Skocz do zawartości

Kryptowaluty


smk111

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, gnukij1 napisał:

Czy jest opcja, aby ominąć podatek od zysku 19procentowy?

Albo jakoś wtopić w coś, aby był najmniej odczuwalny?

W DE jak trzymasz ponad rok od zakupu to nie płacisz podatku. Państwo niemieckie uznaje krypto jako twoje pieniądze i nie ponosisz tam żadnych opłat z tego tytułu. Ale to byś musiał zmienić rezydencję podatkową na Niemcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Panowie sądzą o Dogecoin?

Mocno promowany przez Muska i Snop Dooga.

Kupiłem swego czasu 5 tysięcy sztuk za śmieszne pieniądze a tu proszę, Teraz 27gr szuka.

W listopadzie chciałem kupić trochę ETH ale przeczucie mnie zmyliło, przypuszczałem że będzie szło w dół a tu grubo strzeliło do góry.

 

Myślę też, że BTC nie warto w ogóle sprzedawać, wywali w kosmos, moim skromnym zdaniem jest możliwe że 1btc =400k$.

 

BNB poszło pięknie w górę ale dziś już -13%.

 

Z krypto ciężki temat, nigdy nie wiadomo co się będzie dziać.

W dniu 7.02.2021 o 12:38, ManOfGod napisał:

Hej, ktoś ogarnia co się dzieje z Dogecoin ? 😂

czy ktoś z was posiada ?

Mam posiadam, 5 tysięcy sztuk.

Kupowałem w październiku lub listopadzie za cenę mniej więcej 0,05zł

Dziś cena wynosi 0,27zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zarobiłeś to dobrze, gratulacje ja Dodge (powstał dla beki - a daje zarobić) omijam - nie jestem nim zainteresowany. Dobra opcja na szorta była. @Massamba_

 

Ja moge powiedzieć: 0.5 miliona USD za 1 btc - i co z tego...

 

BNB - pluje sobie w mordę. Bywa. 

 

 

 

A z innej baczki do konta na binance można mieć kartę VISA. 😇

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doge kupiłem na dołku, sprzedałem na górce, ja większych pieniędzy w tą monetę nie pakuję. 

Teraz inwestuje w btc długofalowo, a bnb będę się starał codziennie coś pohandlować. Może jakaś część pieniędzy zainwestuje jak mi się uda w monetę, którą będzie chciał jakiś youtuber napompować aby szybko zarobić, ale to się jeszcze nad tym zastanowię.

Edytowane przez MvP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doge to meme coin. Można go kupić jak jest śmiesznie tani i czekać na kolejną pompę, ale nie teraz.

 

Ja przez ostatnie 2 tygodnie +30% na btc, eth i ada. Narazie wrzuciłem £400 i będę dokładać z każdą wypłata.

 

Banka na btc dopiero się formuje i doleci w okolice 200k USD - Bitcoin rainbow chart. 

 

A jak w końcu pierdolnie to będę przez kolejne lata inwestować konsekwentnie żeby zrealizować zyski na następnej hossie.

 

Zresztą btc też można shortowac.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, UncleSam napisał:

Doge to meme coin. Można go kupić jak jest śmiesznie tani i czekać na kolejną pompę, ale nie teraz.

 

Ja przez ostatnie 2 tygodnie +30% na btc, eth i ada. Narazie wrzuciłem £400 i będę dokładać z każdą wypłata.

 

Banka na btc dopiero się formuje i doleci w okolice 200k USD - Bitcoin rainbow chart. 

 

A jak w końcu pierdolnie to będę przez kolejne lata inwestować konsekwentnie żeby zrealizować zyski na następnej hossie.

 

Zresztą btc też można shortowac.

skad jestes taki pewien ze doleci az do 200 k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najlepiej grać na kilku giełdach bo w szczycie hossy mogą się pozapychac i najlepiej mieć alternatywę jak wyjść do Fiatów.

O doge mam takie same zdanie jak jeden z przedmówców że jest to waluta mem i pompują ja teraz gwiazdy tiktokowe i wiadomo Elon.Na shorta to można grać.

32 minuty temu, GriTo napisał:

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z Revolutem? 

Ja grałem na revolucie ale jak się nauczyłem trochę o krypto to nie korzystam bo jest mało krypto,jak pamiętam to było eth i btc a jest dużo innych ciekawych projektów 

2 godziny temu, UncleSam napisał:

Doge to meme coin. Można go kupić jak jest śmiesznie tani i czekać na kolejną pompę, ale nie teraz.

 

Ja przez ostatnie 2 tygodnie +30% na btc, eth i ada. Narazie wrzuciłem £400 i będę dokładać z każdą wypłata.

 

Banka na btc dopiero się formuje i doleci w okolice 200k USD - Bitcoin rainbow chart. 

 

A jak w końcu pierdolnie to będę przez kolejne lata inwestować konsekwentnie żeby zrealizować zyski na następnej hossie.

 

Zresztą btc też można shortowac.

Teraz to można spekulować, przy aktualnych opłatach transakcyjnych nie byłbym tego taki pewien.Ja oczekuje odreagowania choć po cichu liczę na realne 100k$ a im więcej urośnie nie będę narzekał.

Edytowane przez wkm
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Samiec:) napisał:

skad jestes taki pewien ze doleci az do 200 k

Nie jestem. Napisałem - Bitcoin rainbow chart. Wpisz se w google i ci wyskoczy wykres.

 

1 godzinę temu, GriTo napisał:

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z Revolutem?

Revolut jest koszmarnie drogi. Zrobiłem 3 transakcję i odrazu przeniosłem się na binance.

 

Godzinę temu, wkm napisał:

Ja oczekuje odreagowania choć po cichu liczę na realne 100k$ a im więcej urośnie nie będę narzekał.

Trzymam kciuki bracie. Na moje 100k przyjdzie czas za parę lat 😄

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Massamba_ said:

Potwierdzam, mam tam konto i można mieć kartę.

Ale aby swoją podpiąć pod konto na Binance to tragedia, 2 tydzień mnie weryfikują i nadal jakieś błędy.

nie mialem zadnych problemow..

 

BNB dalo ladnie zarobic a dzisiaj czekam na wybicie BTC

1 hour ago, UncleSam said:

Nie jestem. Napisałem - Bitcoin rainbow chart. Wpisz se w google i ci wyskoczy wykres.

 

Revolut jest koszmarnie drogi. Zrobiłem 3 transakcję i odrazu przeniosłem się na binance.

 

Trzymam kciuki bracie. Na moje 100k przyjdzie czas za parę lat 😄

Co do BTC na koniec roku moze byc 266k.. analiza fundamentalna plus indykator z AT. Na koniec widac jak wieloryby wchodza w blockchain.. Btc juz jest jako store of value i pamietac nalezy rowniez o eth,ltc .. sprawdzcie co skupuja bez patrzenia na cene np grayscale,microstrategy,blackrock..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.