Skocz do zawartości

Jak usunać pasożyty z organizmu ?


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Forumowicze :)

 

Ostatnio czytam, jak usunąć pasożyty z organizmu, jakie środki, zioła, owoce spożywacie ? Z jakich kuracji korzystacie, korzystaliście, a które pomogły ? Co zmieniliście w swoim jadłospisie ? Ja będę chciał zmniejszyć w swoich jelitach grzyba Candida Albicans, przestałem właśnie jeść słodycze, przestałem słodzić herbatę i kupiłem sobie pastylki z wyciągiem z Oregano oraz oczywiście znacząco ograniczyłem alkohol.  Dowiedziałem się, co powodują pasożyty w organizmie, jakie spustoszenie. Pasożyty czynią w naszym organizmie spustoszenie. Ograbiają nas z cennych składników odżywczych, a ich toksyny zatruwają organizm, powodując m.in. alergie, bóle głowy, kłopoty ze snem i wagą oraz zaburzają prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Często również są przyczyną poważnych schorzeń autoimmunologicznych, a nawet, mogą sprzyjać rozwojowi nowotworów. I TROCHĘ SIĘ PRZERAZIŁEM

 

 

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=259162655641472&id=100748181482921

 

 

Proszę o wasze rady i doświadczenie :)

 

Pozdrawiam

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że dr Wojciech Ozimek to lekarz, który od dawna zajmuje się leczeniem pasożytów i kiedyś na YT były jego wykłady na ten temat, może warto poszukać, czy jeszcze coś jest.

Teraz sprawdziłem, że w ostatnich latach wydał też książkę, ale podkreślam, że jej nie czytałem, dlatego nie wiem jak z treścią:

 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/311602/nie-dam-sie-pasozytom

 

Tutaj jego strona:

 

https://centrumozimek.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Boromir napisał:

I TROCHĘ SIĘ PRZERAZIŁEM

 

Chłopie, kilka dni temu przeczytałem o szkorbucie, 2 cytryny wciągnąłem na raz. Wmawiałem sobie, że dziąsła mam zakrwawione, że na języku jakaś narośl, że nie mam energii. Później jakieś inne choróbska wyszukiwałem, włącz sobie Paczesia jak gadał o reklamach w radiu, pomoże od razu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

dlatego nie wiem jak z treścią

Chodzi mi bardziej o twoje doświadczania, co jadłeś ? Co robiłeś, żeby się oczyścić ?

6 godzin temu, WoLe napisał:

Paczesia jak gadał o reklamach w radiu

Nie słucham radia.

6 godzin temu, Trevor napisał:

Przestań się nakręcać,

Nie nakręcam się, jednak odpowiednimi zabiegami można sobie pomóc w kwestii zdrowia, skoro pasożyty są aż tak bardzo szkodliwe dla organizmu, to warto tym tematem zainteresować się.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Boromir napisał:

Witajcie Forumowicze :)

 

Ostatnio czytam, jak usunąć pasożyty z organizmu, jakie środki, zioła, owoce spożywacie ? Z jakich kuracji korzystacie, korzystaliście, a które pomogły ? Co zmieniliście w swoim jadłospisie ? Ja będę chciał zmniejszyć w swoich jelitach grzyba Candida Albicans, przestałem właśnie jeść słodycze, przestałem słodzić herbatę i kupiłem sobie pastylki z wyciągiem z Oregano oraz oczywiście znacząco ograniczyłem alkohol.  Dowiedziałem się, co powodują pasożyty w organizmie, jakie spustoszenie. Pasożyty czynią w naszym organizmie spustoszenie. Ograbiają nas z cennych składników odżywczych, a ich toksyny zatruwają organizm, powodując m.in. alergie, bóle głowy, kłopoty ze snem i wagą oraz zaburzają prawidłowe funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Często również są przyczyną poważnych schorzeń autoimmunologicznych, a nawet, mogą sprzyjać rozwojowi nowotworów. I TROCHĘ SIĘ PRZERAZIŁEM

 

 

 

