Skocz do zawartości

Wielka reklama na Centralnym w Wawie że 84% kobiet doświadczyło molestowania w miejscach publicznych


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Silny fizycznie  Mężczyzna  z dobrymi genami, których dowodem jest muskulatura, kwadratowa szczęka

i czasem wzrost będzie przez większość Pań uznany za atrakcyjnego seksualnie.

Tembr głosu, sposób chodzenia, budowa ciała, włosy, charakterystyczny błysk w oku (kurwiki ) Mężczyzny 

powodują, że Pani zaczynają odczuwać zwierzęcy pociąg napędzany polityką żeńskiego układu hormonalnego

ponieważ jest to Mężczyzna pierwszego, a wiec najlepszego wyboru w odczuciu Pani.

To jest prastary mechanizm doboru ewolucyjnego. Nasz Szef Marek często o tym mówił. 

Pani może być w związku z  Betą ale jeśli spotka super Samca to sama zaproponuje kontakt seksualny

pod pozorem: masażu, wywiercenia dziury w ścianie, mitycznej kawy z  śmietanką czy nawet korepetycji językowych

 dajmy na to z j. francuskiego.

Dlatego molestowanie przez atrakcyjnego  Mężczyzną to początek przygody dla Pani, a nie krzywda.😀

Silny Samiec będzie wymuszał pewne zachowania seksualne czyli  modelował uległą Kobietę do swoich

potrzeb. Nie wierzycie Bracia.  To proszę szybko  zapoznać się z lekturą portalu dla Pań wizaż.pl.

Jest tam dział o fantazjach kobiecych seksualnych nie kulinarnych  i także dział dla kobiecych masochistek seksualnych

do tego bardzo długi  i bogaty w treści. 

Z tej lektury wynika bardzo jasno, że silny dominujący Mężczyzna ma prawo do:

kontrolowania zachowania Kobiety, wpływania na jej stan emocjonalny, narzucania zasad i reguł wspólnego życia,

za których przekroczenie będzie kara- często brutalna i fizyczna ale w pełni akceptowana przez zakochaną 

uległą Kobietę. Ba, Kobiety-Masochistki często piszą wprost, ze oczekują kary od swojego Pana.

Oczywiście tylko i wyłącznie silny Mężczyzna ma prawo zapłodnić uległą Panią i ta będzie szczęśliwa.

Cały mój światopogląd runął i rozbił się o taflę naiwności po przeczytaniu treści z kobiecego portalu.😀

 Kiedy to wszystko przeczytałem. KK wpaja Nam do głowy takie brednie na temat Kobiet, że aż sam zaczynam podejrzewać, czy przypadkiem

nie działa na korzyść samców-alfa. 😏

Dlatego Baner na Dworcu Centralnym w wawie dotyczy słabych Panów.

Feminizm nic nie mówi na ten temat. 

Tutaj macie trailer flmu dla Kobiet, który jest wzorcowym przykładem

manipulacji gustami Kobiet albo odkrywa faktyczną naturę Kobiet.

Ponieważ autorem scenariusza jest Kobieta-Polka.

 

 

 

Edytowane przez Legionista
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ace of Spades napisał:

To praktycznie nic nie będziesz mógł kupić ;).

 

 

 

No nie wiem.

Higiena - mydło marsylskie, wawrzynowe najczęściej, pieni się tak, że spokojnie skóra głowy.

Ewentualnie, były takie litewskie czy białoruskie mydła z dziegciem i brzozą, też bardzo fajne, ale trudniej mi dostać ostatnio.

Jak nie będzie, to sam zrobię z popiołu (potażu) i tłuszczu, będzie trochę prymitywne, ale będzie działać.

 

Dezodorantów i perfum mam tyle z prezentów, że nie przerobię w 5 lat.

Krem do brody lokalny lub olejki zapachowe.

Talk do stóp z wyciągiem z drzewa herbacianego polski.

Pasta do zębów szwajcarska i indyjska, tak samo płyn.

Maszynka jakaś stara, ewentualnie brzytwa po dziadku do wygalania.

 

Czego więcej trzeba.

Produkty P&G ani L`Oreal nie są w ogóle potrzebne do dobrego życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież teraz jak dla mnie nawet kobiety niezbyt ładne uważają się za wielke miss a zwykłego faceta odrzucają gdyż nie należy do topki. Feminizm też tak widzę, że potrzebuję wyplewić słabych gośći a dodatkowo armia desperackich facetów wspomaga te feministki :D Podobna sprawa była w piekle kobiet.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 11:47, spacemarine napisał:

Już teraz są statystyki że niemal połowa facetów boi się zagadać do kobiety aby nie wyjść na creepa:

https://www.eviemagazine.com/post/half-of-single-men-avoid-interacting-with-women-out-fear-being-creepy

 

 I słusznie, bo jeśli delikwent nie ma predyspozycji do mówienia, to nie powinien zagadywać. Ja jestem dobrym przykładem, bo kiedy jestem zestresowany, zaczynam się jąkać i seplenić. I mówię to odnośnie, ogólnie interakcji międzyludzkich. Parę lat temu, kiedy musiałem iść do dziekanatu, coś tam załatwiać, to miałem z tym problem, że język mi się plątał.

