Skocz do zawartości

Ktoś chętny na integracyjne granie multi?


Ksanti

Preferencje grania  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką grę preferujesz?

    • Quake 3 Arena
      5
    • Counter Strike
      5
    • Worms W.M.D
      3
    • BroForce
      1
    • Terraria
      1
    • Inna
      8


Rekomendowane odpowiedzi

@gnukij1 ciekawy pomysł, ale niestety Heroes 3 to nie jest dynamiczna gra i według tego co wiem nie można zrobić szybkich partyjek. W sumie takie mam założenie o czym zapomniałem wspomnieć przez skrót myślowy. Ktoś w ankiecie już zaznaczył Counter Strike. Idea jest taka, że albo można do mnie pisać w tej sprawie na priv lub/i założy się jakiś forumowy klub niedzielnych graczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Ksanti said:

@gnukij1 ciekawy pomysł, ale niestety Heroes 3 to nie jest dynamiczna gra i według tego co wiem nie można zrobić szybkich partyjek. W sumie takie mam założenie o czym zapomniałem wspomnieć przez skrót myślowy. Ktoś w ankiecie już zaznaczył Counter Strike. Idea jest taka, że albo można do mnie pisać w tej sprawie na priv lub/i założy się jakiś forumowy klub niedzielnych graczy.

 

Można.

 

Są mapki takie jak arena, skilltest, gdzie rozgrywka trwa szybkol (tylko finałowa walka/rozwój postaci). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o gry to widzę 3 tytuły:

 

Call of Duty Mobile - super gra strzelanka ala conterstike tylko że lepsza :D  gra sie w teamie na telefon można ze sobą nawet gadać i gramy razem na inne teamy. Polecam :D

 

Heroes3 Hota: jestem za tylko na rozgrywkę trzeba tu poświęcić sporo czasu. Można zagrać 2vs2.

 

Q3 arena, ale tam jest specjalny mod pod szybsza gre bo na orginale to wszystko jest slow motion :D 

 

 

 

 

 

Dokładnie o ten mod mi chodzi :D

 

W każdym z tytułów jestem PRO także nie wiem czy chcecie ze mna grać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament z 1999 to szybka i dynamiczna gra, z chęcią bym pograł jak coś :)

Z szybkich gier zespołowych Heroes of the Strom, partie trwają 15-25 min, i można grać na dwie drużyny co daje nawet 10 osób.

Jeżeli są tutaj posiadacze konsol Xbox to zachęcam do wspólnego grania w najnowsze Halo i Gears 5:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najbliższy termin na tego typu rzeczy znajdę gdzieś bliżej weekendu. Osobiście używam steama i na pierwszy ogień najłatwiej by było skonfigurować gry z wymienionej przeze mnie listy. Mam na myśli Quake 3 Arena, CS, BroForce, Worms W.M.D. oraz Terraria. Dlatego proszę osoby, które zaznaczyły te gry w ankiecie o wiadomość do mnie na priv. Na Heroes 3 na razie się nie piszę, ale nie wykluczam tego za jakiś czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.