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=259162655641472&id=100748181482921

 

 

Proszę o wasze rady i doświadczenie :)

 

Pozdrawiam

 

 

Trzeba sobie uświadomić i zdać sprawę z tego, że jak masz zwierzaka w domu lub kontakt na codzień na 100% masz robale. To jest pierwszy krok by zacząć działać. Bardzo dobrze, że odstawiłeś cukier pasożyty go uwielbiaja, przy candida odstaw wszelkiej maści pieczywo. Kiedyś ludzie leczyli się naparem z piolunu dwa razy do roku i było git. Pasożyty nienawidzą pestek dyni osobiście jem codziennie w zupełności wystarczy 50g dodatkowo piję herbatki ziołowe na spalanie i oczyszczanie organizmu zawierające zielona herbatę, yerba mate i czystka.

Czosnek, cebula też pomogą. 

W twoim przypadku radził bym zadbać o odbudowę prawidłowej flory bakteryjnej w czym może pomóc kiszona kapusta, ogórki czy morele zawierające witaminę B17. Wątroba też wymaga regeneracji skoro odstawiłeś alkohol to warzywa i owoce jak najbardziej wskazane. Na koniec najważniejsze trzeba bezwzględnie ograniczyć spożywanie mięsa, w którym pełno azotanów i glifosatu. Zamiennikiem dla niego mogą być jajka w, których jest wzorcowe białko i ponad 20 witamin. 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci regularnie pić sok z kiszonych ogórków i kupić sobie ajurwedyjską triphale, sam tak robię i moje trawienie jest o niebo lepsze i jeżeli były jakieś pasożyty to napewno się już ich pozbyłem. Jeżeli chodzi o Triphale, to ja sobie kupiłem 0,5kg i sam porobiłem kapsułki, spożywam przed posiłkiem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że żeby wybić nieprzyjazne nam bakterie czy grzyby równocześnie niszczymy wszystkie pożyteczne dla nas mikroorganizmy. 

 

Oczywiście ograniczenie cukru, nie picie alkoholu, jak najwięcej ruchu to są prawdy uniwersalne, które u każdego sprawdzą się znakomicie. Organizm wbrew pozorom to prawie idealna maszyna która radzi sobie często nawet w ekstremalnych sytuacjach. Co nie zmienia faktu, że warto go wspomagać. Najważniejsze to być szczupłym zdrowo się odżywiając, być w ciągłym ruchu i przeznaczać odpowiednie ilości snu na wyciszenie, relaks i regenerację. To są trzy prawdy, które zapewnią Ci długowieczność. Cała reszta ma jakiś procentowy wpływ na organizm. Jeżeli jednak brakuje Ci jednego z trzech w/w punktów wcześniej czy później będziesz czuł się źle zdrowotnie jak i będziesz miał gorsze samopoczucie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś soczki, orzeszki, pestki, Panowie, ku.wa co to za amatorka?

 

12 godzin temu, Boromir napisał:

Ostatnio czytam, jak usunąć pasożyty z organizmu, jakie środki, zioła, owoce spożywacie ? Z jakich kuracji korzystacie, korzystaliście, a które pomogły ?

 

Znajomy miał sytuację, gdzie pojechali ekipą na domek. Panowie walili nieprzerwanie 4 dni, ostatniego dnia, jeden z kamratów gorzej się poczuł (wiem jak to brzmi przy takim maratonie :)), jakieś bóle, problemy z żołądkiem. W końcu poleciał na klopa, męczył się z godzinę, finał cały kibel we krwi. Panika, szybka akcja do szpitala. Badanie, wyniki i proszę pana, wszystko z panem w porządku, oczywiście poza stanem w jakim się pan znajduje, a ta cała krew i bóle, to po prostu efekt tego, ze tasiemiec musiał z pana organizmu spierdalać.

 

Edit

 

Kiedyś na jakimś osiedlu widziałem napis: "Kto pije i pali, ten nie ma robali", więc ta kwestia została już rozwiązana ?

