Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Miszka said:

@maroon Każdy idiota przy kasie zrobi imprezkę. Umiej rozkręcić, jak kasa poza zasięgiem.

Ale zdaje się, że @melody to dobra organizatorka, więc szansa powodzenia imprezy spora.

Oj zdziwilbyś się. 

 

Parafrazując pewną reklamę, "trzeba mieć fantazję i pieniądze synku". Sam hajs bez fantazji lub fantazja bez hajsu to nic szczególnego. Każdy potrafi. 😁

 

Przecież napisała, że lubi przy kasie, prawda? 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, melody napisał:

Ale.. uważam, że nadmierne generalizowanie jest szkodliwe.

@melody Generalizowanie niszczy mit "tej jedynej", innej niż wszystkie. Wytrąca atuty z ręki. Nie pasuje do rozgrywania "gry".

 

Więc nic dziwnego, że wręcz podświadomie takiego zachowania nie lubisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, maroon napisał:

Zakochałem się ❤️❤️❤️❤️

 

Nawet bym się poświęcił i wódkę bym do tych ogórków otworzył. 😎

 

Nie ma to jak imprezka jak się jest przy kasie. 😁

 

Ostrożnie. Do opisu może pasować i taki wizerunek. 

10303737_738762842877419_434214059154643

Jak dodasz opis 42-43kg i oczekiwanie, żeby nie generalizować... to pomyśl co może wyjść.

4 minuty temu, SamiecGamma napisał:

 

Ona lubi starszych facetów i przy kasie. Z innych wątków jasno wynika, że ma daddy issues. Wszystko się zgadza i wszystko pasuje.

Dopóki daddy daleko to znajdą się tacy co zignorują issues. 😜

Edytowane przez Miszka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miszka to są karlice. Dla laski w rozmiarze xs i drobnokościstej budowie, taka waga przy wzroście 160-165 to nic zadziwiającego. Miewałem takowe. Poręczne są.😎


Gorzej jak ma 175 i zaawansowaną anoreksję. 😁

 

12 minutes ago, Miszka said:

StolYca, Kasa, Słoiki... wszystko jasne.

 

Wyczuwam kompleksy. A jakby leciała na 300-to hektarowych rolników to już by było ok? 😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maroon napisał:

@Miszka to są karlice. Dla laski w rozmiarze xs i drobnokościstej budowie, taka waga przy wzroście 160-165 to nic zadziwiającego. Miewałem takowe. Poręczne są.😎

@maroon Ja tylko pokazałem opcję typu "inna niż wszystkie" nie generalizując. 

Pasuje do opisu? No pasuje. 

Natomiast wiem jaki obraz z automatu się rysuje w męskiej głowie. 155-158cm wzrostu, rozmiar XS. I tu można się zdziwić... 

10 minut temu, maroon napisał:

Wyczuwam kompleksy.

Nie Bracie. Nie ma kompleksów. Byłem, widziałem z bliska... StolYca to taki beton z dużą rakietą pośrodku. Nic ciekawego. 😜

 

Cytat

A jakby leciała na 300-to hektarowych rolników to już by było ok?

Zdrowe, bez konserwantów, bliżej natury... Jeśli ktoś lubi, czemu nie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maroon napisał:

Ps. Właśnie sobie skojarzyłem, że nigdy nie widziałem kobiety elektryka, energetyka i automatyka

Widziałem te trzecie. Ale to już całkowicie męski mental i podejście do pracy i odpowiedzialności. I podobne zaangażowanie. I prawda jak najbardziej, to jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie idealny przykład dlaczego patologiczne generalizowanie jest złe 😆

 

Godzinę temu, Miszka napisał:

@melody Generalizowanie niszczy mit "tej jedynej", innej niż wszystkie. Wytrąca atuty z ręki. Nie pasuje do rozgrywania "gry".

 

Więc nic dziwnego, że wręcz podświadomie takiego zachowania nie lubisz.

Jak będę sama to nie zginę. Nie szukam ojca dla dzieci 😆

 

52 minuty temu, Miszka napisał:

Próbuję to wizualizować.

 

StolYca, Kasa, Słoiki... wszystko jasne.😝

 

 

48 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Ona lubi starszych facetów i przy kasie. Z innych wątków jasno wynika, że ma daddy issues. Wszystko się zgadza i wszystko pasuje.

