Skocz do zawartości

Wielka reklama na Centralnym w Wawie że 84% kobiet doświadczyło molestowania w miejscach publicznych


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Untitled.png

https://ibb.co/8X71xHL

 

 

Gdzie sama feminoteka pisze o statystykach przemocy domowej że są najniższe w Europie:

"Średni europejski wskaźnik dla przemocy wobec kobiet wynosi  27,5 punktów na 100 (im wyższy wynik, tym gorsza sytuacja). Polska ze wskaźnikiem 22,1 i plasuje się na pierwszym miejscu. Ostatnie zajmuje Bułgaria z wynikiem 44,2 punktów."

Oczywiście ne byłyby sobą że w kategorii dotkliwość Polska jest bardzo zła...

https://feminoteka.pl/polska-z-najlepszym-w-europie-wskaznikiem-dotyczacym-przemocy/

 

Mapka tłumaczy wszystko:

l696ky35b2451.png?width=960&crop=smart&a

 

Dzielenia na atomy ciąg dalszy, niedługo powiedzenie cześć będzie przemocą, no chyba że jesteś bogatym gwiazdorem to nie :)

 

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest im tak źle tutaj i doznają przemocy w postaci krzywych spojrzeń, molestowania, niedoborów samców alpha to niech zabierają mandżur i przeniosą się w inne rejony oświeconej ejwropy.

Krzyż na droge!

 

My bracia złóżmy się na plakat który zawiśnie nad ichniejszym plakatem z hasłem "99,95% mężczyzn było traktowanych jak beta-bankomat! Dosyć! StandUP!"

  • Like 9
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie kupuję żadnych produktów Procter&Gamble - czyli właścicieli Gillette.

 

Z Loreal trochę trudniej, bo to kosmetyki głównie dla kobiet, ale też unikam - każdej marki prowadzącej takie kłamliwe propagandowe działania.

Chociaż - jak ktoś się ubiera w YvesSaintLaurent, Diesel, RalphLauren, Urban Decay , Giorgio Armani, czy kupuje czasem jakiś kosmetyk Garnier - to może nie kupować.

 

https://www.insider.com/companies-beauty-brands-connected-2017-5

 

591dceb01cc9c532008b45a2?width=1000&form

Edytowane przez sargon
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, cst9191 said:

16% najbrzydszych kobiet jest zła, że nikt ich nie molestuje spojrzeniem.

Nie wiem czy lewactwo-robactwo nie uzna tego za "gwałt odwrócony". 

 

Ale przecież obecnie kobiety są gwałcone na każdym kroku:

- gwałt przez oczy - facet przysypia na krzesełku w tramwaju w rozkroku

- gwałt przez uszy - kiedy grupka facetów zagwiżdże za nią z uznaniem dla jej urody

- gwałt przez nos - gdy spocony robotnik stoi obok w tramwaju, wracając do domu

- gwałt przez wymagania - kiedy mężczyźni czegokolwiek oczekują od kobiety

- gwałt zaniechania - gdy faceci ją olewają masowo

- gwałt domniemany - bo przecież każdy facet to świnia i ma "robaczywe myśli" a narzędzie zbrodni zawsze przy sobie

- gwałt estetyczny - kiedy facet z wyglądu się nie podoba albo jest biednie ubrany

- gwałt drogowy - kiedy ona chce zmienić pas, bo tak a ktoś zatrąbi unikając stłuczki

- itd...

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, sargon said:

Ja już nie kupuję żadnych produktów Procter&Gamble - czyli właścicieli Gillette.

Niestety, praktycznie zmonopolizowali rynek żyletek (blaszanych) do golenia :( 

Próbowałem różnych innych, od japońskich Featherów (zbyt agresywne jak dla mnie) poprzez Wilkinsony (nie trafiłem na nic bardziej tępego) czy Lea. Najbardziej komfortowo dla mnie jadą Astry i Polsilvery. Też własność "Gila". 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DOHC napisał:

@Kacperski zobacz i powiedz, w jaki sposób olanie feminizmu go pokona?

 

 

 

Ano taki, że w naturze koniec końców zawsze wygrywa silniejszy?

 

Przedstawienie tego mial na celu filmik który dodałem powyżej. 


Te wszystkie bilbordy i wypowiedzi feministek traktuje jako szczekanie tego psa z filmiku. 
 

Przecież feminizm z góry skazany jest na porażkę, czego nasze panie by nie wymyśliły, natury nie oszukają.

 

Twoje porównanie feminizmu do ataku Niemiec na Polskę uważam przynajmniej za nietrafione.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Panowie, żadna z pań Wam tego wprost nie powie.

Czasami coś się wymsknie tylko od matek i babć czy sióstr.

I to też wymsknie często "nie wprost".

Zasadniczo pewnie się domyślacie :)

 

Otóż przystojny i wyżej postawiony w hierarchii społecznej samiec może pozwolić sobie na więcej.

I z automatu otrzymuje od kobiet "zielone światło".