Edytowane przez Pancernik
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bulletproof napisał:

Polecam Ci regularnie pić sok z kiszonych ogórków i kupić sobie ajurwedyjską triphale, sam tak robię i moje trawienie jest o niebo lepsze i jeżeli były jakieś pasożyty to napewno się już ich pozbyłem. Jeżeli chodzi o Triphale, to ja sobie kupiłem 0,5kg i sam porobiłem kapsułki, spożywam przed posiłkiem.

możesz cos więcej napisać o tej triphali? Jak to działa dokładnie? Zaciekawił mnie temat i zamówiłem sobie na próbę 150 kapsułek na 75 dni. Jak to dozujesz? Jakie są tego efekty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Boromir napisał:

Chodzi mi bardziej o twoje doświadczania, co jadłeś ? Co robiłeś, żeby się oczyścić ?

 

Spoko, ale myślę, że w tym temacie lekarz który się specjalizuje w tym temacie od dwudziestu lat będzie lepszym źródłem wiedzy ode mnie. ?

Ja stosowałem w przeszłości czasem mieszanki/mikstury ziołowe, w większości wg zaleceń H. Różańskiego, ale nigdy nie były stricte skierowane przeciw pasożytom.

 

Dlatego ciężko mi coś konkretnego doradzić, np jeżeli chodzi o schemat dawkowania w takich przypadkach. Na pewno w tym temacie były od lat wykorzystywane takie 

zioła jak piołun i czarny orzech, ale za bardzo się nie orientuję w temacie.

 

No i jak nie wyszły Ci nieprawidłowości np w badaniu kału na pasożyty, to nie wiadomo na 100% czy i w jakim stopniu problem Cię dotyczy, to jest eksperymentowanie trochę

po omacku, na chybił trafił.

 

Tutaj znalazłem ciekawy PDF 4 strony z opisem konkretnym co, kiedy i jak stosować:

 

http://www.drblecha.pl/images/publikacje/Wspoldzialanie_produktow_pochodzenia_naturalnego_w_eliminacji_pasozytow_jelitowych.pdf

 

Wygląda legitnie, ale jeszcze musiałbyś sam pomyśleć i doczytać o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Iceman84PL napisał:

odstaw wszelkiej maści pieczywo

Nawet czarne, wieloziarniste ?

10 godzin temu, eknm2005 napisał:

Dla bardziej zaawansowanych to lewatywa

Albo czopek, lub "ciepły" kolega ;)

12 godzin temu, bulletproof napisał:

ajurwedyjską triphale,

Podrzuć linka, co to jest ? pierwsze słyszę.

9 godzin temu, Pancernik napisał:

musiał z pana organizmu spierdalać.

Ale to była 4-dniowa kuracja. Także też mi się taka zdarzała. Trzeba będzie powtórzyć, jak polepszy się pogoda :)

9 godzin temu, Samiec:) napisał:

triphali?

?

12 godzin temu, bulletproof napisał:

Jeżeli chodzi o Triphale,

Co to takiego  i jak stosować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak pozbyć się pasożytów

Z tego filmu dowiesz się jak bezpiecznie i szybko pozbyć się pasożytów z organizmu naturalnymi środkami i bez szkody dla zdrowia. Dziś omówię tworzenie mieszanki, w skład której wchodzą 3 zioła: wrotycz, piołun i goździki. Dodam jeszcze jeden sekretny składnik, który zwiększa efektywność mieszanki. Wszystko, czego będziecie potrzebować w tej metodzie możecie kupić w aptece i w każdym sklepie na targu, gdzie sprzedawane są przyprawy.

Piołun i wrotycz działają na duże pasożyty, na dorosłe osobniki, grzyby i pierwotniaki, natomiast goździki powstrzymują rozwój jaj i larw glisty, co uniemożliwia ich rozwój. Wszystko razem daje bardzo skuteczną mieszankę. Zacznijmy więc gotowanie.

