Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

@Dworzanin.Herzoga @Iceman84PL @Chcni Na miejscu policjanta psikałbym gazem pieprzowym do samego dna.

 

Sorry ale jak patus nie chce zakładać maski w sklepie (nie dyskutuję o tym jaki jest sens zakładania maseczek tylko, że w tym miejscu jest taki obowiązek i jak się nie podoba to wyjazd do rodziców na wieś a nie w mieście siedzieć) to moim zdaniem patusa trzeba sprowadzić do parteru.

 

Gościu został upomniany za brak maseczki i w ,,nagrodę" zaczął rzucać policjantem o bramki antykradzieżowe?

Walenie z pięści w twarz bo się dostało gazem pieprzowym za to, że był wcześniej agresywny?

 

Jak można w tym wypadku trzymać jego stronę a nie policji? Bo na nagraniu wideo była tylko końcówka interwencji?

 

W USA dostałby od mundurowego z całego magazynku w klatkę piersiową, tam się nie pierdolą w tańcu.

 

Ja tutaj trzymam rację policjantów. Takie ,,koksy" co nie potrafią się dostosować do życia w społeczeństwie i rzucają mundurowymi o bramki sklepowe trzeba krótko trzymać.

@Dworzanin.Herzoga @vodkas85 @Iceman84PL @Chcni

 

s4_zamosc_interwencja_w_galerii_twierdza

 

1) Patus zostaje upomniany za brak maseczki

2) Po czym atakuje mundurowych rzucając nimi o bramki antykradzieżowe

3) Policjant i strażnik miejski zaczynają interwencję z powodu zaatakowania.

4) Dopiero tutaj zostaje włączona kamera

5) Na nagraniu widzimy tylko końcówkę jak jest szarpanina, ktoś dostał gazem (patus i kobieta), ktoś dostał w mordę (policjant)

 

6) Ludzie w komentarzach piszą jakim cudem psiknął gazem PRZECIEŻ TO KOBIETA JEST - Na dodatek wszyscy cisną na policję...

 

Szkoda gadać na to kurwa nasze głupie kurwa społeczeństwo xDDDDD

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga @vodkas85 @Iceman84PL @Chcni

 

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20130000628

 

Tutaj ŚPB nie zostały użyte z powodu braku maseczki, tylko ataku na Policjanta.


Opór bierny/ brak egzekwowania polecenia Policjanta- siła fizyczna, jeśli to nie wystarczy- gaz.

 

Opór czynny- ŚPB adekwatny do zaistniałej sytuacji. Miał prawo razić go Taserem.

 

Nie popieram nakazu noszenia masek na gębie ale zawsze mógł grzecznie odmówić przyjęcia mandatu, sprawa trafiłaby do sądu. Policjant nic by mu nie zrobił oprócz wylegitymowania do czego ma prawo.

 

Popieram w tym przypadku Policjanta i sam tak bym zrobił jakby podniósł na mnie rękę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jan III Wspaniały napisał:

Nie popieram nakazu noszenia masek na gębie ale zawsze mógł grzecznie odmówić przyjęcia mandatu, sprawa trafiłaby do sądu. Policjant nic by mu nie zrobił oprócz wylegitymowania do czego ma prawo.

 

Akurat w ten sposób zinterpetowałem to zdarzenie, dlatego wspomniałem o tej szarpaninie i uciętym początku video kręconym przez kolegę tego obezwładnionego kolesia, co wykrzywiało kontekst sytuacji. 

 

Jednak mimo wszystko dyskusyjna kwestia, czy ta końcówka interwencji była poprawna, ten paralizator na końcu raczej nie był potrzebny, w kilka osób mogli go ew. obezwładnić bez tego. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Chcni napisał:

Rażenie prądem leżącego na glebie bezbronnego i obezwładnionego już typa też jest ok? To jest ewidentne nadużycie siły zupełnie bez powodu i to mnie wkurwiło w zachowaniu tego psa.


https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20130000628

 

Wkurwiło Cię, bo nie masz wiedzy na temat kiedy, w jakich okolicznościach można użyć ŚPB. W ustawie którą podlinkowałem masz wszystko napisane.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Chcni napisał:

Rażenie prądem leżącego na glebie bezbronnego i obezwładnionego już typa też jest ok? To jest ewidentne nadużycie siły zupełnie bez powodu i to mnie wkurwiło w zachowaniu tego psa.

