Skocz do zawartości

Mam chłopaka, a 3 minuty później...


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, zychu napisał:

Gaddemit, @Analconda, już drugi raz przytaczasz przykład murzyna z wielką pałą! 

Jakbys walil codziennie niemca w kask do takich wielkich egzotycznych pal z redtuba to tez by ci sie  mocno w czerepie utrwalily .Ba , nawet i snily po nocach .

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Analconda napisał:

Nawet p0lka Stacy odda się arabowi 1/10. Już nie wspominając o potężnym murzynie z wielka czarną pałą.

 

Polki jak to Polki - rozwiązłe z natury ale jest też w tym wina Polaków...

...po prostu Polscy faceci ani nie mają czym się pochwalić (bardzo małe benki) albo wyglądają jak typowy Polak tzw „Polska morda” - przykładem jest Pan Najman albo Sekuła i nie dbają o siebie w ogóle.

Akurat najman ma fajną sexy żonę.  Coś tam ma w sobie pewnie wielką białą  pałę  :)

Anal Ty myślisz serio że każdy murzyn ma pałę 25cm? 

Nie jest tak, to mit. Wystarczy poczytać statystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, thyr napisał:

Znalem mezatke ktora mi mowila ze jak pierdykne jej bombelka to jej stary powinien sie cieszyc ze taki ladny bedzie .Tego nic nie przebije.

 

Mało rzeczy mnie już w życiu dziwi, więc założyłem sobie, że nic mnie już nie zdziwi. A jednak.

Ja pierdolę.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2020 o 18:26, Ramaja Awantura napisał:

Na lato opalam się ostro na ciemno (super się opalam) i zaczynam "kaleczeć polska jensyk" i zobaczymy co człowiek zdziała XD

Po co czekać do lata, zrób sobie solarkę.

10 godzin temu, Fury King napisał:

Można na to spojrzeć z te strony, że oddają przysługę dla natury :) Miszamasz genowy, poszukiwanie silnych samców. Dzięki oddaniu sióstr Polek rośnie silne i zdrowe pokolenie. Brawo One :)

Ale IQ tych samców skłania do zadumy nad tym co ta natura najlepszego wyczynia z naszymi rodaczkami. :D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Ale IQ tych samców skłania do zadumy nad tym co ta natura najlepszego wyczynia z naszymi rodaczkami. :D

No właśnie. Kiedyś, w prehistorii może miałoby to znaczenie. A dzisiaj? Do tego jeśli dodamy, że przeważnie takie panie zostają później same, taki dzieciak ma przewalone w homogenicznej społeczności.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 22:57, cst9191 napisał:

Zdegustowany, ale jednak postanowiłem wrzucić ten filmik tutaj, choćby po to by pokazać na praktycznym przykładzie ile warte są obietnice miłości, że aż po grób i tak dalej.

 

Oto nasza rodaczka ulega "urokowi" arabskiemu księcia i daje mu bez gumy, choć chwilę wcześniej mówi że ma chłopaka i daje do zrozumienia, że nic z tego 

 

Powiedzcie proszę, jak weryfikujecie background takiej historii, przecież to tylko tytuł jakiejś amatorskiej produkcji?

 

Na moje, to ani nie ma tu "Polish beauty", ani jakiegoś arabskiego księcia. zwykła Karyna i ciapaty Seba.

 

Wysnuwanie jakichkolwiek wniosków na takiej podstawie, jest co najwyżej zabawne :)

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 22:57, cst9191 napisał:

-wierność nie istnieje, a przynajmniej nigdy nie masz 100% pewności, że nie zostałeś zdradzony;

 

To jest tak oczywiste, że aż do porzygania nudne.
Dyskutowalismy tu przed dwoma a może i wiecej laty na ten temat.

 

Wniosek z dyskusji był jeden - 100% zdradzonych jeszcze dzień przed ujawnieniem zdrady - dawałoby sobie uciąć rękę za wiernośc partnerki/ra.

 

Dlatego tez kiedy jeszcze bywałem w tzw "stałych związkach" - nigdy w wiernośc kobiety nie wnikałem.

Sam zaś wierny byłem tylko przez dwuletni okres małzeństwa - czyli od ślubu aż do momentu nie tyle rozwodu ale jego UPRAWOMOCNIENIA !

Poważnie potraktowałem bowiem obietnicę (art 23 KRiO + przysięga w KK)

 

Tymczasem przed slubem (5 lat) + pozostałe związki niemałzeńskie - wierny nie byłem.
Dlatego, że żadna z kobiet takiej deklaracji na mnie nie wymusiła - a ja zaś do składania takiej zaspecjalnie wyrywny nie byłem.
Więc - skoro nie było obietnicy że mam być wierny - to przecież nie musiałem.

 

Po 1 stycznia 2012 roku problem sam się rozwiązał. Od tego momentu nie wchodzę w ŻADNE stałe związki z kobietami.
I dlatego też jestem człowiekiem bardzo szczęśliwym i spełnionym na płaszczyźnie męsko - damskiej.
Wszelakie relacje męsko damskie w mym życiu są obecnie wzorcowo, podręcznikowo wręcz udane - i dlatego też mam absolutnie doskonałe zdanie o kobietach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.