Stąd jego zainteresowanie i flirt będzie odbierany pozytywnie przez kobietę.

Przeciętny, a nie daj Opatrzności, poniżej przeciętnej.

I przeciętny w hierarchii społecznej oraz akumulacji majątku.

Ma domyślnie u pań pod górę.

I musi naprawdę odstawić niezły show z pawimi piórami w tyłku.

By babka zawróciła na takiego pozytywną uwagę.

 

Defaultowo zaloty i oznaki zainteresowanie od przeciętnych i poniżej.

Będą odbierane przez kobiety jako co najmniej niepożądane i niechciane.

A w wersji mocniejszej - jako "molestowanie".

 

Zwykła, zakichana psychologia ewolucyjna.

Poniekąd rozumiem mechanizm.

Jest to podświadoma chęć zapewnienia dobrobytu potomstwu.

Ja pań o to nie obwiniam.

Rozumiem.

Obwiniam wyłącznie za hipokryzję i nieumiejętność powiedzenia wprost, jak jest.

Budowanie jakiś bredni intelektualnych wokół kwestii.

Która opiera się tak naprawdę na posiadanych przez mężczyznę genach, zasobach i pozycji w stadzie.

Jest zwykłą obłudą level hard.

 

Ale w sumie kit mnie to obchodzi.

Redpill rage mam daaaawno za sobą.

Grunt, to być świadomym.

I znać zasady, po jakich poruszają się pionki na planszy.

 

  • Like 19
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest robione po to by zabezpieczać kobiety przed słabymi mężczyznami. Już był o tym mój temat i nawet Marek nagrał audycje. 

Kobiety nagłaśniają takie sprawy by zdobyć więcej praw i przywilejów. 

Molestowanie jest wtedy gdy dotyka, patrzy się, nagabuje, wysyła niewerbalne sygnały brzydki mężczyzna. Natomiast gdy robi to przystojniak kobieta rozpromienia się, mówi, że jest słodki, miły. 

Kobieta takiemu pozwoli na wiecej a brzydkiemu na nic ba jeszcze będzie chciała ukarania go bo jak takie coś śmiało nawet pomyśleć. Tak panowie kobiety brzydkich mężczyzn nie uważają za ludzi gdzie nawet pewna kobieta w słynnym artykule napisała, że nie uprawia zoofili. To taki rodzaj pogardy i zochydzenia nie atrakcyjnych mężczyzn. Stąd są te akcje o molestowaniu. 

Polska to obecnie top 5 najlepszych krajów do życia dla kobiet i każdy o tym wie. Spokojnie panowie przyjdzie wojna, bieda, głód i skończy się feministyczny bełkot a zacznie powrót do ról, które nakreśliła natura. 

Co do produktów, które organizują spoty reklamowe jak firma gillette czy L'Oreal to proponuję bojkotować i nie kupować. Pamiętam, że kilka lat temu gillette dużo na tym straciło i zmienili trochę retoryka pokazując sprostowany spot o białym żołnierzu ratującym życie. Można? Pewnie, że można tylko każdy z was musi działać, nagłaśniać, edukować i nie pozwalać na oczernianie mężczyzn. Siła jest w nas tylko musimy być solidarni i trzymać się razem bez względu na animozje. 

  • Like 11
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Rnext napisał:

Niestety, praktycznie zmonopolizowali rynek żyletek (blaszanych) do golenia :( 

 

Ostatnio przewinął mi się gdzieś temat ostrzałek do żyletek. Ciekaw jestem czy można taką „zużytą” żyletkę naostrzyć i ponownie użyć.

 

Nie ukrywam, że trochę dobija mnie fakt jednorazowości żyletek, tym bardziej, że te lepsze w skali roku też nie są znowu takimi groszowymi sprawami.

Edytowane przez Kacperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To reklama, która ma sklecić płcie. Po takiej reklamie i praniu głów bialoglowych, ilość oskarżeń w pracy o molestowanie wzrośnie wielokrotnie.... Jak można uznać za wykroczenie patrzenie się w przestrzeni publicznej..... Zaraz dojdziemy do tego że przebywanie zbyt  blisko pani przez pana, będzie czymś złym, bo ona nie życzy sobie by on stał bliżej niż 5 metrów... To już blisko do karania za myslozbrodnie, teraz będzie patrzozbrodnia 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Margrabia.von.Ansbach napisał:

Zwykła, zakichana psychologia ewolucyjna.

Poniekąd rozumiem mechanizm.

Jest to podświadoma chęć zapewnienia dobrobytu potomstwu.

Ja pań o to nie obwiniam.

Rozumiem.

Obwiniam wyłącznie za hipokryzję i nieumiejętność powiedzenia wprost, jak jest.

Budowanie jakiś bredni intelektualnych wokół kwestii.

Która opiera się tak naprawdę na posiadanych przez mężczyznę genach, zasobach i pozycji w stadzie.

Jest zwykłą obłudą level hard.