 

1) Patus rzucał policjantem o bramki antykradzieżowe bo ten upomniał go o maseczkę

2) Policjant rozpoczął interwencję nie z powodu maseczki, tylko z powodu, że przed chwilą ,,ktoś" jebnął nim o mienie sklepowe

3) Patus rzucił się z pięściami na policjanta i prawdopodobnie wyjebał mu w łeb (nie widać tego dokładnie ale zamach był ładny)

 

i Ty jeszcze bronisz patusa? xD

 

Chłopie taki element powinien mieć dzień w dzień prysznic w lodowatej wodzie a my tutaj dyskutujemy, że dostał prądem na ziemi.

Jak dla mnie to on leżąc jeszcze się szarpał ale nie widać dokładnie bo jakość słaba

Edytowane przez Tomek9494
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jan III Wspaniały napisał:


https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20130000628

 

Wkurwiło Cię, bo nie masz wiedzy na temat kiedy, w jakich okolicznościach można użyć ŚPB. W ustawie którą podlinkowałem masz wszystko napisane.

Ustawa nie jest dla mnie usprawiedliwieniem dla bezuzasadnionego użycia siły wobec gościa leżącego na glebie. Leżącego się nie kopie, bo jest to zwykłe skurwysyństwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chcni napisał:

Ustawa nie jest dla mnie usprawiedliwieniem dla bezuzasadnionego użycia siły wobec gościa leżącego na glebie. Leżącego się nie kopie, bo jest to zwykłe skurwysyństwo.

 

Tak.

Natomiast jest to przejaw frustracji z sowieckich standardów "sprawiedliwości".

 

Lewackie poślice na lewo i prawo rzucają oskarżenia, że ktoś tam nie ma maski w pociągu - a jak potem wyciekają fotki, gdzie są całe grupy, autobusy działaczy lewactwa bez masek - cisza, nic się nie dzieje.

Terlecki chodzi z kowidem po całym sejmie, sejmowa kafeteria i kuluary pełne bezmaskowych posłów, ale nie ma kamer - jest ok.

Jakiś tam z konfy nie bierze udziału w teatrzyku do kamer - wykluczenie.

Inny trolluje, że ma koronawirusa - grypy - wykluczenie i medialna histeria.

 

Kraśko 6 lat jeździ bez prawka i codziennie zgrywa wielki moralny autorytet - i potem płakusia, jaką to dostał karę straszną, Żarowskie go popierają.

Michnik wychodzi na największego ciula obściskującego się z Jaruzelem - święty przecież.

 

I to tylko wycinek.

 

Psy to też ludzie, są zmęczeni, że muszą gnębić zwykłych ludzi, a taki sraśko, czy srajsztub, którym należy się regularny wpierdol i z pól roku ciężkich robót - śmieją się ze wszystkich.

Menel też to widzi, i też się frustruje.

 

I wychodzi - "pałka policyjna - broń resortowych dzieci, mająca biedaka po każdej ze stron".

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nagranie, wyciągnięte z kontekstu. Co jest bardzo nie ładne, ze strony osoby która wrzuciła ucięte nagranie do sieci.

 

 

Co nie zmienia faktu, że spierdolenie sięga zenitu. I cyrk jaki jaki obserwuje bardzo często sprawił, że zareagowałem emocjonalnie na to nagranie. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Tomek9494 said:

W USA dostałby od mundurowego z całego magazynku w klatkę piersiową

W USA "Police" nie jest aż tak chętna do użycia broni, jak się wielu wydaje - ile osób szturmujących Kapitol zostało zastrzelonych? A ile mogło być?

Tym niemniej takie filmy powodują, że zastanawiam się, czy nie powinniśmy jednak z powrotem dopuścić do głosu darwinizm, zamiast hodować socjalem "nowego człowieka".

 

Jak się robi małe remonty i dobudówki bez zgłoszenia:

pDu5bdgumJGlZvdeJOtjB81H2PnVaARq.jpg

 

Wyjaśnienie zagadki :)

q8lv4ddQx2tjCOP71HYdmI2eGgwLgnjk.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Tomek9494 said:

 

Szkoda gadać na to kurwa nasze głupie kurwa społeczeństwo xDDDDD

Spłycasz problem. Jest masa policjantów odwalających niewdzięczną, ale potrzebną robotę, ale jest też masa patusów, jak chociażby ten co miał oczy jak 5 złotówki po jakichś dragach, jak Julki nawalali. 

 

Natomiast CAŁA FORMACJA ze względu na wysługiwanie się politykierom wróciła do poziomu milicji z PRL. Dlatego ludzie jadą. 

 

Mądre służby coś by z tym zaczęły robić. Niemądre dalej będą robić zamordyzm wedle przykazań i hodować wewnętrzne patologie. 

