Skocz do zawartości

Śmieszna akcja z samotną mamuśką w tle


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wdając się zbytnio w szczegóły, wystawiłem niedawno ogłoszenie o najem mieszkania.

Poumawiałem zainteresowanych, na pierwszy ogień samotna mamusia z dwoma synami.

Tematu pracy raczej unikała, z reszta nie istotne. Takie przypadki idą od ręki do odstrzału, bo to są zawsze kłopoty.

Mimo wszystko Pani ubzdyczyła sobie że się dogadaliśmy, choć nie wpadła na pomysł że takie "umowy" się zaklepuje choćby symboliczną zaliczką.

I tutaj uwaga uwaga...

Po 2 dniach Pani dzwoni z prośbą by przyjechać po nich bo się spakowała a nie maja samochodu, hehehehe

Parsknąłem śmiechem do telefonu jak zapewne teraz niejeden z was :D

Oświadczyłem, że mieszkanie zostaje wynajęte Panu który opłacił wszystko na rok z góry i się rozłączyłem, wiedziałem że to wariatka ale zalała mnie tyloma sms'ami z wyzwiskami że nie sposób to opisać :D

Cytuje kilka z nich: (pisownia orginalna)

"tyle przeszlam ostatnio potrzebowalam wsparcia drugiego czlowieka a drógi czlowiek klody pod nogi?"

"ty smieciu jak tak mogles mam dzieci"

" w polskim prawie nie wolno tak traktowac matek z dziecmi sprawa trafia do sadu"

 

Niezły cyrk co ? :D

 

 

Edytowane przez Rapke
  • Like 4
  • Haha 40
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się domaga, żeby ktoś obcy pokrywał koszty:

 

- złego doboru partnerów

 

- nie zadbania o antykoncepcję

 

- rozwiązłości seksualnej

 

- błędnego wyboru drogi życiowej

 

Jest zwykłym pasożytem.

 

  

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Rapke napisał:

Nie wdając się zbytnio w szczegóły, wystawiłem niedawno ogłoszenie o najem mieszkania.

Poumawiałem zainteresowanych, na pierwszy ogień samotna mamusia z dwoma synami.

Tematu pracy raczej unikała, z reszta nie istotne. Takie przypadki idą od ręki do odstrzału, bo to są zawsze kłopoty.

Mimo wszystko Pani ubzdyczyła sobie że się dogadaliśmy, choć nie wpadła na pomysł że takie "umowy" się zaklepuje choćby symboliczną zaliczką.

I tutaj uwaga uwaga...

Po 2 dniach Pani dzwoni z prośbą by przyjechać po nich bo się spakowała a nie maja samochodu, hehehehe

Parsknąłem śmiechem do telefonu jak zapewne teraz niejeden z was :D

Oświadczyłem, że mieszkanie zostaje wynajęte Panu który opłacił wszystko na rok z góry i się rozłączyłem, wiedziałem że to wariatka ale zalała mnie tyloma sms'ami z wyzwiskami że nie sposób to opisać :D

Cytuje kilka z nich: (pisownia orginalna)

"tyle przeszlam ostatnio potrzebowalam wsparcia drugiego czlowieka a drógi czlowiek klody pod nogi?"

"ty smieciu jak tak mogles mam dzieci"

" w polskim prawie nie wolno tak traktowac matek z dziecmi sprawa trafia do sadu"

 

Niezły cyrk co ? :D

 

 

Po ortografii i sposobie pisania, wyzwiskach, widać, że ta ,,pani madka wariatka p0lka" ma niewiele do zaoferowania, amebyzm umysłowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spotted ostatnio lokalnym babka wystawiła ogłoszenie, że jest w ciąży, a zasiłek zabrali i czy jest jakiś inny, bo ona pieniędzy nie ma. Jakiś typek napisał pod ogłoszeniem, żeby myślała, w jakiej sytuacji robi dzieci to go wszystkie baby zjechały. Pasożyty to klasyka. Baby mają program pasożytnictwa zakodowany gdzieś głęboko w sobie. Ja bym nie mógł na siebie w lustrze spojrzeć, a takie proszę bardzo. Nawet przyjedź po mnie kurwa. Szczyt bezczelności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mosze Red napisał:

Jak ktoś się domaga, żeby ktoś obcy pokrywał koszty:

 

- złego doboru partnerów

 

- nie zadbania o antykoncepcję

 

- rozwiązłości seksualnej

 

- błędnego wyboru drogi życiowej

 

Jest zwykłym pasożytem.

 

  

Podobnie jak w Polsce z KK, mało ludzi chodzi do rzekomo ,, świętego" budynku z cegły, ale koszty utrzymania pokrywa cały naród, bo ,,dóh świenty nat polskom czówa i mieliśmy papierza polaka i tak wypada"

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rapke napisał:

 

Cytuje kilka z nich: (pisownia orginalna)

"tyle przeszlam ostatnio potrzebowalam wsparcia drugiego czlowieka a drógi czlowiek klody pod nogi?"

"ty smieciu jak tak mogles mam dzieci"

" w polskim prawie nie wolno tak traktowac matek z dziecmi sprawa trafia do sadu"

 

Niezły cyrk co ? :D

 

 

Babka z OLX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rapke napisał:

Cytuje kilka z nich: (pisownia orginalna)

"tyle przeszlam ostatnio potrzebowalam wsparcia drugiego czlowieka a drógi czlowiek klody pod nogi?"

"ty smieciu jak tak mogles mam dzieci"

" w polskim prawie nie wolno tak traktowac matek z dziecmi sprawa trafia do sadu"

 

Niezły cyrk co ? :D

 

Treść tego ostatniego smsa daje podstawy przypuszczać, że ktoś kto zdecyduje się w naiwności wynająć jej mieszkanie, będzie mieć szybko problemy z wyegzekwowaniem czynszu/wyeksmitowaniem jej z tego mieszkania w przypadku zalegania z wpłatami. Ciekawe, że od ojca dziecka nie wymaga pomocy, tylko od obcych ludzi. ;) 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajmowanie mieszkania kobiecie w zasadzie jakiejkolwiek jest obarczone to dużym ryzykiem :D. A co do pani niestety większość "madek" ma takie podejście idzie do zaobserwować na różnych forach. :) Dobrze, że nie stwierdziłeś " jaka ona biedna niech zamieszka u mnie mam wolne mieszkanko" :D. Znając życie trafią się tacy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rapke w sumie nigdy o tym nie pomyślałem.

 

Sprowadzać se znajomą babę na własnościowe to jedno zło.

 

Ale nigdy nie podpiął bym tego pod wynajmowanie mieszkania obcej kobiecie.

 

Teraz już wiem, że nawet obcym babom mieszkania się nie wynajmuje.

 

Dzięki za bezcenną lekcję !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.