 

Mieszać składniki należy w takich proporcjach:

4 części wrotyczu

2 części goździków

1 część piołunu

Po to, aby łatwo było obliczyć weźmy 20 gramów goździków, 10 gramów piołunu i 40 gramów wrotyczu. Mielimy to tak drobno, jak się da, do takiego oto rodzaju proszku. Przyda nam się dobry słoik, w którym można hermetycznie przechowywać tę mieszankę, ponieważ jej siła znajduje się w olejkach eterycznych tych roślinach, a gdy olejki eteryczne wyparowują skuteczność mieszanki zmniejsza się. Dlatego bardzo ważne jest hermetyczne przechowywanie.

Taki wyszedł proszek z wrotyczu.

 

A teraz dodamy nasz sekretny składnik: są to nasiona ostropestu.

Dodamy tego 15 gramów.

Nasiona ostropestu są potężną ochroną dla waszej wątroby. Chodzi o to, że mieszanka tych 3 ziół nieco zatruwa krew, i stwarza takie środowisko w organizmie, aby pasożyty nie były w stanie przeżyć. To będzie w tym czy innym stopniu wpływać na waszą wątrobę, która musi unieszkodliwiać toksyny. Należy wątrobę wesprzeć. A najlepszym środkiem dla ochrony wątroby są nasiona ostropestu.

Ta dam!

Mieszamy i mieszanka gotowa.

 

Tak więc, w jaki sposób używać tego cudu?

Trzy razy dziennie. Pierwszego dnia najlepiej weźcie jedną porcję, drugiego dwie, a trzeciego trzy. Trzy razy dziennie po płaskiej łyżeczce, ale z czasem będzie to jednak tracić na sile, nawet jeżeli słoik będzie bardzo hermetyczny. I wtedy trzeba będzie brać większe porcje, dlatego też już pod koniec miesiąca ja mogę śmiało brać tyle. (Ale to ja, wy patrzcie na reakcję waszego organizmu)

Bierzemy łyżeczkę mieszanki pół godziny przed jedzeniem i popijamy.

Uhm, mocna…

W pierwszych 3 dniach mieszanka będzie najmocniejsza.

Przyjmujemy ją w ten sposób w ciągu 14 dni, potem robimy przerwę 7 dniową i znowu przyjmujemy następne 14 dni. Właśnie taki cykl pozwala bardzo skutecznie usunąć pasożyty.

 

Przeciwwskazania:

Okres u kobiet, ponieważ te zioła będą powodować większą ilość krwawienia, dlatego nie zaleca się.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią do 3 lat, oraz dzieci do 7 lat powinny używać mieszanki dość ostrożnie, ponieważ piołun jest bardzo mocnym środkiem.

Dalej: ludziom, którzy mają raka, bez zgody lekarza, przyjmowanie nie jest wskazane.

A dla wszystkich zdrowych stosowanie jest obowiązkowe.

Pozbywając się pasożytów pozbędziecie się wielu chorób, i wielu „problemów” zdrowotnych, które mogą u was być.

Podczas terapii zalecam wyeliminowanie z diety wszelkich produktów zawierających cukier, bez względu na to, czy są to cukierki czy ciasto waszej babci. Także produkty z białej mąki, a zwłaszcza na drożdżach. To zapewni wam 50% sukcesu. Najlepiej zastąpić te produkty zieleniną, soczystymi owocami i świeżymi surówkami.

 

Jeszcze jedna uwaga, co do przyjmowania. Chodzi o to, że gdy zaczynacie brać mieszankę, może pojawić się wysypka na skórze, senność lub ból głowy.

To jest normalne, i jeżeli coś takiego wystąpi i poczujecie się mało komfortowo to polecam zmniejszenie dawek mieszanki, oraz picie większej ilości wody i dodanie więcej ostropestu, wasza wątroba wymaga bowiem lepszej ochrony.

 

źródło: https://treborok.wordpress.com/jak-pozbyc-sie-pasozytow/

 

Polecam, sam stosuję profilaktycznie. Mielę to wszystko w starym, elektrycznym młynku do kawy. Smakuje średnio, ale chyba działa :D

 

Edytowane przez Janek Horsie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.