą pracę lekarza, strażaka czy komandosa szanuję bardziej niż pracę pani na kasie czy pana co układa płytki.

 

Ktoś kto wykonuje trudniejszy, bardziej ryzykowny zawód którego nie nauczysz się w rok (nie zostaniesz w rok ani lekarzem ani komandosem) zasługuje na więcej i tyle. 

 

9 minut temu, PyrMen napisał:

Ten, jak reszta, chciał tylko małej, szybkiej emeryturki. 

W zeszłym roku niemal poszedłem do służby przygotowawczej, w tym roku miał być WOT ale koronaściema pokrzyżowała mi plany plus trzy trzy miesięczne zwolnienie lekarskie, eh.

 

Faktycznie kasa i emerytura w chuj. 

A każdy Polak to pijak i złodziej zapomniałeś dodać, a prywaciarz to kułak i oszust ?

 

11 minut temu, PyrMen napisał:

 

Jak wierzył w ideały to był pusty jak dzwon w kościelne. 

Też kiedyś wierzyłem i co z tego? W świętego mikołaja nie wierzyłeś?

 

Owszem. W tym wieku powinien znać zasady gry, ale paradoksalnie został wychowany w innym systemie, bez internetu i innych rzeczy (już widzę jak miał za komuny internet). Skąd miał czerpać wiedzę jak nie od wujków i ciotek? 

 

Wtedy jeszcze jakoś to przeszło, a w dzisiejszych czasach stara brzydka baba szuka księcia z bajki. Związek, monotonia, bolec na boku...

 

Oszukali go i tyle. Jak każdego z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DOHC napisał:

Przecież mogła odejść, sorry nie pasujesz mi, papiery, podpis, dziękuję. 

A mieszkanie, utrzymanie?

Na miss nie wyglądała, kto by ją przygarnął?

Dobrego żywiciela pasożyt tak łatwo nie opuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PyrMen napisał:

W razie W, My Bracia będziemy na pierwszej linii.

Zależy mi na WOT aby służyć lokalnie wśród swoich, nie być posyłanym przez politykę na wojnę. 

 

A tak szczerze to w 1920 i 39 bym walczył, ale w 2020 nie ma o co i za co. 

2 godziny temu, Brat Jan napisał:

Dobrego żywiciela pasożyt tak łatwo nie opuści

Właśnie tym się różni moralność kobiet i mężczyzn. Kochanek do zabaw i jeleń do dymania na kasę. 

 

 

Przypomnicie sobie "mamę Madzi", ile tam było cyrku za umyślną zbrodnię dziecka. Przecież można takie dziecko oddać. 

A tu w związku gość został zaszczuty, mam nadzieję że ktoś go ułaskawi po dwóch, trzech latach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 14:23, Mosze Red napisał:

Szef pukał swoją pracownicę, która była żoną emerytowanego komandosa.

 

Dostał kilka razy nożem, jak przyjechał pod dom kochanki. 

 

Druga akcja była inna, również żona zdradzała żołnierza, gdy ten się dowiedział odwiedził jej kochanka i odpalił się razem z nim za pomocą granatu.

 

To jest kolejny idiotyzm który wyróżnia kukoldów, chęć zemsty na obcym facecie że mu się baba puszcza. To tak jakbyś miał pretensje do kija że ktoś ci nim przypierdolił w łeb.

Zamiast szorować do gościa z whisky że mu pokazał z kim miał przez lata do czynienia.

Ale nie to przecież nie jej wina że jest gościnna w kroku, to kochanek ją biedną, niepokalaną istotkę zbałamucił że ona nie wiedziała co robi. Ona nie chciała. 

Niestety tak myśli jakieś 95% chłopów.

Kiedyś tłumaczyłem to moim kumplom to tylko uśmieszki były że ja mam coś z głową. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaro670 tu nawet nie chodzi o samą chęć zemsty, tylko o formę jej przeprowadzenia.

 

Chcesz się mścić, poprawi ci to samopoczucie, podniesie komfort psychiczny, poczujesz się mniej sponiewierany .... to się mścij.

 

Tyle, że trzeba to zrobić tak, żeby przy okazji nie zniszczyć własnego życia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2020 o 15:37, absolutarianin napisał:

Nie wiem, czy wiesz, że dzisiaj wojo okupuje taki Irak od 8mej do 16stej

Byłeś że wypowiadasz tak kategoryczne sądy?

 

Co mogę zarzucić armii to że nie odsiewają słabych psychicznie.W szegòlnosci do służby poza granicami kraju.  A później taki jeden z drugim odwalają różne cuda z samobójstwami włącznie. Albo łapie depresję gdy trzeba zbierać kawałki tubylca który "sprawdzał" pas Szahida.

 

@absolutarianin pewnie w wojsku nie byłeś więc nawet nie wiesz o czym mówisz. 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy wojacy na smyczy hamburgerów..zamiatają najwyżej lądowiska dla ich śmigłowców. 

A ci z PL? 

Ze stu tysięcy może, 40 tysi to wojska lądowe, którzy wiedzą nieco bardziej jak wygląda choćby poligon. 

Reszta to służba techniczna, strażacy.. masa, masa innych g. wiedzących. 

Dajcie na luz. Jesteśmy bezbronni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.