 Jakiś czas temu miałem śmieszny sen ze znajomym z pracy. Miałem problemy, z tym, żeby się przełamać, i żeby mu o tym powiedzieć. Kiedy się przełamałem i zacząłem mu o tym mówić, efekt był trochę śmieszny.

 A, co do dziewczyn, to też z miesiąc temu, miałem sytuację, że znajoma też w pracy, chyba mnie próbowała zagadać, bo mniej więcej z odległości metra, patrzyła się na mnie z lekkim uśmiechem na twarzy (widziałem to kątem oka) i cicho powtarzała moje imię, które mam wydrukowane na uniformie (w sensie, że nigdy się jej nie przedstawiałem). A mnie wtedy zmroziło i w ogóle się do niej nie odezwałem, ani nawet na nią nie spojrzałem i niedługo potem wyszedłem z pomieszczenia, w którym to miało miejsce.

 Potem, może to autosugestia, ale odniosłem wrażenie, że widzę zdziwienie na jej twarzy, na mój widok. Trochę, jakby spodziewała się innej reakcji...

4 godziny temu, Patton napisał:

Ww tym kraju i tak nie ma na kogo głosować. 

 

 Zawsze jest na kogo głosować. Głosuje się na mniejsze zło. Ja bym zagłosował albo na konfę, albo na kamratów od Olszańskiego. Nie jestem w nich zakochany, nie uważam ich za mesjaszy. Ale uważam, że warto spróbować odsunąć POPiS od władzy.

 Bo i za platformą i za PiS-em stoją obcy mocodawcy. A Braun, Olszański, mimo, że świrnięci, wydają się mieć szczere intencje i wygląda na to, że żadne obce pieniądze za nimi nie stoją. Wszystko byłoby lepsze, od tego, co jest teraz. Każda potencjalna zmiana wydaje się być dobra, bo to, co teraz się dzieje, to jest chyba bez precedensu chyba od rozbiorów, czyli końca XVIII wieku..

W dniu 2.10.2022 o 11:15, Iceman84PL napisał:

To wszystko jest robione po to by zabezpieczać kobiety przed słabymi mężczyznami.

 

 Raczej po to, aby wymieszać narody (plan calergii to się nazywa) + żeby portale randkowe uzyskało monopol na poznawanie ludzi w celach matrymonialno-seksualnych (być może loreal i tinder mają wspólnych udziałowców). Może też, w dalszej kolejności, chodzi o to, żeby większość dzieci była płodzona nie w tradycyjnych rodzinach, tylko w wyniku właśnie takich przelotnych internetowych znajomości...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 13:50, Kacperski napisał:

DOHC bo akurat dzisiaj kiedy nie wiemy czym będziemy ogrzewać w ziemie, kiedy inflacja wymknęła się z pod kontroli, kiedy na masowa skale zagraniczny kapitał kładzie łapę na polskich złożach, kiedy za miedza jutro może jebnąć atomowa lub dwie, kiedy od nowego roku wchodzą nowe przepisy które będą umożliwiały wywłaszczanie Polaków z ich nieruchomości oraz zamykanie im biznesów bez odszkodowań najważniejszym tematem jest jebany feminizm.

Bardzo dobrze, że o tym wspomniałeś. 

 

Goje mają być wystraszeni, biedni i skłóceni aby zaprzątać sobie głowy problemami doczesnymi. Nie mogą zauważać ani tracić energii na rozmyślania o tym, jak są rozgrywani tylnimi drzwiami.

 

Jak wygląda to w praktyce - poszukaj jaka jest skala pomówień w Hiszpanii, sprawdź, wróć i napisz że to są bzdury. Oni też tak myśleli.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zwrócić uwagę na jeden pomijany aspekt. Mianowicie ta reklama raczej nie zachęca kobiet, żeby się czuły napastowane, bo to wynika wprost z kontekstu, Ona zachęca osoby postronne, żeby wchodziły między wódkę a zakąskę i takie kiełkujące relacje rozbijały, być może robiąc raban po drodze. Czyli nawet jak delikwent spodoba się kobiecie, może mieć potencjalny problem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem co mogłoby tu trochę zmienić. Pozwać ich do sądu cywilnego za  oszustwo w  przestrzeni publicznej,  obrazę, szkody moralne, może być nawet obrazę uczuć religijnych (islamskich rzecz jasna).

Wygrać, i zgarnąć odpowiednią sumkę. To by było bolesne. A najbardziej bolesne by było, że to by stworzyli pre edens i otworzyli drogę do kolejnych takich pozwów czym by skutecznie zamknęło usta tym kłamcom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne ta sama firma w krajach arabskich, promuje szmacenie i wzywa do gwałcenia niewiernych kobiet. A w Afryce nawołuje do mordowania białych  na rzecz czarnych. 

 

Korporacja ma wyjebane na na wszelkie ideologie, liczą się zyski.

I choć by nie wiadomo jakie gówno kładą ludziom do głowy, zawsze chodzi tylko i wyłącznie o kasę. Tak jak z KRK i reszta korpo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.