@Miszka @SamiecGamma No i co z tego, że takich lubię? Bo nie rozumiem w czym leży problem. 😆 Moje kwestie finansowe mają się dobrze i rozwojowo. W głowie mam tyle, że lepiej rozmawia mi się z osobami starszymi, a im ze mną, więc w czym jest problem?

 

Czemu ludzie zawsze mają ból dupy o pieniądze, albo czyjeś wybory 🤣

 

I żeby zaraz nie było. Nie pochodzę z bogatego domu. Na swoją sytuacje zapracowałam sama. Więc o co chodzi?

 

 

Rozumiem, że gdybym pisała, że jestem biedną myszką, której celem życiowym jest założenie rodziny, to miałabym spokój? 😅 A jak ktoś jest młody, ma ogarnięte życie i chce je tylko dopełnić, to już jest 'be'? 😅

 

34 minuty temu, Miszka napisał:

Nie Bracie. Nie ma kompleksów. Byłem, widziałem z bliska... StolYca to taki beton z dużą rakietą pośrodku. Nic ciekawego. 😜

A mi jako osobie która mieszkała w trzech miastach stołecznych i na obrzeżach, się podoba.

 

No i jeszcze jakieś wstawianie zdjęć karła. Weźcie się w czółka puknijcie. 🤣 Popatrzcie na aktorki i piosenkarki o podobnym wzroście. Czy one wyglądają jak karły? Ariana Grande, Kylie Minogue, Lucy Hale, Salma Hayek.

 

Godzinę temu, Miszka napisał:

 

Natomiast wiem jaki obraz z automatu się rysuje w męskiej głowie. 155-158cm wzrostu, rozmiar XS. I tu można się zdziwić...

Jaki?

 

Cytat

@maroon Każdy idiota przy kasie zrobi imprezkę. Umiej rozkręcić, jak kasa poza zasięgiem.

Ale zdaje się, że @melody to dobra organizatorka, więc szansa powodzenia imprezy spora.

@Miszka Zdałam sobie sprawę, że chyba faktycznie to ja wszystko rozkręcam poza słoikami. Jest szansa na duże powodzenie. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, melody napisał:

 

@Miszka @SamiecGamma No i co z tego, że takich lubię? Bo nie rozumiem w czym leży problem. 😆 Moje kwestie finansowe mają się dobrze i rozwojowo. W głowie mam tyle, że lepiej rozmawia mi się z osobami starszymi, a im ze mną, więc w czym jest problem?

 

Czemu ludzie zawsze mają ból dupy o pieniądze, albo czyjeś wybory 🤣

 

I żeby zaraz nie było. Nie pochodzę z bogatego domu. Na swoją sytuacje zapracowałam sama. Więc o co chodzi?

 

Rozumiem, że gdybym pisała, że jestem biedną myszką, której celem życiowym jest założenie rodziny, to miałabym spokój? 😅 A jak ktoś jest młody, ma ogarnięte życie i chce je tylko dopełnić, to już jest 'be'? 😅

 

Ja problemu z twoją kasą nie mam. Sam umawiam się tylko z ogarniętymi, które kasę mają. Mi samemu pieniędzy nie brakuje, więc gdzie widzisz mój "ból dupy"? Chodzi mi o to, że jesteś osobą z daddy issues, dlatego ciągnie cię do starszych samców. To jest Red Pillowa klasyka. Schemat, który się idealnie sprawdza za każdym razem. Kobiety niedoceniane przez ojców często wiążą się ze starszymi od siebie facetami, aby doświadczyć ojcowskich uczuć, których nie zaznały w domu. I tylko to. Serio, nie mam nic do twojej kasy i wierzę, że uczciwie ją zarobiłaś.

 

Cytat

No i jeszcze jakieś wstawianie zdjęć karła. Weźcie się w czółka puknijcie. 🤣 Popatrzcie na aktorki i piosenkarki o podobnym wzroście. Czy one wyglądają jak karły? Ariana Grande, Kylie Minogue, Lucy Hale, Salma Hayek.

 

No to się pochwal, ile masz wzrostu. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

 

Ja problemu z twoją kasą nie mam. Sam umawiam się tylko z ogarniętymi, które kasę mają. Mi samemu kasy nie brakuje, więc gdzie widzisz mój "ból dupy o kasę"? Chodzi mi o to, że jesteś osobą z daddy issues, dlatego ciągnie cię do starszych samców. To jest Red Pillowa klasyka. Schemat, który się idealnie sprawdza za każdym razem. Kobiety niedoceniane przez ojca często wiążą się ze starszymi od siebie facetami, aby doświadczyć od nich ojcowskich uczuć, których nie było w domu. I tylko to. Serio, nie mam nic do twojej kasy i wierzę, że uczciwie ją zarobiłaś.