 

O to się rozchodzi. Nie mam żalu ani nawet nie jestem rozczarowany kryteriami wyboru samca przez kobiety. Red pill rage już dawno mam za sobą. Natomiast nie przestają mnie śmieszyć to ich intelektualne trololo i jakieś nawijanie makaronu o "poczuciu humoru" i "bogatym wnętrzu". Ja już na 10 lat lat przed red pillem wiedziałem, że to jest zwykłe pierdolenie. Z własnych obserwacji, nie czytając nic na ten temat i nie mając pojęcia o psychologii ewolucyjnej. 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Rnext napisał:

Niestety, praktycznie zmonopolizowali rynek żyletek (blaszanych) do golenia :( 

Próbowałem różnych innych, od japońskich Featherów (zbyt agresywne jak dla mnie) poprzez Wilkinsony (nie trafiłem na nic bardziej tępego) czy Lea. Najbardziej komfortowo dla mnie jadą Astry i Polsilvery. Też własność "Gila". 

 

Trzeba zacząć golić się jak Rambo, nożem

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Iceman84PL napisał:

Tak panowie kobiety brzydkich mężczyzn nie uważają za ludzi gdzie nawet pewna kobieta w słynnym artykule napisała, że nie uprawia zoofili. To taki rodzaj pogardy i zochydzenia nie atrakcyjnych mężczyzn.

Zabawne jest to iż takie myślenie sprawia iż przystojni faceci i ogólnie wszystkich tych jakich możemy zakwalifikować jako chadów, po prostu mają coraz lepiej. Za czasów swojej młodości, nawet pomimo dobrego wyglądu, troszkę się musiałem nalatać za dziewczynami. Teraz wygląda to tak że muszę się opędzać od kobiet, dosłownie. Ostatnio po przebudzeniu przywitała mnie wiadomość od znajomej z pracy, notabene mężatki ponad dekadę młodszej ode mnie, iż śniłem się jej etc. Szczerze to coraz częściej ja czuję się molestowany. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Iceman84PL napisał:

Spokojnie panowie przyjdzie wojna, bieda, głód i skończy się feministyczny bełkot a zacznie powrót do ról, które nakreśliła natura. 

Też jestem podobnego zdania. Nawet jeśli nie, to moim zdaniem kobiety "przegrały" jeśli można to tak nazwać. W młodości szaleją, karuzela i tak dalej... może się zdarzyć tak, że w okolicach wieku w którym powoli można by się spodziewać wnuków będą same, psychicznie dla nich to będzie katastrofa. Może niektóre znajdą beciaka, może niektóre nawet będą mieć dzieci czy to z nim czy na boku, ale moim zdaniem po tak "rozrywkowym" życiu ciągle będą nie zadowolone, cięgle czegoś będzie im brakować, no idealny konsument korporacji. No zobaczymy zresztą co to będzie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Rnext napisał:

Niestety, praktycznie zmonopolizowali rynek żyletek (blaszanych) do golenia :( 

Próbowałem różnych innych, od japońskich Featherów (zbyt agresywne jak dla mnie) poprzez Wilkinsony (nie trafiłem na nic bardziej tępego) czy Lea. Najbardziej komfortowo dla mnie jadą Astry i Polsilvery. Też własność "Gila". 

Jak lubisz na gładko, to możesz mieć problem.

Mi wystarcza elektryczna, a jak mam fantazję - to brzytwa.

Ma to pewien styl, na który ludzie zwracają uwagę, jako że uchodzi na nieco niebezpieczne i wymagające dużej wprawy.

4 minuty temu, Templariusz napisał:

Zabawne jest to iż takie myślenie sprawia iż przystojni faceci i ogólnie wszystkich tych jakich możemy zakwalifikować jako chadów, po prostu mają coraz lepiej. Za czasów swojej młodości, nawet pomimo dobrego wyglądu, troszkę się musiałem nalatać za dziewczynami. Teraz wygląda to tak że muszę się opędzać od kobiet, dosłownie. Ostatnio po przebudzeniu przywitała mnie wiadomość od znajomej z pracy, notabene mężatki ponad dekadę młodszej ode mnie, iż śniłem się jej etc. Szczerze to coraz częściej ja czuję się molestowany. 

 

Mają lepiej, ale do czasu. Jak zbyt wiele Karyn i Grażyn poczuje się odrzucona, albo uroi sobie, że je "zdradzasz" , to ryzyko linczu towarzyskiego rośnie.

Kobiety są zdecydowanie bardziej mściwe, a na dodatek mają "pussy pass", czyli każdy / każda stara się jakoś wytłumaczyć ich zjebane zachowania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz są statystyki że niemal połowa facetów boi się zagadać do kobiety aby nie wyjść na creepa:

https://www.eviemagazine.com/post/half-of-single-men-avoid-interacting-with-women-out-fear-being-creepy

 

Coraz więcej też unika kobiet w pracy np podczas rozmów 1 na 1 bo boi się że będzie oskarżenie o molestowanie itd

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.