Skocz do zawartości

"Jak to jest być z mężczyzną, o którym marzy większość kobiet"?


Rekomendowane odpowiedzi

https://m.joemonster.org/art/36797

 

Rozbawił mnie mocno poniższy tekst. Nieistotne, czy wymyślony, czy niekoniecznie. Rozbawił, bo (prócz paru celnych obserwacji) nasuwa mi się jedna, najważniejsza i podstawowa:

 

Żadnej babie w stu procentach nie dogodzisz.

xD

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie kiedyś zadałem sobie to pytanie: czy byłbym szczęśliwy gdybym miał wielką fortunę w setkach milionów? Odpowiedź była - nie. 

 

Wszystkie moje marzenia i cele mógłbym spełnić w sekundę. Co by mi pozostało? Myślę, że znudziłoby mi się takie życie. 

 

Ps. Ale nie pogardziłbym takim milionem euro czy nawet pół bańki, nie za dużo, nie za mało ;) możnaby dalej fajnie żyć i mieć zabezpieczenie przyszłości.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Spokojnie napisał:

W sumie kiedyś zadałem sobie to pytanie: czy byłbym szczęśliwy gdybym miał wielką fortunę w setkach milionów? Odpowiedź była - nie. 

 

Wszystkie moje marzenia i cele mógłbym spełnić w sekundę. Co by mi pozostało? Myślę, że znudziłoby mi się takie życie. 

 

Ps. Ale nie pogardziłbym takim milionem euro czy nawet pół bańki, nie za dużo, nie za mało ;) możnaby dalej fajnie żyć i mieć zabezpieczenie przyszłości.

Dokładnie, też wyznaję teorię, że więcej radości i satysfakcji sprawia dążenie do celu niż jego osiągnięcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Spokojnie napisał:

W sumie kiedyś zadałem sobie to pytanie: czy byłbym szczęśliwy gdybym miał wielką fortunę w setkach milionów? Odpowiedź była - nie. 

 

Wszystkie moje marzenia i cele mógłbym spełnić w sekundę. Co by mi pozostało? Myślę, że znudziłoby mi się takie życie. 

 

Ps. Ale nie pogardziłbym takim milionem euro czy nawet pół bańki, nie za dużo, nie za mało ;) możnaby dalej fajnie żyć i mieć zabezpieczenie przyszłości.

Nie ma sprawy. Jeśli zarobisz albo wygrasz, chętnie przygarnę ten szmal 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość klasyczne: przeciętna kobieta myśli, że "zasługuje" na najlepsze. Dostaje najlepsze i okazuje się, że nie może z tym wytrzymać. Czyżby nie o to chodziło? To jest fundamentalne kłamstwo inflacji wyglądu kobiecego. Każdemu przeciętnemu Januszowi wydaje się, że chce być bogaty. Tymczasem nie wie nawet co to znaczy. Podobnie kobiety: za pięknym ciałkiem może się kryć zupełnie prosta, przeciętna osoba, która nie jest w stanie udźwignąć lajfstajlu topowych ludzi.

 

Właściwie to dobra wiadomość: przeciętne kobiety może zaczną rozumieć, że są - mimo wyglądu - przeciętne i przeciętny Janusz jest tym na co je stać.

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, I1ariusz napisał:

, przeciętna osoba, która nie jest w stanie udźwignąć lajfstajlu topowych ludzi.

 

 

Dokładnie tak, świetnie ujęte. I to by tłumaczyło dlaczego mega zajebiste ( w sensie ładne i ogolnie atrakcyjne dziewczyny) są często z przeciętnymi facetami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mariusz 1984 napisał:

Dokładnie tak, świetnie ujęte. I to by tłumaczyło dlaczego mega zajebiste ( w sensie ładne i ogolnie atrakcyjne dziewczyny) są często z przeciętnymi facetami.

Bo faktycznie te dziewczyny są przeciętne, chociaż same o tym często nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, jest w tekście IMO parę celnych obserwacji. Ale poniższą uznaję za najcelniejszą :)

 

Dzięki pieniądzom pokazujemy cechy, które mieliśmy już wcześniej. Jeśli jesteś dupkiem, stajesz się ogromnym dupkiem. Jeśli jesteś hojny, stajesz się hojniejszy. Jeśli sobą gardzisz, zaczniesz myśleć o samobójstwie.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Obliteraror said:

Rozbawił mnie mocno poniższy tekst.

Mnie bardziej w tym arcie rozbawiło to:

eb405469e2319.png

 

Zaryzykowałem z ciekawości i jest po prostu baba przy drinku:

a491efea53d0e.png

 

...i tak se myślę, bo nie wiem jak ćwiczą tą swoją AI, ale musi byś okrutnie napalona, że ją podniecił kawałek uda przeciętnej (w dodatku potencjalnie "pełnej przemocy" {sra w łóżko?}) blondi :D

Czyli na razie Googlowa AI jest na etapie 15-latka płci męskiej, który wali sobie do plakatu Madonny :D 

I oczywiście ten nastolatek, mówi nam jak żyć.

 

  • Haha 7
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.