 

To jest w ogóle śmieszne, bo uzbrojone formacje są jedynymi, które mogą się skutecznie politykom postawić. 

 

A agresywne karki powinno się od razu utylizować i w doopie mam humanitaryzm. Tu żałuję, że nie ma jak w stanach, że strzelają i już po kłopocie. 

 

Również wiele kobiet patusiar, to powinno w ryj zaliczać, a nie gazikiem. 

Edytowane przez maroon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chcni napisał:

Ustawa nie jest dla mnie usprawiedliwieniem dla bezuzasadnionego użycia siły wobec gościa leżącego na glebie. Leżącego się nie kopie, bo jest to zwykłe skurwysyństwo.


Dalej nie rozumiesz, bo nie zagłębiłeś się w ustawę a podesłałem Ci wszystko. Wystarczy wejść i przeczytać.

Jeśli ustawa dla Ciebie nie jest usprawiedliwieniem to co jest?

Prawo ulicy?

Dalej: ,,Dla bezuzasadnionego użycia siły wobec gościa”. Poprawiam: ,,Dla uzasadnionego użycia siły wobec gościa”. Skąd uzasadnienie? Właśnie z ustawy. Jeśli gość pomimo zastosowania wobec niego ŚPB, gdzie został użyty ze względu na atak na Policjanta, dalej nie przywołał go do porządku (widać na filmie, że dalej coś próbuje i stawia opór) to może mu poprawić. Instrukcja użycia Tasera dopuszcza do użycia trzy lub pięć razy (nie pamietam teraz dokładnie). Tam są strzały 5 sekundowe.

Wyobraź sobie sytuacje (nie był przeszukany), że gość np. wyjmuje nóż leżąc. Nigdy tego nie wiesz co gość ma w głowie, co ma w kieszeniach. Jeśli zaatakował funkcjonariusza to zdolny jest zapewne do wielu głupich rzeczy. Dlatego w tej sytuacji stosuje wobec niego ŚPB do skutku. Dopóki się nie uspokoi.

 

I nie, to nie jest skurwysyństwo. Skurwysyństwem jest rzucanie się z pięściami, wyzywanie.

Teraz wyobraź sobie sytuacje, gdzie jesteś na patrolu i rzuca się na Ciebie gość, wali Cię pięścią po twarzy. W Twoją stronę biegnie następny i nie wiesz co chce Ci zrobić. Dlatego służby mają ŚPB i broń palną, żeby zawsze mieć przewagę. To jest celowe, skuteczne i tak powinno to wyglądać. To nie jest MMA. Chciałbyś żeby kiedyś po wezwaniu przez Ciebie, dla przykładu do dwóch gości którzy chcą zrobić Ci krzywdę, przyjechał patrol i się z nim siłował na ręce z sędziami, którzy oceniają czy jest coś skurwysynstwem czy nie? Wyzywając się wzajemnie czy jednak wolałbyś żeby sprawę załatwili skutecznie i szybko powstrzymali zagrożenie? Agresor ma być skutecznie obezwładniony. Amen.

 

Nie zaśmiecajmy dalej wątku, pisz na priv jak coś. Pozdro!

  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomek9494 napisał:

Chłopie taki element powinien mieć dzień w dzień prysznic w lodowatej wodzie a my tutaj dyskutujemy

 

A co powiesz o tym dzisiejszym hicie w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Tam również był patus co się na mundurowych rzucał?

 

Galeria Ostrowiec... - Konfederacja - Ostrowiec Świętokrzyski | Facebook

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomek9494 napisał:

Sorry ale jak patus nie chce zakładać maski w sklepie (nie dyskutuję o tym jaki jest sens zakładania maseczek tylko, że w tym miejscu jest taki obowiązek

Niestety tu się mylisz, gdyż nikt nie może zmusić do założenia maski. Ani żaden regulamin dowolnego sklepu, ani policjant. Wszelkie przepisy muszą być tak skonstruowane, aby nie naruszały ustawy. A jak wiemy tak nie jest.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Chcni napisał:

Rażenie prądem leżącego na glebie bezbronnego i obezwładnionego już typa też jest ok? To jest ewidentne nadużycie siły zupełnie bez powodu i to mnie wkurwiło w zachowaniu tego psa.

Najlepiej w takich sytuacjach obrabować pobliską ZARĘ albo ROSSMANA. Na pewno ci pomoże, od razu poczujesz ulgę. Wystarczy skrzyknąć kilku równie urażonych.  

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.