 

 

No to się pochwal, ile masz wzrostu. 

Nie więcej niż 155cm. Zwróć uwagę jakie przykłady aktorek podała. Kylie Minogue bodajże 152cm ma.

 

Zdjęcie osoby niskorosłej (ależ to dziwnie brzmi...) wywołuje złe emocje u kogoś, kto ma kompleksy na punkcie swojego wzrostu. Ledwie żartobliwie zrobiłem wrzutę a @melody już się jeży i bierze do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

Ja problemu z twoją kasą nie mam. Sam umawiam się tylko z ogarniętymi, które kasę mają. Mi samemu kasy nie brakuje, więc gdzie widzisz mój "ból dupy o kasę"? Chodzi mi o to, że jesteś osobą z daddy issues, dlatego ciągnie cię do starszych samców. To jest Red Pillowa klasyka. Schemat, który się idealnie sprawdza za każdym razem. I tylko to. Serio, nie mam nic do twojej kasy i wierzę, że uczciwie ją zarobiłaś.

Zerknijmy czym są daddy issues.

 

https://www.dictionary.com/e/slang/daddy-issues/

Ja ojca nie szukam.

 

https://www.mindbodygreen.com/0-13968/if-daddy-issues-are-affecting-your-relationships-read-this.html

1. tak, ale tylko w kontekście fizycznym i intelektualnym

2. nie

3. nie

4. nie

5. nie

6. tak; przerobiłam to już

No i taka relacja jest dużo bardziej intymna i dojrzała.

 

Wybierałam randomowo. Nie mam daddy issues. Proszę, niech nikt nie diagnozuje człowieka którego nie widział na oczy i z którym nie rozmawiał 🤣

 

11 minut temu, SamiecGamma napisał:

No to się pochwal, ile masz wzrostu. 

156-157 :)

 

1 minutę temu, Miszka napisał:

Nie więcej niż 155cm. Zwróć uwagę jakie przykłady aktorek podała. Kylie Minogue bodajże 152cm ma.

 

Zdjęcie osoby niskorosłej (ależ to dziwnie brzmi...) wywołuje złe emocje u kogoś, kto ma kompleksy na punkcie swojego wzrostu. Ledwie żartobliwie zrobiłem wrzutę a @melody już się jeży i bierze do siebie.

Kiedyś miałam z tego tytułu kompleksy, a jak zaczęłam się spotykać to mi przeszło.

 

No i powielając, mam 156-157 :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, melody napisał:

A mi jako osobie która mieszkała w trzech miastach stołecznych i na obrzeżach, się podoba.

 

@melodyW sumie... Mi też Warszawa się podoba...

 

 

 

Jako kropka na mapie. Nie jako miasto do życia z jego wszelkimi "zaletami".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, melody napisał:

Zerknijmy czym są daddy issues.

 

https://www.dictionary.com/e/slang/daddy-issues/

Ja ojca nie szukam.

 

https://www.mindbodygreen.com/0-13968/if-daddy-issues-are-affecting-your-relationships-read-this.html

1. tak, ale tylko w kontekście fizycznym i intelektualnym

2. nie

3. nie

4. nie

5. nie

6. tak; przerobiłam to już

No i taka relacja jest dużo bardziej intymna i dojrzała.

 

Echh, ale nie w tym rzecz. Pisałaś w innym wątku, że ojciec cię nie doceniał. To też są daddy issues, tylko że niekoniecznie level hard jak mają niektórzy.

 

Teraz, melody napisał:

Wybierałam randomowo. Nie mam daddy issues. Proszę, niech nikt nie diagnozuje człowieka którego nie widział na oczy i z którym nie rozmawiał 🤣

 

Ale czytał kilka wypowiedzi, w których wymienione były fakty i na ich podstawie wyciąga wnioski.

 

Teraz, melody napisał:

156-157 :)

 

Kiedyś miałam z tego tytułu kompleksy, a jak zaczęłam się spotykać to mi przeszło.

