Skocz do zawartości

Ale mi wstyd przed samym sobą, ale dałem się podejść... Chyba poważny problem z asertywnością...


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Redbad napisał:

Ale w sumie pierwsze kroki w przestępczości zorganizowanej zaczął stawiać: zajebał Ci 5 Zeta, uprowadził do parku i opierdolil, żeś baba... 🤔

 

Do kompletu brakuje jeszcze sexu analnego.

A może był?

@Edelgeist ukrywasz coś przed nami?

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Egregor Zeta Wazon że dzban? 

 

Daj spokój @Edelgeist, żonka zabiera mu całą pensję prezesa Amazonu, potraktuj to jako datek dla biednych i schorowanych umysłowo. 

 

A tak serio z takim charakterem wcale mi typa nie żal, kradnie, nie dotrzymuje słowa z tym powrotem nad rzekę, niesłusznie obraża i opowiada bajki. Takiemu gamoniowi taki los się jak najbardziej należy z tą żoną.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A zapomniałem w temacie wspomnieć o pewnej ciekawej rzeczy. Gościu, o którym mowa (nazwijmy go roboczo Łazarz) dojrzał te dwie stówy w portfelu, kiedy szukałem na początku drobniaków. Mówię do niego: "wiesz, ja nie mam kasy za bardzo". A on do mnie: "Masz dwie paki w portfelu i mówisz, że nie masz kasy?". Wtedy mu powiedziałem, że jestem dłużnikiem, a to kasa przygotowana dla wierzyciela...

Edytowane przez Edelgeist
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Edelgeist napisał:

 A zapomniałem w temacie wspomnieć o pewnej ciekawej rzeczy. Gościu, o którym mowa (nazwijmy go roboczo Łazarz) dojrzał te dwie stówy w portfelu, kiedy szukałem na początku drobniaków. Mówię do niego: "wiesz, ja nie mam kasy za bardzo". A on do mnie: "Masz dwie paki w portfelu i mówisz, że nie masz kasy?". Wtedy mu powiedziałem, że jestem dłużnikiem, a to kasa przygotowana dla wierzyciela...

Nie analizuj tyle po fakcie.

 

Trolling? Tutaj trolli nie tolerujemy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jankowalski1727 napisał:

Nie analizuj tyle po fakcie.

 

Trolling? Tutaj trolli nie tolerujemy.

 

 Czemu trolling? Tym bardziej, że zdążyłem zapomnieć o tym temacie. Został założony w niedzielę, ale rozkręcił się wczoraj. Mam 5 razy zastanawiać nad każdym zdaniem, żeby nie być uznanym za trolla? Nie przesadzajmy. A o wątku dwóch stów napisałem, bo chciałem o nim wspomnieć w niedzielę, ale mi umknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły cwaniaczek chlopsko-robotniczy jakich wielu. Każdy zna kilku tego typu że swojej klasy z latlorzienczych, wziąłem nie oddam i co mi zrobisz. Duża część się potem hamuje albo boi ostracyzmu, a temu się zawsze udawało to nadal tak robi, wypił dwa piwka za frajer i jeszcze trochę drobnych wziął do kieszeni i do tego ma satysfakcję, że zrobiliście tak jak on chciał a nie po twojemu, wrócił do domu dowartosciowany a Ty teraz rozmyslasz, ale za niecałe 20 zł to tania lekcja 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, JudgeMe napisał:

Ogólnie mam wstręt do ludzi pijących w tego typu miejscach... Dla mnie śmierdzi to patologią. 

No to ja stoję po drugiej strony barykady. Czlowiek nie zawsze ma ochotę pić w domu czy knajpie. Sam lubię, sobie piwko walnąć właśnie na jakichś rzecznych bulwarach itp. bez spiny i mandatu - jedno, dwa bez darcia ryja, czy śmiecenia. W wielu krajach jest to dozwolone i jakoś się da.

Tylko u nas policja nie potrafi sobie poradzić z garstką patologii robiącą burdy więc zakazano wszystkim solidarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, icman napisał:

@Edelgeist

Z jakiego powodu stawiasz piwo po tym jak koleś traktuje Cię jak pizdeusza?

 

 Co tu dużo mówić... Pierwotnie plany były trochę inne... Widocznie miał większą siłę perswazji i tytuł tematu raczej jasno wskazuje, że sam nie wiem do końca, czemu mu to piwo postawiłem. Właśnie między innymi dlatego wymieniliśmy się numerami, na okoliczność ewentualnego rewanżu.

 

50 minut temu, JudgeMe napisał:

Ogólnie mam wstręt do ludzi pijących w tego typu miejscach... Dla mnie śmierdzi to patologią. 

Ogólnie mam wstręt do alkoholu i ludzi pijących. Może przez ten ostatni okres abstynencji...  

 

 Nie rozumiem. Chwalisz się, czy żalisz? Ja np. prawię nie umiem pić w domu. Muszę mieć plener i słońce wokół mnie, ale mniejszymi chmurkami też nie pogardzę. Plener oczywiście wodny raczej. Jak wspomniałem na początku...

 

9 minut temu, bzgqdn napisał:

No to ja stoję po drugiej strony barykady. Czlowiek nie zawsze ma ochotę pić w domu czy knajpie. Sam lubię, sobie piwko walnąć właśnie na jakichś rzecznych bulwarach itp. bez spiny i mandatu - jedno, dwa bez darcia ryja, czy śmiecenia. W wielu krajach jest to dozwolone i jakoś się da.

Tylko u nas policja nie potrafi sobie poradzić z garstką patologii robiącą burdy więc zakazano wszystkim solidarnie.

 

 Właśnie... "Ustawa o wychowaniu w trzeźwości" Siedzę teoretycznie na ławce z butelką piwa. Zobaczy mnie jakieś dziecko i wyrośnie na alkoholika. A, że rodzice mu w domu włączą telewizor, będzie leciał pierwszy lepszy serial, a tam kilku chłopa za barem przy gorzale....? Widocznie jest git. Albo zobaczy mnie na ławce, to zostanie alkoholikiem, a jak zobaczy mnie na ogródku piwnym, czy knajpie, to nie zostanie?

 Między innymi przez takie buble, raczej nie mam szacunku do prawa polskiego, świeckiego. Ustawa ewidentnie pod określoną branżę. Z resztą, to nie ustawa, tylko nowelizacja (chyba z 2000 roku) do ustawy (z 1980 albo 1981 roku)...

Edytowane przez Edelgeist
spacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2022 o 14:58, Edelgeist napisał:

Że niby ktoś tam, z jego rodziny, ma jakieś powiązania z mafią.

Ta, sami Corleonsi chodzą w Polsce HAHAHHA. Kto ma rodzinę w mafii to się tym nie chwali bo to niebezpieczne...

 

 

W dniu 28.08.2022 o 14:58, Edelgeist napisał:

Dodał też parę razy, że ja mu ją przypominam, bo też marudzę.

EEEEE wut?

 

Przecież ten twój kolega to ciężki idiota XD. Przypomina mi paru ziomeczków z moich młodych lat - mocni w gębie a jak przychodziło co do czego to ściany podpierali XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.