 

No i powielając, mam 156-157 :)

 

Punkt za szczerość. Moja eks też miała 160 cm, kilku cm mi brakowało, ale i tak nie za wzrost się rozstaliśmy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, melody napisał:

Kiedyś miałam z tego tytułu kompleksy, a jak zaczęłam się spotykać to mi przeszło.

 

No i powielając, mam 156-157 :)

@melodyNo i super. Ważne, żebyś dobrze się ze sobą czuła. 

 

Są nawet tu na forum przykłady Panów, którzy mieli partnerki w tym przedziale wzrostu i byli zadowoleni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, maroon napisał:

😍😍😍😍😍 Desperados!!!!!! 

 

Tequila przy kasie? 🤔 Jest to jakaś koncepcja. 😁 Tylko co z kajdankami? 😎

 

 

 

Ja wole wersję poniżej 🥰

 Tylko ona wazy przy wzrośnie @melody 10kg więcej 😉

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, melody said:

No i powielając, mam 156-157 :)

Oj tam, oj tam. 

 

ngcb2

 

 

6 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

Tylko ona wazy przy wzrośnie @melody 10kg więcej 😉

Sugerujesz, że powinna się podpaść? 😲 No to będą ogórki przecież. Kiszone nawet. 😁

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maroon napisał:

Sugerujesz, że powinna się podpaść? 😲 No to będą ogórki przecież. Kiszone nawet. 😁

Salma to Salma. Biust urósł z wiekiem :)

A mam koleżankę w pracy o podobnych parametrach do Melody i nie muszę włączać wizualizacji :D

A ogórki kiszone są zawsze dobre. Buraki lepsze :D

Miłej soboty :)

Ehh ja mam 2 examy dzisiaj 😩

2 godziny temu, Obliteraror napisał:

Widziałem te trzecie. Ale to już całkowicie męski mental i podejście do pracy i odpowiedzialności. I podobne zaangażowanie. I prawda jak najbardziej, to jednostki.

Ja widziałam automatyka, energetyka kobietę. Sporo inspektorów budowlanych z zakresu energetyki jest płci żeńskiej. Ale elektryka co go prąd nie tyka z ważnym sep doc  tylko faceta. 

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, brunetka_wieczorowa_pora said:

 Ja widziałam automatyka, energetyka kobietę. Sporo inspektorów budowlanych z zakresu energetyki jest płci żeńskiej. Ale elektryka co go prąd nie tyka z ważnym sep doc  tylko faceta. 

Nie ma czegoś takiego jak "inspektor budowlany z zakresu energetyki" 😂

 

Mogą być uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej, uprawniające do projektowania i kierowania pracami budowlanymi w tym zakresie. 

 

Są też uprawnienia SEP pozwalajace na dozór, eksploatację i obsługę urzadzeń elektroenergetycznych, w tym montaż. 

 

Zależność jest taka, że inżynier z uprawnieniami budowlanymi nie ma prawa bezpiecznika podłączyć, a osoba z SEP nie ma prawa zaprojektować sieci. 

 

Uprawnienia można oczywiście łączyć. 

 

W praktyce wygląda to tak, że panowie i panie projektanci projektują bzdury, a potem w "terenie" trzeba robić tak żeby działało. 

 

I o ile owszem panie projektantki (z uprawnieniami budowlanymi) bywają, to pani w terenie nigdy nie widziałem. 😂 Innymi słowy tacy "ynspektorzy" to najczęściej tablicę rozdzielczą widzieli ostatni raz na studiach w laboratorium. 

 

Inspektor nadzoru zaś to nic innego jak osoba z uprawnieniami w danej specjalności i z wykupionym OC. 😁

 

Podobny case w przybliżeniu jak z analitykami. Jak się analityka na żywioł puści, to potem nikt jego twórczości nie ogarnie. 😁

 

Mam nadzieję, że doprecyzowałem. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maroon napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "inspektor budowlany z zakresu energetyki" 😂

Tak chodziło o elektryka :) Dziękuję za poprawkę.

Znam branżę budowlaną i zakres uprawnień czy to wykonawcze czy projektowe w ograniczonym czy pełnym zakresie.

A to mało kolega widział - liczne są Panie na budowach. Nawet miałam styczność z Project managerką od strony inwestora i to była typowa "baba z jajami".

Mniejsze grono to kierowniczki budowy, zwłaszcza z zakresu sieci zewnętrznych.

 

 

Edytowane przez brunetka_wieczorowa_pora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.